>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

W którym buku najszybciej umolnię bonus od depozytu?

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Ostatnio zastanawiałem się nad skorzystaniem z bonusu od depozytu w którymś buku w którym jeszcze w pokera nie ciupciałem ???? I moje pytanie, jeśli ktoś jest na bieżąco gdzie najłatwiej uwolnić bonus. Wiecie ock gdzie potrzeba najmniej punktów fpp (czy innych zależy od buka).
Wyczytałem że w bwin jest to 10 pkt fpp od 1$ natomiast np. w bet at home już 2 razy więcej bo 100 pkt fpp za każde odblokowane 5$.
Co proponujecie ????
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
właśnie problem jest taki, że każdy buk/pokerroom pojedynczy punkt liczy różnie. U niektórych to 1pkt to może być ok. 10rh a gdzie indziej 100 ;&gt;
Zna ktoś może pokerroom gdzie stosunek: potrzebne punkty/szybkość ich zdobywania jest niski ? ;d
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
proponuje Ci full tilt poker, bonus za depozyt, bodajze co 2 godziny happy hour (2x wiecej pkt) sporo turnieji i duzo ludzi
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
a ja proponuje Ci sieć Microgameing, co oni tam nie grają na NL4 SH to się w głowie nie mieści. Na 6-8 stołach powinieneś bez problemu z 10E zarobić w ciągu godziny. Jeśli chodzi o rake bo nie za bardzo rozumię Twoje pytanie, to najwiekszy jest a ipokerze, ale możesz liczyć na fajny rackeback
 
Do góry Bottom