>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pewnie wyjdzie, że się czepiam ale moim zdaniem jest jedna sprawa, która mnie zaciekawiła. Czy podliczamy według tego, jak podlicza dany mecz bukmacher, z którego podaliśmy typ? Bo jeżeli tak, to nie zgadzam się rozliczeniem jakie Olo zaproponował:
http://forum.bukmacherskie.com/f400/typy-olo-84944-2.html#post3235991
Napisał, że &quot;robi&quot; zwrot za Videoton, a Tobet żadnych zwrotów za ten mecz nie robił i nie zrobi, bo spotkanie zostanie rozegrane w przeciągu 36 godzin od pierwotnie planowanej godziny rozpoczęcia.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pewnie wyjdzie, że się czepiam ale moim zdaniem jest jedna sprawa, która mnie zaciekawiła. Czy podliczamy według tego, jak podlicza dany mecz bukmacher, z którego podaliśmy typ? Bo jeżeli tak, to nie zgadzam się rozliczeniem jakie Olo zaproponował:

http://forum.bukmacherskie.com/f400/typy-olo-84944-2.html#post3235991

Napisał, że &quot;robi&quot; zwrot za Videoton, a Tobet żadnych zwrotów za ten mecz nie robił i nie zrobi, bo spotkanie zostanie rozegrane w przeciągu 36 godzin od pierwotnie planowanej godziny rozpoczęcia.

Jak dla mnie może być in play, nie znam regulaminów każdego buka, a sprawdzać mi sie nie chciało.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Panowie chciałbym tutaj napisać, żeby nie było potem żadnych problemów. W Tobecie zmienili mi rozliczenie kuponu, który wrzuciłem tutaj do konkursu. Najpierw miałem zwrot za mecz Sao Paulo-Tigre, co zmniejszało ako z 2,00 do 1,45 ale teraz widzę, że zamienili mi na rozliczenie zgodne z wynikiem z murawy więc chciałbym prosić o zmianę w moim temacie tego rozliczenia oraz zmianę stanu konta na faktyczny. Poniżej screen:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie chciałbym tutaj napisać, żeby nie było potem żadnych problemów. W Tobecie zmienili mi rozliczenie kuponu, który wrzuciłem tutaj do konkursu. Najpierw miałem zwrot za mecz Sao Paulo-Tigre, co zmniejszało ako z 2,00 do 1,45 ale teraz widzę, że zamienili mi na rozliczenie zgodne z wynikiem z murawy więc chciałbym prosić o zmianę w moim temacie tego rozliczenia oraz zmianę stanu konta na faktyczny. Poniżej screen:
To ja tez mam rozliczyć jako plus ? Nie wiem jak Expekt rozliczał bo grałem to w William Hill a tam dostałem zwrot. Skoro Ty tak rozliczasz więc ja tez powinienem chyba...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rozlicz tak jak to buk rozliczył, z którego podałeś swoje typy. Nie wiem, może napisz do nich albo coś.
Marcin Odra albo ktoś inny władny, mógłby mi zmienić to rozliczenie? Chyba że mam sam tam edytować posta.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Hmmm...czyli jeśli mam konto na WH już dawno, a nigdy tam nie wpłacałem (bo WH nie należy do moich ulubieńców) to jednak nie dostanę tego freebeta?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chodzi mi o wypłatę zysku z freebeta. Musi być depozyt.
Co do dopisania to chyba każdy dostał (oprócz Dawida, który podał dane kilka minut temu)
 
Do góry Bottom