>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak zarobić na bukmacherce

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,

mam nietypowe pytanie. Dziś wpadł do mnie kumpel, wypiliśmy po piwku no i mały luk na wyniki meczów, kumpla zainteresowało moje granie na zakładach i chciałby w to wejść z miejsca, ma jako tako pojęcie głównie o piłce nożnej, wie co to under/over, handicap oraz DNB ;)

Oczywiście padło najprostsze pytanie: jak grać żeby zarobić.

Tutaj tyle co wygrywających, tyle opinii. Ja poradziłem single/double jako że sam wychodzę na tym najlepiej.

Jednak chętnie poznamy wasze opinie. Piszę już teraz gdyż kolega zarejestruję się &quot;któregoś dnia wieczorkiem po pracy&quot; ????

Więc, jak grać żeby zarobić ? ;)
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Oczywiście trzeba grać celnie, nie zbyt dużo zdarzeń na kuponie. Według mnie każdy ma jakieś zakłady, które potrafi obstawiać najlepiej, każdy musi samego siebie poznać.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niedawno zamknięto temat &quot;Czy z bukmacherki da się żyć?&quot;. Otwierasz być może podobną studnię bez dna. Oczekujesz streszczenia całego Forum w Twoim temacie?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Yar000: Nie. Oczekuje ciekawej dyskusji o tym jak grać żeby wygrywać. Jak zapewne wiesz, tylko mały procent grających ma stałe zyski.
Ja oczekuje po prostu że użytkownicy wypowiedzą się o swoich sposobach na grę oraz o tym czy jest ona skuteczna (czyt. przynosi zyski).
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
cubsonart
na otwartych forach nikt rozsądny nie udzieli ci takich informacji ponieważ byłbyś kolejną osobą do niedużego tortu, a z racji tego że nie dajesz od siebie żadnej merytorycznej wiedzy, nikt się z tobą tą cenną wiedzą tutaj nie podzieli ,nie licz na to.
będą się wypowiadać tylko teoretycy którzy nic nie osiągnęli ale &quot;wiedzą&quot; jak grac żeby zarabiać ;)
Do konkretnej wiedzy, to sorry ale musisz dojść sam, chyba że masz dobrego przyjaciela który cię trochę nakieruje.
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Jest jedna zasada:
Ucz się na porażkach. Zawsze przegrana ma przyczynę, toteż eliminując swoje błędy (które oczywiście znasz, ale nie chcesz się do nich przyznać) możesz dojść do czegoś. Ustal swoje zasady i trzymaj się ich twardo. Pozdrawiam.
* Ja na ten przykład od samego początku grania prowadzę analizy swojej gry i błędów i na pulpicie mam plik wordowski pod tytułem &quot;Złote zasady bukmacherskie [tu moje imię i nazwisko]&quot;
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Ja na ten przykład od samego początku grania prowadzę analizy swojej gry i błędów
Często czytam &quot;ucz się na błędach&quot;. Niektórzy powtarzają to na mantrę.
Zasada jest taka, że nie masz żadnego wpływu na wynik spotkania. To, że nie trafisz, to nie oznacza, że popełniłeś błąd.
Gracz ma wpływ na to, co zagra i za ile zagra. I nic więcej.
Bardzo często jest tak, że grasz dobrze, myślisz dobrze, a jakaś sytuacja w czasie meczu powoduje, że przegrywasz. Może to być idiotyczne zachowanie jakiegoś zawodnika, czerwona kartka, błąd sędziego, jakiś fuks drużyny przeciwnej, brak szczęście i tysiąc innych przyczyn, na które nie masz żadnego wpływu. Później możesz analizować sobie &quot;błędy&quot;, ale do niczego to nie prowadzi.

Trzeba myśleć, trzeba oceniać ryzyko, trzeba umieć dobierać stawki, trzeba nauczyć się grać płynnie - inwestować, a nie uprawiać hazard, starając się załatwic sprawę jednym strzałem. Nawet jak trafisz, co co później?
A jak nie trafisz, to do łopaty?

Zapomnij o czymś takim, jak:
- progresja
- &quot;złoty system&quot;, który obsypie cię kasą i dzięki któremu będziesz wygrywać
- taśmy

Nie graj po kursach (bo są niskie), nie graj tego, co inni grają, unikaj for i stron poświęconych bukmacherce.
Zrób sobie plan np. chcę zarobić xxx złotych w określonym czasie
Nakreśl sobie, jak chcesz dojść do celu

I najważniejsza rzecz - załóż sobie, że kwota, którą stawiasz, będzie przegrana
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
unikaj for i stron poświęconych bukmacherce.
Dokładnie,w bukmacherce przede wszystkim najważniejsze jest unikanie stron tematycznych,niewiedza to podstawa wygrywania.Najlepiej przeglądać strony i fora o wędkowaniu,wtedy prosta droga do ogrania buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Często czytam &quot;ucz się na błędach&quot;. Niektórzy powtarzają to na mantrę. Zasada jest taka, że nie masz żadnego wpływu na wynik spotkania. To, że nie trafisz, to nie oznacza, że popełniłeś błąd.
naprawdę ?
ja na przykład ostatnio złapałem sie na tym ze gdy typowalem dajmy na to win druzyny nr 1 i gdy oni przegrali to w drugim ich meczu typowalem przeciwo nim (tzn jakies hc w w druga strone, niekoniecznie czyste 2) ???? , a ten blad zauwazylem po miesiacu typowania ???? ???? efekt ? 550 pln w dupe yield -30% ????
tak wiec wg mnie na wlasnych bledach mozna sie baardzo duzo nauczyc.
Zapomnij o czymś takim, jak: - progresja - &quot;złoty system&quot;, który obsypie cię kasą i dzięki któremu będziesz wygrywać - taśmy
z powodu ?
wg mnie jesli ktos znajdzie swoj sposob na gre i bedzie on przynosic sukcesy/zyski to czemu mialby nie grac taka progresją chocby?
tasmy ? zalezy przez co rozumie sie słowo taśma, ale na tym tez sie da ????
 
C 46

chudinho

Użytkownik
ja tam żadnego systemu nie mam ale teraz gram na koszykówkę. Na powyzej/poniżej punktów. Kursy są duże i jak się troche posiedzi to można troche zarobić. Ja przez ostatnie kilka dni jestem na plus około 400 zł. To nie jest jakaś duża kwota ale jak na amatora to myślę że nie jest źle. Ale nad analizą spotkań troche czasu spędzam.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
ja na przykład ostatnio złapałem sie na tym ze gdy typowalem dajmy na to win druzyny nr 1 i gdy oni przegrali to w drugim ich meczu typowalem przeciwo nim (tzn jakies hc w w druga strone, niekoniecznie czyste 2) , a ten blad zauwazylem po miesiacu typowania efekt ? 550 pln w dupe yield -30%
W moim odczuciu pierwotne założenie było błędne, lub dokładniej nie wystarczające. Wymyśliłeś sobie taką metodę i ona się nie sprawdziła. Bardziej by tu winił podświadomą nawet próbę znalezienia jakiegoś sposobu gry.
Bo teraz co? Postawisz na win danej drużyna, a gdy ona przegra to ponowisz typ w jej stronę? Mogę ci zaręczyć, że ta metoda również nie zadziała.
Przy czym błąd nie polega na tym, że nie trafiłeś danego typu. Błąd polega na tym, iż ufasz, iż następny mecz zależy od poprzedniego.
Co nie znaczy, że nie trzeba przyglądać się własnej grze. Trzeba, ale jak się czegoś nie trafi, to nie można brać winy na siebie. Bukmacherka to jest taki probierz racji. Grasz coś i sprawdzasz. Raz jesteś po ciemnej stronie, innym razem po jasnej.




Dokładnie,w bukmacherce przede wszystkim najważniejsze jest unikanie stron tematycznych,niewiedza to podstawa wygrywania.Najlepiej przeglądać strony i fora o wędkowaniu,wtedy prosta droga do ogrania buka.
Lepiej być w niewiedzy, niż czytać głupoty wypisywane na forach, w tym różnego rodzaju pseudo-analizy. Dobry typer odpowiada za siebie. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to trudno.
W bukmacherce trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, a nie czekać, aż ktoś cos nam podpowie, czy jakiś typ podrzuci. Tym bardziej, że w większości przypadków typy pochodzą od osób, które pojęcie o bukmacherce mają niewielkie i tylko im się wydaje, że jest inaczej. Im wcześniej ktoś to zrozumie i zacznie stosować, tym większe ma szanse na sukcesy. Zasada jest prosta. Chcesz na kogos liczyć, to licz na siebie. Lepsze wędkowanie, kolarstwo i bierki, niż zdanie się na innych.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Lepiej być w niewiedzy, niż czytać głupoty wypisywane na forach, w tym różnego rodzaju pseudo-analizy. Dobry typer odpowiada za siebie. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to trudno.
W bukmacherce trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, a nie czekać, aż ktoś cos nam podpowie, czy jakiś typ podrzuci. Tym bardziej, że w większości przypadków typy pochodzą od osób, które pojęcie o bukmacherce mają niewielkie i tylko im się wydaje, że jest inaczej. Im wcześniej ktoś to zrozumie i zacznie stosować, tym większe ma szanse na sukcesy. Zasada jest prosta. Chcesz na kogos liczyć, to licz na siebie. Lepsze wędkowanie, kolarstwo i bierki, niż zdanie się na innych.
Na tym forum jest parę osób, które mają stały zysk, ich analizy są odpowiednie i potrafią nakierunkować człowieka, tylko użytkownik musi umieć wybrać takie perełki z wielu innych typów. Bardzo dobrze jest wybrać własne typy i poczytać co o nich sądzą inni, bo człowiek nie jest nieomylny i wszechwiedzący.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W moim odczuciu pierwotne założenie było błędne, lub dokładniej nie wystarczające. Wymyśliłeś sobie taką metodę i ona się nie sprawdziła. Bardziej by tu winił podświadomą nawet próbę znalezienia jakiegoś sposobu gry. Bo teraz co? Postawisz na win danej drużyna, a gdy ona przegra to ponowisz typ w jej stronę? Mogę ci zaręczyć, że ta metoda również nie zadziała. Przy czym błąd nie polega na tym, że nie trafiłeś danego typu. Błąd polega na tym, iż ufasz, iż następny mecz zależy od poprzedniego. Co nie znaczy, że nie trzeba przyglądać się własnej grze. Trzeba, ale jak się czegoś nie trafi, to nie można brać winy na siebie. Bukmacherka to jest taki probierz racji. Grasz coś i sprawdzasz. Raz jesteś po ciemnej stronie, innym razem po jasnej.
kolego chyba kompletnie nie rozumiesz co ja piszę : D
a moja metoda gry to granie value (ktore jest najlepsza metodą ???? )
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
kolego chyba kompletnie nie rozumiesz co ja piszę
ja na przykład ostatnio złapałem sie na tym ze gdy typowalem dajmy na to win druzyny nr 1 i gdy oni przegrali to w drugim ich meczu typowalem przeciwo nim (tzn jakies hc w w druga strone, niekoniecznie czyste 2) , a ten blad zauwazylem po miesiacu typowania efekt ? 550 pln w dupe yield -30%
Lepiej by było, gdybyś:
1. sam zrozumiał, co piszesz
2. przeczytal, co napisałeś, bo za sobą nie nadążasz
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Na tym forum jest parę osób
Wiem, wiem!
Inni piszą, że ich znajomy kosi kapustę na forexie. Jeszcze ktoś inny pisze, że jego kumpel wygrywa na giełdzie, a siostra zarabia przy komputerze po 6700 zł miesięcznie. Szkoda tylko, że ci, co o tym piszą, nie spojrzą na siebie i na swoje finanse.
Bukmacherka wcale nie polega na tym, by umieć &quot;wybrać perełki&quot; na forum. Zresztą, co będę tłumaczył...
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
PopiJava nie kloc sie z nimi, oni wiedza lepiej a ty jestes troll:cool:, zartuje oczywiscie ????
A ja powiem tylko ze na typach z for, insiderach itp. mozna cos ugrac ale do czasu az konta nie zostana zlimitowane i kwoty nie wieksze niz 2-3k miesiecznie a nie o to w bukmacherce chodzi. Dlatego moze chlopak troszke zle ujal sprawe, mozna szukac typow na betrushach i innych stronkach ale wszystko zalezy od tego ile kto chce ugrac, mnie takie pieniadze na dluzsza mete nie satysfakcjonuja, bo bukmacherka to jednak duze inwestycje i duzy stres ???? . Mam to szczescie ze wlasnie na jednym z polskich for poznalem chlopakow ktorzy pewnych rzeczy mnie nauczyli i ciagle ucza, ale tak jak poprzednik powiedzial, nie ma co sie dzielic malym kawalkiem tortu.
Popi szkoda ze nie mozna sie kontaktowac bo moznaby pogadac, widac ze kumaty chlopak jestes????
Tadzin widze ze chcesz robic za eksperta, wiec szybkie pytanie - ile wyplaciles juz od buka?
Popi bardzo madrze mowi, tylko ze jego poglady sa dla osob poza tematem dosc kontrowersyjne
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mam to szczescie ze wlasnie na jednym z polskich for poznalem chlopakow ktorzy pewnych rzeczy mnie nauczyli i ciagle ucza
To jest właśnie to o czym PopiJava napisał:
Wiem, wiem! Inni piszą, że ich znajomy kosi kapustę na forexie. Jeszcze ktoś inny pisze, że jego kumpel wygrywa na giełdzie, a siostra zarabia przy komputerze po 6700 zł miesięcznie. Szkoda tylko, że ci, co o tym piszą, nie spojrzą na siebie i na swoje finanse.
Ile to się w internecie można naczytać o tych tajemniczych szczęśliwcach co wygrywają miliony, a do tego co najlepsze co drugi ich zna.
Do tego te tajemnicze typy, fixy, zamknięte fora, specjalne grupy ludzi, wszystko objęte ścisłą kontrolą jak przepis Coca-Coli.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Lepiej by było, gdybyś:
1. sam zrozumiał, co piszesz
2. przeczytal, co napisałeś, bo za sobą nie nadążasz
widzę że trzeba wszysto po kolei itp.
wszystko zaczelo sie od tego &quot;ze na wlasnych bledach nie da sie uczyc&quot; co ja uznalem za w skrocie nieprawdę (kto nie uczy sie na bledach? czlowie ułomny ktory nie potrafi wyciagac logicznych wnioskow) i napisalem ze się złapałem na tym ze typowałem raz w strone jednych raz w strone drugich. i powiedz mi gdzie ja ku*wa napisałem ze to jest moja &quot;taktyka gry&quot; mistrzu? przeciez tak grajac wiadomym jest ze skonczy sie to jedną wiela wtopa i tylko skonczony idiota by ta grał w dluzszym przedziale czasu. gram value (to chyba łatwo zrozumiec) i pomimo ze uskuteczniam zasze grę value to ostatnio mimo to szło ujowo.
z tematu chocby moje ostatnie pare typow:
kielce+2,5 1.75⛔, spadek 1.75-&gt;1.5
trefl-resoia under 179,5 1.94✅, spadek linii na 160,5 kurs ten sam
Azs pw-Skra under 180,5 1.96⛔, inne buki podobny kurs oferuja dla undera 160,5
Trefl-Resovia-1,5 1.5✅, spadek 1.5-&gt; 1.33
Azs pw-Skra-1,5 1.5⛔, spadek 1.5-&gt; 1.41
Castellana-Trento under 145,5✅1.85, spadek 1.85-&gt;1.7
Verona-Macerata under 160,5⛔ 2.3, spadek 2.3-&gt;1.85

to moje ostatnieparę typów ktore podalem w temacie, jak widac każdy bet był value. i co z tego ? ????

co do kolegi pytajacego ile wyplacilem kasy z buka - na razie tylko pare tys. ostatnio słabo idzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom