>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytanie dot. otwarcia konta, bonusu

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam
Chciałem otworzyć konto w Gamebookers. Kiedyś korzystał z tego serwisu mój brat (wydaje mi się, ze korzystał też z bonusu, ale głowy nie daję). Przed otwarciem konta zadałem pytanie do supportu, czy bez problemu mogę korzystać z ich usług. Dostałem następującą odpowiedź:
Szanowny Panie Macieju,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.

W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy, że osoby spokrewnione ze sobą mogą posiadać u nas konta. W związku z tym jeśli nigdy nie korzystał Pan z naszych usług, może Pan teraz założyć konto. Pragniemy jednak zwrócić uwagę na to, że każdy użytkownik musi podać swoje dane osobiste oraz dane finansowe, które należą do niego i są zarejestrowane z jego imionami.

Nowi użytkownicy naszego serwisu mają możliwość skorzystania z bonusu w wys. 100% pierwszej wpłaty do € 20.00 (zł 100.00).

Kwota bonusu dodawana jest do salda konta dopiero, gdy użytkownik spełni warunki obrotu. Mianowicie należy postawić zakłady o kursie min. 1.7 równe sześciokrotnej wartości bonusu w ciągu 90 dni.

Aby skorzystać z naszej oferty bonusowej, należy założyć konto ze strony Gamebookers.com (https://sports.gamebookers.com/en/sports), dokonać wpłatę i po jej zaksięgowaniu napisać do nas. W międzyczasie nie należy jednak wydawać wpłaconej sumy.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się i pisać.

Dziękujemy za wybranie naszych usług.

Paula
Dział Obsługi Klienta
Wydaje mi się, czy dali w ten sposób do zrozumienia, że również jestem uprawniony do skorzystania z bonusu? Mimo, iż brat prawdopodobnie używał go na swoim koncie z kilka lat temu.
Nie chcę, aby w przyszłości przy ewentualnej wypłacie przyczepili się do tego, że na przykład braciak korzystał, a przecież 1 bonus na 1 gospodarstwo domowe. Może ten mail posłużyć w razie czego jako dowód, iż byłem do niego uprawniony?
 
Do góry Bottom