>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w grudniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Po wczorajszej udanej nocy trzeba atakować bo ciekawa noc przed nami :

NO Hornets - Oklahoma Thunder

Do przerwy/koniec - Thunder/Thunder ✅
1,58
bet365
oraz 1,25 do dubla smiało można brać ✅
Goscie niby b2b ale jest to drużyna która chyba najmniej odczuwa takie mecze w calym NBA . Młody skład oparty na atletyzmie , nigdy nie wyglądają jakoś duzo gorzej w b2b jak np Celtics .
Hornets to drużyna o której już pisałem że jest to wielkie nieporozumienie , nie mają obrońców na pozycjach 2-3 co obnażyli Knicks . Brak Davisa jest decydujący w tej chwili (o Gordonie nie mówie bo on to oddzielny temat) , brak punktów od wysokich spod kosza .
Oklahoma zapewne wyjdzie dziś Durantem na PF vs Ryan Anderson i Ibaką na 5 . Taki skład będzie bardzo niewygodny dla Hornets , Durant dziś poszaleje .
Kevin Martin pewnie dziś sporo na 2-3 przy small ballu , Thunder w tym ustawieniu niskim skladem sa groźni , mniej Perkinsa to bardziej mobilna defensywa która taki frountcout jaki maja NO może całkowicie zdominować.
Perkins jest dobrym obrońcą np Howarda , Bynuma czy Gasola czyli klocek przeciwko silnym centrom grającym 1vs1 , na pick&amp;rollach jest słaby ze swoją marną pracą nóg.
Dziś Brooks chyba go nie potrzebuje zbyt długo na boisku bo Robin Lopez to nie jest zagrożenie , Smith tym bardziej .

Golden State - Pacers
✅
GSW
1.65
Pacers b2b , jakoś wyglądają tak niemrawo w tym sezonie . Jakim nie był go to guy Granger ale był . Teraz ewidentnie brakuje 1 opcji w ataku Pacers + słaba forma Hibberta . Warriors mają fajną młodą paczkę i podoba mi sie ich ofensywa , powoli się zgrywaja i wszystko się zazębia . Klay Thompson ostatnio coraz lepiej , 4 mecze kolejno (23,16,24,21 punktów).
David Lee jakby znowu właczył tryb zabijaki w ataku z czasów Knicks i zanotował najlepszy mecz sezonu (13-15 FG i 31 punktów + 6 asyst ).
Ławka Pacers jest bardzo słaba , GSW maja Jacka i Landrego wiec bardzo przyzwoitych graczy którzy we dwóch pociągnął 2unit.
Hala Warriors jest trudnym terenem , sa na fali + Pacers wczoraj do końca walka z Sacto .

Gram w singlach HT/FT i GSW✅
Dubel Thunder ML &amp; GSW ML✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spurs (-5) @ 1,94 Marathonbet⛔ szkoda

Gwiazdorzy Spurs wypoczęci po road tripie po wschodzie, dzięki decyzji Popovicha, który odesłał ich do domu przed meczem z Heat, za co zresztą Ostrogi zostały ukarane przez komisarza ligi. Już kilka razy Pop tak robił, ale nigdy nie przed czwartkowym hitem. Na pewno podziała to mocno mobilizująco na Parkera, Duncana czy Manu, którzy będą chcieli pokazać, że jednak warto im czasem dać odpocząć. Reszta składu przedwczoraj też pokazała się z bardzo dobrej strony z Żarami i to tylko pokazuje jak mocną i szeroką mają rotację. Dzisiaj rywal silny - Memphis Grizzlies, ale rywal w meczu dzień po dniu i rywal osłabiony brakiem swojego najlepszego obwodowego obrońcy - Tony&#39;ego Allena, więc Tony Parker powinien mieć naprawdę mocno ułatwione zadanie. Dodatkowo Spurs na pewno pamiętają porażkę w playoffach &#39;11 z Miśkami, co było wtedy wręcz sensacją, więc raczej nie podchodzą do tego mecz jak do każdego innego. Grają u siebie w San Antonio w końcu po ponad tygodniowej przerwie, więc kibice też na pewno są spragnieni dobrej koszykówki i Spurs powinni im ją dzisiaj dać.


Popieram typ maroona na GSW.

wkleję też swoją analizę ;)

Warriors (-3) @ 1,82 Marathonbet✅

Warriors ostatnio w naprawdę dobrej formie. U siebie pokonują mocne zespoły jak Nuggets, Hawks czy Nets. Do formy powoli wraca Thompson, chociaż zza łuku dalej kiepsko. Znakomita dyspozycja w ostatnim tygodniu Lee i Curry&#39;ego. Swoje pod koszem w obronie robi Ezeli. Trochę słabo ostatnio Barnes, ale trzeba zauważyć, że to jakiś taki okres, że większość debiutantów wpadła w dołek po dobrych początkach - prócz Harrisona także Lillard czy Waiters. Szkoda w tej sytuacji, że kontuzjowany jest Jefferson, ale rotacja w GSW wygląda i tak dobrze. Znakomitym wsparciem w ataku jest Landry, bardzo skuteczny na półdystansie. Poziom tradycyjnie trzyma Jack, a coraz lepsze wejścia notuje undersized pf, grający więcej na sf Green, który furorę robił w lidze akademickiej.
Po drugiej stronie Pacers, którzy poza nielicznymi wyjątkami grają w tym sezonie katastrofalnie i w niczym nie przypominają samych siebie z poprzedniego sezonu. Zagubiony Hibbert, nierówny George, źle czujący się w roli strzelby Hill - nie zawodzi chyba tylko West. Ławka na papierze wygląda dobrze, ale na parkiecie już bardzo słabo i Augustin, Hansborough czy Young grają znacznie poniżej swoich możliwości.
Ostatnio nastąpiła poprawa gry Indy, wygrali 4 z ostatnich 5 meczów, ale nie daję im wielkich szans w Oakland. Są b2b po zaciętym meczu z Sacto. Będzie to ich 3 wyjazdowy mecz po zachodnim wybrzeżu i zdecydowanie czas na pierwszą porażkę. Wojownicy wypoczęci, 2 dni temu grali też u siebie, więc tutaj już zdecydowana przewaga na starcie nad rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Cleveland vs PTB Typ-2 Kurs 2.0 Pinnacle ✅✅✅ e: weszło na farcie dzięki rzutowi Batuma, ale jakby PTB przegrali ten mecz to byliby w dużym psychicznym dołku, bo mięli decydujące akcje w 4. kwarcie i 1. dogrywce na wyciągnięcie ręki

Gdyby nie 4 ostatnie porażki Portland (w tym wtopa z Wizards) kurs na gości byłby max 1,5. Cleveland wciąż bez Kyriego I. , ale ostatniej nocy udało im się pokonać Hawks. Nie ma się co jednak nastawiać, że Cleveland jest na fali, bo to była ich jedyna wygrana w ostatnich 5 meczach, a przegrywali z takimi średniakami jak Suns czy Magic. Ostatnie 3 bezpośrednie mecze na korzyść PTB (wygrane odpowiednio 20 pkt, 31 pkt i 6 pkt) a teraz na dodatek mają Lila ???? przy jednoczesnym braku lidera rywali. Główne zadanie to zatrzymać Varejao, ale Aldridge razem z kolegami powininni dać sobie z tym radę, a zarazem pokazać więcej opcji w ofensywie.Jak dla mnie PTB przełamie dziś katastrofalną serię swojej road trip.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Milwaukee - Boston under 197 za 1,61 w Bet 365 ✅

Gospodarze dzisiejszego meczu jakby ostatnio złapali pewną zadyszkę, jeżeli chodzi o ich grę ofensywną ( kolejno 86, 93, 88 ,85 ). Dziś naprzeciw wprawdzie nie zeszłoroczna obrona Celtics, ale ciągle solidna i z dużym szacunkiem należy ją traktować. Bostończycy b2b czyli jak zwykle zero gonienia, długie akcje i szanowanie piłki. Nie podejrzewam tu dziś zbyt wielu punktów. Drużyny grały już dwa razy i było 189 oraz 190 oczek. Do tego wiadomo Boston bez Rondo, a u gospodarzy zagrożony Udrih.( rotoworld.com ) Według mnie under.

GSW - Indiana under 193 za 1,66 w Bet 365 ⛔

Jeżeli goście z Indiany chcą dzisiejszej nocy coś ugrać, to muszą ograniczyć run &amp; gun po stronie Warriors, które wprawdzie nie jest już takie jak w zeszłym roku, ale Curry ciągle potrafi pogonić drużynę. Warriors zrobili kolosalny postęp w obronie i kto wie czy nie da im to play-off co mnie akurat strasznie cieszy bo to od lat mój ulubiony team. Oprócz stałych osłabień ( Bogut - Granger ) zagrożony jeszcze Jefferson ( rotoworld.com ). 97 Indiany w Sacramento nie robi na mnie wrażenia, bo Kings są na dziś nieco niżej notowani niż GSW. W mojej ocenie ten mecz będzie podobny do ostatniego rozegranego w tej hali gdzie GSW odprawili Minnesotę 96-85 ( 181 punktów )

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał toolmajster:
Cleveland vs PTB Typ-2 Kurs 2.0 Pinnacle

Gdyby nie 4 ostatnie porażki Portland (w tym wtopa z Wizards) kurs na gości byłby max 1,5. Cleveland wciąż bez Kyriego I. , ale ostatniej nocy udało im się pokonać Hawks. Nie ma się co jednak nastawiać, że Cleveland jest na fali, bo to była ich jedyna wygrana w ostatnich 5 meczach, a przegrywali z takimi średniakami jak Suns czy Magic. Ostatnie 3 bezpośrednie mecze na korzyść PTB (wygrane odpowiednio 20 pkt, 31 pkt i 6 pkt) a teraz na dodatek mają Lila:smile: przy jednoczesnym braku lidera rywali. Główne zadanie to zatrzymać Varejao, ale Aldridge razem z kolegami powininni dać sobie z tym radę, a zarazem pokazać więcej opcji w ofensywie.Jak dla mnie PTB przełamie dziś katastrofalną serię swojej road trip.
Z całym szacunkiem, ale chyba żartujesz z tym kursem i oceną gry Cavs. Z resztą &quot;gdyby&quot;...fakty są takie, że Portland przegrało te mecze i gra nierówno. Nie mówię, że dziś nie wygrają, ale nie rozumiem czemu pominąłeś w swojej analizie fakt, że Cavaliers najpierw o włos przegrali w jaskini lwa w Miami, następnie bliźniaczy scenariusz na innym niesamowicie trudnym terenie w Memphis, gdzie to Cavaliers przez większość meczu prowadzili. Później wtopa z Suns i wygrana na innym trudnym terenie w Atlancie. Gołym okiem widać, że Cavaliers grają ostatnio dobry basket, zwłaszcza Varejao na tablicach jest teraz chyba najlepiej dysponowanym środkowym w NBA, do tego solidnie punktuje i ma wsparcie młodych Pargo czy Weitersa.
Tak więc typ typem, ja to spotkanie omijam, ale nie zaklinajmy rzeczywistości - Cavs są ostatnio bardzo niewygodnym rywalem. A ostatnie 3 mecze obu drużyn to raczej nie są tu wartościowym odnośnikiem.
Później może dodam coś od siebie na temat innych spotkań, póki co na tapecie europejski futbol w najlepszym wydaniu.
e:
Napisał: toolmajster:
Z całym szacunkiem, ale nie uważam , że Cleveland gra ostatnio dobry basket. Varejao owszem gra bardzo dobrze, ale pisałem o grze całej drużyny. Mówisz, że kawalrzyści o włos przegrywali mecze. Nie skupiałem się na detalach odnośnie ich ostatnich gier, fakt jest faktem przegrali te mecze i jeśli to były mecze o włos (ewentualnie mecz z Memphis) to co mają powiedzieć Raptors o swojej pechowej serii. Pargo punktuje fakt, ale na tle Lillarda, Mathewsa i Batuma to nie ma o czym gadać. Portland przegrywa ostatnio , wiem dobrze i o tym piszę. Nie radzą sobie na wyjazdach, ale dziś powinni się przełamać i uporać z Cavs. Może trochę opisałem sytuację pod typ, ale nie miałem czasu na szczegóły, a lubię grać typy na przełamanie i dziś jestem spokojny o PTB.
Chyba nie oglądałeś ostatnio ich meczów, zwłaszcza tego w Miami i Memphis? Jeśli uważasz, że tylko Varejao tam ciągnie grę. Przeciwko Heat, aż 8(!) graczy zaliczyło podwójne zdobycze punktowe, przeciwko Memphis każdy z trójki Varejao-Waiters-Pargo rzucił 20. Cleveland naprawdę nie gra źle. Rozumiem, że grasz na przełamanie, ale nie neguj gry Cavs na podstawie suchych wyników.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Sezon 2012/2013 - 5/5 - SKUTECZNOŚĆ: 100%
Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers - Portland +8 @ 1.26 @ bet365
Stawka: 10/10
Po kilkunastu dniach ciszy z mojej strony wracam ze świeżym typem. Żaden z kiludziesięciu meczów rozegranych podczas tych kilkunastu nocy nie przekonał mnie na tyle aby &quot;położyć&quot; na nim swoje pieniądze. Inaczej jest dziś.
Jako, że mamy 1 grudnia, spotkanie Portland Trail Blazers z Cleveland Cavaliers będzie pierwszym meczem w nowym miesiącu. Celowo podałem ekipę z mroźnego Ohio na drugim miejscu - amerykanie znani ze swojej gościnności na pierwszym miejscu zawsze stawiają przeciwników - a dopiero później swój team. Mimo wszystko jednak gospodarzem meczu są Kawalerzyści z Cleveland. Patrząc na kursy wystawione przez bukmachera możemy wysnuć conajmniej kilka wniosków, w tym ten najważniejszy - oddsmakerzy nie mają pojęcia jak &quot;ugryźć&quot; ten mecz i dlatego proponują nam praktycznie równe kursy na obie ekipy. Czy jednak szanse obu ekip na zwycięstwo są takie same? Z uśmiechem politowania na moich ustach pozostawie to pytanie bez odpowiedzi. Dlaczego moim zdaniem Ogniste Smugi z Portland nie przegrają tego meczu 6 punktami? Zacznijmy od początku. Cleveland Cavaliers - wiele osób wciąż z nostalgią wspomina czasy gdy drużyna ta nie miała sobie równych na krajowym podwórku i nie tylko. Takie znakomitości jak Zydrunas Ilgauskas, David Snow czy Daniel Gibson z pewnością nie jednego trenera przyprawiły o ból głowy. Liderem drużyny był wtedy jeszcze nieopierzony młody gniewny - Le Bron James. Podczas gdy wszystkim wydawało się, że Cleveland Cavaliers na długie lata wygodnie rozsiądzie się na fotelu lidera najlepszej ligi świata a mowa oczywiście o NBA, wszystko w mgnieniu oka odwróciło się o 380 stopni. Le Bron James mając dość egzystencji w oficjalnie najgorszym mieście do życia w USA a mowa oczywiście o Cleveland przeniósł się na drugi biegun Stanów Zjednoczonych - na słoneczną Florydę a mówiąc konkretniej Miami. Miejscowi Heat z ligowego słabiaka stało się prawdziwą potegą, natomiast pogrążone w smutku Cleveland i miejscowi Cavaliers wręcz odwrotnie - z giganta przemienili się w dramatycznie słabą zbieraninę randomów którzy mogliby mieć problem z niektórymi europejskimi potęgami jak Panathinaikos, Barcelona czy nasz rodzimy Prokom Trefl. 16 rozegranych kolejek i zaledwie 4 wygrane - to bilans gospodarzy dzisiejszego meczu. Żenująca postawa w ostatnich meczach powoduje, że Kawalerzyści praktycznie mogą już zapomnieć o występie w fazie postseason a mowa oczywiście o NBA Playoffs. Jakby tego było mało w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Kyrie Irving, najlepszy koszykarz młodego pokolenia, jedyny wartościowy zawodnik w rosterze (składzie) ekipy z Cleveland. Co słychać po drugiej stronie boiska? Ogniste Smugi z Portland to drużyna zawsze groźna dla każdego. Nawet ktoś kto nie interesuje się zaocenaniczną koszykówką z pewnością kojarzy takie nazwiska jak Aldridge czy Batum. To ci zawodnicy są największymi gwiazdami drużyny ze stolicy stanu Oregon a mowa oczywiście o Portland. Ogniste Smugi będąc jednym z faworytów do mistrzostwa dywizji lub konferencji po dobrym początku sezonu wpadli w mały dołek. Mimo 4 porażek z rzędu wciąż mogą pochwalić się dobrym bilansem 6-10. Rywale w ostatnich 4 meczach byli dość wymagający w przeciwieństwie do dzisiejszego - niedawni mistrzowie ligi Detroit Pistons, nowa potęga na mapie ligi Brooklyn Nets czy w końcu główny kandydat do mistrzostwa Boston Celtics. W dwóch ostatnich meczach Trail Blazers razili nieskutecznością. Zła passa zawsze ma swój koniec - i ja jej koniec przewiduję na dzisiejszą, sobotnio-niedzielną noc. Podsumowując - ekipy o dwóch różnych celach, osłabienia w Cleveland Cavaliers, seria która w końcu musi się skończyć oraz wyśmienity skład po stronie gości. Nie widzę możliwości przegranej Portland większą ilością punktów niż 6. Jestem w 100% pewny swojego typu dlatego kolejny raz w tym sezonie stawkuję go tzw. &quot;all-in&quot; (pol. za wszystko) &quot;kładąc&quot; na typ cały swój okazały kapitał bukmacherski. Do usłyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale chyba żartujesz z tym kursem i oceną gry Cavs.
Z całym szacunkiem, ale nie uważam , że Cleveland gra ostatnio dobry basket. Varejao owszem gra bardzo dobrze, ale pisałem o grze całej drużyny. Mówisz, że kawalrzyści o włos przegrywali mecze. Nie skupiałem się na detalach odnośnie ich ostatnich gier, fakt jest faktem przegrali te mecze i jeśli to były mecze o włos (ewentualnie mecz z Memphis) to co mają powiedzieć Raptors o swojej pechowej serii. Pargo punktuje fakt, ale na tle Lillarda, Mathewsa i Batuma to nie ma o czym gadać. Portland przegrywa ostatnio , wiem dobrze i o tym piszę. Nie radzą sobie na wyjazdach, ale dziś powinni się przełamać i uporać z Cavs. Może trochę opisałem sytuację pod typ, ale nie miałem czasu na szczegóły, a lubię grać typy na przełamanie i dziś jestem spokojny o PTB.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale nie uważam , że Cleveland gra ostatnio dobry basket. Varejao owszem gra bardzo dobrze, ale pisałem o grze całej drużyny. Mówisz, że kawalrzyści o włos przegrywali mecze. Nie skupiałem się na detalach odnośnie ich ostatnich gier, fakt jest faktem przegrali te mecze i jeśli to były mecze o włos (ewentualnie mecz z Memphis) to co mają powiedzieć Raptors o swojej pechowej serii. Pargo punktuje fakt, ale na tle Lillarda, Mathewsa i Batuma to nie ma o czym gadać. Portland przegrywa ostatnio , wiem dobrze i o tym piszę. Nie radzą sobie na wyjazdach, ale dziś powinni się przełamać i uporać z Cavs. Może trochę opisałem sytuację pod typ, ale nie miałem czasu na szczegóły, a lubię grać typy na przełamanie i dziś jestem spokojny o PTB.
Jeśli moge sie wtracic, moze cavs czuja za duzą presje we wlasnej hali?
Swietne mecze wyjazdowe, tak jak wyzej opisane z Miami i Memphis, gdzie niewiele brakowalo do sporych niespodzianek, wracaja do siebie i przegrywaja kilkanstoma pkt z Suns ktore w zaden sposob nie moze sie rownac z Heat czy Miskami.
Wczoraj znowu zaskakujacy mecz wyjazdowy i wygrana z Atlanta.
Moze tu tkwi jakis problem?
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Mecz: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Data: 02.12.2012 02:30
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bwin
Analiza: Bardzo ciekawy mecz zapowiada nam się dzisiejszej nocy za oceanem. Boston Celtics zagra na wyjeździe z Milwaukee Bucks, które do tej pory notuje bilans 7 wygranych i 7 porażek. Boston ma bilans 9-7. Na wyjazdach Boston 4-3, a Milwaukee Bucks u siebie 3-4. Co ciekawe obydwie drużyny zdążyły zagrać ze sobą w tym sezonie już dwukrotnie. Najpierw w Bostonie, gdzie triumfowali goście 99:88, a później Milwaukee Bucks musiało uznać wyższość rywali we własnej hali i przegrali 92:96. Ostatnio jednak Milwaukee Bucks nie gra zbyt porywczej koszykówki, a zespół nie jest do końca zgrany ze sobą. Boston już od kilku dobrych lat ma w swoim składzie świetnych graczy, którzy są kręgosłupem całego zespołu, jak chociażby Pierce, Garnett czy Rondo. W tym sezonie odszedł z zespołu Allen, jednak mimo tego uważam, że Boston zajdzie daleko w play-offach na wschodzie. Milwaukee Bucks przegrało ostatnio 95:85 z Minesotą, a jedynym zawodnikiem w składzie Bucks godnym odnotowania jest Sanders, który zanotował triple-double (10pkt, 12 zbiórek i 10 bloków!). Milwaukee Bucks zagra bez Udoha, który doznał kontuzji kostki podczas 3 kwarty meczu z Minesotą. Dla porównania Boston wygrał u siebie z Portland 96:78. 5 zawodników Bostonu zdobyło przynajmniej 10pkt, a są nimi Pierce 12pkt, Garnett 10pkt, Terry 17pkt, Lee 10pkt oraz Green 19pkt. Według mnie Boston nie powinnien mieć problemów ze zwyciężeniem.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Milwaukee Bucks przegrało ostatnio 95:85 z Minesotą, a jedynym zawodnikiem w składzie Bucks godnym odnotowania jest Sanders, który zanotował triple-double (10pkt, 12 zbiórek i 10 bloków!)
Wtrącę się tylko na chwilę, bo wczoraj oglądałem Bucks (dałem typ na Wilki). Sanders zagrał świetne zawody, ale pamiętaj, że to był jego dzień byka. Boston gra bez Rondo, a Bucks mają Jenningsa i Ellisa i to jest siła napędowa Milwaukee. Statyczny Boston może mieć problemy z tymi dwoma szybkim, niskimi graczami, którzy napędzają i &quot;robią&quot; całą grę Bucks.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bucks - Celtics under 193.5 2.04 Pinnacle ✅✅✅
Celtics pokazali w meczu z Blazers że wobec braku Rondo ich podstawową bronia jest defensywa.Na tym sie głównie skupią do czasu powrotu Rajona.Dwa razy już sie spotykali i z grającym Rondo padały wyniki underowe.Teraz kiedy Celtics nie mają swoje podstawowego rozgrywającego skupiają sie głównie na defensywie maksymalnie zwalniając gre.Padnie pewnie znowu w granicach 185pkt.
uff udało mi sie napisać z komma,pozdrowienia z wesela panowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 181

lorak

Użytkownik
uta@hou
Harden over 25 pts, 1,85 betsson⛔
James żyje dzięki pick&amp;rollom (3 miejsce według synergy), a jazz bardzo słabą bronią ten element (26). do tego pewnie zabraknie ich najlepszego podkoszowego, bo Favors ma jakieś drobne problemy ze stopą, więc ta kiepska D, będzie jeszcze słabsza. przypuszczam również, że na poziomie indywidualnym Harden będzie miał ogromną przewagę, gdyż na SG w jazz gra Foye i to on chyba będzie pilnował Jamesa, który go w zeszłym sezonie niszczył. nie bez znaczenia będzie też to kompromitujące spotkanie w oklahomie (zablokowali 7 jego rzutów!) i myślę że z tego względu Harden będzie ekstra zmotywowany aby pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością.
jeśli nie wystąpi Favors, to zagram też over 13,5 pts Millsapa, ale z tym poczekam do ostatnich minut, aby mieć pewne info.⛔
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Brooklyn Nets -&gt; Deron Williams over 26 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson

Ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Heat a Nets, zepsuła wiadomość, iż nie zagra podstawowy center ekipy Brooklynu i w tym sezonie bardzo dobrze się spisujący Brook Lopez. W związku z tym, gram dzisiaj na Williamsa over pkt + asysty. Dlaczego? Powód jest prosty, nie ma Lopeza, czyli Deron i Johnson powinni na siebie wziąć ciężar gry. Nie wiem, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby Blatche dzisiaj dał popis. Williams&#39;a w tym sezonie oglądałem ze 2-3 razy, i dostrzegłem, że z mocnymi ekipami dużo lepiej gra. Więcej rzuca, lepiej dogrywa, ma lepszą skuteczność, i nie podaje wszystkiego do Johnsona. Jeśli Miami szybko nie rozdupi Netsów i Deron zagra swoje minuty, to z overem nie powinno być problemu. Over 26 pkt + asysty to moim zdaniem na dzisiaj bardzo dobra opcja. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Portland Trailblazers
1(-2)
2.05
Marathonbet
5/10

Oba zespoły do spotkania podejdą grając dzień po dniu. Powody do radości mają dzisiejsi gospodarze, którzy wygrali na bardzo ciężkim terenie w Atlancie 113:111, a ojcem sukcesu został Alonzo Gee.
Zawodnicy z Portland przeciwko Bostonowi zdobyli zaledwie 78 punktów, więc drugi wyjazd z rzędu z podbudowaną Kawalerią może okazać się zbyt ciężki, bo ławka gospodarzy zazwyczaj ma większy wkład w wynik, niż czynią to rezerwowi Trailblazers. Obawiam się jedynie czterech porażek z rzędu Portland, bo żadna seria nie trwa wiecznie. Co do występu Varejao, to chyba nie powinno mieć się wątpliwości, Portland mają fatalny bilans wyjazdowy 2-7, Cavs 2-3 i sądzę, że to jest ten mecz, gdzie na własnym parkiecie mogą podnieść bilans na .500. ATS Portland na wyjazdach 2-7-0. Sądzę, że Kawaleria pójdzie za ciosem.
Ławka Portland - nie trzeba komentować, wczoraj starterzy w Bostonie zdobyli łącznie 56 punktów, dwucyfrówkę zaliczyli jedynie Aldridge i Hickson. Pod koszem czeka dziś ich ciężka przeprawa.

Wczoraj już pisałem
a na 2.12
New Orleans Hornets - Oklahoma City Thunder 1 (+8.5) @ 1.85 Pinancle 5/10
Golden State Warriors - Indiana Pacers 1(-3) @ 1.82 Pinnacle 5/10
i na dziś dorzucam:
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 1(-6) @ 1.92 Marathonbet 5/10
Milwaukee Bucks - Boston Celtics 2(+4) @ 1.81 Pinnacle 5/10

Powodzenia!
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wow, co za mecz! PTB wygrali z Cavs, ale końcówka to niezły thriller!! Ostatnia akcja 4. kwarty: Aldridge trafia, ale po czasie. Pierwsza Dogrywka: Batum trafia, ale zadecydowały ułamki sekund - po czasie. W drugiej dogrywce Cavs już liczyli na win, a tu rzut rozpaczy Batuma tym razem zgodnie z zegarem i jeszcze za trzy!!Power!!!Świetny mecz, a obie ekipy w dogrywce miały dużo lepszą skuteczność z gry i więcej sposobów na swoją grę. Polecam kto nie widział! Lill znowu przypominał rookie z początku sezonu, więc w poniedziałek można znowu zagrać na PTB w Charlotte. Tragiczna passa przełamana.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kolejna trafiona noc co mnie cieszy , dziś tylko dwa spotkania i bardzo spokojnie podchodzę do typowania :
Gasol - Afflalo (punkty kto więcej?) ✅
1.85
Milenium , moze pozniej w necie wystawią coś takiego
oraz
Alfflalo powyżej 14.5 ✅
1.85
betsson
Afflalo jedyny naprawdę dobry zawodnik w składzie Magic , dziś myślę że dostanie sporo rzutów bo klocek Davis będzie musiał sobie odpuścić swoje żałośnie wyglądające próby wbijania się pod kosz bo tam będzie Howard na niego czekał . Afflalo powinien wykorzystać to jak wolny jest frontcourt Lakers i zdobyć te 15-18 pkt i to powinno starczyć.
Gasol niewykorzystywany , na marginesie jesli chodzi o atak , ostatnie 5 meczy to kolejno - 8 , 6 ,13 , 10 , 6 .
Najwięcej rzutów oddał vs Sacramento - 10 , trafil tylko 3 .
Afflalo oddaje prawie 14 rzutów na mecz , trafia na 42 % skuteczności . Do tego 1.1 trójki i 2.1 rzuty wolne. Jest liderem ofensywy i gra 34.1 min na mecz.
Ilość gwiazd w Lakers sprawia ze zabierają sobie nawzajem rzuty , w Magic Afflalo jest liderem i na niego liczą w ataku.
Dodatkowo ostatnio dobrze zagrał Jamison i nie zdzwie się jak zobaczymy mniej Gasola , wiemy jak D&#39;Antoni uwielbia smallball z rzucajacym za 3 PF .
Knicks 1.17✅
oraz
Knicks (HT/FT) 1.44 Bet365✅
Knicks -4.5 1.35 bet365✅

Gram Knicksów ML w na podbitkę do dubla z NFL i nie uważam żeby był to słaby kurs , do tego handicap wybrałem taki bo gram taki który uważam że wejdzie a nie żeby kurs był dobry .
Grają u siebie , najlepsza obecnie ofensywa w nba , najbardziej płynnie grająca , masa opcji z ławki .
Suns nie wybronią Knicks , tym bardziej nie dotrzymają im kroku w ataku .
NYK powinni zanotować kolejne pewne zwycięstwo , powinni a jak będzie to zobaczymy . Suns są przeciętni i nie uważam ich za kogoś kogo stać na niespodziankę w MSG .
Nie zagra Kidd ale bez niego sobie radzą i nie będzie to raczej istotne .
Suns 2-7 na wyjazdach , Knicks 6-0 , obie ekipy grały 30 listopada ostatni mecz , dodatkowo Knicks po dwóch łatwych wygranych w których się nie przemęczali więc są świeżutcy głodni gry ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
NY - Phoenix ( +14,5 ) 2 za 1,52 w w Bet 365.


Ok, nowojorczycy są niesamowici w MSG w tym sezonie, ale nie wierzę by Phoenix dostało aż taki wp..... Poza blamażem w Detroit nie grają na tych wyjazdach aż tak dramatycznie by dostać takie bicie. Jasne, jest to możliwe, ale w mojej ocenie taki duży handicap robi ten mecz godnym zagrania. Do tego moja prywatna teoria, że w meczach rozgrywanych o nietypowych porach w USA pada zwykle mało punktów ( vide 88 NY z Indianą dwa tygodnei temu ). W Phoenix bez osłabień, w NY jak już pissliście brak Kidda ( rotoworld.com )
Ja spróbuję. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom