>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Turniejów pokazowych, charytatywnych ze świecą szukać trzeba i każdy o tym wie. Rządzą się one swoimi prawami i czasami warto przymknąć oko na bet pod względem czysto sportowym.
Lepiej żeby wszystko było w jednym temacie, bo jaki sens jest zakładać temat z turniejem gdzie odbędzie się 1 mecz?
Exhibition Antwerpen (Belgia)
Kim Clijsters (BEL) - Venus Williams (USA) 1,70 2:0 ✅ bet-at-home (12.12.12 19:30)
Mecz pokazowy na zakończenie kariery Kim Clijsters, gra u siebie i myślę, że w tym ostatnim (co prawda później debel) meczu wygra by pięknie zakończyć swoją singlową karierę. Rywalka wiadomo znana marka, ale to nie ta sama zawodniczka co kiedyś.
Rok temu Kim też grała na pokazówce z Woźniacką i było gładko 2:0 ( 6:2, 7:6(5) ).
Buenos Aires (Argentyna)
Roger Federer (SUI) - Juan Martin Del Potro (ARG) 1,80 1:2 ✅ bet-at-home (12.12.12 23:30)
Z tego co wiem to chyba mecz rozpocznie się z okazji otwarcia nowego stadionu. Juan Martin Del Potro już nie raz pokazał Rogerowi, że musi się z nim liczyć. Do tego gra u siebie. Przewiduję w tym spotkaniu 3 sety.
Do tego Roger Federer 15 grudnia jest zapisany na turnieju pokazowym w Kolumbii gdzie zagra w pierwszym meczu z Tsongą.

christopher48 // Bardzo dobry pomysł z tym wspólnym tematem dla turniejów pokazowych :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kim 1.70✅ kolejny prezent od mojego buka! to zwycięstwo i pieniądze lezały &quot;na ulicy&quot;, nie wygrywa się ostatniego spotkania (oficjalnego) w karierze z zawodniczką, która odchodzi na emeryture ...w dodatku przy takiej publice i w kraju Kim, kurs wystawiony nadal mnie szokuje...ale jak dają trzeba brać!!!


Ja do tego wydarzenia znalazłem dwa bardzo interesujące linki, oto one:

[URL='http://sport.be.msn.com/kimclijsters/eng/nieuws/?Article_ID=613922']http://sport.be.msn.com/kimclijsters/eng/nieuws/?Article_ID=613922 [/URL]

[URL='http://sport.be.msn.com/diamondgames/2012/fr/']http://sport.be.msn.com/diamondgames/2012/fr/ [/URL]


Kurs wystawiony na Kim znowu szokuje 1.70 Ostatni oficjalny mecz kończący wielką kariere Kim. Byłoby to nie eleganckie wygrać z Kim w Belgii...szykuje się wielka feta, wielkie swięto wspaniałej Kim...po meczu ponad godzinne show, a na deser debelek...

Analogia podsuwa skojarzenie sprzed kilku dni...Federer przegrywa z gospodarzem Bellucim w Brazylii, itd...

Jednego się tylko boje, kontuzji Kim...gram u buka który tego nie uwzględnia. Konkluzja jest tylko jedna...po co Amerykanka miałaby wygrać i popsuć swęto Kim i całej tenisowej Belgii...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Exhibition Antwerpen (Belgia)
Kim Clijsters (BEL)/Amelie Mauresmo (FRA) - Kirsten Flipkens (BEL)/Venus Williams (USA) 5:8 ▶ ZWROT 2,20 bet-at-home
Dobra Panowie i Panie nie oszukujmy się! Taki kurs na taki cyrk!
To jest turniej ostatnich meczy Kim Clijsters, to dla niej zorganizowana jest ta impreza. Nie będzie w jej święcie porażki na koniec kariery. No nie oszukujmy się! Typ z tych samych powodów co i wcześniej. Dobra okazja do zarobku!
Venus dostała w singlu gładko 6:3, 6:3.
Tu też Kim powinna wygrać. Grajcie ostro, za grube stawki, nie bójcie się!
Link:
http://sport.be.msn.com/diamondgames/2012/fr/programma/

 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bogota (COL)
Roger Federer (SUI) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 2,35 2:1 ⛔ bet-at-home (15.12.12 19:00)
Jak na razie pokazówki idą dobrze, 2 ✅ i jeden zwrot.
Federer sobie jeździ teraz z kraju do kraju i pokazuje swoją twarz. 13 grudnia, czyli dzisiaj w nocy, grał wieczorem z Del Potro na pokazówce. Tak jak pisałem, były 3 sety i wygrał Del Potro. Federer zrobił to co do niego należało czyli &quot;pokazał się&quot; i teraz trzeba jechać dalej. Do Kolumbii jutro czyli na drugą stronę kontynentu. Zmęczenie i podróż na pewno zrobi swoje.
8 grudnia na turnieju Gillet wygrał z Tsongą, może teraz czas na kolej Francuza? Przecież obaj są dobrymi znajomymi. Kurs fajny i polecam wszystkim ten typ.
Do ostatniej chwili nie wiadomo było czy Federer zdąży na ten &quot;turniej&quot;.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Exhibition Abu Dhabi
27.12.2012
14:00 Andy Murray (GBR) - Janko Tipsarevic (SRB) - 1,20 - 3,40 0:2
15:00 David Ferrer (ESP) - Tomas Berdych (CZE) - 1,40 - 2,35 2:0
bet-at-home
Na zwycięzcę w pierwszej parze czeka już Djokovic w półfinale, a w drugim półfinale zagra już Nadal.
Zagrałem dubla Murray + Ferrer.
Ja bym bardzo mocno zastanawiał się nad meczem Murraya
Jak nie wejdzie to w drugim meczu odbijam sobie porażkę skoro Andy by zawiódł.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ja bym bardzo mocno zastanawiał się nad meczem Murraya. Wiadomo, jaki jest Panicz. Może mu się chcieć, a może nie, to nie jest człowiek, który walczy na każdym turnieju. Tipsarevic dodatkowo czasem potrafi zaskoczyć i jeśli już na początku postawi twarde warunki Szkotowi to może wygrać ten mecz. Uważałbym.
Edit: Na Ferrera na Marathonie jest 1.5
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Panicz paniczem, ale Tipsar jest ostatnio po prostu za &#39;miętki&#39;. Nie licząc znakomitego meczu z Ferrerem to grał solidnie, ale bez fajerwerków. Oczywiście wszystko zależy od tego jak podejdzie do tej pokazówki Szkot, ale nie sądzę, żeby kompletnie odpuścił. Serb ma szanse, jak każdy w sporcie, ale jak dla mnie znikome i strasznie bym się zdziwił jego wygraną. Jednak to jest sport i nic tu nie jest pewne.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tipsarevic to taki typ zawodnika; potrafi w każdej chwili nagle &quot;wyskoczyć&quot; i zrobić niespodziankę. Ma naprawdę duży talent, wiele tkwi w jego psychice... która tak naprawdę zdecyduje o tym meczu i to po obu stronach siatki.

W normalnych warunkach może nie nakłaniałbym do uważania na ten mecz, ale Murray znany jest z hmm nie przykładania się do turniejów. Poza tym Panicz bardzo wolno w takowe wchodzi - jest większa szansa, że odpadnie w pierwszej/drugiej rundzie niż np w trzeciej/czwartej. To bardzo specyficzny zawodnik, choć oczywiście z ogromnym talentem.

Nie zgodzę się ze słabością obecnej formy Tipsy. Jasne, ostatnie turnieje może nie były najlepsze ( oprócz niesamowitej walki z Ferrerem na US Open ) ale to już przeszłość. Zaczyna się nowy sezon i po tak chaotycznym zawodniku jak Serb można się wszystkiego spodziewać. Warto dodać, że Tipsa miał naprawdę fajny początek tamtego sezonu i kto wie czy i tym razem tego nie powtórzy.

Składając to do kupy; nieprzewidywalność Tipsy i brak jakichkolwiek informacji o podejściu Murraya do tego turnieju to kurs w wysokości 1.2-1.3 jest dla mnie zupełnie nie do przyjęcia. Nie mówię, że Andy tego nie wygra - twierdzę, że przy takich kursach ( jak dla mnie ) nie ma jakiegokolwiek sensu stawiania na Szkota.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Nadal nie zagra w Abu Dhabi.
skad masz to info , no zalamalem sie tyle czekalem na jego powrot, mam nadzieje ze to nie potwierdzone jeszcze:;/:
Edit: jednak to prawda, wiecie kto go zastapi lub czy poprsotu zwyciezca pary David Ferrer (ESP) - Tomas Berdych (CZE) wejdzie odrazu do finalu?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Tipsa, Tipsa, Tipsa.... Lubię tego zawodnika, jest bardzo nieobliczalny, fakt że końcówka sezonu to całkowity brak formy, jednak trzeba pamiętać że jest to wysokiej klasy gracz. W tym roku miał kilka takich meczów, gdzie jak odpalił to sądzę że mógłby spokojnie wygrać z Nole czy Murrayem. Spore znaczenie ma jego psychika i &quot;głowa&quot; i to najczęściej u niego zawodzi. Po drugiej stronie kortu Murray &quot;wielki panicz&quot; jak mu się chce to gra, jak nie to nie, głowa i psychika też słaba i do tego kurs 1.2 jest naprawdę śmieszny. Dla mnie NO BET, jednak za drobne raczej warto pograć coś w stronę Tipsy.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sezon tenisowy 2013 tuż tuż... Na rozgrzewkę mamy ciekawy turniej pokazowy rozgrywany w Abu Zabi. Zawody te nie mają wielkiej historii, ponieważ rozgrywane są od roku 2009. Wiele osób czekało na ten turniej z powodu powrotu na korty Rafaela Nadala po sześciomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Niestety Hiszpan musiał wycofać się także z tego turnieju, z powodu wirusowej infekcji żołądka. Na jego miejsce organizatorzy zaprosili Nicolasa Almagro, który automatycznie znalazł się w półfinale obok Novaka Djokovicia.
Hiszpan zagra ze zwycięzcą meczu Murray – Tipsarevic, natomiast Serb podejmie Ferrera lub Berdycha. Tyle ku wstępowi, czas na konkrety!
Andy Murray – Janko Tipsarevic
Murray po raz drugi zagra w tym turnieju, co ciekawe w debiucie (2009r.) wygrał go. Dla Tipsarevicia będzie to nowe doświadczenie, ponieważ nie miał okazji jeszcze tam grać. Różnie bywało w pojedynkach między nimi, jednak myślę, że Szkot jest tutaj wyraźnym faworytem. Moim zdaniem kursy są wystawione optymalnie i nie zdecyduję się zagrać na żadnego z nich.
David Ferrer – Tomas Berdych 1 1,5 (Bet365) ✅
Tutaj widzę dobry typ na Ferrera, który jak co roku jest bardzo solidnie przygotowany do sezonu. On nie jest typem gracza, który pasuje do pokazówek. Zawsze gra na poważnie i do bólu potrafi wykorzystać słabości przeciwnika. W ubiegłym roku dotarł tutaj do finału, gdzie przegrał gładko z Djokoviciem. Wcześniej jednak odprawił Tsonge i Nadala.
Berdycha ostatnio obserwowałem w extralidze czeskiej i jego gra nie wyglądała za dobrze. Zresztą porażka ze Stebe i wygrana po 3 TB z Istominem mówią wiele. Nie sądzę, aby nagle tydzień później był w stanie ograć Ferrera. Tym bardziej, że grali troszkę ponad miesiąc temu w Davis Cup i Hiszpan wygrał 6/2, 6/3, 7/5. Nie dość, że mecz nie był rozgrywany na koronnej nawierzchni Davida to Czech miał po swojej stronie ogromny doping kibiców w czeskiej hali. Dla mnie mocnym faworytem tego spotkania jest Ferrer.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
David Ferrer - Tomas Berdych
Typ 1 kurs 1.50
Stawka 3/10
Marathon


I ja skłaniam się tutaj ku zagraniu Ferrera, chociaż powoli zaczyna się z tego robić mała masówka. Swoją drogą to bardzo ciekawe spotkanie.
Ferrer to ściana. W innych okolicznościach bałbym się tutaj na Niego grać, bo nawierzchnia teoretycznie bardziej sprzyja Berdychowi, ale Ferrer już rok temu udowodnił, że czuje się tutaj całkiem nieźle, mimo że jego żywiołem jest oczywiście jak na Hiszpana przystało - cegła. Co można powiedzieć o Fererze? Ściana, no ściana. Większość uderzeń odbierze, kondycję ma niesamowitą, zabiegać go to już sam w sobie spory sukces. Ponadto Ferrer ZAWSZE przykłada się do turniejów w których występuje. Nie pamiętam kiedy ostatnio zlekceważył jakikolwiek swój występ. To walczak i tego mu nikt nie zabierze. Spokojna głowa, dobre planowanie i zimna krew, to jego mocne cechy.
Berdych z drugiej strony to jego całkowite przeciwieństwo. Gorąca głowa jakich mało. W głowie może przegrać mecz tuż przed jego rozpoczęciem. Nie można też o nim powiedzieć, że nie lubi sobie raz na jakiś czas &quot;słabiej się przyłożyć&quot; do turnieju. Warto jednak tu zaznaczyć, że moim zdaniem jest bardziej utalentowany od Ferrera, tylko że nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać. W ostatnim sezonie przez chwilę wydawało się, że zdołał już całkiem porządnie opanować swoje umiejętności, ale później znowuż okazało się, że jego forma jest chaotyczna, nieprzewidywalna i zdecydowanie nieustabilizowana.
Podsumowując, w najlepszym swoim dniu i z największym zaangażowaniem Berdych mógłby spokojnie wygrać z Ferrerem. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wierzę w to, by taki dzień był jutro. Spokojny turniej, jak dla zawodowców to dużo pieniędzy do wygrania nie ma, tak naprawdę nie do końca widzę o co Berdych miałby tu walczyć. Ferrer, jak wspominałem wcześniej zawsze się przykłada i jutro powinno być podobnie; jego żelazne zdecydowanie i wola walki powinny w końcu wybić z rytmu Berdych i przynieść Hiszpanowi awans do kolejnej rundy.Ostatnio ( miesiąc temu? ) Ferrer wygrał w 3 gładkich setach i to w Czechach, nie wierzę, by coś miało tu diametralnie się zmienić
Wynik: 6:2, 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ferrer - Berdych
Typ: 1set - Berdych
⛔

Hmm.. zaczynamy powolutku sezon tenisowy, można powiedzieć, że pokazówka w Abu Zabi to taki pre-season dla tych najlepszych. Ja się zająłem troszkę drugim meczem dzisiejszego dnia, mianowicie pojedynek Ferrera z Berdychem. Faworytem oczywiście jest Hiszpan, choć ja bym uważał, powoli, powoli robi się z tego taka masóweczka, więc ja gram pierwszy set dla Berdycha. Serwis ma dość pewny, ciężko będzie go złamać Ferrerowi, jeszcze przy tamtych warunkach klimatycznych. Początek będzie pewnie spokojny, jak to pokazówki zobaczymy kilka fajnych zagrań. Ale.. Nie wiem czy to dobry tok myślenia, ale przed Ferrerem stoi spora szansa wygraną w Australian Open, on to dobrze wie i moim zdaniem nie zacznie sezonu z wysokiego &quot;C&quot; by nie wypalić się przed Wielkim Szlemem. Na dodatek Czech pokazał, że potrafi wygrać z Ferrerem w najważniejszym chyba jego meczu w karierze podczas Mastersa w Londynie. W Kuala Lumpur ugrał także seta, na dodatek był to pierwszy. Niestety miesiąc temu nieco ponad, Ferrer wygrał 3:0 w pucharze davisa. Statystyki różnie to przedstawiają, ja sądzę, że będzie trzy setowy pojedynek, Tomek ze swoim serwisem powinien dać radę ugrać tego seta. Nie neguję typów na wygraną Ferrera, ale moim zdaniem na sam początek można zacząć nieco inaczej, oczywiście nie szalejąc ze stawkami. ????​
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Andy Murray - 6:3, 6:4
Zgodnie z ostrzeżeniem ???? Podsumowując mecz, bo udało mi się go złapać na jakimś przerywającym streamie: widać było, że Murrayowi za bardzo się nie chciało ????
Tipsa: Jedno co trzeba przyznać, to że biegał po korcie. Nawet niekiedy posłane od niechcenia piłki Murraya sprawiały, że Tipsa swoje kilometry na korcie zrobił i to nie mało. Ogólnie przez większość meczu Serb miał bardzo duże problemy z kończeniem piłek - i tu nie chodzi o to, że Murray cudami je odbierał, tylko o to, że nawet te przy siatce Tipsa grał słabo i na środek. Jasne, czasem mu wychodziło, ale do końca nie wiem czy to był jego brak pewności, czy też taka rotacja Andy&#39;ego; tak czy tak nie wyglądało to najlepiej. Serwis natomiast swoje robił, Tipsa pokazał się w tym aspekcie z dobrej strony - silny, wyrzucający serwis często sprawiał duże problemy Szkotowi. Dodatkowo Serb miał kilka fajnych kończących forehandów, które naprawdę robiły wrażenie ( co nie zmienia faktu, że było ich naprawdę mało )
Murray; no diabelnie to na tym turnieju mu nie zależało. Raz się puknął w głowę, raz coś podskoczył po nieudanej piłce ale tak to emocji na jego twarzy ciężko było się doszukać. Raczej ot taka rozgrzewka przed AO. Miał swoje przebłyski, które jednak pokazywały jego niesamowite umiejętności, fajne minięcia, niektóre zagrania idealnie na linie, wprost &quot;wyciągnięte z kapelusza&quot; po kilku spokojnych uderzeniach...
Podsumowując mecz to gdyby Murrayowi się chciało to by spokojnie wygrał, bo widać było, że w wymianach różnica klas jest ( oczywiście w tych momentach kiedy Murraya nagle naszło na chęć fajnej gry ) To co Tipsa pokazał ze swojej strony to naprawdę niezły serwis i fajne poruszanie się po korcie, ale to tyle. Tak czy tak z Djokoviciem nie będzie miał wiele do gadania.
Edit: A teraz trzymam kciuki za Ferrera! ????
Edit2: I Ferrer pięknie 6:2, 6:4, Berdych nie miał za dużo do gadania ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Półfinały Exhibition Abu Dhabi
Almagro - Tipsarevic
Almagro pod koniec sezonu pokazał wysoką formę, to bardzo niewygodny gracz, potrafi świetnie grać na mączce, ale na kortach szybkich też ma wiele do powiedzenia.
Tipsarevic to właśnie taki poziom Almagro, o meczu Serba świetnie napisał jasmin_Bogow, Murray grał na pół gwizdka. Tipsarevic zagrał dobrze z paroma efektownymi zagraniami.
Jak dla mnie NO BET.
Djokovic - Ferrer
Djokovic wygrał ten turniej rok temu gdzie w finale nie dał najmniejszych szans Ferrerowi. Ten za to w tym roku w szczególności pod koniec pokazuje kapitalną formę, do tego David ma już jeden mecz za sobą więc to jakiś plus dla niego.
Djokovica trudno ocenić jak zaprezentuje się po tej przerwie. W Londynie widzieliśmy, że często musiał wchodzić w mecz, gdzie w drugich setach dawał z siebie prawdziwe 100% np. w meczu z Del Potro. Tutaj może być podobnie, zanim Novak wejdzie w mecz, to Hiszpan może już 1 seta urwać.
Osobiście tu pewnie nic nie będę typował, ale uważam, że Djokovic wygra ten mecz, ale nie wiem czy 2:0 czy 2:1.
Head to Head
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Nicolas Almagro
Tym razem zgadzam się praktycznie ze wszystkim co kolega Shakal napisał powyżej o tym meczu. Bardzo trudny do wytypowania, nie mam bladego pojęcia jak będzie zachowywał się Almagro, sprawa wygląda tak: przyjechał, ma grać. Może wygrać raczej tylko jeden mecz, bo w finale najpewniej Djokovic, a z tym nie ma szans - jak wskutek tego będzie wyglądała jego motywacja? Bardzo ciężko powiedzieć. Tipsarevic już jeden mecz rozegrał i go wygrał, więc w sumie może chcieć dociągnąć do finału, zwłaszcza że trochę sobie dzisiaj pobiegał, nie przeszedł obojętnie wobec tego meczu, widać, że coś mu tam zależy.
Jak AKA SHAKAL napisał, Almagro jest niewygodny dla przeciwników, potrafi wymęczyć, niby spec od mączki, a na hardzie też od jakiegoś czasu dobrze sobie poczyna.
Stawki teraz to średnio 1.65 - 2.50. Normalnie zapewne stawiałbym lekko na Almagro po takim kursie, ale tak jak mówiłem, nie mam pojęcia jak będzie tu stał z motywacją. Typ jeszcze przemyślę, póki co No Bet dla mnie.
Novak Djokovic - David Ferrer
Typ 1 kurs 1.29
Stawka 5/10
Paddypower.

Tutaj już skuszę się na Djokovicia. Kurs na Niego jest dla mnie satysfakcjonujący, na takiej nawierzchni raczej nie spodziewałbym się normalnie takiego.
Warto na początek tu wspomnieć, że Panowie spotkali się rok temu w Finale tego turnieju i Djokovic odprawił z kwitkiem Ferrera 6:2, 6:1. Istny pogrom. Czy teraz bedzie tak samo? W to wątpię, nie wierzę, aby Ferrer znowu dał po sobie tak pojechać. Co nie zmienia faktu, że Djokovic all in all jest zawodnikiem dużo lepszym.
Nie przeczę, istnieje możliwość że, zwłaszcza na początku, Ferrer coś uskubnie, jakieś przełamanie może, etc, ale jak Djoko się już weźmie do gry, to nie widzę go przegrywającego ten mecz.
Rok temu był w identycznej sytuacji, zaczynał od półfinału i tam zmiażdżył także Federera tak samo: 6:2, 6:1. Najwyraźniej Novak lubi tu grać i skoro rok temu nie odpuścił to nie widzę. jakiejkolwiek przyczyny by miał odpuścić teraz. O umiejętnościach obu zawodników nie chcę za bardzo się rozpisywać, TOP światowego tenisa, tylko że Novak to ten top z samej góry półki, Ferrer półpiętro niżej.
Wynik: 6:0, 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harvey 967

harvey

Użytkownik
Tipsarevic J. - Almagro N.
Tipsarevic J. # 1.53 Bet365


Wiadomo turniej pokazowy, więc wszystko się może zdarzyć i każdy wynik tutaj jest możliwy. Panowie wyżej czyli AKA SHAKAL oraz jasmin_Bogow, sceptycznie podeszli do spotkania pomiędzy Serbem oraz Hiszpanem i nie zdecydowali się czegoś zagrać. Ja jednak sądzę, że faworytem jest Janko.

Największą zagadką w tym pojedynku jest znak zapytania przy Almagro. Bardzo go szanuję jednak nie darzę go zbytnio sympatią, gdyż w mojej ocenie ten zawodnik ma nie po kolei w głowie. Dlatego też ciężko ocenić czy wyjdzie na kort by poruszać dupkę i pobiegać, czy będzie strzelanie w kort może trafię może nie. Jednak bardziej się tutaj kieruję tym, że dziś Tipsa na prawdę chciał grać. Widziałem tylko drugi set i było widać, że on nie wyszedł na kort by zarobić kolejną kasę za grę w pokazówce. Oczywiście Murray nie grał na maksa, ale z drugiej strony, co to mnie obchodzi. Może też chciał wygrać, a jak zobaczył, że Serb tutaj nie jest w roli sparingpartnera tylko godnego rywala to odpuścił. Takie spotkania to sporo znaków zapytania. Jednak to co pokazał Serb mi się podobało i mimo, że gram skromną stawką to jestem dość mocno przekonany, że w takiej formie powinien sobie poradzić z nieobliczalnym Almagro. Nie ma sensu w mojej opinii rozpisywać się o poszczególnych zawodnikach. Dziś widziałem Serba, który biegał i zagrywał bardzo ładnie. Zarówno fh, bh oraz serwis funkcjonowały bardzo dobrze i śmiem twierdzić, że jak zagra jutro tak jak dziś to Almagro nie będzie miał wiele do powiedzenia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja takich meczy pokazowych nie lubie grać. Bo to trochę na siłę itp, no ale na dobry początek sezonu zagram na lidera Djoko po 1,32. Ferer zrobił chyba największe postępy w tym roku, było to widać zwłaszcza w drugiej częsci sezonu. No ale jednak jest wyrazna róznica miedzy pierwsza 3(4 jak jest w niej Nadal) a reszta stawki. Było to widać na każdym kroku, np co robił Ferer na ziemi cały rok, a co zrobił z nim Nadal na RG. Panowie na pewno na poważnie podejdą do meczu, Djoko niech gra na swoim normalnym poziomie, wtedy o wynik jestem spokojny...
 
Do góry Bottom