>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Ligue 1 (2.11 - 4.11)

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP


Kursy za Betsafe:


Fajny układ spotkań w tej kolejce. Już w piątek zaczniemy od Derbów Bretanii w których Brest zmierzy się ze swoim sąsiadem zza miedzy Lorient. Zanosi się na pełen emocji mecz, w którym wytypowania zwycięzcy się nie podejmę, natomiast jeden typ rzuca się w oczy ale o tym parę słów później ;) W sobotę na dobry początek mecz PSG - Saint Etienne. I będzie to pierwsze listopadowe spotkanie między tymi drużynami. Wszystko dlatego że obie ekipy awansowały do kolejnej rundy Coupe de la Ligue.. i zmierzą się ze sobą w 1/4 finału. Czy PSG ucieknie i zostawi rywali w ligowym peletonie okaże się już w sobotnie popołudnie. Jestem także ciekawy co pokażą Rennes i Montpellier. Na razie ich pozycja w tabeli jest niemałym rozczarowaniem. Teraz mają szansę poprawić swoją lokatę bo ich rywalami w tej kolejce będą dwaj beniaminkowie. Oczywiście na papierze faworytami są Rennes i Montpellier ale trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku co wcale może nie być takie łatwe jak na papierze. W niedzielę na początek mecze dwóch drużyn &quot;Olimpijskich&quot; jak mawia trener Białas z zespołami z Korsyki. Wydaje się, że łatwiejsze zadanie czeka Lyon, który podejmie Bastię na Gerlande. Marsylia wybierze się na Wyspę na bardzo ciężki teren jakim jest obiekt Ajaccio. Drużyna Duponta zatrzymała PSG więc z pogrążoną w małym kryzysie Marsylią również są w stanie powalczyć. Czy Korsykanie zaśpiewają &lt;&lt;Mais ils sont où les marseillais :?: &gt;&gt; dowiemy się wczesnym niedzielnym popołudniem. Piszę, że fajny układ spotkań bo kolejka tak jak otwierana jest przez Derby tak też jest zamykana. Na deser Derby Garonny - Bordeaux podejmie Toulouse. Tak jak w piątkowym meczu tak i tu nie mam pojęcia kto wygra i podobnie jak w meczu Brest - Lorient poszukam typu na gole :cool: Później dopszę swoje propozycje na poszczególne mecze. Liczę na spory odzew z Waszej strony. Tak więc jeszcze raz zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fakt, układ dobry, co prawda mi zostaną mecze niedziele i ten piątkowy do obejrzenia, ale całkiem dobre są także narzekać nie mogę.
Opiszę pierwszy mecz na razie, jakoś jutro dodam swoje opinie do innych spotkań bo na Valenciennes można znaleźć coś ciekawego czy nawet próbować czegoś w stronę Evian przeciwko pokrakom z Lille.

Stade 29 Brest - FC Lorient | Brest lub remis - 1,49(Betsafe)✅

Podoba mi się to, gospodarze nie są faworytem i kurs akurat do dubla jest.Uważam, że gospodarze nie przegrają tego spotkania.Co prawda ich moc jakaś ogromna nie jest i zapewne mniejsza niż gości, ale uważam, że powinni wykorzystać nieogarnięcie graczy Gourcuffa.Gospodarze mnie nie zachwycają, widziałem ich starcie z Bordo gdzie nawet wywalczyli ten remis, ale faktem jest, że ustępują silniejszym rywalom.Próżno szukać w drużynie Chauvina gwiazd czy zawodników wyróżniających się bo ich nie ma, do ataku wraca Ben Banat, pomoc to Lesoimier, Dernis, Traore zaś w defensywie Martial, Kantari, Mendy.Zabraknie Coulibaly&#39;ego oraz Chafniego, szczególnie szkoda tego drugiego bo jeden z ciekawszych graczy starego AJA, wnosi sporo zamieszania w ofensywie.Pisząc to, że mogą wykorzystać nieogarnięcie ekipy Lorient mam na myśli to, że ostatnio grają strasznie niechlujnie.Tj. w tamtym sezonie ta drużyna była niezwykle skuteczna w defensywie na czele z Audardem, Bourillonem, Pedrinho czy Epoule Manga to w tym sezonie jest zupełnie inaczej.Zapewne ma na to wpływ, że jakość ofensywna jest znacznie lepsza bo Aliadiere, Sunu, Autret zaczęli strzelać co w zeszłym sezonie było nie do pomyślenia, ponadto dochodzą do tego kontuzje bo znów w piątek zabraknie Mangi, zabraknie równie Coutadera czyli istotnego elementu drugiej linii czy innego defensora Marequa.Statystyki drużyny gości są porażające w tej kwestii - tylko z Nancy zagrali na zero, reszta spotkań to co najmniej jeden gol stracony, a apogeum &#39;&#39;możliwości&#39;&#39; przypadło w ostatnich dwóch spotkaniach gdzie Ażaksjo i Valenciennes sobie poużywali - dziesięc goli puścił Audard.Przestało to trochę hulać przez co też regres w tabeli zalicza drużyna a i wyniki słabsze.Nie sądzą aby SB29 tyle tego strzeliła bo nie jest to drużyna, która dysponuje skutecznymi graczami ofensywnymi, ale i tak ze swoimi możliwościami są w stanie coś ustrzelić tak jak to było ostatnio w Tuluzie czy też u siebie z Bordo.Do czego zmierzam, u siebie mało tracą także jak uda im się strzelić to mocno przypuszczam, że Lorient tego spotkania nie wygra a przy tym co teraz prezentują to faktycznie może być ciężko o jakąkolwiek zdobycz punktową.W stronę Brestu wygląda na prawdę zachęcająco, a kurs akurat do dubla.

Ponadto widzę takie coś też na sobotnie mecze :

Valenciennes over1.5 - 1,80.Co brać myśli ? Na Hainaut bardzo mocni, strzelają sporo nie patrząc nawet na klasę rywala bo roznieśli w pył OM, Le Tallec on fire, Aboubacar też daje dobrą zmianę zawsze, a któryś z pomocników też potrafi coś włożyć.Soszo rzadkie jak wiadomo co także myślę, że na klatę ze dwie bramki mogą przyjąć, co myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A dla mnie pewniejszy typ to obie strzelą. Brest nie zaskoczyło w ostatnich konfrontacjach z Lyonem i Toulouse ale były to mecze wyjazdowe a dla Bretończyków jest to pięta achillesowa. U siebie prezentują się zdecydowanie lepiej i taki też będzie ich główny atut w tym spotkaniu. Co do personaliów. Chafni nie zagra ale dla mnie to żadne osłabienie gospodarzy bo facet jest strasznie chaotyczny i często poza robieniem szumu nic wielkiego nie wnosi. Natomiast fajnie że wracają Ben Basat i Traore. Będzie kim atakować i spodziewam się że na Stade Francis-Le Ble piłkarze Chauvina ukłują. Czytałem wypowiedź asystenta trenera Brest tj Guegana i wynika z niej, że Brest nastawia się tu na trzy punkty. Trudno nie nastawiać się skoro Lorient nie istnieje w obronie :p Cztery gole stracone z takim potentantem jakim jest Ajaccio za dobrze o defensywie Morszczuków nie świadczą. I ciężko będzie to poprawić w krótkim czasie bo najlepsi obrońcy Lorient nadal poza składem. Mało tego, Gourcuff prawdopodobnie znowu będzie musiał kombinować z defensywą bo bardzo niepewny jest występ Kone. W obronie pewnie zobaczymy kwartet Baca-Bourillon-Lautoa- Le Lan. Co jak co ale w takim zestawieniu to bardzo wątpię w czyste konto Audarda ;) Wtrące suche statstyki: Brest strzelało w każdym meczu u siebie w tym sezonie, Lorient strzelało w każdym wyjazdowym. I tym razem Les Merlus powinni trafić do siatki Brestu, Brestu który ma mecze że potrafi spiąć poślady i zagrać na zero z tyłu ale generalnie ta defensywa jest do przejścia. Fajnie że mimo złamanego palca ma zagrać Aliadiere. Na pewno podnosi to szanse na gole Lorient ;)
BTS @ 1,79 Betsafe⛔ // lipa

Dobra, też się odniosę do meczu Valenciennes :p Tak jak piszesz, drużyna Daniela Sancheza na Hainaut jest ostatnio nie do zatrzymania. Najpierw wbili cztery gole Marsylii, później przyszła kolej na Lorient i te wracało z Nord Pas de Calais z bagażem sześciu straconych goli! Spory udział w takich rezultatach miał Le Tallec. Były piłkarz AJ Auxerre w barwach Valenciennes strzelił już 5 goli w 6 spotkaniach. ALE okazuje się że z powodu urazu achillesa występ napastnika w sobotę jest wątpliwy. Taką informację znalazłem. Co prawda przed meczem z Lille też mówiono o jego achillesie a mimo to zagrał i strzelił bramkę ale może stan ścięgna się pogorszył... Tego jeszcze nie wiemy, tak czy inaczej zakładam że Le Tallec nie zagra i pytanie co w takiej sytuacji pokaże VAFC. Z jednej strony z Aboubakarem na szpicy można skuteczniej postraszyć rosłych defensorów Sochaux. Z drugiej, Le Tallec bezbłędnie współpracował ze skrzydłowymi Danicem i Dossevim i jego brak może być widoczny. Poza tym kurs 1,60 wydaje mi się trochę za niski. Sochaux to leszcze ale czasami potrafią napsuć rywalom szyki. W tygodniu przegrali wyraźnie z Saint Etienne 0-3 jednak trzeba pamiętać że Eric Hely oszczędzał najwazniejszych graczy swojej drużyny jak Roudet i Contout. No ale faktem jest, że obrona Sochaux to straszna bieda. I mało tego, teraz wypadł im golkiper Cros (będzie pauzował około pół roku z powodu kontuzji kolana). Liczę że Valenciennes coś strzeli, może nawet wygra ale typowanie zostawiam sobie do chwili dopóki nie zobaczę wyjściowych składów obu ekip. ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PSG vs Saint Etienne (0:1) 2.25
BETSSON
Lider Francuskiej Ekstraklasy w sobotnie po południe podejmie Saint Etienne. PSG pozostaje obecnie jedynym zespołem w stawce, który w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki. W tygodniu potwierdzili wysoką formę, wygrywając 2:0 z Olympique Marsylia w pucharze ligi.
Goście nie przegrali ostatnich 5 spotkań, gdzie odnieśli dwa zwycięstwa i trzy razy dzielili się punktami z rywalami.
PSG wygrało 20 z 31 meczów w Paryżu, podczas gdy St. Etienne może się pochwalić zaledwie dwoma.
Kadra Paryżan:
ALEX, BODMER Mathieu, CAMARA Zoumana, CHANTÔME Clément, DOUCHEZ Nicolas, HOARAU Guillaume, IBRAHIMOVIC Zlatan, JALLET Christophe, LUYINDULA Peguy, MATUIDI Blaise, MAXWELL Sherrer, MENEZ Jérémy, PASTORE Javier, SAKHO Mamadou, SILVA Thiago , SIRIGU Salvatore, SISSOKO Mohamed, TIENE Siaka, VAN DER WIEL Gregory
Co do gospodarzy:
W potyczce w ramach 11. kolejki Ligue 1 w stołecznej drużynie zabraknie takich piłkarzy jak Lavezzi, Thiago Motta, Nene, Armand czy Gameiro, którzy leczą kontuzje. Natomiast decyzją trenera udziału w meczu nie wezmą Rabiot, Areola, Lugano i Le Crom .
Goście prawdopodobnie bez najlepszego snajpera:
Występ snajpera Saint-Etienne, Pierre&#39;a-Emericka Aubameyanga w sobotnim meczu z PSG stoi pod dużym znakiem zapytania. Reprezentant Gabonu wciąż leczy kontuzję uda, jakiej nabawił się w spotkaniu z Rennes.
W tym sezonie zdobył sześć bramek w 10 spotkaniach Ligue 1.
W poprzednich dwóch sezonach Handi zostało pokryte:
Paris SG - Saint Étienne 2-0
Paris SG - Saint Étienne 3-1
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Stade 29 Brest - FC Lorient piątek godzina 20:45
Po przeczytaniu analizy Qozi i Matiego bardziej utwierdziłem się do typu,który chce zagrać mianowicie over 1,5 gola Brest , bwin oferuję 2.95 dla mnie jest to mega kurs. Widziałem Brest w ostatnim meczu z Toulouse i szału nie zrobili gdyby nie błąd bramkarza gospodarzy to ciężko było by im o bramkę ale tak jak pisał Mati grają gorzej na wyjeździe. Ale jak pokazały poprzednie mecze u siebie potrafią się zmobilizować i strzelać bramki. Do tego dochodzi słabo spisująca się obrona Lorient,która w meczu z Ajaccio zagrała fatalnie i mieli szczęście ,że zdołali ten mecz zremisować . Jednego czego się obawiam w tym meczu iż Lorient może dzisiaj zagrać bardziej defensywnie ale mam nadzieje ,że tak się nie stanie.Liczę dziś na przełamanie się Brestu , które ostatni raz wygrało we wrześniu z Valenciennes. O zawodnikach,których nie będzie a kto wraca do gry itd nie będę się powtarzał ,koledzy wyżej napisali.
Brest over 1,5 / 2.95 bwin / wynik 2:0 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 94

bart7890

Użytkownik
PSG - St. Etienne
Obie ekipy są w nie najgorszej formie, PSG na czele stawki, St. Etienne na piątej pozycji. Jednak w tym spotkaniu nie widzę innego rozwiązania jak kolejna wygrana gospodarzy, którzy jeszcze w tym sezonie nie przegrali, zaliczyli trzy remisy na początku sezonu, a poza tym ogrywają wszystkich bez względu czy to spotkanie na własnym terenie czy na wyjeździe. Jako ciekawostkę dodam, że PSG w ostatnich czterech sezonach wygrywało na własnym obiekcie z drużyną St. Etienne. Jeśli chodzi o braki kadrowe to nie będzie Alexa, Nene i Chantome, ale tych zawodników nie było już w poprzednim spotkaniu PSG wygranym na wyjeździe z Nancy, no i od połowy września nie grają Lavezzi oraz Motta. Wydawałoby się, że osłabienia spore, ale drużyna z Paryża radzi sobie rewelacyjnie i bez nich, Ibrahimovic, Menez i Pastore to zawodnicy, którzy ze strzelaniem bramek zbyt dużych problemów nie mają.
PSG win
Betsafe 1.49
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Valenciennes - Sochaux @ 1,65 Pinnacle Sports

O tym meczu zostało napisane już wiele. Valenciennes w meczach na własnym boisku ma spory potencjał co odzwierciedlają wyniki: 6-1 z Lorient, 4-1 z Olympique Marsylia czy 3-0 z Ajjacio. Ogółem ich bilans w domu to 3-2-0 i 13 bramek zdobytych przy tylko 2 straconych. Goście mają 7 punktów, znajdują się w strefie spadkowej. Na wyjazdach nie wiedzie się im najlepiej, bilans 1-1-3, zdobyli jedynie 2 bramki, a stracili ich 6.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
OGC Nicea - AS Nancy Lorraine sobota godzina 20:00
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Nicea która podejmie ostatnią drużynę we Francuskiej ekstraklasie. Nancy odniosło swoje jedyne zwycięstwo prawie 3 miesiące temu i dwa razy zremisowało natomiast ekipa Claude&#39;a Puela odniosła również jedno zwycięstwo i aż 6 remisów. Widziałem w akcji Nicea 3 tygodnie temu z St.Etienne grali dość przyzwoicie i gdyby wykorzystali karnego spokojnie by wygrali spotkanie a tak to remis. Inaczej było w środę gdzie na własnym stadionie ograli 3:1 Lyon w dość okazały sposób a Lyon w tym meczu grał pierwszym składem. Z tego co wyczytałem to trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Diacko Fofana, Cyril Hennion, Stéphane Bahoken - kontuzje i Lloyd Palun - zawieszenie. Nancy prezentuję się fatalnie i ciężko szukać u nich jakiś pozytywów wyniki na wyjazdach mówią jednoznacznie o ich grze. Dlatego dla mnie sporym value jest zwycięstwo Nicea ,1.91 bwin i over 1,5 gospodarzy za 2.10 bwin i zachęcam do postawienia tego.
-Nicea wygra 1.91 bwin / wynik 2:1 ✅✅✅
-Nicea over 1,5 2.10 bwin / ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Bordeaux - Toulouse
Muszę przyznać, że chłopaki z Bordeaux są niesamowite. W trzech kolejnych meczach u siebie stracili w 90 minucie bramki decydujące o stracie punktów (z Lille 1:1, Ajaccio 2:2 i Niceą 1:1). Co ciekawe w zeszłym sezonie było dokładnie to samo. Coś chłopaki mają z głową i jeśli nie prowadzą wysoko z rywalem to kończy się golem dla przeciwnika w doliczonym czasie i to zazwyczaj w ostatniej akcji. Tuluza jest w dobrej formie, mają wicelidera, a wskutek straty punktów przez PSG mogą się do niego zbliżyć. Bordeaux po niezłym starcie konsekwentnie rozczarowuje, choć zdarzają się przebłyski. Mecz z Tuluzą będzie zapewne wyrównanym widowiskiem, a to oznacza, że można pokusić się o wykorzystanie niemocy Żyrondystów w końcówkach, zwłaszcza, że Tuluza ze wszystkich zdobytych goli w Ligue 1 najczęściej trafia w ostatnim kwadransie.
Gol w 76-90 @ 2,05 sportingbet ✅
Kto strzeli ostatniego gola: Toulouse @ 2,50 bet365 ⛔
Zwycięzca w minutach 76-90: Toulouse @ 5,50 sportingbet ⛔//
Tuluza nawet nie dała sobie szansy...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie miałem możliwości nic napisać w sobotę, tym bardziej zagrać – trochę szkoda bo over vafc wszedłby po fajnym kursie, ale trudno – c’est la vie.Podoba mi się zestaw niedzielnych spotkań, a i też mam propozycję na wszystkie trzy spotkania bo obserwując te drużyny nasuwają mi się wnioski, które mogę wykorzystać w związku z typami na owe spotkania.Allez.

Ajaccio – OM | under2.5 – 1,68(Maratonbet)✅

Pierwszy mecz, już o 14:00 na Korsyce mecz Ajaccio z Marsylią.Goście nie grali tydzień temu meczu mistrzowskiego z Lyonem co było związane z trudnymi warunkami pogodowymi na Lazurowym Wybrzeżu. Patrząc na to co się dzieje z ekipą Baupa to raczej ten fakt przemawia na ich korzyść bo ich forma jest mocno przeciętna i wąska kadra daje znaki tego, że zespół został źle zbudowany.Dlaczego under ?Ażaksjo nie jest aż tak overową i ofensywną drużyną jakoby mogło to sugerować ostatnie spotkanie w Bretanii gdzie rozstrzelali Lorient, a i tak spotkania nie wygrali.W zasadzie w ostatnim długim czasie to ich rekord bramkowy w rozgrywkach L1 i raczej nie zanosi się na to aby mieli powtórzyć wyczyn sprzed tygodnia tym bardziej, że przyjeżdża dość dobrze zorganizowana drużyna w defensywie, ponadto zapewne to OM będzie prowadzić grę na Korscyce.Gdyby odliczyć cztery bramki Ajaccio sprzed tygodnia to w przeciągu dziewięciu meczów strzelili ich tylko sześć więc dość mizerny dorobek bramkowy.Ponadto nie jest to drużyna, którą ogląda się co tydzień, nie jest to ekipa, o której można powiedzieć dużo.No, na pewno głośno o niej zrobiło się wtedy gdy zatrudnili Adriana Mutu, a po za tym ciężko szukać jakichkolwiek informacji dotyczących gry ekipy Duponta.Również proponuję undera ze względu na parę czynników dotyczących drużyny gości, o której mogę powiedzieć znacznie więcej.Nie podoba mi się w tym momencie w ogóle ich gra.Na pewno bardzo fajnie funkcjonuje kwintet graczy defensywnych Mandanda – Morel, Nkoulu, Fanni (niestety on będzie dziś niedostępny, zastąpi go raczej Mendes bo Diawara raczej nie dostanie jeszcze szansy )i Abdallah.Mnie się ta formacja podoba na czele z Nkoulu, który jest liderem i w miarę dobrze trzyma poziom gry.Wiadomo, utraty bramek się zdarzają, ale dzieje się to z silniejszymi rywalami pokroju PSG, Gladbach czy też będącym on fire VAFC.Ze słabszymi rywalami , którzy nie preferują mocno ofensywnej gry to też nie popełniają dużo błędów przez co Mandanda przeważnie nie wyciąga piłki z siatki.O ile tu wygląda fajnie to atak jest w opłakanym stanie.Grę ciągnął Gignac, który wypadł na spory czas, Remy wrócił po kontuzji, ale jest bez formy, a bracia Ayewy raczej mało widoczne i bezproduktywne.To samo tyczy się Valbueny bo nadal jest bardzo mobilny, ale mało z tego wynika i rzadko przekłada się na sytuacje bramkowe.Stąd też proponuję w tym spotkaniu standardowego undera, nie sądzę, że będzie wielkie strzelanie przy tym obrazie oby dwóch drużyn.W poprzednim sezonie też padły dwa undery, na Korsyce wówczas wygrał beniaminek 1:0.Tym razem liczę na podobny rezultat, ale w stronę gości.

OL – Bastia under3.5 – 1,48 (sporo bukmacherów)⛔

Tutaj również under, trochę wyższy bo trochę boję się zwykłego undera,może bukmacherzy mnie wystraszyli może tym kursem.Natomiast mnie ligowy Lyon na Gerlande teraz nie przekonuje.Sporo pucharów gra ten Lyon, a granie takie jest męczące.Średnio podoba mi się ich gra, czasem trochę ciężka, a szczególnie w Lyonie gdzie przychodzi do starcia ze słabszym rywalem takim jak np. Brest.Ostatnio sporo się męczyli i wymęczyli 1:0.W ataku mimo nawet fajnego duetu napastników to raczej nie ma kto im podawać bo Malbranque, Gonalons czy Fofana do tego umiejętności nie mają, a gra Brianda mnie nie przekonuje.Nie wiem czy wróci do gry ligowej Gourcouff [ w pucharze ligi grał ] ale to na pewno da jakieś pole manewru.Ciekawi mnie jak Garde zestawi defensywę bo jest kilka opcji, gdzieś czytałem, że zagrać ma Umtiti na środku z Lovrenem, zaś po lewej Dabo, ja natomiast sądzę, że może Monzon i Kone wskoczą do gry.W każdym bądź razie z Lovrenem ta defensywa wygląda lepiej.Goście natomiast to też ciekawa drużyna, która dużo strzela i sporo traci, ale dziś nie liczę na sporo goli z ich strony dlatego też taki typ.To zapewne Lyon będzie prowadzić grę i narzuci swój styl, do momentu kiedy nie dadzą się napocząć to typ będzie wyglądać bardzo dobrze dlatego też to próbuję licząc na ten styl gry z meczu z Brestem co poskutkuje tym, że będzie w miarę niski wynik.

Chciałem jeszcze Tuluzę z remisem, ale wypadł z gry Zebina, ponadto niepewny występ Abdenoura czyli środek obrony w ogóle odpada, zastanowię się co tam zagrać i czy w ogóle warto.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jeden typ na niedzielę. Oglądałem Tuluzę w meczu Coupe de la Ligue w tygodniu i muszę przyznać że na tle Lille wyglądali dość blado. Les Dogues stworzyli sobie kilka fajnych okazji ale albo fatalnie pudłowali vide Payet albo dobrze bronił rezerwowy bramkarz gości Blondel. W ataku bez szału, głównie dlatego że Casanova zdecydował zagrać się bez nominalnego napstnika z Braatenem na szpicy. Wyszło jak wyszło i Tuluza pożegnała się z rozgrywkami pucharowymi a na domiar złego Yago zarobił czerwony kartonik i przeciwko Bordo sobie odpocznie. Nie jest to dobra informacja dla szkoleniowca Toulouse. Zebina jest nadal kontuzjowany i w takiej sytuacji na środku obrony zagra Aurier. Mało tego, niepewny jest też występ drugiego stopera gości Abdennoura, który narzeka na miesięń czworogłowy. Alain Casanova twierdzi że obrona pod jego nieobecność nie ucierpi ale ja bym się z tym nie zgodził. Capoue może co prawda grać na stoperze ale to nie ta klasa co Abdennour. Tak więc jeśli chodzi o obronę nie byłbym optymistą. Natomiast znacznie lepiej niż w środę powinno być w ataku. Tym razem od pierwszej minuty wystąpią Ben Yedder i Tabanou. Poza tym do składu TFC wrócił po urazie Riviere. Forma strzelecka w ekipie Fioletowych jest. Ostatni raz nie strzelili gola w lidze blisko dwa miesiące temu na Parc des Princes. Jeśli chodzi o Bordo to oni również rywalizowali w środku tygodnia i przegrali z na wpół przemeblowanym Montpellier. Ale trzeba pamiętać że Gillot, trener Bordo też nie wystawił najmocniejszego składu. Swoją szansę dostali Bellion, Sertic czy Ben Khalfallah. Plasil i Obraniak nawet do Montpellier nie pojechali. Dzisiaj o roszadach nie ma mowy i szkoleniowiec Żyrondystów wystawia najmocniejsze zestawienie. Bordeaux ostatnio ma słabszy okres - dawno nie zanotowali wygranej ale na własnym stadionie mogą się przełamać. Raczej trafią do siatki Tuluzy ale czy to wystarczy nie sądzę. Fioletowym dopisuje skuteczność i trzeba się liczyć z tym że zagrożą nie raz bramce Carasso. Ja łapię w tym meczu najpewniejszy moim zdaniem typ czyli obie strzelą.
Prawdopodobne składy:
Bordeaux : Carrasso - Mariano, Henrique, Planus, Trémoulinas - Nguemo, Sertic (ou L. Sané) - Obraniak, Plasil, Maurice-Belay - Gouffran.
Toulouse : Ahamada - Ninkov, Aurier, Abdennour, Mbengué - Capoue - Djalo, Didot (cap.), Mou. Sissoko, Tabanou - Ben Yedder.
BTS @ 1,86 Betsafe ⛔ // a jednak się przełamali :p
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Liga francuska
Spotkanie: Lyon-Bastia
Typ:+0.5 Bastia
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Lyon w srode zagral bardzo slabe zawody w Nicei gdzie przegral w Pucharze Ligi 3-1. Konczyl ten mecz w 10 po czerwonej kartce dla Bisevaca. Dzis ten zawodnik nie zagra i bedzie to solidne oslabienie defensywy druzyny ze Stade Gerland. Lyon zagra dzis w ataku z Lisandro Lopezem, to na pewno lepsza opcja niz Bafetimbi Gomis, ktory w ostatnim meczu strzelil Nicei ladnego gola, ale przestrzelil w kilku waznych sytuacjach i mial szanse nawet na odwrocenie losow tego pucharowego spotkania. Bastia zagra swietny ostatni mecz w lidze z Bordeuax, gdzie wygrli 3-1 i dwie bramki strzelil Florian Thauvin. Thauvin byl bohaterem tego meczu, dwa gole i jedna asysta po ktorej otworzyl swietna droge do bramki dla Khazriego.
Bastia z ostatnich 4 spotkan przegrala tylko raz. Niewatpliwie to bardzo dobry czas dla druzyny z Korsyki, szczegolnie para Khazri-Maoulida z przodu pozwala myslec nie tylko o obronie ale takze o strzelaniu goli. Lyon bedzie mial dzisiaj bardzo ciezka przeprawe i Bastia dla mnie nie przegra tego spotkania.
Jesli chodzi o sytuacje kadrowa w Bastii to nie zagraja dzis Angoula, ktory jest zawieszony a takze kontuzjowani Ilan i El Azzouzi. Dla mnie +0.5 Bastia dzis.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lyon v Bastia
(Handicap azjatycki)
Typ: Lyon -0.5 @ 1.575 bet365 ✅ 5-2 :spokodfhgfh: z przygodami w 1. połowie, ale oba typy bezproblemowo na plus :smile:
Liczba goli
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.68 Expekt ✅
Lyon jest w dobrym położeniu : okupuje miejsce tuż za podium (4.) z ledwie punktem straty do drugiego dającego awans do LM. A to wszystko przy czekającym ich jeszcze zaległym meczu z OM, któr y został przełożony w zeszły weekend. Jak do tej pory Lyon przegrał tylko jeden mecz (5-3-1), na swoim boisku również mają bardzo dobry bilans (4-0-1). Bastia jest obecnie 11. w tabeli Ligue 1 (4-2-3). Korsykanie wygrali tylko jeden mecz wyjazdowy, ale było w pierwszy meczu sezonu, czyli prawie 3 miesiące temu. Od tego czasu ich wyjazdowy bilans wygląda mocno przeciętnie (0-2-2). Lyon prezentuje bardzo solidną formę na Stade Gerland. Gdyby nie liczyć jedynej ich domowej porażki z Bordeaux, to Olimpijczycy są niepokonani od ostatniego meczu tamtego sezonu (wliczając w to wszystkie rozgrywki). Bardzo dobrze radzą sobie w Lidze Europejskiej z trzeba wygranymi po 3 kolejkach, więc są już pewnie awansu do następnego etapu. Mają wreszcie jedną z najlepszych linii defensywnych w lidze z ledwie ośmioma straconymi golami po 9 kolejkach, głównie dzięki świetnie grającej duetowi stoperów Bosevac - Lovren. Z kolei Bastia po koszmarnym dla nich wrześniu z serią 4 porażek, wróciła na właściwe tory dzięki dwóm domowym zwycięstwom z Bordeaux i Troyes. Ich słabością jest jednak najsłabsza defensywa w Ligue 1 z 21 straconymi golami. Z historii bezpośrednich spotkań obu drużyn (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/833-826.html) trudno cokolwiek wywnioskować, bo ostatni mecz miał miejsce ponad 7 lat temu, dlatego warto jedynie zapoznać się z formą ligową obu zespołów w tym sezonie. Lyon jest postrzegany przez buki jako mocny faworyt I wydaje mi się, że jak najbardziej słusznie. Są w niezłej formie w ostatnich tygodniach, a w gości przyjeżdża do nich zespół z najsłabszą defensywą w lidze. Biorąc pod uwagę, że średnia strzelanych goli w 5 domowych meczach Lyonu wynosi 3.0, a w wyjazdowych meczach Bastii średnia wynosi 3.4, wydaje się, że oczywistą propozycją jest over bramkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom