>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę- 11 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Meksyk, godzina 00:00
Spotkanie : Cruz Azul - Monterrey
Typ : Cruz Azul DNB
Kurs : 1,61
Bukmacher : Bet365
Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Cruz Azul obecnie lepiej się spisuje od swojego rywala, ale nie wolno zapominać, jakim Monterrey dysponuje potencjałem. Gospodarze to raczej zespół własnego boiska, gdzie jeszcze nie przegrali. Ostatnio prowadzą serię trzech zwycięstw. Przeciwników nie mieli słabych, bo Toluca i Atlante to jednak nie ogórki, szczególnie ten pierwszy zespół. Jedynie Queretaro odbiegało znacznie poziomem, nie tylko w tym meczu, ale w całym obecnym sezonie i co ciekawe, to właśnie z nimi CA mieli największe problemy. Skład to mieszanka młodości z doświadczonymi już zawodnikami. Tak więc w napadzie są dwaj trzydziestolatkowie Pavone i Bravo, w pomocy młodzi Aquino czy też Maranhao, ale również wiekowi Torrada i Castro. Widać, że taka mieszanka zdaje egzamin i zespół gra na prawdę ciekawie. Dzisiaj drużyna będzie osłabiona, ponieważ nie zagra pomocnik Barrera (P, 7/1), a nie pewny jest występ dwójki obrońców Pinto (O, 9/0) i Perea (O, 14/0). Poza nimi skład pełny.
Monterrey coś słabo w tym sezonie. Wyjazdy na słabym poziomie, dużo porażek a nie grali tak na prawdę z silnymi zespołami, prócz może Leona. Defensywa dość słabo się spisuje, dużo tracą, ale też trzeba przyznać, że z przodu nie wygląda to znowu tak źle. Dzisiaj trener Vucetich będzie miał ból głowy, bo z linii defensywy wypadło na to spotkanie dwóch podstawowych obrońców - Basarta (O, 16/0) oraz Meza (O, 12/0). Nie najlepiej wygląda obecnie też i atak, bo zawieszony jest najlepszy strzelec zespołu Suazo (N, 13/6), drugi napastnik jest kontuzjowany, czyli Carreno (N, 7/1). W pomocy nie zobaczymy Zarala (P, 8/0). Straty dość duże, ale w zespole wciąż są zawodnicy z ofensywnym usposobieniem, tacy jak de Nigris, Delgado, Cardozo czy Reyna.
Patrząc na h2h widać, że Estadio Azul raczej źle się kojarzy drużynie Monterrey, którzy tam wygrali bodaj tylko trzy razy od 2001 roku. Reasumując, niesprzyjający teren dla gości, do tego liczne osłabienia i jednak nie najlepsza gra na wyjazdach w tym sezonie skłaniają mnie do zagrania na zwycięstwo Azul, ale w bardziej bezpieczniejszej formie czyli DNB. Jednakże, biorąc pod uwagę dość ofensywne nastawienie piłkarzy obu drużyn, ciekawym typem może okazać się również over, którego można dostać po dość dobrym kursie.
z/0
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Typ: Połowa meczu / koniec spotkania, Philadelphia 76ers / Philadelphia 76ers
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dosyć fajny typ znalazłem w dzisiejszych spotkaniach NBA. Toronto z bilansem 1-4 podejmuje u siebie 76ers (3-2). Philadelphia wygrała wczoraj dość gładko z Celtics na wyjeździe, cały czas utrzymując przewagę punktową i kontrolując sytuację. Goście (podobnie jak gospodarze) to młody zespół, grają trochę chaotycznie, są głodni zwycięstw, ale widać też brak doświadczenia. Potrafią zdobyć sporą przewagę, natracić nerwowo punktów, po czym znów wyjść na wielopunktowe prowadzenie. Jednak z zespołami z dolnej półki nieźle sobie radzą, co pokazują już od początku sezonu. Raptors uporali się jak na razie tylko z Timberwolves we własnej hali. Jedyny plus jaki przemawia za Toronto to taki, że mieli trzy dni odpoczynku, w przeciwieństwie do Sixers, którzy grają dzień po dniu. Trudno powiedzieć czy przełoży się to na ich zwycięstwo, gdyż goście mogli złapać rytm meczowy. Uważam jednak, że przyjezdni szybko osiągną przewagę, będą kontrolować wynik, wygrają połowę oraz cały mecz (tak jak to było wczoraj).
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Boston Celtics - Milwaukee Bucks 02:30
Typ : Celtics
Kurs : 2.07
Buk : expekt
ANaliza: Pewnie kilka osob popuka sie w czolo, zasmieje sie gromko, ale ja mimo wszystko dzisiejszej nocy inwestuje w Celtics. Wczoraj grali fatalnie i kto ogladal spotkanie na pewno potwierdzi moje slowa, wiec czemu dzisiaj, grajac b2b maja pokonac druzyne, ktora ograla ich ostatnio w TD Garden ? Sportowa zlosc przede wszystkim, ten kto ogladal ich ostatnie spotkanie, przegrane 11 pkt widzial co sie dzialo na twarzach Celtics. Oni takich spotkan raczej nie zapominaja wiec musza dac z siebie wszystko, wiedzac ze po meczu maja dzien wolny. Bucks jak to Bucks wygrywaja z tym z kim maja wygrac lecz gdy przyjdzie spotkac sie z druzynami po prostu lepszymi, lepiej broniacymi juz tak nie blyszcza. Przyklad ? ostatnie spotkanie z Grizzlies. Gospodarze wczoraj wygrali z fatalnymi Wizards [ heheh, z ktorymi Celtics sie strasznie meczyli :p ale wiadomo jak to jest z Celtics w regularze], mecz wygrali ale cos jest na rzeczy z Jeningsem [kontuzja z palcem] plus wczoraj jeszcze bardzo glupie zachowanie po ktorym wylecial z parkietu i moze zostac zawieszony na dzisiejsze spotkanie. Kurs bardzo przyzwoity wiec moim zdaniem warto sprobowac.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Oritsei 11.11.2012 12:30
Seppi - Becker
typ; 2-0
2,00
bet365
Analiza
Jutro final challengera we wloskim Oritsei, zgodnie z przewidywaniami spotkaja sie w nim Wloch, Andreas Seppi i Niemiec, Benjamin Becker. W dniu dzisiejszym typowalem na zwyciestwo Benjamina Beckera, jutro jednak zatypuje przeciwko niemu. Andreas Seppi to zupelnie inna polka niz Matteo Viola, a i z nim Niemiec nie mial latwo, wygral 7-5 7-5. Seppiego mozna jednak zaliczyc do scislej czolowki rankingu ATP. Tutaj nie mial wiekszych problemow z dotarciem do finalu, odprawial rywali bez najmniejszych problemow. Seppi jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie, wygral turniej ATP w Moskwie, przeszedl runde w Paryzu, trafil jednak na Berdycha. Niemcowi przydarzaly sie w ostatnim czasie duzo slabsze mecze. Becker przegrywal w ostatnim czasie z Janowiczem, gdy ten nie byl w pelni swojej dyspozycji czy Sijslingiem. Forma, widownia, umiejetnosci wszystko w dniu jutrzejszym po stronie Wlocha, dlatego tez typuje jego zwyciestwo.
⛔100
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NCAA, 01:00
Spotkanie: LSU Tigers vs Mississippi State Bulldogs
Typ: LSU Tigers -16
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra passa dla Buldogs skońćzyła się, przegrali ostatnie dwa mecze z Alabamą38-7 i Texas A&amp;M 38-13. Taka wysoka porażka domowa z Texasem była niespodzianką, bo na swoim stadionie jeszcze nie przegrali. Defensywa Bulldogs miała wielkie problemy z zatrzymaniem Johnny&#39;ego Manziela. Manziel miał 311 passing yards i przebiegł 129 yardów zdobywając 2 TD. Bulldogs w SEC przeszli bez porażki przez łatwą część terminarzu, ale teraz grają z najlepszymi tej konferencji.
LSU Tigers w ostatnim tygodniu zagrali na szczycie z Alabamą, ale TD w końcówce meczu przekreślił ich szansę na wielkie zwycięstwo. Pomimo porażki był to bardzo dobre spotkanie ze strony LSU. Również ich QB Zach Mettenberg zagrał bardzo dobre spotkanie podając 24z35 prób na 298yardów i TD. Defensywie zagrali bardzo dobrze, ale w końcówce dali sobie rzucić TD. LSU ma 3 defesywę i myślę, że będą spokojnie w stanie zatrzymać ofensywę Mississippi State.
Przegrana z Alabamą nigdy nie jest łatwa, szczególnie w takich okolicznościach. Bulldogs nie mają po prostu umiejętności, żeby przeciwtawić się LSU przez całe 60 minut. Przewiduje dzisiaj łatwe zwycięstwo LSU Tigers.
✅90
 
maareej 2

maareej

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Włochy Serie A
Spotkanie : Atalanta - Inter
Typ : 2
Kurs : 2.30
Bukmacher : Bet365
Analiza :
W dzisiejszym dniu we włoskiej Serie A odbędzie się mecz pomiędzy 9 a 2 drużyną w tabeli . Dziewiąta Atalanta ostatnio spisuję się nieźle udowadniając to dwoma ostatnimi meczami , z których wychodzili zwycięsko , jednak rywal z którym przyszło im się mierzyć jest bardzo wymagający .Inter Mediolan wygrał ostatnie 7 meczy w Seria A , pokonując m.in. Juventus i Milan . Śledzę grę Interu i jestem nią bardzo zadowolony . Pomimo napiętego grafiku Mediolańczyków uważam , że wywiozą łatwe 3 punkty . Prawdą jest to , że ostatnie 2 starcia tych drużyn kończyły się remisem ( 0:0 oraz 1:1) mimo to jestem przekonany do pewnego zwycięstwa Interu .
⛔100
 
T 6

ten_krzys

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Chelsea - Liverpool
Typ : 1
Kurs : 1.95
Bukmacher : William Hill
Analiza :
Zajmująca drugą pozycję ekipa The Blues podejmuję na własnym stadionie Liverpool. Niebiescy posiadając 24 punkty, tracą 4 punkty nad liderem (Manchester United wygrał z Aston Villa i posiada 27 punktów). Chelsea powinno wygrać mecz przed własną publicznością, po ostatnim remisie ze Swansea, muszą zdobyć 3 oczka, aby liderzy im nie odskakiwali. Ostatnio w lidze Mistrzów rozegrali świetny mecz, przeciwko graczą z Ukrainy i wygrali 3:2, gdy w doliczonym czasie gry strzelił Moses, to też oznacza, że vice liderzy grają do końca i nie poddają się łatwo. Drużyna Liverpoolu nie zachwyca swoją grą w lidze Angielskiej, posiadają oni 13 pozycję i na wyjeździe wygrali tylko jeden mecz ze słabiutkim Norwich. Ogólnie The Reds nie zachwyca swoją grą i wydaję mi się, że Chelsea gładko pokanają drużynę przyjezdnych. Całkiem ciekawy kurs skłania mnie do tego typu.

___________
Pomogłem kliknij dzięki.
⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Ligue 1
Spotkanie : Montpellier - PSG
Typ : 2
Kurs : 2.20
Bukmacher : Millenium
Analiza :
Niedzielny hit w lidze francuskiej.Montpellier ostatnio nie radzi sobie dobrze , w lidze zajmują dopiero 14 pozycję , a przecież są w Lidze Mistrzów , to bardzo słaba lokata jak na ten zespół.Gospodarze ostatnio przegrali w LM 3:1 z Olympiakosem , natomiast w lidze zremisowali z Troyes , z przed ostatnią drużyną.PSG za to dobrze sobie radzi , wygrało 4:0 z Dynamem Zagrzeb , więc jest pewne siebie , poza tym w lidze nadal są pierwsi i wygrywają wszystko , nie licząc wpadki z St.Etienne.Liczę na formę strzelecką Ibrahimovicia.Myślę , że PSG przy tak słabej dyspozycji i tak odległej pozycji Montpellier powinni wygrać i to spokojnie.Mój typ to 0:2/0:3.
Pomogłem kliknij dzięki
Nieregulaminowy bukmacher/ ⛔100
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka nożna, Bundesliga
WOLFSBURG VS. BAYER LEVERKUSEN
typ: Leverkusen
Kurs: 2,26
pinnacle
Analiza:
Na niedzielne popołudnie wybrałem spotkanie Wolfsburga z Bayerem Leverkusen. Gdy tylko zobaczyłem to spotkanie byłem trochę zaskoczony dosyć wysokim kursem na drużynę gości, którzy obecnie są w gazie. Mimo słabego początku sezonu, z meczu na mecz grają coraz lepiej, co m. in. pokazali w meczu z Bayernem Monachium. Bardzo solidnie prezentują się w Lidze Europejskiej, co także powinno być dobrym prognostykiem przed dzisiejszym starciem. Po 10 kolejkach plasują się na 4 miejscu, zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja w drużynie gospodarza. Wolfsburg do tej pory prezentuje się poniżej oczekiwań, i nic nie przemawia za tym by miało się to zmienić. Także potwierdzeniem kiepskiej gry podopiecznych Kostnera jest 16 pozycja w tabeli ligowej. Myślę, że w spotkaniu tym będą musieli uznać wyższość gości, a punktów będą raczej szukać w meczach ze słabszymi rywalami. Postanowiłem także przejrzeć statystyki h2h, te są przyjazne naszym przewidywaniom co tylko upewnia mnie, że jest to w miarę pewna inwestycja. Polecam także granie: Leverkusen (DNB) by w przypadku jakiejś katastrofy się zabezpieczyć. To by było na tyle Pozdrawiam.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 17
Chelsea FC - Liverpool FC
TYP: over 2.5
KURS: 1,78
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 17 rozpocznie się ostatnie spotkanie 11 kolejki w najwyższej lidze w Anglii. Zmierzą się ze sobą Chelsea z zespołem gości czyli Liverpoolem. Faworytem według bukmacherów są gospodarze i dziwić to nie powinno ponieważ Liverpoolowi ciężko Idze zdobywanie punktów w tym sezonie. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na drugim miejscu z dorobiem 23 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy w których to cztery mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i sześć bramek stracili. Na wyjeździe rozegrali oni pięć meczów w których to trzy mecze wygrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili cztery bramki. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się na wyjeździe z Swanseą i zremisowali tamten mecz 1:1. Ale w tygodniu grali oni w Lidze Mistrzów gdzie po bardzo emocjonującym meczu na własnym stadionie wygrali 3:2 z Szachtarem Donieck i dzięki temu zwycięstwu są bliżej do wyjścia z grupy lecz będzie im ciężko bo mają tyle samo punktów co Szachtar i o jeden punkt więcej od Juventusu. Natomiast goście tego meczu w tym sezonie zawodzą na całej linii ponieważ w tabeli ligowej znajdują oni się dopiero na 12 pozycji z dorobkiem 11 oczek i tracą do lidera już 13 punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni sześć meczów w których to jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć bramek i stracili siedem goli. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni cztery mecze w których to jeden mecz wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i tyle samo bramek stracili. A więc jak widać kibice nie mogą być zadowoleni z zespołu. Nie wiadomo czy w ogóle uda im się zagrać w europejskich pucharach z taką formą. Ostatni mecz ligowy zagrali na własnym stadionie z Newcastle i zremisowali tamten mecz 1:1. W czwartek zagrali w lidze europejskiej i przegrali na wyjeździe z Rosyjskim Anzhi Machaczkała 1:0. A więc jak widać ciężko im idzie w tym sezonie i będzie im bardzo ciężko w tym meczu. Oba kluby spotkały się w lidze ostatnio w tamtym sezonie i na stadionie Chelsea nieoczekiwanie Liverpool wygrał 2:1. Czy w tym będzie podobnie ? Uważam że nie bo Chelsea musi wygrać ten mecz aby rywal o mistrzostwo nie uciekli o kolejce oczka i nie mogą sobie pozwolić na błąd a i w tym sezonie nieźle im się wiedzie więc powinni pokonać rywali ale jest to szlagier i na pewno bardzo łatwo nie będzie. Lecz po emocjonującym meczu uważam że Chelsea wygra ten mecz

Przewidywane składy:
Chelsea: Cech - Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole, Mikel, Ramirez, Oscar, Mata, Hazard, Torres
Liverpool: Jones - Wisdom, Agger, Skrtel, Enrique, Gerrard, Allen, Sahin, Sterling, Suarez, Suso
⛔100
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Boston Celtics UNDER 191.5 @ 1.90 Bet365

Jak już wyżej pisano, Bucks bez Jenningsa(16.3PPG 9.5APG) duża strata z przodu. Boston zagra 3 mecz w ciągu 4 dni, a że kluczowi gracze (Pierce, Garnett, Terry) mają już swoje lata, myślę że będzie to miało jakiś wpływ na dzisiejszy mecz.

&quot;If we can do a better job of getting back on defense, limit the easy opportunities, we give ourselves a better chance,&quot; forward Paul Pierce said. &quot;Guys on the perimeter have to get back.&quot;

Myślę, że dzisiaj &#39;key factorem&#39; do zwycięsta dla Celtów będzie nic innego jak dobry D, a co jak co, to umieją całkiem dobrze.
I kilka ciekawych trendów:

  • Under is 4-1 in Celtics last 5 games playing on 0 days rest.
  • Under is 6-1-1 in Bucks last 8 overall.
  • Under is 5-1 in Bucks last 6 home games.
  • Under is 5-1 in the last 6 meetings.
  • Under is 4-1 in the last 5 meetings in Milwaukee.

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jojek 4

jojek

Użytkownik
Golden State Warriors - Denver Nuggets
typ;2 kurs;1.70 bukmacher ; Bet-at-home
Golden State Warriors to dla mnie typowy średniak ligi NBA , który czasem coś wygra coś przegra w sumie jest dobrze ale dup... to nie urywa. Z pewnością nie jst to team z , którym wszyscy muszą sie liczyć ale nie są to z pewnoscią chłopcy do bicia.Drużyna która myslę bazuje zdecydowanie na zgraniu.Po za carrym nie ma tam jakis indywidualności jak u dzisiejszego przeciwnika którym będzie Denver Nuggets , chodzi mi tu głownie o dwóch graczy lowsona oraz iguodale (ten drugi ju powoli zaczyna pokazywac pazurki).
Golden w ostatnim meczu z lakersami nie popisali się skutecznosćią
36,1 % FG oraz 28% za 3
Za to denver nawet jak im nie szło na początku sezonu i przegrali pare meczy cały czas trzymają się na poziomie 45 % FG orz 40 % za 3
Denver ma o wiele wiecej do zaproponowania w ofensywie niż Golden , a w defensywie dam remis.Myślę , że Denver po prostu ma więcej graczy ktorzy w trudnych momentach wzieli by gre na siebie i zdobyli cenne punkty.
✅70
 
dev. 6

dev.

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Atalanta - Inter
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 4.6
Bukmacher: bet-at-home
Kursik 4.6 kusi.. I to bardzo. Wielu z Was pewnie stwierdzi, że to dość szalony typ - a ja zapytam, dlaczego? Inter prezentuje w ostatnim czasie bardzo wysoką dyspozycję. Jeżeli mediolańczycy wygrają to spotkanie, to utrzymają jednopunktową stratę do lidera, Juventusu. Nerazzurri zgromadzili w obecnym sezonie już 27 punktów, wygrywając 9 z 11 spotkań i dwukrotnie przegrywając. Zajmują drugie miejsce w tabeli, a ich rywale znajdują się na 9 miejscu i tracą 12 punktów. Passa Interu trwa - w ostatnim czasie wygrał on 3:1 na wyjeździe z liderem Serie A oraz również 3:1 w Belgradzie z Partizanem. 5 z tych 6 bramek strzelił duet Millito-Palacio.
Nerazzurri w małych derbach Lombardii powinni zwrócić szczególną uwagę na napastnika Atalanty - German&#39;a Denis&#39;a. Mimo, że strzelił on dotychczas jedynie dwie bramki, to jest on niewątpliwie bardzo dobrym snajperem.
Przewidywane, jutrzejsze składy:
Atalanta: Consigli – Raimondi, Stendardo, Manfredini, Peluso – Schelotto, Carmona, Cigarini, Bonaventura – Moralez - Denis
Inter: Handanović – Silvestre, Cambiasso, Juan – Zanetti, Gargano, Guarin, Nagatomo – Cassano, Palacio, Milito
Absencje:
Atalanta: Radovanović, Pinto, Capelli, Bellini, Scozzarella
Inter: Chivu, Ranocchia, Samuel, Mudingayi, Mariga, Obi, Sneijder, Stanković, Coutinho
Niepokonani od dziesięciu spotkań mediolańczycy vs. niepokonana od 7 października Atalanta. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Mimo, że czarno-niebiescy mają tylko dwóch gotowych do gry środkowych obrońców, to nie powinni mieć problemów z wygraniem.
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania 1
Spotkanie: Real Madrid/FC Barcelona Weekly Specials
Typ: Który team strzeli najwięcej goli (Fantazyjny 1 X 2) -Barcelona-Real Madryt | Barcelona|
Kurs:2.20
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Pozwolę przytoczyć sobie moją wypowiedz z działu Ligi Hiszpańskiej oraz dopisać parę ważnych ciekawych nowych spostrzeżeń na temat tego typu. Ja znalazłem bardzo ciekawy typ na tę kolejkę Ligi Hiszpanskiej już nie po raz pierwszy grane ale tak pojedynek na bramki miedzy zespołami Realu i Barcy . Sytuacja dla mnie wygląda dość idealnie do zagrania na Barce po kursie 2.20 na Bwin.Barca jedzie na wyjazd do Mallorci która po prostu nie zachwyca jej defensywa na pewno nie powtórzy tego co zrobił 2 razy Celtic oraz nie mają tak dobrego bramkarza który będzie przewidywał prawie każdy strzał natomiast drużyna Realu jedzie do Levante które ostatnio robi takie autobusy że nie idzie nim wbić bramek a sami nie strzelają przykład z Sevilla 0:0 bronili się 90 minut oraz ostatni mecz Twente również 0:0 . W tej kolejce Barca z pewnością będzie się chciała odkuć na tej porażce 2:1 z Celticiem i wysoko pokona Mallorce moim zdaniem Alexis powinien odejść już w styczniu i z Mallorcą zagra z pewnością Villa bądź Fabregas w ataku od początku . Cała sytuacja jaka jest obecnie obok Alexisa eliminuję go aby miał dobrą i bramkostrzelną formę . Sumując to wszystko sytuacja wygląda następująco : Patrząć na braki kadrowe Realu oraz o wiele trudniejszego przeciwnika jakim jest Levante które nastawi się megadefensywnie na tej pojedynek remis dla nich będzie jak zwycięstwo dlatego stawiam że Barca strzeli więcej bramek patrząc na to że musi się zrehabiliotwać za porażkę z Celticiem + Braki kadrowe zespołu gospodarzy oraz lepszy skład Barcy stawiam że jutro Barca strzeli + 3 bramki a Real max 2 … Nawet można się pokusic o u 1.5 w tym spotkaniu za drobniaki .Pozdrawiam
✅120
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivision
Spotkanie : PSV Eindhoven : SC Heerenveen
Typ - X2
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :
Zacznę może od tego że typ zapewne bardzo ryzykowny ale może warto . Dzis na Philips Stadion miejscowe PSV podejmować będzie &quot;Dumę Fryzji&quot; Sportclub Heerenveen i osobiscie upatruję tutaj niespodzianki . Podopieczni Dicka Advocaata są ewidentnie w kryzysie a ostatni ich mecz z AIK Sztokholm to kompromitacja , w lidze no może ostatnio nie przegrywają bo mają serię 6 zwycięstw pod rząd ale męczarnie jakie przechodzą np. z beniaminkami udało się wygrać, choć zespół był już w trudnej sytuacji i w obu przypadkach przegrywał , no nie ma co ukrywać że Boeren ponownie są faworytami swojego spotkania, ale czy wygrają, pozostaje to wielką niewiadomą . Dzisiaj jednak Dick Advocaat ma trudny orzech do zgryzienia &quot; kontuzje &quot; Na pewno nie zagrają w tym meczu Erik Pieters i Ola Toivonen a pod znakiem ? stoi występ takich zawodników jak Mark van Bommel, Jeremain Lens, Luciano Narsingh czy Kevin Strootman , dzisiaj z koniecznosci Advocaat postawi w środku pola na Engelaara z którego nie jest zwykle zadowolony . No a goscie ? zapewne w tym sezonie grają poniżej oczekiwań zajmują dalekie 12 miejsce z dorobkiem 13 pkt. ale po słabym początku ligi gdzie zanotowali 3 remisy i 2 porażki to w ostatnich 5 spotkaniach drużyna zaczęła wreszcie cos grać i zanotowała 3 zwycięstwa 2 remisy i 1 jeden mecz przegrywając , wspomnę że np. dwa mecze wstecz na wyjeżdie z dobrze spisującym się w tym sezonie Vitesse była bliska niespodzianki w postaci wygranej jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 . W poprzednim sezonie co prawda w dwumeczu pomiędzy nimi to padał wynik dwa razy po 5:1 dla PSV no i statystyki gdy spojrzymy to są na korzysc piłkarzy z Eindhoven ale zdarzały się na Philips Stadion wyniki zaskakujące w postaci wygranej lub remisu Dumy Fryzji np. sezon 2010/11 wynik 2:2 a 2008/9 SC Heerenveen wygrywa 3:2 , piłka jest okrągła ........... i przy osłabionym dzisiaj PSV może być róznie przynajmniej mam taką cichą nadzieję a goscie zapewne tanio skóry nie sprzedadzą . Pozdrawiam !
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Górnik Zabrze : Zagłębie Lubin
Typ - Zagłębie Lubin
Kurs - 6.00
Buk - Bwin
Analiza :
Zacznę od tego że patrząc na naszą 11 kolejkę widzimy parę niespodziewanych rezultatów to ........... może i tutaj ? przeglądając dzisiejszą ofertę parę razy wzrok zatrzymywał się własnie na tym spotkaniu no i może warto zaryzykować ? tak też w tyej naszej zabawie zrobię i stawiam na przyjezdnych no a ktos w piosence użył kiedys słów , że &quot; nic nie może przecież wiecznie trwać &quot; czego np. dowiodła Legia czy też wygrana Piasta na Śląsku no a i w pierwszej lidze długo niepokonana Flota . Patrząc najpierw na H2H pomiędzy Górnikiem a Zagłębiem dla obu drużyn będzie to już 49. pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej i najwięcej bo 22 razy mecze kończyły się remisowo Górnik wygrywał w 14 meczach a Zagłębie w 12 czyli widzimy że tutaj jakiegos zdecydowanego faworyta nie widać . Górnik jak już wiadomo po wczorajszej porażce Legii będzie chciał zachować miano drużyny niepokonanej i pomimo że w dwóch ostatnich ich pojedynkach przeciwko Zagłębiu u siebie zdecydowanie wygrywał bo wyniki 4:1 i 5:1 mogą robić wrażenie to jednak uważam że dzisiejsze spotkanie to inna historia i statystyka , w ostatnim swoim spotkaniu Zabrzanie podejmowali najsłabszą ekipę w lidze Bełchatów i pomimo wygranej 2:0 niczym nie błyszczeli w tym spotkaniu ba nawet grali w przewadze jednego zawodnika i ich akcje i ogólnie gra wręcz doprowadzały do furii Adama Nawałki którego głos z ławki był mocniejszy niz kibiców na trybunach . No a co Zagłębie ? tu nic dobrego nie możemy powiedzieć owszem zdarza im się rozegrać dobre spotkanie tak jak np. ostatnio na Śląsku i wygrana 2:0 , trener Pavel Hapal cały czas poszukuje optymalnego zestawienia swojej drużyny i zmienia ustawienia w wyjściowym składzie no jak na razie z mizernym skutkiem ale w dzisiejszym spotkaniu liczę na drużynę gosci że postawi większy opór no bo ewentualna wygrana dała by dużo pozytywnych rzeczy drużynie choćby to że będą pierwszą drużyną która pokona niepokonanych i taki wydaje będą mieli plan w swoich głowach a że jak już pisałem ich H2H nie pokazuje nam zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu no i nasza kochana Ekstraklasa to wynik może być różny . Pozdrawiam !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Stabaek - Sogndal
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jak dla mnie jest to spotkanie pewne. Według mnie buki ładnie się przejadą na kursie za wygraną gości, ale do rzeczy. Liga się kończy, jest to przedostatnia kolejka. Gospodarze z dorobkiem 14 pkt już wiedzą, że sezon 2013 rozpoczną w lidze niżej - nie mają nawet matematycznych szans na utrzymanie się. O tym, że nie chce im się już grać może świadczy ostatnie spotkanie, które przegrali 6:0 z Lilleström (aktualnie 10 miejsce w lidze).
Stabaek nie potrafi wykorzystać też atutu własnego boiska - dotychczas rozegrali 14 spotkań, z których 2 wygrali, 1 zremisowali i 11 przegrali notując przy tym bilans bramek 8:27. Formą też nie zachwycają - 5 ostatnich spotkań to 1 remis i 4 porażki oraz bilans bramek 3:12.
Przejdźmy teraz do drużyny Sogndal. Zajmują 13 pozycję z dorobkiem 31 pkt. Nie mogą jednak spać spokojnie ponieważ ciągle za ich plecami jest drużyna Sandnes, która we środę rozegrała zaległe spotkanie z Tromsö (4 drużyna w tabeli) i rozgromiła ich aż 5:1! Dzięki temu zwycięstwu zniwelowała stratę do Sogndal do 2 pkt, oraz znacznie poprawiła sobie bilans bramek, który zaraz po ilości zdobytych pkt decyduje o układzie tabeli.
Wróćmy jednak do ekipy Sogndal. Na wyjazdach nie zachwycają - 2 zwycięstwa, 5 remisów i 7 porażek nie wygląda najlepiej. Strzelili przy tym 13, a stracili 21 bramek. Jedną z przyczyn takiego wyniku jest fakt, że ostatni raz z wyjazdu przywieźli 3 pkt 20 kwietnia! Od tamtego czasu zanotowali 4 remisy i 7 porażek. Każda seria kiedyś się kończy, a dzisiejsze spotkanie będzie dobrą do tego okazją.
Na koniec chciałbym jeszcze krótko wspomnieć o aktualnej formie gości. 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka to jak na drużynę z dołu tabeli świetny wynik. Ostatnio udało im się pokonać 7 drużynę w tabeli Vålerenge, dlaczego nie mieliby wygrać dzisiaj różnicą 2 bramek?
Kiedy zaczynałem pisać tę analizę myślałem o czystym zakładzie 2, ale jak przyjrzałem się dokładniej statystykom to zagranie handi 1:0 na gości po takim kursie byłoby marnotrawstwem. Szanse wejścia tego typu oceniam na jakieś 75%
Powodzenia;)
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Kwalifikacje olimpijskie - mężczyźni
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: under 5,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Turniej kwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku. Główny faworyt turnieju kwalifikacyjnego, Ukraina gra pełnym składem, są też posiłki z NHL w osobach Rusłana Fedotenko oraz Ołeksija Ponikarowskiego, a np. Warlamov kiedyśgrałw NHL, nie ma kilku graczy z KHL, ale i tak ekipa bardzo doświadczona, bo prawie cała kadra ma powyżej albo ok. 30 lat. Nasz zespół też w pełnym składzie, są wszyscy, nawet Borzęcki, grający w Niemczech jest obecny. Ostatni mecz pomiędzy drużynami Ukrainy i Polski odbył się w grudniu ubiegłego roku w rumuńskiej miejscowości Miercurea-Ciuc, gdzie 2:0 zwyciężyli nasi rywale, ponadto w 2011 przegraliśmy jeszcze 1:4 na MŚ Dywizji I. Na 24 dotychczas rozegranych pojedynków nasi rywale wygrali aż 20. W tych spotkaniach było 14 underów. Na turnieju w Kijowie obie reprezentacje rozbiły Estonię i Hiszpanię, wygrywając do 0. Wyników nie ma co przypominać. Ten mecz bedzie więc spotkaniem o awans. Według mnie goli nie bdzie zbyt wiele. Pokazały to już mecze i towarzyskie (Ukraina - Białoruś 2:2 i 1:2) oraz sparing Polski między drużyną A i B. (1:1), a także ostatni mecz towarzyski. Jeśli uda się zatrzymać atak Fedotenko, Ponikarowski i Warłamowem (ci trzej strzelili 6 bramek) to goli nie będzie, bo na pewno nasza ekipa więcej niż 1 gola nie strzeli.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy Seria A
Spotkanie: Genoa - Napoli
Typ: over 2.5
Kurs: 2.21
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie 12 kolejki włoskiej Seria A gdzie staną naprzeciw siebie ekipy Genoi i Napoli. Gospodarze tego pojedynku zawodzą w tym sezonie, aktualnie zajmują ostatnią bezpieczną pozycję 17 z 9 punktami na koncie na co skład się bilans 2-3-6, bramki 10:15 (dom 1-2-3, bramki 7:10). Ostatnio fatalna forma tylko jeden punkt zdobyty w ostatnich 5 konfrontacjach a w trzech ostatnich spotkaniach nie potrafili nawet strzelić bramki. Posada trenera wisi na włosku. Ekipa Napoli po świetnym początku sezonu zanotowało ostatnio dwa słabe mecze i stąd spadli na 3 miejsce w lidze aktualnie mają 23 punkty za 7 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, bramki 16:7 (wyjazdy 2-1-2, bramki 4:3). Kilka powodów dla którego warto w tym spotkaniu postawić na over. Po pierwsze gospodarze bardzo słabo w tym sezonie spisują się w obronie, dziś będą musieli poradzi sobie bez Bovo 7 meczy w tym sezonie. Do tego nie wiem czy kibice zniosą kolejną porażkę ekipy (pamiętamy w ubiegłym roku jak kibice w trakcie jednego mecz który oczywiście wysoko przegrywali kazali zawodnikom oddać koszulki) tak więc dzisiaj będą musieli gryźć jak to się mówi trawę i bramkę powinni w dzisiejszym spotkaniu wpakować tym bardziej że goście mogą odczuwać jakieś zmęczenie po LE. Po drugie goście lubią grać ofensywną piłkę i z tego słyną w lidze Włoskiej. Po trzecie Cavani który w ostatnim meczu LE urządził sobie popis strzelecki 4 bramki wbite mocnej ekipy z Ukrainy widać że jest w świetnej formie i słaba obrona gospodarzy będzie miała ciężki orzech do zgryzienia. I ostatni z powodów to oba pojedynki z zeszłego sezonu otóż oba spotkania obfitowały w wiele sytuacji bramkowych pierwszy mecz na boisku w Napoli zakończył się pogromem gospodarzy 6:1 (dwie bramki Cavani) w rewanżu natomiast Genoa wzięła rewanż wygrywając 3:2. Ta więc lubią obie ekipy między sobą pograć ofensywnie i oby tym razem było tak samo.
✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom