>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W koncu system idealny? :)

acetate 474

acetate

Użytkownik
Ok, nie ma na co czekac, chce sie podzielic super sposobem na zdobywanie kasy. Jeszcze go nie testowalem w praktyce, ale patrzac na statystyki musi on dzialac. Od razu mowie ze jest to moja modyfikacja pewnego systemu na remisy z innego forum, ale ja widze go odrobine inaczej. Niestety, autor zastrzegl sobie prawo do nie rozpowszechniania go poza rodzime forum, wiec jesli ktos chce linka, to pisac pw. Jak to wiec wyglada?
Jest to progresja na under 1,5 w skrocie. Ale nie jest to standardowa progresja, ktora zazwyczaj wyczyszcza nasze konta. Patrzac na statysyki, mozna latwo zauwazyc, ze Grecka Football League jest mocno underowa. Wystarczy spojrzec na historie meczy takiej druzyny jak Panaitolikos.

Zwroccie uwage jednak na nastepujaca rzecz: to, jak ukladaja sie wyniki underowe. Nie ma tutaj dluzszej przerwy niz 3 mecze z wynikiem under 1,5. Ale jakim cudem ja widze tam takie przerwy?
Otoz kolega z innego forum, w swojej progresji na remisy zauwazyl nastepujaca zaleznosc: jesli jakis wynik pada, to bardzo czesto pada rowniez w nastepnych 3 meczach. Jak to teraz wykorzystac do progresji?
Czekamy na wynik underowy naszej druzyny. Wtedy wchodzimy z progresja na nastepne 3 mecze z rzedu. Jesli wejdzie, to wiadomo super. Jesli nie, nie gramy juz 4 meczu, tylko czekamy ZNOW az padnie wynik underowy i gramy nastepne 3 kolejki. W ten sposob omijamy czarne dlugie serie. Ktos powie, ze moze rownie dobrze padac wynik underowy co 4 mecz, a wtedy mamy zonka. Odpowiem ze i owszem, ale jest to zjawisko duzo RZADSZE anizeli czarne serie typu 12 meczy overowych. Minimalizujemy wiec ryzyko w ten sposob, gdyz wieksze prawdopodobienstwo skonczenia progresji jest wlasnie w tym sposobie.
Kursy w Greckiej na under 1,5 nie sa jakies super, niecale ~3,0 zazwyczaj, ale moze ktos ma inny pomysl, inna druzyne?
Chetnie was poslucham, a ja nieskromnie powiem, ze na papierku wyglada to genialnie. Oczywiscie w glownej mierze to zasluga kolegi od remisow, ja tylko zauwazylem, ze latwiej skonczyc progresje na under 1,5, niz na remis, a kurs nie jest duzo gorszy.
UWAGA: ja rowniez zastrzegam sobie prawa do tego systemu i nie zycze rozpowszechniania go bez mojej wiedzy i zgody.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Chętnie zobaczyłbym ten system w praktyce, mimo że nie interesuję się szczególnie ligą Grecką, to statystyki wyglądają ciekawie.

Co do lig underowych to chętnie ich poszukam i dam znać
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Od przyszlego roku jak bede mial grubiej na koncie, to go testuje, gdyz problem z nim jest tez taki, ze czasem dlugo trzeba czekac na koniec progresji (dlugo w sensie dlugie przerwy miedzy meczami) w zwiazku z tym zaczynanie od 10 zl nie ma sensu.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Od przyszlego roku jak bede mial grubiej na koncie, to go testuje, gdyz problem z nim jest tez taki, ze czasem dlugo trzeba czekac na koniec progresji (dlugo w sensie dlugie przerwy miedzy meczami)
A dlaczego masz go testować swoim portfelem? Testuj na sucho, bo sądzę po tych 10zł że za dużo nie masz...
Bezsens, brzmi to dla mnie mniej więcej tak: &quot;przekonam się na własnej skórze&quot;.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Jestem pewien na 99 %, ze ta progresje sie uda zakonczyc sukcesem.
A to ile mam to moja sprawa, ale ja mam tez inne wydatki ;-)
Co do testowania na sucho, wystarczy przejrzec ten sezon i poprzednie w tej druzynie i innych underowych takich jak Iraklis np. Wchodzi jak w maslo.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rozumiem, że ten system dotyczy tylko ligi greckiej, bo na niej był sprawdzany.
Jeśli liga grecka przestanie być w pewnym momencie &quot;underowa&quot;, np. od przyszłego roku w którym chcesz z tym systemem pojechać na &quot;grubo&quot;, to co wówczas?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jestem pewien na 99 %, ze ta progresje sie uda zakonczyc sukcesem.
Co Ci szkodzi poki nie będziesz mieć &quot;grubiej na koncie&quot; powalczyć na sucho?
A to ile mam to moja sprawa
Nie wnikam ile masz, dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. 10zł to za malo, nie da się ukryć.
Co do testowania na sucho, wystarczy przejrzec ten sezon i poprzednie w tej druzynie i innych underowych takich jak Iraklis np. Wchodzi jak w maslo.
Jeżeli przeszłość jest absolutnym gwarantem przyszłości, to chylę czoła. Statystyka nie bierze się znikąd. Było dobrze, będzie dobrze, ale nigdy nie było tak źle by nie mogło być gorzej... Uważaj, statystyka bywa największym kłamcą Świata. Głupiec nadstawia karku na próbę.
Testy są od tego by sprawdzić, nic nie kosztują. Może uchronią Cię przed wtopą, może potwierdzą, że masz rację i pociśniesz &quot;jeszcze grubiej&quot;.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
@ Yar000
Nie tylko, na jakies stronce byly statystyki, ze ta liga jest mocno underowa, ale sa tez inne, stad ten temat, moze wy jakies fajne druzyny znajdziecie.
A jechanie na grubo to pojecie wzgledne, zaczynajac od 100 zl by to szlo tak:
100
200
400
pierwsze trzy
800
1600
3200
6 poziomow, omijajac czarne serie. Majac 10 klockow na koncie mozna by tyle poswiecic na progresje mysle :)
@ Cock, specjalnie dla Ciebie zaczynam tutaj testowac ta druzyne &quot;na sucho&quot;. Zaczynam od zaraz.
Patrzac na statystyki
http://www.livesports.pl/mecz/QN1qWrBL/#szczegoly-meczu
ostatni mecz by zakonczyl progresje, w zwiazku z tym czekamy teraz na mecz under 1,5 i dopiero zaczynamy progresje. Zapraszam do wyszukiwania underowych druzyn i lig, to wszyscy mozemy potestowac na sucho. Ja sie zajme ta druzyna.
Dobra, jeszcze doloze Iraklis do tego bo spelnia wszystkie kryteria i mozna zaczac progresje.
Kalloni v Iraklis - under 1,5 @ 2,15
Stawka: 100 zl
Strasznie slaby kurs ;/ ale niech bedzie
 
cock 756

cock

Użytkownik
Majac 10 klockow na koncie mozna by tyle poswiecic na progresje mysle
Ukłony, bo idzie recesja w gospodarce... Pierwsza najwazniejsza zasada - pieniądze na grę, to pieniądze, których nie będzie żal po stracie.
Cock, specjalnie dla Ciebie zaczynam tutaj testowac ta druzyne &quot;na sucho&quot;.
Dla mnie?
Ja chcę tak grać?
Sam wniosków z testu nie wyciągniesz, bo już wszystko wiesz?
Nie rób łaski, choć czuję się zaszczycony wyróżnieniem, ale nie zapomnij podziękować po zakończeniu testu.
Obejdzie się bez błogosławieństw, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
acetate 474

acetate

Użytkownik
Jakbym to robil tylko dla siebie, to bym w ogole o tym nie pisal tutaj. Ale czego sie spodziewac, czlowiek sie dzieli czyms naprawde dobrym i tylko marudzenie, ze zle, ze niedobrze... no nic, mysle, ze jak wszyscy zobacza swietne wyniki, to moze mniej bedzie marudzenia ;-)
Teraz niech czas leci.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jakbym to robil tylko dla siebie, to bym w ogole o tym nie pisal tutaj.
To nie chcesz dla nas przeprowadzić testu, tylko od razu grać. Mniejszymi kwotami też jest sens. Pieniądz rodzi pieniądz.
Ale czego sie spodziewac, czlowiek sie dzieli czyms naprawde dobrym i tylko marudzenie, ze zle, ze niedobrze...
A na co czekałeś? Na oklaski? ;) Nie marudzę, tylko zalecam sceptycyzm. Może i podzieliłeś się czymś naprawdę dobrym, pozwól temu dojrzeć. A Ty od razu chciałeś brać to na klatę 10ma tys...
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Oklaski jeszcze tu beda ;-)
Mniejszymi kwotami oczywiscie ze jest sens, ale dla kogos cierpliwego. Zamiast progresje mniejszymi kwotami to ja juz wole grac standardowo value. Aby cos bylo z progresji, trzeba duzego budzetu. I konsekwencji ;-)
Chyba, ze ktos stosuje progresje nie do druzyn, tylko czegokolwiek innego co mozna grac czesciej, wtedy jak najbardziej mozna zaczynac nawet od zlotowki.
PS do tamtej progresji nie trzeba by bylo 10 k, dokladnie 6300. Poki co zmartwil mnie strasznie maly kurs na pierwszy poziom Iraklis, aby cos fajnego zarobic powinno byc minimum 2,5. Jak patrzylem na kursy Panaitolikos to przewaznie sa przyzwoite i oscyluja w granicach 2,9.
 
A 85

aksior

Użytkownik
ja mam dwie nogi, mój pies ma 4 łapy... statystycznie mamy po trzy &quot;nogi&quot; ... ????
statystyka jak wcześniej ktoś pisał -jest zgubna...niemniej życzę powodzenia.
Osobiście skoro chcesz ustrzelić ako powyżej 3 polecam ligę turecką over 2,5 a najlepiej &quot;obie druzyny strzelą&quot; kursy zazwyczaj min 1,6-1,8 a liga bardzo owerowa i zazwyczaj obie strzelają w jakis 75%(strzelam) Obserwuje tą lige 3 sezon i daje zarobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 77

dalik

Użytkownik
bierzcie sobie progresję jaką chcecie, i tak prowadzi do bankructwa!
Widzę, że nadal tępisz progresje ????

Co do sposobu gry... Pomysł jakiś tam jest ale przyznam szczerze, żeby to było coś mega opłacalnego to raczej bym w to wątpił.

Powodzenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bierzcie sobie progresję jaką chcecie, i tak prowadzi do bankructwa!
Zapoznaj się z tym wątkiem o tzw. progresji z przerzutką:

http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005.html

a zmienisz zdanie!

P.s: ta w/w progresja co do modelu idealnie wpisuje się w grę zaproponowaną przez Autora wątku, ponieważ tu jest nastawienie na kolejne po sobie następujące wyniki under 1.5 - zaś ta progresja bazuje właśnie na kolejnych po sobie trafieniach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
skoro to działa, to czemu ktoś tu jeszcze wymysla sposoby?
Kolejnym już swoim wpisem potwierdzasz silne problemy z logicznym myśleniem, bo przecież ja podałem uniwersalne narzędzie a Autor wątku przykład pewnego obszaru, który można nim - wg mnie! - go skutecznie eksplorować , a to są dwa inne zagadnienia...
 
Do góry Bottom