>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań, czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu !!!
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
&quot;2. Dodatkowe punkty można otrzymać poprzez zagranie w WilliamHill kuponu z minimum jednym zdarzeniami z danej kolejki PlusLigi lub OrlenLigi.
Za kupon za stawkę min. 10E otrzymasz ✅ 2 pkt. Za kupon za stawkę min 5E otrzymasz ✅ 1 punkt. Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę).&quot;

Moje pytanie brzmi czy można najpierw oddać typy a później wkleić kupon ? Widzę że można już typować w konkursie ale WH jeszcze nie wystawił kursów...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Można.
Jeżeli ktoś podał już swoje typy, ale będzie chciał jeszcze otrzymać dodatkowe punkty za kupon z WilliamHill albo analizę w dziale Siatkówka to musi zamieścić screen kuponu (albo numer kuponu) albo analizę w tym temacie. A ja to później wrzucę do waszych postów z typami ;)
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Plusliga
9. KS Palac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biala
Dokladny wynik: 0-3
Zwyciezca pierwszego seta: KS Pałac Bydgoszcz
Under/Over 185.5 pkt: Under
MVP spotkania: Eweilina Sieczka
Proszę zmienić zwycięzcę pierwszego seta na BKS, bo pomyliłem się przy wpisywaniu. Przepraszam za kłopot.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja też proszę podmienic:
7. Budowlani Lódz - Tauron MKS Dabrowa Górnicza
Dokladny wynik: 1:3
Zwyciezca pierwszego seta: Budowlani Lódz
Under/Over 185.5 pkt: Under
MVP spotkania: Ela Skowrońska
Zaznaczony fragment na &quot;Tauron MKS Dąbrowa Górnicza&quot;
 
Z 582K
Prosze zmienic zwyciezce 1 seta na Tauron MKS Dabrowa Gornicza,poniewaz moja pomylka

7. Budowlani Lódz - Tauron MKS Dabrowa Górnicza
Dokladny wynik: 0:3
Zwyciezca pierwszego seta: Budowlani Lódz
Under/Over 185.5 pkt: Under
MVP spotkania: Joanna Kaczor
S/ Zrobione
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
&quot;jednym zdarzeniami&quot;, więc powinno być jednym zdarzeniem, czy dwoma zdarzeniami ?? bo nie wiem czy singiel wystarczy ?
Też się nad tym chwilę zastanawiałem, ale...

2. Dodatkowe punkty można otrzymać poprzez zagranie w WilliamHill kuponu z minimum jednym zdarzeniami z danej kolejki PlusLigi lub OrlenLigi.
Za kupon za stawkę min. 10E otrzymasz 2 pkt. Za kupon za stawkę min 5E otrzymasz 1 punkt. Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę).
Mam nadzieję, że literówka :cool:
 
Do góry Bottom