>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje możecie pisać o propozycjach i sugestiach. Każde wasze zdanie weżniemy pod uwagę i w określonym czasie rozważymy.
Możecie również tutaj pisać, jeżeli macie jakieś pytania lub niezgodności dotyczące konkursu i jego funkcjonowania

Mam nadzieje, że konkurs wam się spodoba

Pozdrawiam
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego 1 postu w temacie 1-9 maja gdzyś zapomniałem napisać w nim dyscypliny. Drugi posr(ten z dyscypliną) proszę zostawić.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
co dziennie te typy to jak to jest? Tylko ten, co ma najwyższy kurs i trafi to dostaje punkty czy wszyscy co trafią to tez dostają mając niższe? Bo jesli wszyscy co trafia to konkurs jest kopią typów dnia tyle, że bez pisania analiz.
 
W 2

wislak

Forum VIP
co dziennie te typy to jak to jest? Tylko ten, co ma najwyższy kurs i trafi to dostaje punkty czy wszyscy co trafią to tez dostają mając niższe? Bo jesli wszyscy co trafia to konkurs jest kopią typów dnia tyle, że bez pisania analiz.
No, a dokladniej kopią Typujemy z BAH bez limitow kursow i z mniejszymi nagrodami :spokodfhgfh:
 
beau 1

beau

Forum VIP
W temacie z typami na dziś z tych osób ,ktore już podawały typy jest 4 userów,którzy nie podali nazwy firmy bukmacherskiej :zoltakartka: my nie będziemy szukać i zastanawiać się skąd kurs braliście.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Przepraszam, zauważyłem, że ktoś podał mecz korony z cracovią, wprawdzie trafił kurs, ale czy mecz nie odbył się wczoraj, tj 8 go?

Beau: Wykasowałem ten typ
 
K 15

kszok

Użytkownik
Prosze o usuniecie mojego 1 postu z typem na dzisiaj ;-) Zapomnialem wpisac z jakiego buka pochodzi zdarzenie :roll:
 
S 0

stempel

Użytkownik
Mam pytanie, czy w takie dni jak dziś, gdzie jest 16 i jeszcze nie ma założonego tematu na dzień dzisiejszy, czy wolno zwykłym użytkownikom, np takim jak ja, założyć temat na dany dzień?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Oczywiście. Z góry przepraszam za to, ze nie zawsze jest ten temat. Postaram się dopilonować aby zawsze poprzedniego dnia ok. 20tej był zakładany.
 
baki 0

baki

Użytkownik
Stromsgodset - Aalesund Poł./Koniec 2/2
godz:18.00
kurs:8.00
Bwin
piłka nożna
Mój typ z dnia 8 został nie zaliczony a wynik był do przerwy (0:1) a końcowy 0:4
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Doberman podliczał 8 dzień. Jak to przeczyta to na pewno poprawi. Z góry przepraszamy za błąd.
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
tabela jest po 9 dniach a moj typ z dnia 9 nie zostal podliczony do tabeli

England U19 - Holland U19 typ: 2
Godz: 20:45
ME U19 ⚽
Kurs 2.9 ✅

Prosze o poprawke ????
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
typ z dnia 11 i 13 konkursu uzytkownik damianek632 podal typy z bukmachera Betfair jak dobrze widze w regulaminie nie ma tego buka a wiec typy sie nie licza a typ z dnia 11 zostal wliczony w tabele a z 13 jeszcze nie ....

Moje typy z dni konkursowych 9. 10 i 11 nie zostaly dodane do tabeli o co tu chodzi ?

Prosze o poprawienie tego !!
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
typ z dnia 11 i 13 konkursu uzytkownik damianek632 podal typy z bukmachera Betfair jak dobrze widze w regulaminie nie ma tego buka a wiec typy sie nie licza a typ z dnia 11 zostal wliczony w tabele a z 13 jeszcze nie ....

Moje typy z dni konkursowych 9. 10 i 11 nie zostaly dodane do tabeli o co tu chodzi ?

Prosze o poprawienie tego !!
to prawda ze spider231 powinieen znajdiwać sie na 1.miescju w tabeli... jest on 2 razy wpsiany w tabele ... a co do moich 2 typów .... nie widze powodu żebyś mógł sie czepiać tego ... tak czy inaczej masz juz ten konkurs w garsci .... a bukmacher betfair jest przeciez bukiem w internecie to dalczego mieli by mi nie uznac typów?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bo masz okreslona liste z regulaminu, za glupote powinny byc ostrzezenia. :zoltakartka:
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
dobrze nawet gdy mi odejmą ten jeden kurs (2,98) bo ten drugi nie został jeszcze nie podliczony ???? to pozostaje na 2.miejscu w tabeli :] także to dla mnie bez różnicy ???? ale mam nadzieje ze modzi uznają mi ten typ... w końcu betfair to tez buk internetowy ...

pozdro :jezora:
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
dobrze nawet gdy mi odejmą ten jeden kurs (2,98) bo ten drugi nie został jeszcze nie podliczony ???? to pozostaje na 2.miejscu w tabeli :] także to dla mnie bez różnicy ???? ale mam nadzieje ze modzi uznają mi ten typ... w końcu Betfair to tez buk internetowy ...

pozdro :jezora:
chlopie od tego jest regulamin ja tez moglem podawac betfair bo tam jak kazdy wie sa najwieszke kursy bo to gielda ale nie robie tego bo regulamin mowi jasno od jakich bukow bierzemy kursy !!!! ......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom