>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Manny Pacquiao vs Juan Manuel Marquez IV - 8.12.2012

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

To już czwarta i zapewne ostatnia cześć rozdziału między tymi panami . Ponad rok temu w ich trzecim pojedynku wygrał Pac ale według wielu był to bardzo wyrównany pojedynek i wynik powinien iść w drugą stronę , jak będzie tym razem przekonamy się w nocy z soboty na niedzielę .
Wypowiedzi obydwu zawodników przed walką
On ma coś do udowodnienia , jestem na to gotów. Liczę na dobrą walkę , dużo akcji między linami , mam nadzieję że spodoba się ona kibicom . Po ostatnim gongu w głowach fanów nie będzie już żadnych wątpliwości - mówił &quot;Pacman&quot;, którego ostatnie zwycięstwo nad &quot;Dinamitą&quot; wzbudziło wiele kontrowersji .
To będzie kolejna wojna bo ja znam Mannny&#39;ego i on zna mnie . Przygotowywałem się bardzo ciężko , wiem że to będzie kolejna wojna - zapowiada Marquez.
Plus na undercardzie powrót fenomenalnego Yuriolkisa Gamboy .

Oprócz tej znakomicie zapowiadającej się wali czekają nas też inne bardzo ciekawe walki w sobotni wieczór .

Herning w Danii
Mikkel Kessler (45-2, 34KO) vs Brian Magee (36-4-1, 25KO) - kategoria super średnia o pas WBA World
Hull w Wielkiej Brytanii
James DeGale (13-1, 9KO) vs Fulgencio Zuniga (25-6, 22KO) - kategoria super średnia
Polska - Katowice
Damian Jonak
( 31-0-1, 21KO ) vs Jackson Osei Bonsu ( 43-5-1, 29KO ) - kategoria średnia
Wszystkie walki dostępne do gry w Bet365​
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Manny &quot; Pac Man &quot; Pacquiao - 1.42 - All inn⛔ - Bwin .
Od kilku lat oczy nie widziały takiego kursu na Paca . Ale jak taki dają biorę i wykorzystam go bezlitośnie . Pac to jeden z najlepszych jak nie najlepszy obecnie bokser bez podziału na kategorie .
Trener Fredi Roach zapewnia że Pac jeszcze nigdy nie był w takiej formie jaką prezentuje teraz . Podczas sparingów czterokrotnie znokautował sparingpartnerów co w ostatnim czasie nie zdarzało mu się wogóle ( utrwalone na filmikach z przygotowań )
Marquez starszy o kolejny rok ( prawie 40 lat ) . W jego ostatniej wygranej walce z Fedchenko łatwo można było zauważyć że czas emerytury nadchodzi nieubłagalnie .
Tym razem Pac nie będzie miał problemów osobistych i zawodowych jak to miało miejsce ponad rok temu przed trzecią ich walką . Teraz bardzo zmotywowany nie pozostawi żadnych złudzeń i wygra to dosyć pewnie .
Spora przewaga aktywności i szybkości z obu rąk spokojnie wystarczą na odchodzącego na emeryturę Marqueza . Osobiście stawiam na walkę do jednej bramki .
Plus
Pac Man⛔ &amp; Kessler✅ &amp; De Gale✅ - 1.78 - 9/10⛔ - Bwin . Rywale Kesslera i De Gala to zwykłe cieniasy i słabe bolki . Obydwaj na swoim podwórku odniosą pewne zwycięstwa . Nie te liga bokserska .
Są to rozgrzewające ich pojedynki przed o wiele większymi walkami i mocniejszymi rywalami .
Edit : Szok kursy na Paca już 1.5 5 , dogrywam bez wahania :grin:
:-| Czas P aca już minął
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Szok kursy na Paca prawie już 1.50
Pewnie po obejrzeniu ważenia bukmacherzy też zauważyli jak mocny fizycznie wydaje się Dinamita i stąd ten wzrost kursu na Paca.

Marquez wyglda, owszem, masakrycznie ale tak jak napisałeś to w ostatniej walce Manny nie był sobą. Teraz stawiam że wygra tą walkę udawadniając kto jest lepszy.

Licze na świetną walkę z obu stron.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Osobiscie nie wierze, by Marquez mial szanse wygrac ta wojne, musial by znokautowac Pacmana, na punkty nawet jakby byl minimalnie lepszy nie dostanie od sedziow zwyciestwa. Pytanie tylko, czy slabosc Pacmana ostatnio wynikala ze slabszego przygotowania, czy moze jednak cos w nim pomalu zaczyna gasnac. Mam nadzieje jednak, ze Pacman dzisiaj pokaze swoja prawdziwa moc i nie pozostawi marquezowi zludzen.
Swietny kurs, pobieram, ale lokata ja juz bym tego nie nazwal.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
teraz już dostanie. Top Rank ma już trochę nie po drodze z Mannym i nie będą po raz kolejny wała robić, żeby wygrał, co pokazali z kolei wałem w drugą stronę z Bradleyem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hah
Od kilku lat oczy nie widziały takiego kursu na Paca . Ale jak taki dają biorę i wykorzystam go bezlitośnie . Pac to jeden z najlepszych jak nie najlepszy obecnie bokser bez podziału na kategorie .
Trener Fredi Roach zapewnia że Pac jeszcze nigdy nie był w takiej formie jaką prezentuje teraz . Podczas sparingów czterokrotnie znokautował sparingpartnerów co w ostatnim czasie nie zdarzało mu się wogóle ( utrwalone na filmikach z przygotowań )
Marquez starszy o kolejny rok ( prawie 40 lat ) . W jego ostatniej wygranej walce z Fedchenko łatwo można było zauważyć że czas emerytury nadchodzi nieubłagalnie .
Tym razem Pac nie będzie miał problemów osobistych i zawodowych jak to miało miejsce ponad rok temu przed trzecią ich walką . Teraz bardzo zmotywowany nie pozostawi żadnych złudzeń i wygra to dosyć pewnie .
Spora przewaga aktywności i szybkości z obu rąk spokojnie wystarczą na odchodzącego na emeryturę Marqueza . Osobiście stawiam na walkę do jednej bramki .
Co to ma do rzeczy? Nie widziałeś poprzednich trzech walk pomiędzy nimi? Nie widziałeś walki Pacquiao z Bradley&#39;em? Przecież co walka Filipińczyka to są jakieś wały, a Marquez pokazał już że Pacmanem może wygrać i że nie jest to kolejny pionek który zostanie szybko znokautowany.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
dawid sorry ale sie troche zagalopowales, many poza ostatnia walka, byl wyraznie lepszy od Marqueza w poprzednich walkach, bokserem tez jest lepszym o jakies dwie klasy od marqueza.
4 walka, mi sie wydaje, ze tutaj chlopaki juz sobie zrobili z tego bardzo dochodowy biznes, a nie chec pokazania, ktory z nich jest lepszy, bo tutaj zawsze Manny bedzie z przodu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wyraznie lepszy w dwoch pierwszych walkach? co za paskudnie nieobiektywna opinia. rozumiem jeszcze powiedziec &#39;lepszy&#39;, ale &#39;wyraznie lepszy&#39;? W czym w takim razie byl tak lepszy Manny procz nokdaunow w pierwszych rundach?
Bokserko zdecydowanie lepszy jest JMM i pokazal to w 3 walce, dajac prawdziwy pokaz boksu Pacmanowi. Szkoda tylko, ze sedziowie byli slepi.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
wyraznie lepszy w dwoch pierwszych walkach? co za paskudnie nieobiektywna opinia. rozumiem jeszcze powiedziec &#39;lepszy&#39;, ale &#39;wyraznie lepszy&#39;? W czym w takim razie byl tak lepszy Manny procz nokdaunow w pierwszych rundach?
zostawiam to bez komentarza
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
przecież nokdaun w pierwszych rundach nie znaczy że był lepszy przez całą walkę ,JMM pokazał w ostatniej walce że ma sposób na Filipińczyka ,tylko jak to w boksie często bywa nikt nie pamięta za bardzo walki tylko decyzję która był mocno kontrowersyjna
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
zostawiam to bez komentarza
tak myslalem. masa argumentow, specjalnie spytalem, bo spodziewalem sie tego. ogladales w ogole te walki?
JMM dostal na poczatku flash nokdauny - mozna bylo sie tego spodziewac, bo Pacman mial wtedy mega przewage fizyczna, ale w kolejnych rundach JMM pokazywal prawdziwy kunszt bokserki i o ile jest lepszym bokserem pod wzgledem umiejetnosci czysto bokserskich.
Nie mam jednak nic przeciwko tym, ktorzy twierdza, ze z tymi nokdaunami Pacman wygral, ale pisanie, ze byl wyraznie lepszy to najwieksze glupstwo jakie czytalem nt tych walk. Dla mnie jedna byla remisowa, druga dla JMM, trzecia batalia to juz zdecydowanie dla Marqueza. Dal prawdziwa lekcje boksu Pacmanowi, ktory byl bezradny i statystyki ciosow, niby potwierdzajace przewage Manny&#39;ego nie wiem skad wzieli - tych ciosow w ogole nie bylo widac. Wiekszosc ciosow Pacquiao przeszywala powietrze, a Juan sobie go punktowal pieknie. Werdykt sedziow to skandal.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja narazię zacznę od samego typu bo kurs jednak wzrósł trochę i zaczął wyglądać przyzwoicie ;)
:idea: Manny Pacquiao - Manuel Marquez 1 1.53 bwin
Tak jak pudzian pisał. Takich kursów na Pacmana dawno nie było. Jest to ich czwarta walka, pomijam te poprzednie bo jak widzicie nie można dojść do konsensusu kto był lepszy i dlaczego. Manny wie, jak wyglądały poprzednie walki. Sam w wywiadach mówi, że w tej walce już nie pozostawi wątpliwości. Sądzę, że Manny będzie gotowy na to co zaprezentuje JMM, aczkolwiek Dinamita nie będzie wiedział co pokaże Pacman i to będzie jego handicap. Manny to bokser kompletny.
Top Rank ma już trochę nie po drodze z Mannym i nie będą po raz kolejny wała robić, żeby wygrał, co pokazali z kolei wałem w drugą stronę z Bradleyem.
Top Rank ma przede wszystkim po drodze z Bradleyem więc taki obrót spraw w sumie nie zdziwił po walce. Bradley to będzie jeszcze żyła złota HBO i Top Rank na przyszłe lata więc wygrana z Mannym była wszystkim na rękę. Nie sugerowałbym się tutaj jakimś przekrętem.
Dalej. Myślę, że podtrzymywanie tematu walki FMJ z Pacquiao to też jest pieniężny temat, kto wie może jednak dojdzie do tej walki ale dziś Pacman musi wygrać.
Wierzę w to genialne przygotowanie Pacmana stąd gram na niego, pewnie też po to aby lepiej się oglądało. Mam nadzieje, że panowie zapewnią poziom walce taki na jaki się oczekuje.
Ile argumentów tyle i kontrargumentów. Można to porównać do meczu Barcelony z Realem gdzie większość kieruję się sympatiami a nie trzeźwym myśleniem ;)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
tak myslalem. masa argumentow, specjalnie spytalem, bo spodziewalem sie tego. ogladales w ogole te walki?
JMM dostal na poczatku flash nokdauny - mozna bylo sie tego spodziewac, bo Pacman mial wtedy mega przewage fizyczna, ale w kolejnych rundach JMM pokazywal prawdziwy kunszt bokserki i o ile jest lepszym bokserem pod wzgledem umiejetnosci czysto bokserskich.
Nie mam jednak nic przeciwko tym, ktorzy twierdza, ze z tymi nokdaunami Pacman wygral, ale pisanie, ze byl wyraznie lepszy to najwieksze glupstwo jakie czytalem nt tych walk. Dla mnie jedna byla remisowa, druga dla JMM, trzecia batalia to juz zdecydowanie dla Marqueza. Dal prawdziwa lekcje boksu Pacmanowi, ktory byl bezradny i statystyki ciosow, niby potwierdzajace przewage Manny&#39;ego nie wiem skad wzieli - tych ciosow w ogole nie bylo widac. Wiekszosc ciosow Pacquiao przeszywala powietrze, a Juan sobie go punktowal pieknie. Werdykt sedziow to skandal.
Nie ogladalem, knockdowny w boksie nic nie znacza tak jak bramki w pilce noznej, Marquez jest porownywalnym bokserem o czym swiadcza rankingi i zdobyte pasy.
I nie wypowiadaj sie na temat ostatniej walki, bo o niej nie wspominalem.
 
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks, waga półśrednia
Spotkanie: Manny Pacquiao - Juan Manuel Marquez
Typ: walka potrwa poniżej 6,5 rund
Kurs: 5,30
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Będzie to czwarta i zapewne ostatnia wlka pomiędzy tymi bokserami. Trzy wcześniejsze pojedynki zakończyły się po upływie 12 rund. W pierwszej walce był remis, w drugiej kontrowersyjnie wygrał Pacquiao, trzecią również wygrał Manny bardzo nieznacznie na punkty. Po trzech takich walkach na pełnym dystansie najwyższy czas na coś nowego, czyli na jakieś zwycięstwo przed czasem. Kibice jak i cały świat bokserski chce, by ta wojna się wreszcie zakończyła, by było wiadomo który z tej dwójki jest lepszy, a kolejne minimalne zwycięstwo punktowe któregoś z nich tego nie wyjaśni. Właśnie dlatego moim zdaniem to będzie niesamowita batalia, która może się szybko zakończyć. Na dodatek Pacquiao zapewne będzie chciał sobie odbić tą ostatnią porażkę z Bradleyem, gdzie został po prostu oszukany. Pacman podobno jest w wielkiej formie i ja w to wierzę, bo zapewne bardzo solidnie pracował po tej porażce. Według wielu fachowców &quot;Pacman&quot; jest najlepszym bokserem na świecie bez podziału na kategorie wagowe. Ja się z tym zgadzam, bo udowodnił to nie raz. Już dawno nie oglądaliśmy efektownego, szybkiego KO w wykonaniu Mannego, a cios ma przecież świetny, o czym przekonał się Hatton. Uważam, że ta walka potrwa mniej niż 7 rund i raczej stawiałbym tutaj na zwycięstwo Pacquiao.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Wojna Wojna ,elegancka walka ,Manny na pewniak poszedł w 6 rundzie zdawało się że już powoli będzie kontrolował walkę i dostał potężny cios prawy wszedł Marquezowi na czyściocha także już było pozamiatane.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Juan za wszystkie 4 walki zasłużył na takie zakończenie. Nie zostawił decyzji sprzedawczykom z notesami, tylko sam załatwił sprawę. Pamiętajcie, że on ma 40 lat co w niskich wagach to już naprawdę sporo..
Ciekawe jak teraz zostaną zweryfikowane rankingi p4p. Marquez udowodnił, że po prostu jest lepszy. Lepszy od ponoć najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie, ale nikt go takim nie uzna, bo przegrał z FMJ. Tamta walka była jednak pomyłką ze względu na różnicę wagową.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kapitalna walka, szkoda, ze z tak smutnym zakonczeniem dla Mannego, niewybaczalne bledy, osobiscie nie chcial bym piatego starcia.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Jednak coś w tym jest co wielu zauważało że pięściaże Roacha w ostatnim czasie mają słabą serie- a może inaczej fatalną obronę i przegrywaja walki. W ataku było wszystko ok ale Pac zebrał cios który go uśpił. Można napisać że czas zmienić trenera ale chyba Pac jest za stary i ma zbyt mocno wkrzewiony już taki styl.(Amir ma szanse jeszcze na zmiane stylu na lepszy)Może jednak pora kończyć?

Gratulacje dla Dinamity który odpalił dziś dynamit.Co do ewentualnej walki z Moneyem to styl robi walke.Dwoch kontrbokserów z których to Floyd jest lepszym i zmusił by Juanme do ataku gdzie ten był by obijany przez Floyda.I to nie ważne w jakiej kategorii.

Floyd to fenomen obrony i z tym Dinamita by sobie nie poradził.Pacquiao natomiast by przegrał z FMJ bardzooo zdecydowanie-śmiem twierdzić że prawie wszystkie rundy jeśli by oczywiście Floyd nie złapał go wcześniej kontrą.
 
M 0

mrozik328

Użytkownik
Kto wygrał ? najlepsze bokser bez podziału na kategorie? Ludzie to jest sport i jak słysze że ktoś jest bez szans to po co w ogóle taki pojedynek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom