>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje Pokerstars - dyskusje

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już się wypowiadałem - w grudniu walizek nie będzie. Zostaną przeniesione na styczeń. Jednak, aby ją otrzymać należy mieć merytoryczny wkład na forum.
 
G 10

greg16

Użytkownik
Możesz powiedziec cos wiecej o tym wkladzie bo dopiero niedawno do was dolączyłem a chętka na walizke jest... ???? Dodam, ze forum a szczególnie działy: typy ekspertów turnieje i ligi pokerowe czytam prawie kazdego dnia. Z góry dzieki za odpowiedz GL na stolikach ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Możesz powiedziec cos wiecej o tym wkladzie bo dopiero niedawno do was dolączyłem a chętka na walizke jest... ???? Dodam, ze forum a szczególnie działy : typy ekspertów turnieje i ligi pokerowe czytam prawie kazdego dnia . Z góry dzieki za odpowiedz GL na stolikach ????
Twój wkład zasłużył co najwyżej na Tescową torebkę foliową niż na walizkę PokerStars
Są planowane jakieś turnieje na 2013? Shipnąłbym ????
JUHU!!! ???? A jakie nagrody?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz powiedziec cos wiecej o tym wkladzie bo dopiero niedawno do was dolączyłem a chętka na walizke jest... Dodam, ze forum a szczególnie działy: typy ekspertów turnieje i ligi pokerowe czytam prawie kazdego dnia. Z góry dzieki za odpowiedz GL na stolikach
Forum &quot;tworzą&quot; ludzie, duża społeczność można powiedzieć. Wchodzisz na forum, bo wiesz że ktoś napisał info o fajnej promocji, turnieju, typach etc. Gdyby nie aktywne osoby to forum by upadło. Dlatego chcemy takie aktywne osoby (które napędzają forum) wynagrodzić, gdy jest do tego okazja.
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
W takim razie przed samymi turniejami trzeba zalozyc jakies kryteria kto walizke moze dostac a kto nie. Zlisty ktora by sie zglosila do ligi
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
sami widzicie ze wpowadzenie koniecznosci posiadania chociac 50-100 postow, wydaje sie m byc rozsadnym rozwiazaniem
 
G 10

greg16

Użytkownik
Moze dla Ciebie Waldu2 50 postów to nie jest tak duzo bo jesteś tu aż od 5 lat a inni tez chcą sobie zagrać. Przestańcie celowo utrudniać. Mamy pisać posty na siłę? Dobra, mogę poświęcić 5 min dziennie. Ja proponuję dać możliwość zagrać styczniową ligę/turnieje wszystkim, a o lutym poinformować, że trzeba 100 postów wbić i tyle.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A z jakiej racji macie grać? Turnieje powinny być dla stałych użytkowników. Forum jest największym forum tego tematu w Polsce, nie musi zachęcać do swojego grona ludzi, których interesują tylko nagrody... Chcesz nabijać posty i jeszcze łaskawie będziesz siedział 5 minut dziennie? To prędzej bana dostaniesz a nie zagrasz w turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 10

greg16

Użytkownik
maciekpoland
Po pierwsze: Co ty sobie człowieku wyobrażasz: Bana??? Niby za co: za wypowiadanie się i obronę swoich racji?
Po drugie jestem nowym użytkownikiem i nie zdołam przed startem ligi styczniowej wbić 50 lub jak niektórzy proponują 100 postów.
Po trzecie nie interesuje mnie tylko nagroda. Grałbym nawet gdyby nagrodą był Twój uścisk dłoni lub nawet tego by nie było. W &quot;pompie&quot; mam tą walizkę. Pcham się do takich akcji ponieważ chcę rozwijać umiejętności i poznawać kolejnych entuzjastów pokera online w Polsce. Nie wkładaj wszystkich do jednej &quot;szufladki&quot; i przestań oceniać po pozorach.
Po czwarte- Czemu tak bardzo boisz się dużej konkurencji graczy? Czyżbyś miał tak wielką ochotę zgarnąć walizkę, a może po prostu wiesz, ze większa ilość graczy zmniejszy twoje szanse na wygraną? ???? Wierzę i mam nadzieję ze tak nie jest. Obyśmy doszli do sprawiedliwego kompromisu a nasza wspólna gra niech wyłoni najlepszego gracza forum bez względu na to czy ma 3 posty czy zna kazdy zakamarek forum. Powodzenia na stolikach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Ja proponuję dać możliwość zagrać styczniową ligę/turnieje wszystkim, a o lutym poinformować, że trzeba 100 postów wbić i tyle.

a dlaczego nie wprowadzic owych zasad juz od teraz ?bo co ? bo nie masz takiej ilosci postow jak padlo w propozycjach

ja uparcie pozostane przy twierdzeniu ze tego typu rzeczy jak liga pokerowa, turniej bukmacherski powinny byc dostepne tylko i wylacznie dla aktywnych uzytkownikow forum

tak samo dalej uparcie pozostane przy twierdzeniu ze tego typu rzeczy powinny byc NAGRODA za udzial aktywny w forum, a nie powinny byc ZACHETA do zalozenia sobie tutaj konta

tyle ode mnie ???? mam nadzieje ze admin oraz inni STALI userzy popra moja propozycje
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f16/regulamin-forum-bukmacherskiego-7142.html

Regulamin Forum Bukmacherskiego
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego

(...)

Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum oraz regulaminem odpowiednich działów.
(...)

6. Wszyscy Użytkownicy zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Administracji forum. Administratorzy i Moderatorzy to ludzie odpowiedzialni i każda ich sugestia na pewno jest słuszna.

(...)
9. Moderatorzy i Administratorzy forum nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Decyzje podejmowane przez Administracje forum są niepodważalne.
Gdyby nie aktywne osoby to forum by upadło. Dlatego chcemy takie aktywne osoby (które napędzają forum) wynagrodzić, gdy jest do tego okazja.
Nie jesteśmy forum pokerowym. Turnieje pokerowe są podziękowaniem dla aktywnych uzytkowników Forum.Bukmacherskie.com.
Będzie tak,jak postanowił Marcin,sugerując się opinią aktywnych forumowiczów.

Koniec tematu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom