>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 06.11.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kursy od Betsafe​


Przed nami rewanżowe spotkania fazy grupowej piłkarskiej ligi mistrzów. Na pewno głodnym rewanżu jest zespół Roberto Manciniego, który w Amsterdamie łatwo polegli z Ajaxem. Tym razem powinno być odwrotnie. Jeśli zespół z Anglii myśli o awansie to to spotkanie muszą wygrać, bo w innym wypadku nie mają praktycznie szans na wyjście z grupy.
Dobry kurs jest na AC Milan, ale czy warty ryzyka? Malaga w champions League jeszcze nie straciła punktów i z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie. Milan z 4 punktami drugie miejsce.
Co sądzicie o spotkaniach 4 kolejki? Wasze prognozy?
Już teraz możecie zagrać zakład na mecz Ligi Mistrzów, Real Madryt – Borussia Dortmund! Faworytem są oczywiście Królewscy, ale z pomocą Roberta… Kto wie? Może mistrz Niemiec wygra? Kursy wyglądają następująco: Real – Borussia 1,41 – 4,45 – 7,90
Zobacz filmik jak typuje Hardcorowy koksu:
&gt;&gt; Hardcorowy Koksu, Borussia Dortmund i... Kurczak Ronaldo &lt;&lt;
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Zdecydowany pewniak na wtorek to Manchester City.Dla potwierdzenia dwa powody:
1.Bardzo prawdopodobny powrót na ten mecz postaci nr.1 w kreowaniu akcji The Citizens Davida Silvy.
2.Rewanż za porażkę w Amsterdamie na własnym stadionie+chęć awansowania do jakiejkolwiek dalszej fazy europejskich rozgrywek.
Skład na pewno wyjdzie najmocniejszy z możliwych i proponował bym zagranie ich zwycięstwa.Dla mniej przekonanych i chcących odnieść większy zysk polecam over 2,5 przy kursie 1,50,bo bramek w tym meczu na pewno nie zabraknie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1.Bardzo prawdopodobny powrót na ten mecz postaci nr.1 w kreowaniu akcji The Citizens Davida Silvy.
Tyle, że ten Silva nawet cieniem nie przypomina tego Silvy z poprzedniego sezonu. W tamtym roku był mózgiem drużyny, teraz &quot;zwykłym&quot; członkiem zespołu.
2.Rewanż za porażkę w Amsterdamie na własnym stadionie+chęć awansowania do jakiejkolwiek dalszej fazy europejskich rozgrywek.
Zrewanżować to i pewno będą się chcieć, ale nie zawsze chcieć to móc. Mając w perspektywie jeszcze wyjazd do Dortmundu i Real u siebie raczej ciężko będzie City z tej grupy wyjść. Wątpię też, aby LE ich interesowała więc Ajax o jakieś pkt moze się tu pokusić. Kurs na City na pewno nie zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rafu 247

rafu

Użytkownik
Shalke - Arsenal obie strzela @1.62 betclic✅✅ (2:2)
Obydwa zespoly przegraly dzis swoje mecze ligowe. Kanonierzy po bezbarwnym meczu ulegli na wyjezdzie ManU 2:1, a Shalke poleglo w meczu z Hoffenhaim 3:2. Nie mozna jednak mowic o zadnym oszczedzaniu sie na LM, bo oba zespoly graly w podstawowych skladach. Jesli chodzi o bezsposrednie starcie miedzy tymi druzynami, to jak wiadomo, grali oni ze soba w ramach ostatniej kolejki LM i mecz na Emirates Stadium w Londynie zakonczyl sie wynikiem 0:2 na korzysc Shalke. Sadze, ze wiele osob popelni blad i oprze sie na zasadzie - wygrali na wyjezdzie, to tym bardziej wygraja u siebie. otoz ja osobiscie nie sadze. Arsenal na pewno zagra inaczej. Wenger nie jest zlym trenerem i na pewno wyciagnal wnioski z poprzedniego meczu. Nie przecze, ze jesli mialbym wskazywac zwyciezce, kierowalbym sie w strone Shalke, ale uwazam, ze bezpieczniej zagrac, obie strzela. Arsenal na pewno jedzie do Niemiec po wygrana.
Olympiakos - Montpellier 1 @2.10 betclic✅✅ (3:1)
Tu krocej. Grecy w dobrej formie. Po calkiem przyzwoitym meczu, zdolali pokonac Montpellier na ich stadionie i sadze, ze u siebie - przed swoja fanatyczna publicznoscia pokusza sie o male deja vu. Swoj typ argumentuje rowniez tym, ze Olympiakos to druzyna doswiadczona w LM, a jak wiadomo, maja jeszcze duze szanse na awans z grupy. Kontrastem sa Francuzi, ktorzy w LM debiutuja i sadze, ze w tym meczu wlasciwie zakoncza swoja przygode w tych rozgrywkach.
 
akade 41

akade

Użytkownik
PSG - Dinamo Zagreb - obie drużyny zdobędą bramkę? NIE Kurs1.48 ✅

PSG to PSG, gdzie szejki ładują kasę i robią drużynę na wygranie grupy, nie na LM ale na wygranie grupy. Lecz Dinamo nie zdobył ani 1dnej bramki w 3ch spotkaniach. Także wątpię, aby to udało się i u PSG - tym bardziej, że kibice nie mają wstępu na mecz - brak wsparcia zrobi swoje ponieważ nie będą mieli nawet przed kim strzelić honorowego gola na pożegnanie się.

Real Madryt - Borussia Dortmund - obie drużyny zdobędą gole? Tak Kurs 1.55 ✅
Tutaj - tak jak pisałem w temacie LM wydaje mi się oczywiste, że i &#39;nasz CR7&#39; jak i ten z Realu będzie chciał strzelić bramki - w ligowych meczach im się nie udaje, więc tutaj będą robić wszystko aby wyszło na tak. Z tym, że Real jest zgrany i będą szukać jednego z najlepszych strzelców aby przejść dalej. A w Dortmundzie Lewandowski mi przypomina troche Auriego (wiem, że błąd pisowni) z Arsenalu, który był na czubku i czekał na podanie które - zawsze chciał sam wykończyć.. - to tylko moja taka opinia. chcą nie chcą tych graczy nadal dzieli przepaść.


Schalke 04 - Arsenal - 1gol - Schalke Kurs 1.53⛔

Schalke 04 - Arsenal - 1poł over - 0.5 Kurs 1.38 ✅

Drużyny, które w zasadzie mają już pewny awans - Arsenal może odpaść tylko jezeli przegra z Schalke nie trafiając bramki i gdy Olipmiakos by trafił 4bramki - dla mnie to rochę mało realne, gdyż nie są w tego w stanie zrobić. A Schalke i Arsenal mogą powalczyć jeszcze o pozycję wyjścia z grupy. Aczkolwiek patrząc na obecną formę Schalke nie wydaje mi się, aby u siebie oddał zwycięstwo/remis. Mecz oceniam skromnie 1:0 albo 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Y 4

yankes750

Użytkownik
Olympiakos - Montpellier - 1 @1.90 (betathome)
Olympiakos posiada większe doświadczenie w Lidze Mistrzów, więc powinni wykorzystać atut własnego boiska i uporać się z beniaminkiem w tych rozgrywkach - Montpellier.
Olympiakos w lidze radzi sobie bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o Montpellier. Drużyna z Francji w tym sezonie bardzo rozczarowuje, do tego na wyjazdach nie robi najlepszego wrażenia.
Za Olympiakosem moim zdaniem przemawia lepsza defensywa, i ogranie w Lidze Mistrzów.
Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Olympiakosu w roli gości, choć zwycięską bramkę strzelili w doliczonym czasie gry i wcale nie byli tą lepszą stroną.
Ja jednak uważam, że przy takiej dyspozycji gości, Olympiakos jest faworytem tego spotkania i wynik obstawiam już dziś, bo kursy mocno spadają.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund

Nadeszły grupowe rewanże tej edycji Ligi Mistrzów. Real u siebie z pewnością będzie nastawiony bardzo ofensywnie. Hiszpanie będą chcieli się zemścić za porażkę w Dortmundzie. Borussia z kolei zapewne nastawi się na kontry, a do tego ma niemałe możliwości. Szykuje się nam otwarty mecz, który może zadecydować o prowadzeniu w grupie po 6 kolejkach. Real nie może tego odpuścić, gdyż nadchodzi wyjazd w Manchesterze. Musi tu wygrać.

Real Madrid - Borussia Dortmund 1 @ 1.45 tobet
Over 2.5 @ 1.50 tobet
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund

Przed nami rewanżowe spotkanie miedzy zespołami Realu i Borussi . Real po wyjazdowym meczu na pewno bardzo podrażniony będę chciał się odgryźć zespołowi z Niemiec i będzie chciał pokonać ich dość wysoko tylko czy zespół z Dortmundu na to pozwoli ? Nie sądzę dlatego czeka nas po raz kolejny wyrównane spotkanie z wieloma emocjonującymi akcjami i miejmy nadzieję wieloma pięknymi bramkami . W ostatnich kolejkach w swoich ligach drużyna Realu wygrała u siebie dość przekonująco 4:0 lecz naprawdę jeśli Real zagra drugą połowę tak jak zagrał to ostatnim meczu to z Borussia naprawdę wywiezie z stamtąd bardzo korzystny wynik . Natomiast drużyna Niemiecka zremisowała u siebie bezbramkowo z Stuttgartem po dość wyrównanym meczu . Remis dla zespołu z Niemiec na terenie Realu byłby na pewno korzystny tylko wątpię aby ten remis zadowolili graczy gospodarzy . Czeka nas na pewno bardzo ciekawe spotkanie które z pewnością będę obserwował .Osobiście liczę na parę bramek oraz przypuszczam wynik 2:1 czyli over 2.5 oraz BTS.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
DYNAMO KIJÓW - FC PORTO

Typ: over 2,5 @ 1,91 | X2 @ 1,48
Buk: bwin
Zapowiada się ciekawy mecz. W pierwszym meczu padł wynik 3:2 dla Portugalczyków. Drużyna z Porto jest rozpędzona i wygrywa wszystko co się da. W dodatku strzela wiele goli. W ostatnich 3 meczach strzelili 10 goli. Ostatnia porażka to mecz towarzyski z Valencią w lipcu tego roku. Goście przystępują do tego meczu w pełnym składzie. W optymalnej formie wydaje się być cały skład. Ukraińcy natomiast słabo spisują się w Lidze Mistrzów. Wygrali tylko jeden mecz z najsłabszą drużyną w grupie Dynamem Zagrzeb.Porto wydaje się pewniakiem w tym meczu.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A ja polecam zagrać tripla: PSG + Juve (tak wiem, to środowy mecz) + x2 Zenit, razem daje nam to kurs ok.1,85 więc do wzięcia ???? Słów kilka - PSG i Juve muszą absolutnie zebrać komplet punktów u siebie z tymi rywalami, tym bardziej Juventus po wpadce w Danii koniecznie się musi zrewanżować jeżeli chcą walczyć z The Blues i Szachtarem o awans, natomiast PSG nie miało kłopotów w Zagrzebiu więc nie powinno mieć takowych u siebie. Co się tyczy Zenitu, Rosjanie, którzy mają aspiracje na awans co wydaje się oczywiste w kontekście ich spektakularnych transferów, jeżeli chcą zachować szanse absolutnie nie mogą wrócić z Belgii z niczym. 3 pkt to ich cel numer jeden, natomiast nie ugrać nawet 1 pkt to już dla nich prawdopodobnie oznacza koniec marzeń o awansie (wszystko przy założeniu, że Malaga już poza zasięgiem i Zenit będzie się bił z Milanem do końca o awans). Podsumowując, Juve i PSG takie klasyczne must-winy z dostarczycielami punktów, natomiast Zenit, właściwie również must-win, ale w wersji bezpiecznej z podpórką ???? Pozdrawiam i powodzenia ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja bym się pokusił o BTS w Kijowie.
Dynamo w Portugalii zagrało fajny, ofensywny futbol. Mają czym straszyć, jeszcze u siebie. Awans wciąż realny.
Porto przedstawiać nie trzeba. Mimo odejścia dwóch mini Bogów tamtej drużyny, przód nadal wygląda super.
BTS @1,72 Unibet
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Schalke - Arsenal
2 // 4.10
Unibet
Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie sprzed 2 tygodni Schalke - Arsenal. W pierwszym meczu niespodziewanie lepszym okazał się zespół z Niemiec. Co do jutrzejszego meczu jak dla mnie w tym spotkaniu może wygrać każda z drużyn i dlatego &quot;kupuje&quot; taki kurs na zwycięstwo kanonierów ???? Schalke w tym sezonie grało jeden mecz na swoim obiekcie ze słabym Montpellier ( w porównaniu do tamtego sezonu) i go zremisowało. Myślę, że na tak wysoki kurs na Kanonierów na wpływ wynik pierwszego spotkania, no i wiadomo mecz wyjazdowy. Daję jutro na zwycięstwo The Gunners ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Dla mnie pewniak to Schalke. Niemieckie drużyny idą jak burza, a wygrana S04 na wyjeździe z Kanonierami nie była dziełem przypadku. Bundesliga rośnie w siłę w przeciwieństwie do angielskiej Premiership.
Kanonierzy przegrali 1:2 z Manchesterem, co jest najmniejszym wymiarem kary, bo Czerwone Diabły robiły z nimi co chciały. Zawiodła skuteczność, a poza tym bramkarz miał dzień konia. Dość powiedzieć, że Kanonierzy pierwszy strzał na bramkę rywali oddali w doliczonym czasie gry. Aż dziw nierze, że strzelili bramkę w takich okolicznościach, bo większe prawdopodobieństwo jest, że ślepa kura znajdzie ziarno. Fart, fart i jeszcze raz fart. Nie wierzę, że bramkarz będzie mial dzień konia po raz drugi i nie wierzę, że Kanonierzy będą znowu ze szczęściem za pan brat. Arsenal to taki zespół, w którym jest mnóstwo talentów, ale który nie wygral niczego, co jest winą Wengera. Bo on kupuje kilku utalentowanych zawodników, oni trochę nawet pograją. Najlepszych się sprzedaje, po czym przychodzi kolejna grupa utalentowanych zawodników i tak w kółko od lat. Nie ma żadnej polityki transferowej. Schalke zaś w końcu ma super ekipę, która dodatkowo jest ograna w Championship. U siebie S04 nie przegrywa. Dla mnie Arsenal to obecnie słabiutki i zakompleksiony zespół. Na Veltins Arena nie ma czego szukać. Typ na Schalke to pewnkiak, dla odważnych 1(-1.5:0)AH
 
S 5

srebny21

Użytkownik
Manchester City- Ajax
Typ 1
City aby grać dalej i awansować do kolejniej rundy to ten mecz musi wygrać bo inaczej pozegna sie z LM
Z tego co wyczytałem w necie to Davida Silvy ma grać w tym meczu bo bez nie go te City jest slabiutkie on napedza ekipe City i przez niego jest duzo pilek granych oraz sam bierze cieżar gry na siebie
Ostatnie mecze City nie wygładały zachwycajaco
1 City- Swansea - ogladalem ten mecz i grali bardzo słabo sadziłem ze ich rozniosa w pył a tu sie meczyli przez 90 minut
2. West Ham -City mecz tez w ich wykonaniu słabiutki jakby arbiter nie dojrzał spalonego na pocztku meczu to City juz by przegrywało i sadze ze by przegralo wyżej
&lt;table class=&quot;head_to_head h2h_home&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;even highlight&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;flag_td&quot; title=&quot;Premier League (Anglia)&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name highTeam&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;cursor: pointer;&quot; class=&quot;name&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Dla mnie pewniak to Schalke. Niemieckie drużyny idą jak burza, a wygrana S04 na wyjeździe z Kanonierami nie była dziełem przypadku. Bundesliga rośnie w siłę w przeciwieństwie do angielskiej Premiership.
Kanonierzy przegrali 1:2 z Manchesterem, co jest najmniejszym wymiarem kary, bo Czerwone Diabły robiły z nimi co chciały. Zawiodła skuteczność, a poza tym bramkarz miał dzień konia. Dość powiedzieć, że Kanonierzy pierwszy strzał na bramkę rywali oddali w doliczonym czasie gry. Aż dziw nierze, że strzelili bramkę w takich okolicznościach, bo większe prawdopodobieństwo jest, że ślepa kura znajdzie ziarno. Fart, fart i jeszcze raz fart. Nie wierzę, że bramkarz będzie mial dzień konia po raz drugi i nie wierzę, że Kanonierzy będą znowu ze szczęściem za pan brat. Arsenal to taki zespół, w którym jest mnóstwo talentów, ale który nie wygral niczego, co jest winą Wengera. Bo on kupuje kilku utalentowanych zawodników, oni trochę nawet pograją. Najlepszych się sprzedaje, po czym przychodzi kolejna grupa utalentowanych zawodników i tak w kółko od lat. Nie ma żadnej polityki transferowej. Schalke zaś w końcu ma super ekipę, która dodatkowo jest ograna w Championship. U siebie S04 nie przegrywa. Dla mnie Arsenal to obecnie słabiutki i zakompleksiony zespół. Na Veltins Arena nie ma czego szukać. Typ na Schalke to pewnkiak, dla odważnych 1(-1.5:0)AH
Przed rokiem Arsenal też miał zostać pożarty i to na trudniejszym terenie za jaki wtedy niewątpliwie uznawano Signal Iduna Park. Owszem, Kanonierzy nie zachwycają, przegrali u siebie z Schalke, ale 4.20 to lekka przesada. Borussia też miała wykorzystać ówczesną niemoc chłopaków Wenegera, a to oni musieli gonić wynik. Analogiczna sytuacja, ponownie Arsenal rozgrywa słabe zawody z Czerwonymi Diabłami - przed rokiem pamiętny blamaż 2-8 i wizyta w Dortmundzie - teraz też przegrali z MU, także po słabym występie i znowu czeka ich wizyta w Niemczech i znowu podobna argumentacja. sSkoro taki przeciętniak jak Montepellier jest w stanie tu urwać punkty to londyńczycy tym bardziej, a kursy bardzo apetyczne

arsenal dnb 3.10 or arsenal 4.20

do tego pod lupą

kijów 2.60
Montpellier 4.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Przed rokiem Arsenal też miał zostać pożarty i to na trudniejszym terenie za jaki wtedy niewątpliwie uznawano Signal Iduna Park. Owszem, Kanonierzy nie zachwycają, przegrali u siebie z Schalke, ale 4.20 to lekka przesada. Borussia też miała wykorzystać ówczesną niemoc chłopaków Wenegera, a to oni musieli gonić wynik. Analogiczna sytuacja, ponownie Arsenal rozgrywa słabe zawody z Czerwonymi Diabłami - przed rokiem pamiętny blamaż 2-8 i wizyta w Dortmundzie - teraz też przegrali z MU, także po słabym występie i znowu czeka ich wizyta w Niemczech i znowu podobna argumentacja. sSkoro taki przeciętniak jak Montepellier jest w stanie tu urwać punkty to londyńczycy tym bardziej, a kursy bardzo apetyczne
arsenal dnb 3.10 or arsenal 4.20
A co to za argument, ze przed rokiem mieli przegrać z Borussią, ale wywalczyli remis????? Nijak to sie ma do tego meczu. Owszem można to podac jako ciekawostke, ale nie mozna w ten sposób argumentować swojego typu.

Arsenal jest w wielkim dołku i to fakt. W zeszłym sezonie mieli van Persiego, który ratował ich z wielkich opresji, teraz nikogo takiego nie ma. Nie oszukujmy się strata RvP jest najpoważjszą stratą jaką ten zespół doznał od paru ostatnich lat. W zeszłym sezonie wiele było meczy, w których byli słabsi i powinni przegrywać, ale van Persie jednym zagraniem odwracał wynik spotkania. Teraz ja nie widzę nikogo kto mogłby pociagnąć ten wózek. Moze dopiero jak skończy się ten szpital w drużynie. Obrona gra słabo. Nawet Vermaelen ostatnio obnizył loty, Koscielmny się nadaje, Mertesacker równiez słabiej niż na początku sezonu. W bramce popełniający co rusz kolejne błedy Mannone. W ataku bez polotu. Mecze jak wygrywają to po strasznych męczarniach, jak np z QPR. Jedyna nadzieją dla Arsenalu to Walcott, ale on nie chce chyba dalej przedłuzyć kontraktu więc był czesto pomijany. Jak gra to daje odpowiednią jakość. Myślę, że na ten mecz Wenger nie ma wyjścia i wpuści Anglika od początku. Jednak ja na Arsenal nie polecam grac. To, że w zeszłych sezonach po stracie najwazniejszych zawodników potrafili się podnosić, nie oznacza, że tak bedzie się działo do końca świata.

Schalke za to na fali i nie zmienia tego przegrana Hoffenheim. W mojej ocenie byli juz po cześci myślami przy meczu z Arsenalem. Wczesniej grali świetnie. Wygrana z Borussią i Arsenalem na pewno ich podbudowała. W przodzie duzo jakości.Mają swietnego snajpera w przeciwieństwie do Arsenalu. Świetne skrzydła, gdzie też wygladają lepiej od rywala, a już zwłaszcza jak nie będzie grał Walcott. Obrona solidna, jako drużyna prezentuja się świetnie. U siebie przegrali w tym sezonie jedynie z Bayernem.

Ja tutaj widzę wygrana Schalke, ale beda czekał az zobaczę składy. Obecność Walcotta moze być kluczowa dla wyniku spotkania. Dobre skrzydła Arsenalu to zawsze była ich najsilniejsza broń. Bez nich nie ma szanse na wygraną Arsenalu.

Pewne wydaje sie granie na kartki w tym meczu. W pierwszej potyczce 6 kartek, sędziuje Rizzoli, który ma średnia 5 kartek na mecz w tym sezonie. Sedziował jeden mecz LM Celtic -Benfica i pokazał 6 żółtych kartek.Narazie nie ma kursu ani w bwin ani w bet365. Zobaczymy jaka bedzie linia i wtedy wrzucę typ i kurs.

//edit//

Over 4.5 żółtych kartek 1.70 Bwin ✅
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
A co to za argument, ze przed rokiem mieli przegrać z Borussią, ale wywalczyli remis????? Nijak to sie ma do tego meczu. Owszem można to podac jako ciekawostke, ale nie mozna w ten sposób argumentować swojego typu.


Schalke za to na fali i nie zmienia tego przegrana Hoffenheim. W mojej ocenie byli juz po cześci myślami przy meczu z Arsenalem. Wczesniej grali świetnie. Wygrana z Borussią i Arsenalem na pewno ich podbudowała. W przodzie duzo jakości.Mają swietnego snajpera w przeciwieństwie do Arsenalu. Świetne skrzydła, gdzie też wygladają lepiej od rywala, a już zwłaszcza jak nie będzie grał Walcott. Obrona solidna, jako drużyna prezentuja się świetnie. U siebie przegrali w tym sezonie jedynie z Bayernem.

.
przytoczyłem to jako ciekawostkę, a nie że z tego powodu typuję Arsenal. Po prostu dostrzegam value w kursach po stronie gości, bo kadrowo aż tak bardzo nie ustępują Schalke jak sugerują to kursy. w Londynie rozpiętość w kursach też była trochę za duża i uderzałem w stronę gości na podwójnej szansie, teraz oddsmakerów jeszcze bardziej poniosło

BVB zagrało jedno z najgorszych spotkań od wielu meczy, dawno ich nie widziałem tak nieporadnych. Też można by powiedzieć, że myślami byli przy starciu z Realem ;) piszesz, że Schalke przegrało u siebie tylko z Bayernem, ale kogo oni mieli na rozkładzie? Augsburg, Mainz, Nurnberg, Wolfsburg, formalność, żaden wyczyn.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom