>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turnieje Pokerstars - dyskusje

Status
Zamknięty.
T 828

the_longer

Użytkownik
Z tym wysłaniem PW będzie pewnie dużo zabawy. Może lepiej byłoby osoby chętne dodać do grupy forumowej i tam podawać hasła.
 
bialy1711 0

bialy1711

Użytkownik
Z tym wysłaniem PW będzie pewnie dużo zabawy. Może lepiej byłoby osoby chętne dodać do grupy forumowej i tam podawać hasła.
Myślę, że nie będzie nas wielu także nawet z PW nie będzie problemu. To turniej dla forumowiczów, którzy zapisali się w temacie, a nie darmozjadów czyhających na darmowe hasła.

Peace;).
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Temat zapisów to już widzę jest za przeproszeniem niezły burdel.
Może dać jakieś ograniczenie? Kto widzę niektórzy zakładają konto żeby tylko hasło dostać. Potem roześle ktoś dalej i turnieju FB nie będzie tylko hasło pójdzie dalej i dupa blada.
W dzisiaj nie zagram więc się jeszcze nie zapisuje ale postaram się być na następnym turnieju.
Powodzenia chłopaki i dziewczyny;)
 
pascal791 28

pascal791

Użytkownik
Jeśli ktoś ma taką możliwość to proszę o przelanie 0,11$ na moje konto pokerstars Pascal791 do godziny 20;00
Odwdzięczę się ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla TOP3 wszystkich turniejów prawdopodobnie będą unikalne walizki pokerowe! Wszystko zależy od liczby graczy.
Jak na razie grało 82 i 68 osób, czy to jest wystarczająca liczba graczy? Bo szczerze mówiąc jakbym grał to na kliku $ mi jakoś nie zależy, ale o taką walizkę od Pokerstars chętnie bym pograł. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ok, a czy wiadomo coś o walizkach, czy w ogóle będą?
Dostałem odpowiedź, że mogę rozdysponować 3 walizki, jednak o wyniki poszczególnych turniejów będzie ciężko.
Związku z tym liczę na Styczniową ligę pokerową z Pokestars i wówczas jak ktoś pomoże w podliczaniu to dorzucimy 3 walizki.
 
X 0

xxrafxx

Użytkownik
Dostałem odpowiedź, że mogę rozdysponować 3 walizki, jednak o wyniki poszczególnych turniejów będzie ciężko.
Związku z tym liczę na Styczniową ligę pokerową z Pokestars i wówczas jak ktoś pomoże w podliczaniu to dorzucimy 3 walizki.
Szkoda, bo 3x FT + 11 miejsce w ostatnim, może by była czołówka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom