Zakład wszedł a Tobet nie zaliczył

G 0

gtwmarek

Witam postawiłem sobie zakład a Tobet mi nie zaliczył.
JAK WIDAĆ Postawiłem na &quot; Binghamton Senators &quot; , a tak naprawdę przecież &quot; Binghamton Senators &quot; Wygrał
2/1 wygrał to czemu mi kur.. oni tego nie zaliczyli ?
Wynik z LiveSports
23:00 Po
dogrywceHershey Bears1 0100 Binghamton Senators2 0101 Widać przecież że Senators wygrał !

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście że przegrałeś, bo w meczu był wynik 1-1 a to jest remis, zaś Ty zagrałeś na wygraną Binghamton Senators , która nastąpiła dopiero po dogrywce.
Oznaczenie przy zakładzie (1x2) jednoznacznie mówi o typie zakładu...
Gdybyś zagrał zakład ML ( Money Line ) to byłby to zakład na to kto wygra łącznie z ew. dogrywką i karnymi.

G 13

gris

Z tego co pamiętam sportingbet wlicza dogrywkę a bet365 zwraca stawkę przy remisie. Wszystko zależy od bukmachera jak rozpatruje dane zdarzenie :)

H 10

hutnik14

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc postanowiłem się podpiąć pod ten. Chodź sytuacja wygląda troszkę inaczej.
Wczoraj zagrałem mecz z Bośni - Zrinjski Mostar - FK Rudar Prijedor. Mecz ten został przerwany w drugiej połowie. Stawiałem w tym meczu na gospodarzy. I tu moje pytanie. Czy należy mi się w tej sytuacji zwrot?
Mecz miał być rozegrany następnego dnia (dzisiaj) o godzinie 16:30. Mecz ten jednak się nie odbył bo wynik podtrzymano z dnia wczorajszego. I co teraz robić? Odwoływać się że mecz został przerwany bodajże w 68 minucie (nie z mojej winy), a następnego dnia podtrzymany.
Ps. Jeżeli ktoś również zagrał ten mecz, lecz w innym buku to proszę napisać jak owy zakład został rozliczony.

tobet.com 55

tobet.com

3.15 W przypadku przełożenia zdarzenia sportowego o ponad 36 godzin od przewidzianego terminarzem czasu rozpoczęcia wszystkie dotyczące go zakłady zostaną unieważnione, a stawki zostaną zwrócone na konto Użytkowników.
W przypadku przerwania wydarzenia sportowego bez podania oficjalnego wyniku stawki zostaną zwrócone na konto Użytkowników, jeżeli w ciągu 36 godzin od przewidzianego terminarzem cza
czasu rozpoczęcia wydarzenia nie zostanie ono wznowione. Jeżeli w ciągu 36 godzin od przewidzianego terminarzem czasu rozpoczęcia wydarzenia oficjalny rezultat zostanie ogłoszony, zakłady pozostaną ważne.