>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.11.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 4 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Napoli - Torino
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W 11 kolejce włoskiej serie A na wprost siebie staną Napoli i Torino. Zespół gospodarzy zajmuje obecnie 3 miejsce, z dorobkiem 22 pkt, tracąc 6 pkt do prowadzącego w tabeli Juve. Początek sezonu mieli wspaniały, lecz ostatnio notują zdecydowany spadek formy. W ostatnich 3 kolejkach zdobyli tylko 3 pkt. Przegrywając z Juve i Atalantą.
Natomiast zespół Torino plasuje sie obecnie na 13 miejscu, grając ostatnio kiepsko. Na 4 rozegrane mecze, zgromadzili jedynie 2 pkt. Sprawiając jednak niespodziankę remisując w ostatnim meczu z Lazio na ich terenie.
Będzie to ciekawe spotkanie z wielu względów. Torino całkiem dobrze spisuję sie na wyjazdach, w tym sezonie jeszcze nie przegrali na boisku rywala, lecz aż 4 razy remisując i raz zwyciężając. Natomiast zespół gospodarzy stworzył ze swojego stadionu twierdze wygrywając wszystkie rozgrywane tam spotkania.
Zespół Napoli wystąpi bez kontuzjowanego Cavaniego, w zamn niego na boisku powinien się zjawić dobrze zapowiadający się młody napastnik Lorenzo.
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. Moim zdaniem jest to opinia nad wyrost, nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy, lecz wydaje mi sie że posiadają na tyle duże umiejętności aby poradzić sobie z beniaminkiem, który w ostatnich meczach nie spisuję sie najlepiej.
Powodzenia
⛔100
 
S 7

salata92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa,
Spotkanie:
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: BaH
Analiza: Po meczu w prawdziwie &quot;niepiłkarskiej&quot; pogodzie w Bełchatowie dla Polonii przyszedł czas na niewygodnego przeciwnika. Korona początek sezonu miała bardzo słaby,ale chyba się trochę otrząsnęli i w 5 ostatnich meczach mają bilans 3:eek:ne:1. Korona nie pasuje Polonii i patrząc na ostatnie h2h(o punkty!!!) można stwierdzić,że Kielczanie wyjadą z Warszawy chociaż z jednym punktem(3:0 w Kielcach, 0:0 w Warszawie) Jednak Stokowiec chyba wiedział co robi planując w przerwach reprezentacyjnych sparingi z Koroną,bo ostatnie wyniki tych meczy są korzystne dla Polonii,a teraz kiedy aby nie stracić kontaktu z czołówką trzeba wygrać to bardzo ważne. Warszawska drużyna cały czas utrzymuje optymalną formę; tworzą dużo sytuacji i wszystko będzie zależało od skuteczności Teodorczyka,Wszołka i Dvalishvilego. Polonia jest w gazie i na tą stosunkowo wahającą się formę Korony powinno to jutro wystarczyć.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja Superliga
Spotkanie: Genclerbirligi Ankara v Sanica Boru Elazigspor
Typ: handicap -2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz dziesiątej kolejki Tureckiej Superligi pomiędzy trzecim w tabeli Genclerbirligi Ankara, a OSTATNIM Elazigsporem powinien wyłącznie obfitować w bramki dla gospodarzy. Oglądałem ich w akcji w spotkaniu u siebie z Galatasaray i napisze szczerze, że Alkaralar, czyli Czerwono-Czarni to na prawdę bardzo ciekawy zespół. Mają paru kreatywnych piłkarzy, którzy potrafią zagrać dobrą piłkę. W tym sezonie na własnym boisku nie odnieśli jeszcze porażki, a tylko dwa razy zremisowali, ostatnio trochę pechowo z Galatą, czyli liderem tabeli oraz piątym obecnie Ordusporem. Jezeli nie odpuszczą pojedynku i zagrają tak ofensywnie jak z &#39;Lwami&#39; to jestem pewien, że wpakują gościom przynajmniej 3-4 bramki (co zresztą już raz uczynili, wygrywając 4-0 z przedostatnim Kayserisporem). O przyjezdnym mogę napisac tyle, że są tegorocznym beniaminkiem Superligi oraz że w tym sezonie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa (bramki 5-17), pięć razy remisując (w tym w trzech ostatnich spotkaniach). Z zespołami z czołówki potrafili dostawać baty po 3,4-0, jednak także udawało im się urwać punkty (przeważnie u siebie). Kurs bardzo zachęca do zaryzykowania, a bardziej ostrożni zawsze mogą zagrać handicap -1 gospodarze.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga, 04.11.2012, 17:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów -2,5 seta

Kurs: 3.20
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Jutro czeka nas bardzo ciekawy pojedynek między Bełchatowską Skrą a Jastrzębskim Węglem. Faworytem bukmacherów jest Skra i w sumie to zdecydowanie się z bukmacherami zgadzam. Jastrzębie do tej pory zagrało 4 mecze z czego wygrali zaledwie 2. Zaledwie bo porażka z Warszawą chluby im nie przynosi i do tego przegrana z Resovia 3-0. Zaś w tych dwóch wygranych meczach z Kielcami i Gdańskiem sporo się namęczyli. Oba te zwycięstwa zanotowali we własnej hali. W mojej opinii gra Jastrzębia opiera się głównie na Michale Łasko. Oczywiście w drużynie są znane nazwiska takie jak Kubiak, Holmes czy Gierczyński. Jednak Skra w mojej opinii personalnie wygląda lepiej. W jutrzejszym meczu nie zagra podstawowy libero Jastrzębia czyli Wojtaszek. Jego miejsce zajmie młodziutki bo rocznik 1996 Jakub Popiwczak. Z pewnością Skra to wykorzysta bo ten 16 letni chłopak już w tak młodym wieku musi grać na seniorskim poziomie. Wiadomo jaki potencjał na zagrywce ma Bełchatów, więc młody libero nie będzie miał łatwego zadania. Na pewno Skra będzie chciała to wykorzystać i większość piłek będą posyłać właśnie w niego. Jutro w wyjściowej szóstce zagra Wlazły oraz Atanasijevic. Skra zawsze na siatce brylowała i nawet obecność Woickiego pod siatką nie powinna być dla nich problemem. Bardzo dobra forma środkowych, do tego Winiarski w formie. Jeżeli Jastrzębie nie znajdzie innego sposobu gry, tylko ciągle piłki będą posyłane do Łaski to z pewnością gospodarzom ciężko będzie ugrać choćby seta. Skra to bardzo doświadczony zespół i powinien sobie poradzić jutro z Jastrzębianami. Oczywiście wygrać 3-0 na tak trudnym terenie nie będzie łatwo, ale forma Jastrzębia i brak podstawowego libero nakazuje by zaryzykować. Wygrana Skry za 3 punkty jest bardzo prawdopodobna dlatego polecam wszystkim granie także handicapu -1,5 seta.

⛔100
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Costa Rica, Premiera Division
Data: 04 listopada 2012, 03:00
Spotkanie: Herediano - Puntarenas
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj podczas przeglądania kursów na mecze natknąłem się na takie cudo. Kursy na to spotkanie gdy tylko wyszły sięgały nawet 8,50. Teraz u połowy buków są wycofywane, a u reszty spadają na łeb na szyję. Herediano wygrało ostatnie 3 mecze a Puntarenas radzi sobie bardzo słabo. Jednak jest to liga bardzo egzotyczna i z tego co w mojej krótkiej karierze bukmacherskiej udało mi się ustalić, bardzo podatna na korupcję. Po takim nagłym spadkim kursie można wywnioskować, że albo ekipa Herediano wyjdzie osłabionym składem na to spotkanie albo poprostu mecz jest sprzedany. Kilka już takich meczów w przeszłości znalazłem i skuteczność tego typu zakładów jest duża. Wydaję mi się, że jest to kolejne takie spotkanie. Oddsportal
⛔100
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superliga
Spotkanie: Orduspor - Sivasspor
Typ: x (0:1)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Ciekawie zapowiada się spotkanie dziesiątej kolejki tureckiej superligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.
Orduspor zajmuje obecnie wysokie, piąte, miejsce. Jeszcze dwa tygodnie temu mieli szanse zająć pozycję lidera, jednak remis 2-2 z Elazigsporem uniemożliwił im to. Na własnym boisku odnoszą bardzo dobre rezultaty. W aktualnym sezonie rozegrali u siebie cztery mecze ligowe, z czego zwycięsko wyszli trzy razy (m.in. wygrali 2-0 z Galatasaray), raz tylko zremisowali (wspomniany wcześniej mecz z Elazigsporem). Ogółem na własnym boisku zaliczyli dziewięc trafień i tylko cztery straty bramek.
Goście, którzy do pokonania mają trasę ponad 150km, na pewno będą walczyli o punkty. Zajmują aktualnie jedenaste miejsce, ale straty są bardzo niewielkie - w przypadku wygranej mogą awansować nawet w okolice piątego miejsca (na którym nawiasem mówiąc zakończyli rozgrywki w ubiegłym sezonie). Na wyjazdach grają w kratkę. Wygrali dwa ligowe spotkania (oba skromnie 1-0) i również dwa przegrali (0-1 i 2-4). W środę wygrali 2-0 w pucharze Turcji z trzecioligowym zespołem. Nie strzelają wiele bramek - dotychczas tylko cztery, natomiast pięć stracili.
Punkty są potrzebne obu drużynom, ale w moim przekonaniu większe szanse na zwycięstwo ma Orduspor - z tego powodu typuję jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia Warszawa - Korona Kielce
Typ: Handicap 0:1 Polonia win
Kurs: 3,05
Bukmacher: BAH

Analiza: Jak już wcześniej pisałem w dziale typów na Ekstraklasę Polonia prezentuje bardzo dobrą formę w tym sezonie. Ostatnio miażdżąca wygrana z Bełchatowem 0:5 gdzie mogło być nawet ponad 10 bramek dla Polonii. Ostatnie 3 mecze u siebie Korona co prawda wygrywała ale grali oni ze słabiutkim Zagłębiem i Podbeskidziem oraz średniakiem ligowym Pogonią. Na wyjeździe już nie jest tak fajnie. Na 5 meczy 3 przegrane (wszystkie handicapy) i 2 remisy. Sądzę, iż Polonia wykorzysta swoją dobrą okazję na może i objęcie fotela lidera po tej kolejce i pokona Kielczan przewagą dwóch bramek - 2:0/3:1 jak dla mnie.

205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
holek94 9

holek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier League
Spotkanie: CSKA Moscow - Lokomotiv Moscov
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na jutro wybralem pewniejszy mecz z ligi Rosyjskiej. Druzyna CSKA zajmuje aktualnie druga lokatę w tabeli z dorobkiem 30pkt, czyli tyle co zajmujacy pierwsze miejsce zenit, natomiast Lokomotiv zajmuje 8 miejsce ze stratą 9 pkt. Bilans spotkań oby drużyn to kolejno 8-0-2 i 4-2-2. Myślę ze CSKA ma na tyle dobrych napastników że strzelą co najmniej dwa gole do bramki której strzeże słabo spisujący sie bramkarz i obrońcy którzy są w słabej formie. Nie wiem skąd tak duży kurs ale skoro już taki jest no to warto stawiać bo powinno siąść. ;)
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Paryżu
Spotkanie:Jerzy Janowicz - Dawid Ferrer
Typ: 1
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
No i w końcu mamy finał w Paryżu a w nim nasz rodak Jurek Janowicz, kto by pomyślał przed rozpoczęciem tego turnieju. Stawiam na Polaka dlatego że oglądając dzisiejszy mecz Ferrera z Francuzem byłem bardzo rozczarowany jego grą, wygrał tylko dzięki nie udolności Llodry bo ile można mieć mieć szans do przełamania rywala i w ogóle z tego nie korzystać nie mogłem na to patrzeć i jestem pewien że gdyby Jurek miał takie szanse na &quot;brejki&quot; na pewno by z tego skorzystał, Hiszpan to ściana do odbijania piłek z jakimś tam serwisem który nie powala więc jeśli Janowicz nie da się złamać a wydaje mi się to mało prawdopodobne wygra ten mecz bez problemu, widać jego determinacje i spokój w ważnych momentach meczu, dobry serwis będzie jutro kluczem do jego triumfu, jutro znowu będzie o niem głośno ! pozdrawiam.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia
Spotkanie: Mito Hollyhock – Machida Zelvia
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 41 i zarazem przed ostatniej kolejki Japońskiej J2 ligi w którym to naprzeciw siebie staną zajmujący obecnie 13 pozycję w tabeli ekipa Mito Hollyhock z 22 i tym samym zamykającym tabeli zespołem Machida Zelvia. Aktualna sytuacja w tabeli jest prosta i nie trzeba jej jakoś szczególnie rozwijać a mianowicie gospodarze nie grają już o nic bo zapewnili sobie utrzymanie w lidze a każde kolejne spotkanie jest dla nich wart przysłowiowej pietruszki. Goście natomiast po ostatniej wygranej wciąż mają szansę na pozostanie w lidze lecz żeby tak się stało nie można tego pojedynku przegrać – co więcej liczy się tylko wygrana po przez którą 3 punkty pozwolą zespołowi Zelgi włączyć się do walki o pozostanie w J2. Reasumując pobieram tutaj wygraną przyjezdnych którzy jak już w/w mają jeszcze o co grać stąd mój typ to 2 po bardzo dobrym kursie który znaleźć możemy w Be365.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Hercules - Xerez
Hercules wygra
1.91
William Hill
Hercules zawodzi w tych rozgrywkach, zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Moim zdaniem w dużej mierze to przyczyna ciężkiego grafiku, który znacznie utrudniał im zdobycze punktowe zwłaszcza na własnym obiekcie. Ekipa z Alicante ma za sobą już mecze z Realem B i Barca B czy liderem z Elche. Wygrali u siebie tylko z Gironą a punktami się podzielili z Guadalajara.
Xerez - ekipa mi nie znana bardziej ale do grania przeciwko nim nakłoniło mnie to,że na wyjeździe wygrali zaledwie raz z Ponferradina. Ale główną przyczyną,że zdecydowałem się polecić ten mecz jest to,że w ostatnim ligowym meczu Xerez kiedy to wygrało z Lugo 1-0, stracili oni 3 graczy bowiem trojka ich zawodników została ukarana czerwoną kartka.
Hercules musi takie ekipy jak Xerez ogrywać bez względu na wszystko. Dodając do tego ten fakt 3 czerwonych kartek w ostatnim ligowym meczu skłaniam się ku wygranej gospodarzy.
⛔100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Nba 01:08
Spotkanie: Houston-Portland
Typ: Portland od 3-6pkt wygra
Kurs: 7,5
Bukmacher: bet365
W kolejnym spotkaniu zmierzą sie ekipy Rakiet i Blazers.Houston jak narazie odniosło 2zwyciestwa wygrywając dwa mecze na wyjezdzie z ekipami Detroit i Atlanty .Znakomite zawody w tych dwoch meczach rozgrwał Harden .Houston jak narazie zachwyca wszystkich ,ale przeciez nadejdzie tez znizszka formy i James nawet wtedy nie pomoze.Bardzo dobrze walczą tez na tablicach ,a ostatnio Asik aż 19-scie razy zbierał piłke .Ekipa Porland pierwszy swoj mecz wygrała z LaL ktore nie prezentuje sie narazie dobrze,ostatnio zaś przegrali w Okc.W meczu z Okc ponizej oczekiwań zagrał Batum ,mizernie tez spisywał sie center Hickson ,po tych zawodnikach mozna spodziewac sie wiecej.Dzis licze na LaMarcus Aldridge ktory potrafi pociągnąc w trudnych momentach swoją druzyne.Sądze ze bedzie to wyrownany mecz ,a goście odniosą pierwsze zwyciestwo na terenie rywala.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,SŁOWACJA: Extraliga
Spotkanie: Martin - Poprad
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
04.11.2012 17:00
Analiza:
Moim zdaniem spotkanie na przełamanie złej, wręcz fatalnej passy graczy Martin.dziś grają na własnej tafli i przy dopingu swoich kibiców więc należało by coś pograć i postrzelać.Myślę że to będzie ten dzień w którym się przełamią i zakończą passę siedmiu porażek z rzędu.Gracze przyjezdni obecnie są oczko niżej w tabeli co jednak nie oznacza że będzie to łatwe spotkanie.W każdym więc razie myślę że jednak i tak po stronie gospodarzy.mają już dość dostawania przysłowiowego&quot;wp..l&quot; i dziś coś ugrają i zgarną ten komplet oczek.Ostatnie spotkania między tymi zespołami pokazują że gospodarze potrafią grać i mieli słabszą dyspozycję w tych siedmiu spotkaniach.Ale dziś sie w końcu przełamią bo nie grają z jakąś czołówką z tabeli a sąsiadami których można pokonać na własnej tafli i odskoczyć od nich punktowo aby nie być w strefie spadkowej.Kurs na przełamanie Martin jest wysoki i warty zaryzykowania .Ja dziś go typuję i mam nadzieję że hokeiści gospodarzy mnie nie zawiodą.
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia 1
Spotkanie: Vitória Setúbal - Sporting CP
Typ: Podwójna szansa 1X
Kurs:2.20
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Ostatnimi czasy coraz bardziej przyglądam się drużynie Stortingu która naprawdę gra momentami tragicznie! Dlatego nie wąchając się korzystam po raz kolejny na wystawione wysokie kursy w stronę ich przeciwników . Tym razem spotkanie wyjazdowe dla graczy Sportingu na dodatek teren bardzo trudny do zdobycia a mianowicie Setubal gdzie naprawdę cieżko o pkt pokazują to z pewnością statystyki 5 ostatnich spotkań tylko raz zakończyło się dla miejscowych nie przyjemnie sromotna porażka 0:5 z Benficą która obecnie prezentuję się o wiele lepiej niż Storting . Do czystych statystyk dochodzi jeszcze kilka ważnych rzeczy które będą miały jutro znaczący wpływ na wynik meczu a absencje drużyny gości oraz zawieszenia zabraknie takich postaci jak Pranjic,Carriço,Boulahrouz (Kontuzje) i Marcos Rojo i Cedric Soares(Kartki) czyli zabraknie aż 3 podstawowych zawodników z czego dwóch to środek obrony . Drużyna gospodarzy bez większych osłabień . Drużyna Viktori na pewno jutro powalczy o 3 pkt a myślę że jeden pkt to naprawdę po takim kursie to aż żal nie spróbować !
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania - Primera Division
Spotkanie: Granada – At. Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obie drużyny mają w dorobku 8 punktów i znajdują się o punkcik nad strefą spadkową. Baskowie z 4 meczów wyjazdowych przywieźli 1 punkt oraz bagaż 12 bramek przy 5 zdobytych. Dodatkowo walczą też w Lidze Europejskiej, choć szanse na wyjście z grupy są iluzoryczne (na półmetku zmagań grupowych ostatnie miejsce z 1pkt na koncie). Podopieczni Marcelo Bielsy nie spisują się w tym sezonie zgodnie z oczekiwaniami kibiców i swoimi. Z kolei kopacze Granady w 5 meczach u siebie zdobyli 5 punktów, nie strzelają dużo, ale też nie tracą (bilans 5-5). Mam nadzieję, że atut własnego boiska przechyli szalę na stronę gospodarzy.
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: Legia
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W jednym z dwóch niedzielnych spotkań naszej ekstraklasy Gdanska Lechia gościć będzie lidera z Warszawy.
Legia w obecnym sezonie nie doznała jeszcze porażki, na wyjazdach notując 2 remisy i 2 zwycięstwa.
Dość wysoki kurs jest być może spowodowany tym iż w ostatnim ligowym meczu Legia nadspodziewanie długo przegrywała z Piastem Gliwice,jednak w końcówce pokazala charakter i odniosła zwycięstwo dając dowód na to, że w tym sezonie nie ma zamiaru stracić mistrzostwa przez głupio gubione punkty.
Lechia to druzyna grająca wyjatkowo bezkompromisowo, w tym sezonie nie zanotowała jeszcze remisu, ale też grająca słabo na własnym stadionie,aż 3 z 4 meczów u siebie Lechia przegrała i mimo,że przeciwnicy byli relatywnie mocni to należy pamiętac ,że podobny trend dał się zauważyć też w poprzednim sezonie.
Nieprzychylnośc własnego obiektu to nie jedyny fakt świadczący przeciwko Lechii, Gdańszczanie borykają się też z plagą kontuzji.Jak informuje oficjalna strone Lechii &quot;Z kadry wypadli m.in. dwaj zawodnicy narzekający na urazy – Andreu i Grzegorz Rasiak. W zestawieniu znalazło się więc miejsce dla aż trzech 17-latków &quot; a Jarosław Bieniuk prawdopodobnie zagra w specjalnej masce mającej chronić zlamany nos.Skuteczny Traore może tym razem nie wystarczyć.
Mimo, że dwa poprzednie mecze w Gdańsku Lechia z Legią wygrała to wg. mnie tym razem będzie inaczej a zadecydują o tym ubytki kadrowe Lechii,waleczność Legionistów oraz wybijający się na tle naszej ekstraklasy były zawodnik PSG Luboja.
✅110
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka nożna, Rosja PL
Anzhi Makhachkala - Terek Grozny (12:45)
typ: 2-3 bramki
Kurs: 2,00
betclick
Analiza:
W 14 kolejce Rosyjskiej Premier League na własnym terenie Terek Grozny podejmie piłkarzy z Machaczkały. Jest to jedno z ciekawszych starć tej kolejki oprócz derbów Moskwy pomiędzy Lokomotivem, a CSKA. Faworytem tego spotkania zdaniem bukmacherów są podopieczni Hiddinka, jednak Terek w obecnym sezonie prezentuję się naprawdę dobrze, czego dowodem jest 6 pozycja. Remis w tym spotkaniu pozwoliłby im nawet wskoczyć na 4 pozycję. Jak na zespół, który na pewno nie był brany pod uwagę gdy chodzi o czołówkę ligi to trudno nie odnieść wrażenia że są naprawdę mocni. Co więcej już kilka drużyn z samej czołówki musiało uznać ich wyższość m. in. Zenit, Spartak, Rubin. Dobrym posunięciem ze strony władz klubowych było także sprowadzenie Ailtona. Szybko odnalazł się w zespole, ponieważ już w swoim debiucie przeciwko Zenitowi był w stanie wpisać się na listę strzelców.
Z drugiej strony Anzhi to obecnie druga ekipa PL , która moim zdaniem prezentuje się przede wszystkim dobrze w obronie, jednak przy takich nazwiskach jak Eto czy Traore o atak nie muszą się martwić.
Biorąc pod uwagę te argumenty powinniśmy się spodziewać naprawdę zaciętej rywalizacji. Dlatego rozsądniej wydaje się postawić na liczbę bramek. . Tu postanowiłem tradycyjnie postawić na 2-3 bramki. Typ ten obejmuje takie wyniki jak 1:1, 2:1, 3:0, 2:0, 1:2, 0:2, 0:3. Myślę, że to spotkanie powinno się wpisać w którąś z tych możliwości. Dodatkowo do zagrania na ten typ przekonują statystki bramek oraz bezpośrednich starć tych drużyn. To by było na tyle Pozdrawiam
⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Spotkanie: Club Brugge - Zulte Waregem
Typ: 2
Kurs: 4,55
Bukmacher: BAH
Analiza: Przed rozpoczęciem kolejki drużyna Zulte była liderem, teraz stracili tę pozycję na rzecz Anderlechtu ale myślę, że jutro są realne szanse na powrót na fotel lidera. Drużyna gospodarzy wpadła w jakiś dołek i ostatnie 5 spotkań pozostają bez wygranej. Ostatni mecz rozegrali na wyjeździe z drużyną Lierse, z którą przegrali 2:3, przypomnijmy też, że parę tygodni temu drużyna Zulte pokonała ich pewnie na wyjeździe 1:4. H2H pomiędzy tymi drużynami jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy ale jest to odpowiednia pora na poprawienie bilansu. Co prawda na własnym boisku do tej pory 4 razy wygrali 1 zremisowali i 1 przegrali ale to właśnie najlepsza pora dla Zulte aby wykorzystać okres słabszej gry rywala. Dodam również, że Club Brugge we czwartek będzie gościć u siebie Newcastle United i jeśli chcą myśleć o wyjściu z grupy to muszą wywieść z tego meczu punkty. Zulte w tym sezonie spisuje się naprawdę świetnie. Ostatnie wygrane 4:1, 0:2, 3:1, 1:4 robią wrażenie i myślę, że goście spokojnie mogą powalczyć o komplet punktów. Zachęcam do grania na czystą 2 ale dla większych asekurantów X2 po kursie 2,0 też wygląda nieźle ;)
2 typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom