>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA 125s (WTA Challenger Series) - temat zbiorczy

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
WTA 125s (WTA Challenger Series)​


Kobiety pozazdrościły trochę mężczyznom i także będą miały challengery (tzw. WTA 125s). W ten sposób u kobiet także będzie trzystopniowy poziom rywalizacji:
1. WTA Tour
2. WTA 125s (WTA Challenger Series)
3. Turnieje ITF-owskie (temat do nich pozostaje ten sam: http://forum.bukmacherskie.com/f154/turnieje-z-cyklu-itf-kobiece-itf-y-oraz-meskie-futuresy-26859.html)

Pierwszy turniej z serii WTA 125s będzie rozegrany w przyszłym tygodniu w Tajpej.

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/WTA_125s


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
endorphine 32

endorphine

Użytkownik
CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Pune
Tanasugarn T. vs Vekic D. [1.62]
Dwa no może trzy słowa na temat tego meczu. Zdecydowaną, w mojej ocenie oczywiście, faworytką tego spotkania jest Donna Vekić, młoda niezwykle utalentowana zawodniczka reprezentująca barwy Chorwacji. W tym roku niesamowity postęp, świetnie radzi sobie na twardych kortach. W pamięci mam turniej w
Thaskencie gdzie to gromiła swoje rywalki w 2 szybkich setach i dopiero uległa w finale z Rumunką Begu. Niezwykły talent a dopiero 16 lat... oby rozwiała się tak dalej.
Przeciwniczką Donny będzie zawodniczka, która swoją profesjonalną karierę rozpoczęła 18 lat temu, obecnie już 35 letnia Tanasugarn z Tajlandii. Ten sezon raczej powiedziałbym słaby, na hardzie notuję bilans 11/10.
Kurs na to spotkanie może nie jest mega zachęcający ale dla mnie Vekić to zawodniczka na finał tego Chellengera. Jak będzie zobaczymy...
Pozdrawiam,
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
Bratchikova-Petkovic 4.5
Bet365
Polecam zagrać na Rosjankę, Petkovic odbudowuje swoją formę sprzed kliku miesięcy, ale myślę , że ostatnio dobrze grającej Rosjance nie da rady.
Start meczu o 10:30
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Bratchikova N. - Birnerova E. ilośc gemów? over 20,5
Kurs: 1,80 (Fortuna)
19:00. Czyli niedługo ????

Polecam grać ,póki zostalo jeszcze 15 minut. Mecz naprawde wart uwagi , obydwie Panie maja sobie wiele do udowodniena ,mysle ze mecz bedzie dlugi i pelen walki ,choc nie obiecuje ze na wysokim poziomie hehe ???? Obydwie Panie nie zagraly jeszcze ze soba zadnego meczu ,ale moze kto interesuje sie doglebnie tenisem to wie o aferze zwiazanej z obydwoma zawodniczkami. Jezeli chodzi o aspekty sportowe to Bratchikova na pewno w lepszej formie, Birnerova ostatnio troche słabiej ale tez rywalki miala tez silniejsze i wyzej rozstawione w rankingu. Statystycznie kiedy te Panie wystepuja w Challengerach ,w ich meczach pada wynik 3setowy w 81 % hehe ale to tylko taka ciekawostka ???? ✅✅✅ 31 gemów.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
WTA CALI
Fichman - Malek (2:0), kurs 2,87
bet365
Sharon Fichman w obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze. Ma za sobą już wygrany 1 turniej w Port St. Lucie na nawierzchni ziemnej. Wygrała w nim wszystkie mecze bez większego problemu odprawiając w finale 2:0 świetnie dysponowaną Majeric. Malek w obecnej formie nie powinna jej zagrozić. Obie preferują ofensywny styl gry, z tą różnicą że Fichman popełnia mniej błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
WTA Cali
Teliana Pereira - Laura Arruabarrena-Vecino @ 2,75
bet365
Skłaniam się ku Pereirze ???? Sądzę, że tutaj ranking nie gra roli. Pereira ma dobre wyniki na Clayu (48-16) w przeciwieństwie do Vecino (15-12) za 2012 rok. Poza tym P. rozwaliła dobrze dysponowaną ostatnio Fichman. Mam nadzieję tylko, że wytrzyma to kondycyjnie, ale przecież nie jest taka stara ;) P. może przegrać pierwszego seta, ale to nie powinno jej zdołować (0-6 w pierwszym z Fichman). Jak zawsze polecam opcję surebeta w trakcie meczu, bo nie wiadomo co będzie ???? Sam żałuję, że pograłem na samym początku za 2,62, bo teraz wzrosło.
Co będzie - zobaczymy.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
WTA Cali
Teliana Pereira - Laura Arruabarrena-Vecino @ 2,75
bet365
Skłaniam się ku Pereirze ???? Sądzę, że tutaj ranking nie gra roli. Pereira ma dobre wyniki na Clayu (48-16) w przeciwieństwie do Vecino (15-12) za 2012 rok. Poza tym P. rozwaliła dobrze dysponowaną ostatnio Fichman. Mam nadzieję tylko, że wytrzyma to kondycyjnie, ale przecież nie jest taka stara ;) P. może przegrać pierwszego seta, ale to nie powinno jej zdołować (0-6 w pierwszym z Fichman). Jak zawsze polecam opcję surebeta w trakcie meczu, bo nie wiadomo co będzie ???? Sam żałuję, że pograłem na samym początku za 2,62, bo teraz wzrosło.
Co będzie - zobaczymy.
według mnie Lara jednak półke wyżej co do wygranej z Fischman to raczej ona ten mecz przegrała a nie |Pereira wygrała
moze zawazyc te mecze w Fed cup 4 mecze brazylijki
kurs na Pereire kusi ale jak zainwestuje w Hiszpanke.....jak bedzie zobaczymy bo to jest WTA.......cuda sie zdarzaja i to czesto
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Svitolina-Duque Marino ⛔ prowadzenie w 1 secie 2:0 i bp na 3:0 w drugim 3:1 i podanie na 4:1 i porazka 0:2
dzisiaj Svitolina dostała w czapke od słabszej niz Marino Castano ach te WTA.....


typ:2
ako:1,83
buk:Bet365
Stawiam na reprezentantke gospodarzy która w tym turnieju gra dosyc solidnie odprawiła wczoraj Minelle rozstawiona z numerem 1.
Jak wiadomo w ameryce gospodarza wyrastaja skrzydła grajac u siebie przy goracym dopingu.
Ostatnio Mariana w dobrej formie nie ma tu jakis fajerwerków ale wyniki przyzwoite i to na nawierzchni twardej teraz gra na maczce gdzie czuje sie zdecydowanie lepiej.
Svitolina ostatnio forma dobra min. w Fed Cup choc uwazam że to całkiem inna gra niz na swój rachunek porazka z Lino bo bardzo zacietej walce.
W pierwszej rundzie wygrana z Sevastova po dosc zacietym meczu w drugiej z Cohen po dwóch TB a Amerykanka nie wyglada mi na wirtuoza gry na cegle.
Widac że mecze ukrainki sa zaciete i licze że jesli tak bedzie teraz to im dalej w las tym Ukrainka bedzie coraz słabsza.
a jak bedzie zobaczymy pewnie około godz 23.....waidomo WTA i wszystko jasne
 
dx2 221,3K

dx2

Użytkownik
Svitolina-Castano 1 @1.57
Svitolina - ogromny talent. Niewatpliwie ta zawodniczka ma przyszlosc przed soba. Njawiekszym osiagnieciem Svitoliny jest narazie triumf w juniorskim French Open dwa czy trzy lata temu. Poza tym ta 18-letnia zawodniczka regularnie gra w reprezentacji w Fed Cupie i naprawde nie musie sie czego wstydzic w pojedynkach z bardzo renomowanymi zawodniczkami. Ostatnio Ukraina pojechal na pozarcie do Hiszpanii i Ukrianka ten mecz przegrala, ale Svitolina dwa znakomite mecze zagrala, mimo ze przegrane z Dominguez Lino oraz Soler Espinoza. Poza tym Svitolina na przestrznie dowch lat ma 6 wygranych turniejow ITF plus dwa finaly. Potencjal niesamomity jak widac. Castano juz zawodniczka troche zaawansowana wiekowo, chociaz tez niewatpliwie miala dobre wyniki na cegle, a tutaj robi dobra robote w Kolumbii. Uwazam jednka, ze wczoraj Svitolina wyjela na ta chwile ta mlodsza i lepsza Kolumbijke, czyli Duque Marino (tez swego czasu finalistke juniorskiego French Open, ktora nawet wygrala juz 1 turniej w cyklu w Bogocie). Problem Duque Marino to narazie jest fakt, ze ona swojej dobrej postawy nie potrafi przeniesc na europejskie warunki, ale w tenisa grac potrafi). Od przyszlego tygodnia wystartuej Bogota, ale tutaj te 125 tys. to jest atrakcyjna pula nagrod dla tak mlodej tenisistki jak Ukrainka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Vandeweghe Coco vs. Bencic Belinda 1,59 MarathonBet
Staram się unikań typowania pań, a na takim poziomie to mój chyba wogle pierwszy bet! No ale jak zobaczyłem kurs to musiałem się podzielić. Przeciez to jakies nieporozumienie! Coco zawodniczka pierwszej setki, kilka niezłych meczy na poziomie WTA. Gra z młodziurką Szwajcarką, która grywa głownie w turniejach tej rangi ze srednik skutkiem, jest w końcówce 4 setki, no ale jest naprawde młoda. Na ogrywanie takiej zawodniczki na pewno zdecydowanie za wczesnie, niby ma już kilka spotkań w tym roku na cegle, ale to jej jedyna przewaga. Panie spotkamy się nie dawno w kwalach w Miami i tam Amerykanka wygrała w dwóch setach. Nie wiem czemu teraz ma być inaczej. Młodzitka Bencic, przesła tutaj kwale i to już jej wielki sukces, dzisiaj w nocy pewnie dostane kolejeną cenną lekcje od Amerykanki.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
jestem pijany i naprawde nie chce mi sie pisac wiec napisze tylko tyle:
Martic P. - Dushevina V.
typ: dushevina ⛔ 0:6 0:6 //wtf ?
kurs: 1,5 bet365
ogolnie w tym sezonie martic 18/19 na hardzie 4/8 a indoor 1/2. dushevina 27/21 na hardzie 19/12 indoor 3/3 i przez ostatnie kilka tygodni cos tam dziewczya gra. powinno wejsc i po takim kursie mozna dac. GL
Pliphuech P. - Gajdosova J.
typ: 1 ⛔
kurs: 4,0 bet365
za male pieniadze for value bo gajdosova juz 2 rok nie gra za bardzo a tajka z tego co mi sie wydaje jest LL wiec moze powalczy. ewentualnie +4,5 po kursie 2,0. ⛔ // braklo oczka GL
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ayumi Morita - Olga Savchuk ✅✅
Typ 1
Kurs 1.40
Unibet

Nie ma co sie dlugo rozwlekac. Kurs bylby duzo nizszy, gdyby nie fakt, ze pierwszego pazdziernika Ayumi nagle podejrzanie skreczowala. Przyznam szczerze, nie wiem co tam sie stalo, ale od tego czasu mija juz miesiac i sadze, ze chora na kort by nie wychodzila. Morita na turniejach w Azji na hali zazwyczaj radzi sobie swietnie. Nie gra w nich czesto ( kilka na rok ) ale jak juz gra to zazwyczaj dochodzi do finalu, czasami do polfinalu. Olga Savchuk...no umiejetnosciami Mority raczej nie przebija, a w Azji nigdy jakos fenomenalnie sobie nie radzila. Kurs 1.40 pobieram z radoscia i w sumie to polecam bardzo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Halep - Pavlyuchenkova
Typ:two:0 Halep
Unibet 1,82

Halep w Moskwie 6:2,6:1 ograła Rosjanke i widać było w tamtym meczu inny poziom dzielący obie tenisistki. Uważam, że rozsądnie jest pójście w tę stronę i nie bawienie się w handicapy -5 bo różnie to bywa. Halep załapała mega formę i myślę, że ona lub Ana Ivanovic wygrają w Sofii.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅

ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅

Ayumi Morita - Petra Martic✅✅
Typ 1
Kurs 2.22
Betfair

Kurs tak wysoki na Moritę jest podyktowany rowerkiem, jaki Martic zrobiła w pierwszej rundzie. Meczu nie widziałem, ale nie wierzę, by Dushevina przy normalnym podejściu do meczu i nawet w przeciętnej formie mogła dostać takie baty, zwłaszcza, że Petra na hali nigdy nie była gwiazdą. Morita ładnie i gładko wygrała swój pierwszy mecz i powtórzę teraz to, co pisałem przy jego okazji - Morita od dawna świetnie czuje się na turniejach halowych w Azji i zazwyczaj dochodzi w nich bardzo wysoko. Stawiając przeciwko Niej Martic, które sezon miała naprawdę słaby tak wysoki kurs wydaje mi się szczerze mówiąc prezentem z którego chętnie korzystam.
 
dx2 221,3K

dx2

Użytkownik
S.Zheng-Sh.Zhang 2 @1.33
Dwie zawodniczki o bardzo podobnych imieniach i nazwiskach. Shuai Zhang to jednak duzo bardziej uznana marka i ta zawodniczke znam i widzialem na korcie. Ona juz wiele bardzo dobrych meczow zagrala 3-4 sezony temu i w formie umie duzo. Oczywiscie dochodza do tego swietne wystepy w ostatnich tygodniach na szczeblu WTA Tour (miedzy innymi wygrana w Guangzhou), bardzo dobry wystep w Pekinie, a byl jeszcze final duzego turnieju ITF pomiedzy tym. Tutaj mamy turniej dosc atrakcyjny dla takich zaowdniczek o puli 125 tysiecy dolarow nazywany 125 series, czyli cos cos WTA wymyslilo sobie w tym roku pomiedzy turniejem WTA International o puli 220 tysiecy a turniejami ITF o puli 100 tysiecy. Takze gratyfikacje sa troche wieksze. Zakladam tutaj, ze Shuai Zhang nie stracila duzo ze swojej dyspozycji prezentowanej w ostatnich tygodniach i mysli o koncowych etapach tego turnieju. Oczywiscie jest to troche niewygodne,z e to pojedynek dwoch Chinek, ale premei pieniezne sa niezle, wiec powinna wygrac na ta chwile zawodniczka lepsza, a taka wydaje mi sie Zhang.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Friedsam A.L. v Wickmayer Y. ✅
@ 1,55 Marathon
Kursy mnie zaskoczyły. Wickmayer może nie jest w formie, jednak taka zawodniczka jak Friedsam nie powinna jej zaszkodzić, bez przesady. Wickmayer w dwóch pierwszych meczach przejechała się na Shvedovej i Wang, obie zawodniczki nie zdołały zagrozić Belgijce. Friedsam jest młoda, perspektywiczna - jednak sądzę, że pokonanie Yaniny to jeszcze za wysokie progi. Yanina w hali potrafi grać, do udanych tego sezonu nie może zaliczyć, jednak Friedsam, która poza turniejami ITF, rzadko kiedy wybiera się nawet na 125k powinna być zawodniczką zdecydowanie do pokonania, oczywiście jeśli Yanina będzie chciała. Końcówka sezonu, drabinka trudna nie jest więc może warto poprawić tą kiepską pozycję w rankingu? Myślę, że można spokojnie zagrać na zwycięstwo Belgijskiej tenisistki.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅
3. Ayumi Morita ( 2.22 ) ✅
4. Ayumi Morita ( 1.93 ) ✅


Annika Beck - Kristyna Pliskova zwrot
Typ 1
Kurs 1.44
Bet365

Beck rok temu to wygrała. Czuje się tu świetnie, ma dużo wyższe umiejętności od Pliskovej i prowadzi 1:0 w h2h. Nie za bardzo jest tu więcej co pisac, nie widzę innej możliwości niż wygrana Anniki, zwłaszcza, że ostatnio jest w świetnej formie. Pliskova niby wygrywa, ale męczy... a Beck jest normalnie poza jej zasięgiem.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Shvedova Y. v Morita A.
Over 20,5g ✅
@ 1,91 Marathon
Widzę tutaj tendencje na over. Obie Panie mają bardzo słaby sezon, grają bardzo nierówny tenis. Morita ostatnio błysnęła w Nanjing, gdzie była w finale, który poddała po pierwszym secie. Coś jej dolega (dolegało), więc gra nie będzie stabilna. Dodatkowo trzeba tutaj przytoczyć fakt, że Ayumi gra bardzo, bardzo dużo tiebreaków. W Nanjing zagrała ich aż pięć, kolejny argument, że będzie to długi mecz. Z drugiej strony Shvedova, która niby gra nieźle na hali, jednak w tym sezonie nie widziałem jej dobrego meczu. Raz już z Moritą na hardzie wygrała, jednak było to dawno temu. Wydaje mi się, że Morita ma większe szanse na zwycięstwo ale nie będzie to na pewno jednostronne spotkanie bo Shvedova się postawi. Wystawiona linia nie jest wysoka, jeden tiebreak może załatwić sprawę overka, jednak to WTA więc trzy sety byłyby najlepszym rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Do góry Bottom