>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wypłata kasy

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jak dla mnie to wypłacenie z bankomatu kasy to jest wielki problem...
pierwszy raz z tym się spotykam.
chciałem wypłacić kasę i bankomat odmówił mi bo wyświetlił się komunikat: &quot;wprowadż mniejszą kwotę &quot; więc anulowałem transakcję a po powrocie do domu widzę na swoim koncie że kwota została pobrana z konta..
Piszę do supportu w pomocy drogą elektroniczną i nic cisza..
Co mam teraz robić? Swoją drogą 980 zł piechotą nie chodzi....
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy do tych palantów z MB jest inna droga skontaktowania się niż pomoc drogą elektroniczną?
Bank z którego bankomatu chciałem wypłacić kasę dał mi wydruki i widać jasno na czarnym że tego dnia próbowałem wypłacić kasę i transakcja odrzucona.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Ktoś podawał tutaj w jednym z tematów o MB telefon do polskiego centrum ale nie kojarzę już gdzie to było.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
przemoevil, ja miałem podobną sytuację. Bankomat nie wypłacił mi kasy, chwilę później spróbowałem po raz kolejny i dopiero wówczas się udało, jednak po powrocie do domu w historii konta zauważyłem, że Skrill pobrał kasę 2 razy. Apelowałem w tej sprawie w supporcie dla VIPów i po 7-10 dniach udało się odzyskać pieniądze. Tymczasem po 3-4 tygodniach zauważam, że kasa nagle zniknęła :] W historii konta było to zapisane chyba jako &quot;cofnięcie środków&quot; czy coś takiego. Pytam, co się stało, a oni napisali (cytat oryginalny): &quot;została skasowana z powodu, poniważ bank zaprezentował potwierdzenie, że środki zostały przekazane&quot;.
 
A 0

adam_mitra

Użytkownik
a wiecie jaki jest cennik za minutę rozmowy do nich ? ja mam podobną sytuację nie mogłem wypłacić z bankomatu kasy a z konta skrill mi potrącili pomimo tego, iż mam kwitki iż operacja się nie powiodła :/
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Założyłem kartę MB i teraz się obawiam, że straciłem tylko 40 PLN. Jak widze ile ludzi ma problemy z tym. W jakich bankomatach w PL mogę normalnie wypłacać kasę? Bo słyszałem, że nie we wszystkich się da.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Założyłem kartę MB i teraz się obawiam, że straciłem tylko 40 PLN. Jak widze ile ludzi ma problemy z tym. W jakich bankomatach w PL mogę normalnie wypłacać kasę? Bo słyszałem, że nie we wszystkich się da.
We wszystkich się da. A co do problemów z kartą i wypłatami z bankomatów to wcale nie ma je więcej ludzi niż w polskich bankach a to że jest problem z działaniem bankomatu nie jest zależne od twojej karty.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Założyłem kartę MB i teraz się obawiam, że straciłem tylko 40 PLN. Jak widze ile ludzi ma problemy z tym. W jakich bankomatach w PL mogę normalnie wypłacać kasę? Bo słyszałem, że nie we wszystkich się da.
Fakt, że to karta Moneybookers, MisUszatekekookers, czy Miłośników Krowich Placków nie ma żadnego znaczenia. Liczy organizacja płatnicza. Tutaj jest nią MasterCard czyli z karty możesz śmiało korzystać wszędzie tam gdzie znajduje się logo MC obojętnie czy robisz to w Polsce, Hiszpanii, Francji, czy na Wyspach Wielkanocnych.
 
Do góry Bottom