>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Stały bywalec - sprawdzona metoda

popijava 87

popijava

Użytkownik
Stały bywalec, czyli prosty i sprawdzony sposób na zarabianie u bukmacherów.
Prezent na Mikołaja :grin:
Metoda jest prosta, jak kij od miotły, a co najważniejsze - przynosi profity!
Przedstawię ją w zarysie, pełen opis w innym miejscu.
Metoda oparta jest na bardzo prostym założeniu:
Skoro wiadomo, że 90 procent obstawiających zakłady sportowe bierze regularne baty od bukmacherów, to trzeba grać odwrotnie.
Pomysł zrodził się podczas częstych wizyt w jednym ze stacjonarnych punktów bukmacherskich.
Stali bywalcy, którzy na obstawianiu &quot;znali się najlepiej&quot;, a oprócz tego byli &quot;najlepiej poinformowani&quot; i mieli znakomite układy z przyjmującymi zlecenia, jakoś &quot;dziwnym trafem nie wygrywali&quot;.
Pechowcy, po prostu - pechowcy, którym zawsze czegoś brakowało do szczęścia!
Każdy punkt bukmacherski miał i ma takich stałych bywalców, stąd nazwa metody, która z czasem została udoskonalona
1. Trzeba znaleźć osobę, która będzie typować wyniki spotkań, które my - w dalszej kolejności - będziemy grać odwrotnie.
Takiej osoby nie trzeba szukać w naziemnym punkcie bukmacherskim.
Czasy się zmieniły i dziś większość obstawia zakłady u bukmacherów internetowych.
Musi być to ktoś, kto nie wygrywa u bukmacherów - a takich jest ponad 90 procent.
Znalezienie &quot;stałego bywalca&quot; nie nastręcza żadnych problemów.
Tym bardziej, że za typy będziemy takiej osobie płacić.
Ważne:
2. Osoba, która będzie dla nas typowała, nie może wiedzieć, że jej typy będziemy grać odwrotnie.
Od razu umawiamy się, że typy muszą być przemyślane - tak, by wchodziły jak najczęściej.
Umawiamy się ponadto, że będą to wyłącznie typy 1X2
Dozwolona jest podwójne szansa (1X, 12, X2)
3. Za typy płacimy &quot;stałemu bywalcowi&quot; określoną kwotę 10 - 20 złotych, ale nie więcej.
Ustaloną wcześniej kwotę płacimy zawsze - niezależnie od tego, ile typów będzie trafionych, a ile nie.
Rada
&quot;Stałego bywalca&quot; znajdziesz, dając ogłoszenie &quot;Płacę za typy&quot;
Zgłosi się wielu &quot;ekspertów&quot;
Wybierz tego, który zgodzi się na stawkę 10 złotych.
Metoda jest sprawdzona i działa.
Kto nie wierzy, może potestować.
 
A 498

addam44

Użytkownik
HIHI!!!! ????
Nie musisz placic-dowolny portal typerski,wybierasz tych wciaz przegrywajacych i&quot;zarabiasz&quot; ???? Byl tu nawet temat i system&quot;PRZECIW TYPOM DNIA&quot;.
Rowniez edi8 kiedys o tym pisal.
Tyle ze...jest jeszcze marza bukmacherska.I ona z powoduje ze...nic z tego nie bedzie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na netowej stronie największego konkursu typerskiego na świecie* pod względem użytkowników ( kilkanaście tysięcy osób ) jest taka zakładka: ostatnich 50 typerów i kiedyś sugerowałem, aby grać przeciwnie...

* administracja FB usunęła ten link
 
A 498

addam44

Użytkownik
Na netowej stronie największego konkursu typerskiego na świecie* pod względem użytkowników ( kilkanaście tysięcy osób ) jest taka zakładka: ostatnich 50 typerów i kiedyś sugerowałem, aby grać przeciwnie...

* administracja FB usunęła ten link
edi8&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;a jaka to strona?;)
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Tyle ze...jest jeszcze marza bukmacherska.I ona z powoduje ze...nic z tego nie bedzie
Tyle tylko, że opisana metoda sprawdzała się u bukmachera naziemnego, gdzie był podatek 10%. Teraz jest 12%.
Poza tym nie stosowałeś jej, więc nie wiem, czemu od razu ją kwestionujesz.
Chcesz nabić sobie posty, czy udajesz mądrego?

Poza tym nie gra się tu przeciw typom dnia. W konkursach podanie typu nic nie kosztuje i ludzie podają tam kompletne bzdury, licząć na fuksa i wygranie nagrody.
Czytaj ze zrozumieniem. Trzeba mieć osobę, która będzie podawać typy o określonych parametrach, a nie jakieś 1/1 czy inne bzdety. Ta osoba ma płacone za to i będzie się starać dawać najlepsze typy.
 
A 38

andrzej52

Użytkownik
hehe to ja się nadaje.
Na dzis moje pewniaki;
Newells Old Boys - Atl. Rafaela typ 1

Reggina juz zaczęła ale postawiłem na nią .

Grać Lay na moje typy.
Od jutra pobieram opłatę.
???? ;):grin::grin:
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
hehe to ja się nadaje.
Na dzis moje pewniaki;
Newells Old Boys - Atl. Rafaela typ 1
3:0 ✅ po kursie 1.60+. Dobry typ ????

Do autora tematu:
Nie bardzo rozumiem, bo jeśli chcesz płacić komuś za typy, liczyć na to, że obstawi źle to jaki zysk ogólny z tego osiągniesz?
Wątpię byś stawiał jego typy za dużą kwotę, a jeżeli to będzie mała stawka to nie pokryje Ci strat jakie poniesiesz za opłatę typera i obstawienie zakładu.
Przynajmniej mnie się tak wydaje :?
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Czyli grasz wszystkie typy przeciwne do typów x osoby?
tzn jeżeli zagra 1 to Ty dajesz X2, under to over itd. ?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Tyle ze...jest jeszcze marza bukmacherska.I ona z powoduje ze...nic z tego nie bedzie
Tyle tylko, że opisana metoda sprawdzała się u bukmachera naziemnego, gdzie był podatek 10%. Teraz jest 12%. Poza tym nie stosowałeś jej, więc nie wiem, czemu od razu ją kwestionujesz. Chcesz nabić sobie posty, czy udajesz mądrego?
Trzeba mieć osobę, która będzie podawać typy o określonych parametrach, a nie jakieś 1/1 czy inne bzdety. Ta osoba ma płacone za to i będzie się starać dawać najlepsze typy.
Dobrze pisał o marży, marża to dużo mniej niż podatek.
Sposób na grę jest rewelacyjny. Grałem i tak. Ma jednak pewne mankamenty. Delikwent musi być szczery, systematyczny i podawać stawki swoich betów. Nie grasz wg parametrów tylko wg Jego psychiki (należy mu się wielka litera). Gdy przegrywa - zazwyczaj wycofuje się, zeruje bloga, zmienia nicka, ucieka z forum, różnie... To dla mnie oznacza, że źródelko wysycha... Sprawa nieco komplikuje się gdy ten robi kombo... I jeszcze raz te stawki, jak ten nie poda stawki, to mnie na module zje marża, a co dopiero podatek, oj... Gdy podaje stawkę - idzie pięknie - Jego stawka to moj potencjalny zysk.
Płacić za systematyczność? Niekoniecznie, to tak jak podatek od wygranej, póki adeptem kieruje fejm i uznanie w oczach innych - kosić ile można, ale czekać bez rss na komórce na typy to choroba i uzależnienie od netu. ;)
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Nie prościej po prostu usiąść na krzesełku tak aby widzieć monitor, na którym wyświetlane są typy ludzi, którzy obstawiają i zapisywać sobie to na kartce ? ???? Efekt będzie ten sam. Czy wyjdziesz na plus ? Wątpię ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Tyle tylko, że opisana metoda sprawdzała się u bukmachera naziemnego, gdzie był podatek 10%. Teraz jest 12%.
Poza tym nie stosowałeś jej, więc nie wiem, czemu od razu ją kwestionujesz.
Chcesz nabić sobie posty, czy udajesz mądrego?

Poza tym nie gra się tu przeciw typom dnia. W konkursach podanie typu nic nie kosztuje i ludzie podają tam kompletne bzdury, licząć na fuksa i wygranie nagrody.
Czytaj ze zrozumieniem. Trzeba mieć osobę, która będzie podawać typy o określonych parametrach, a nie jakieś 1/1 czy inne bzdety. Ta osoba ma płacone za to i będzie się starać dawać najlepsze typy.
Spokojnie-zobacz ile jestem na forum a ile mam postow.Nawet porownaj do siebie ????
Metoda ktora proponujesz jest faktycznie MIKOLAJOWO-bajkowa;)
Niemniej jak juz znajdziesz tego ktory WCIAZ NA BUKMACHERCE PRZEGRYWA I DALEJ OBSTAWIA i...bedzie dalej to chcial robic(!)tym razem...bys Ty wygrywal to zaloz temat,podawaj typy a jak bedziesz do przodu powiedzmy po ich setce to ja z radoscia swe watpliwosci odszczekam.
Powodzenia;)
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Wybrałem takich delikwentów, których średnie kursy na zdarzenia to 1.8-2.2 a skuteczność waha się między 30-40%. Ja gram dokładnie odwrotność tego co oni stawiają- nie chce zapeszać, ale na razie wychodzi po naszej myśli. Jak będzie 100 typów zrobie jakieś krókie podsumowanie.
 
Do góry Bottom