>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.10.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 16 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
123
Tenis - ATP Wiedeń
Kubot,L - Levinne, J
Typ. 1
Kurs 2.0
Betsson
Koledzy z rankingu i po remisowych spotkaniach dla siebie. Z tym, że dla mnie Kubot jest w o tyle lepszej dyspozycji, ze na kortach twardych otwartych to on wygrał spotkanie z Levinne. Kubot próbował w Szanghaju na kortach twardych lecz tam odpadł w 1/64 czyli na samym początku, przegrał z Cilic&#39;em, który ten przegrał dopiero z Federer&#39;em. Tutaj mała refleksja ponieważ Kubot ugrał &#39;swoje w tym meczu&#39; a Levinne dostał od Cilica. Aczkolwiek bilans wygranych wskazuje na Levinne&#39;a także grać za dużo to przesada. Ja widzę win polaka.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Wyspy Owcze - Irlandia
Typ: AHC Irlandia -2
Kurs: 3.14
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata – Brazylia 2014 grupy c w którym to zmierzą się gospodarz ekipa Wysp Owczych z Irlandią. Wyspy Owcze zaliczyły dobry występ w ostatnim spotkaniu które przegrali co prawda u siebie 1:2 lecz nie z byle kim bo z reprezentacją Szwecji. Warto jednak spojrzeć na kalendarz spotkań Szwedów którzy mają w zanadrzu pojedynek z Niemcami a przecież wiadomą sprawą jest, że trener Szwedów nie dysponuje 2 równorzędnymi składami a co z tym idzie wydaje mi się, że Szwedzi nie włożyli w mecz z Wyspami Owczymi maksimum swoich możliwości mając jak już wspomniałem w myślach o wiele trudniejsze spotkanie z Niemcami. Irlandczycy jak widzieliśmy dostali srogiej lekcji od reprezentacji Niemiec przegrywając u siebie 1:6 i dlatego teraz trzeba o tamtym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć i tym samym pewnie zwyciężyć z Wyspami Owczymi aby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli. Reasumując głodni Irlandczycy będą zapewne chcieli się zrehabilitować stąd pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci Irlandia -2 a w przypadku zwycięstwa dokładnie 2 bramkami zwrot postawionej stawki.
✅214
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Luksemburg
Spotkanie: Kirsten Flipkens - Sabine Lisicki
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs zgodnie z moimi przypuszczeniami spada (złapałem 1,83 na czysty win przed południem, a teraz najwyższy jaki widzę to 1,72). Flipkens wysoka forma. Ma naprawdę bardzo ciekawy rok i mam nadzieję, że żadne zmęczenie się nie pojawi. Zamęcza zawodniczki swoją spokojną i konsekwentną grą, w końcu wymuszając błędy. Lisicki aka Tragedia sama się wykańcza mecz za meczem. W ostatnich 5 turniejach, czterokrotnie odpadała w pierwszych rundach i to z takimi postaciami jak Suarez-Navarro, Cirstea, Watson, Mayr. Zwłaszcza ostatni mecz był okrutnie słaby w jej przypadku. Słaby to za małe słowo. Najgorszy z możliwych. Będąc w formie miałaby raczej dużo do powiedzenia, ale obecnie nie daję jej prawie żadnych szans w jutrzejszym meczu. Scenariusz jest tylko jeden.
⛔100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Polska - Anglia
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już jutro wszyscy fani piłki nożnej doczekają się potyczki reprezentacji naszego kraju z reprezentacją Anglii. Mimo wielkiego zamiłowania do naszej reprezentacji z przykrością stawiam na anglików. Moim zdaniem zwyciężą oni jednym golem. Nasza reprezentacja jest w &quot;rozsypce&quot;, brakuje przede wszystkim Polanskiego i Błaszczykowskiego. Ci dwaj dawali bardzo dużo dla reprezentacji. Ostatni sparing z RPA mimo że wygrany, był bardzo słabym meczem w naszym wykonaniu. Mając taką skuteczność jak w tym meczu można pomarzyć o dobrym wyniku z Anglikami. Poza tym nasza obrona jest nie zorganizowana... Brakuje zarówno komunikacji jak i uzupełniania się w polu i podwajania krycia. Robert Lewandowski sam nic nie zrobi... Jeżeli zagramy dwoma napastnikami to będzie to pierwszy mecz w którym zagra on razem z Sobiechem. Ostatni dobrze zaprezentował się Wszołek lecz wydaje mi się , że z doświadczonymi anglikami sobie nie poradzi, to nie RPA. Nasza reprezentacja nie jest gotowa na takiego rywala jak Anglia. Mimo tego, że będę kibicował Polsce to stawiam na Anglików, Są oni lepiej zorganizowani i przygotowani fizycznie. Myślę , że będzie 1:0 dla Anglii.
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

ziomski

Użytkownik
Dyscyplina: El. Mistrzostw Świata Brazylia 2014
Spotkanie: Polska-Anglia
Typ: Anglia
Kurs: 2,0
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Cudu nie będzie. Polska reprezentacja na ten moment nie gra NIC. Wypadł kapitan, ktory byl w zyciowej formie, Lewandowski w reprezentacji - zawsze słabo. Nasza obrona woła o pomste do nieba. Ostatnie mecze też nie były zadowalające, przegrana z Łotwą, wymęczone zwycięstwo z RPA. Drużyna nie ma pomysłu na gre, wyprowadzanie akcji, dosłownie nic. Natomiast Anglia jak to Anglia, zawsze mocni, pewne przekonujące zwycięstwa, 11:1 w bramkach przy 4:2 dla Polaków. Na każdej pozycji lepszy zawodnik... Obstawiam nudny mecz i zwycięstwo Anglików, pewnie z handicapem ale na to już się nie porywam
pozdro!
0
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: 2 połowa - 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy Hiszpanią a Francją.
Hiszpania - klasa sam w sobie, o tej reprezentacji nie trzeba zbyt dużo pisać, każdy wie, że to najlepsza reprezentacja na świecie. Mają wielki potencjał, grają dużo piłką, mile dla oka, bramki to formalność. Ostanie 5 meczy oczywiście to same zwycięstwa: 4-0,1-0,5-0,2-1,4-0.
Francja - reprezentacja grająca na wysokim poziomie, która ostatnimi czasy nie zachwyca. W ostatnich 5 meczach: 2 razy wygrali, tyle samo przegrali i raz zremisowali. Także szału nie ma zwłaszcza, że 4 dni temu przegrali 1-0 z Japonią.

Uważam, że Hiszpania wygra 2 połowę, Hiszpanie wszystko wygrywają nie ma na nich sposobu, są na prawdę najlepszą reprezentacją na świecie. Typ wygrają 2 połowę, popieram tym iż, będą cały czas męczyć rywala swoimi podaniami, Francuzi będą biegać za piłką, ale w końcu braknie im sił i wtedy zacznie się zdobywanie bramek przez HISZPANIĘ. 1 połowę, może i Francuzi wytrzymają, ale tak jak wyżej napisałem, w 2 to będzie już zdecydowana dominacja Hiszpanów, warto zobaczyć w statystyki i zobaczyć, że wygrywają prawie wszystkie 2 połowy.

Mój typ Hiszpania wygra w 2 połowie, jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
A.Kuznetsov - C. Berlocq
typ: dokładny wynik 1:2
kurs: 5,50
bukmacher: bet365
analiza: Kuznetsov ma za sobą imponującą serię 14 wygranych z rzędu . Wygrał dzięki niej trzy turnieje - we włoskim Todi , słowackiej Trnavie i rosyjskim Lermontovie . Nie było tam za bardzo z kim pograć , ale i tak robi wrażenie . Zmęczenie jednak może , a nawet powinno dać o sobie znać . Ciężko mu bedzie kontynuować passe tym bardziej , że przeciwnicy już z deko wyższej półki .
Co do Berlocqa to nie imponuje wynikami , ale można go usprawiedliwić , jak spojrzy się z kim grał .
Myślę , że jeden i drugi ma dostateczną motywację . Pierwszy pokazac się z dobrej strony w Moskwie , drugi coś w końcu pograć . Dlatego wydaje się , że moga podzielić się setami . Na wygraną w trzecim może zabraknąć Rosjaninowi sił . W ostatnich 4 meczach grał aż 6 tiebreaków , co napewno poszło w nogi .
✅400
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL.MŚ 2014
Spotkanie: Rumunia - Holadnia
Typ: 2
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Rumunia jest ostatnio w bardzo dobrej formie. 9 punktów w 3 meczach eliminacji to spory sukces jak dla takiej drużyny mimo iż drużyny nie były z najwyższej pólki (Turcja 1:0, Andora 4:0, Estonia 2:0). Dodatkowo w takich meczach gra na własnym terenie jest bardzo istotna i często najlepsze ekipy globu tracą punkty w takich meczach. Uważam jednak, że Holandia przełamie ich passe i mimo ostatnich problemów wyjdzie na prostą, tym bardziej że zmiana trenera oraz składu na razie wychodzi im na dobre (zresztą zazwyczaj tak bywa). Wszyscy wiemy jak Holendrzy grają w eliminacjach - niemal bezbłędnie lejąc wszystkich po kolei. W końcowym turnieju mają trochę mniej szczęście, ale dzisiaj mamy eliminacje, więc nas to na szczęście nie dotyczy. No na korzyść gości przemawia niemal wszystko: skład, doświadczenie itp itd Jak napisałem wyżej gospodarze mogą czuć się na fali po tych trzech kolejnych zwycięstwach no a do tego kibice im trochę pomogą, jednak nie sądze aby to wystarczyło na Holendrów.
✅86
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Polska - Anglia
Typ : Over 2,5 gola
Buk : Pinnacle
Kurs : 2,27
Analiza:
Kurs na spotkanie które oferuje jest po prostu według mnie prezentem dnia . Nasza reprezentacja gra jak na swoje umiejętności przyzwoicie . Zespół Formalika z meczu na mecz się rozkręca . Największe gwiazdy mowa tutaj o piłkarzach z Borussi grają wręcz wyśmienicie . Największym problemem jest niestety gra naszej obrony która nadal kuleje . Goście natomiast to ekipa która idzie jak burza . 11 strzelonych bramek i 1 stracona wydaje się robić wrażenie . Takie gwiazdy formatu Ronneya , Lamparda , Gerarda , Terrego można tutaj wymienić prawie całą kadre reprezentacji potrafią strzelać bramki . Po wpadce u siebie z Ukrainą wątpie , że dzisiaj nie strzelą pakietu kilku bramek . Szanse naszej reprezentacji obierałbym raczej na własnej publice . Podsumowując obie ekipy mają piłkarzy kórzy potrafią strzelać bramki , ale też obie również potrafią je tracić dlatego typ na powyżej 2,5 gola po takim kursie to prezent . Nawet historia ostatnich spotkań sprzyja temu typowi wiec nie pozostaje nic innego jak spróbować .
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL.MŚ 2014
Spotkanie: Iran - Korea Płd
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: betclick
Analiza:
Jutro w eliminacjach do MŚ w straefie azjatyckiej zmierzą się Iran z Koreą PŁD. Iran nie jest mocną ekipą u siebie. Ostatnie spotkanie w domu wygrali na początku maja czyli 7 spotkań temu. Było to towarzyskie spotkanie z Mozambikiem. W meczu państwowym ostatni raz zdarzyło sie to ponad rok temu ze słabym Bahrainem. Co do Korei, to jest to faworyt grupy. Nie oszukujmy się Liban, Katar, Iran i Uzbekistan to nie sa azjatyckie potęgi. Dzięki ewentualnemu zwycięstwu mogą być blisko zapewnieniu sobie awansu do dalszego etapu rozgrywek. W ostatnim spotkaniu z Uzbekistanem przytrafiła sie im wpadka, gdzie zremisowali 2:2. Myślę, że jutro nie będą chcieli po raz kolejny stracić punktów i nie zlekceważą rywali.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL.MŚ 2014
Spotkanie: Polska - Anglia
Typ: 1x
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Myślę, że jest szansa na ugranie punktów. Anglicy przede wszystkim dawno nie grali dobrze. Myślę, ze w ich kadrze panuje takie troche olewactwo. A może nawet nie tyle w kadrze, co w narodzie. Do euro podeszli bez należytej uwagi. Takich meczów, prestiżowych jak jutrzejszy ich piłkarze grają w karierze setki. Nie wiem czy są w najwyższej formie. Moim zdaniem w ostatnich 2 latach poziom angielskiej piłki trochę się obniżył. No ale są to takie dość średnie tezy.
Typ bardziej opieram na postawie Polaków. Borysiuk i Krychowiak są z tego co widziałem bardzo mocni wydolnościowo. Ten drugi potrafi pograć do przodu. Borysiuk ma niezły strzał. Myślę, że tutaj łatwo pola Anglikom nie oddamy. A to już znaczy bardzo dużo.
Poza tym druga linia to również skrzydła. Świetnie przygotowany Wszołek. Nie wyobrażam sobie by nie zagrał od początku, bo byłyby to strzał w stopę samego Fornalika. Lewandowski musi kiedyś sie odblokować, moze w tym meczu.Myślę też, że zagra Mierzejewski. I może kogoś zdziwię, ale będzie to z korzyścią dla zespołu.
Poza tym Polska umie grać takie spotkania. U siebie, bez presji wielkiej imprezy, a jednocześnie bardzo prestiżowy. Trenera mamy kumatego. Idealnego do gry z kontry, a mecz też jest idealny na kontrataki i tak pewnie zagramy.
0
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League One
Spotkanie: Bury - Carlisle
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na wtorek wybieram spotkanie z anglieskiej League One, pomiędzy Bury i Carlisle. Gospodarze, wraz z 4 punktami (0 zwycięstw, 4 remisy, 7 porażek) zamykają tabelę. Na swoim boisku zdołali tylko raz zremisować.
Carlisle zajmuje miejsce 13, mając 15 punktów, 4 razy wygrywając, 3 razy remisując. Aż 3 z 4 wygranych, to mecze rozgrywane na wyjeździe!
W 7 ostatnich pojedynkach między tymi drużynami, wszystkie wygrali jutrzejsi goście. Jak widać, drużyna Bury bardzo im &quot;leży&quot;.
W ostatnim meczu, Carlisle, zostali zgromieni 0:4 przez Notts Country, więc powinni zamazać tą plamę wygrywając z najsłabszą drużyną angielskiej League One.
⛔100
 
D 3

dzem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL.MŚ 2014
Spotkanie: Ukraina - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ukraina po (kompromitującej) wtopie z Mołdawią musi się podnieść. Gdzie jak nie u siebie? Ukraińcy jeszcze kilka lat temu potrafili wygrywać kilka spotkań z rzędu na własnym terenie. Ostatnio mały kryzys - 5 meczów bez zwycięstwa. (wliczając wyjazdy) Poza Mołdawią przeciwnicy nie byli jednak &quot;ogórkami&quot;.
Nie chcę mi się wierzyć by czekał nas 4 kolejny remis. Wiosnę rozpoczną od oby ciężkiego wyjazdu u nas, Czarnogórcy w rewanżu zapewne nie będą gościnni o czym zdążyli się przekonać Polacy.
Nie można tak szybko skreślać groźnej Ukrainy która urwała punkty Anglikom - a byli blisko wygranej.
19 meczów wyjazdowych Czarnogóry w całej historii tej reprezentacji (dobrze, że Ukraińcy nie będą grać jeszcze z Serbami ;)) zakończyło się jedynie 3 zwycięstwami - nie licząc solidnej Bułgarii było to ostatnie zwycięstwo z San Marino, oraz wygrana 5 lat temu z Estonią która potęgą piłkarską nie jest.
Czarnogórców zadowoli remis, w listopadzie czeka ich spacerek z San Marino więc ten rok niezależnie od jutrzejszego wyniku nie przekreśli ich szans na awans.
Liczę na zwycięstwo dwiema bramkami, kto wie czy któryś z Czarnogórców nie dostanie głupiej czerwonej kartki. By zmniejszyć ryzyko zadowoli mnie jednak jakiekolwiek zwycięstwo.
⛔100
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL.MŚ 2014
Spotkanie: Polska - Anglia
Typ: handi 2(-1)
Kurs: 3,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:Serce jest za Polską a rozum za Anglią tak w skrócie można zapowiedzieć jutrzejszy mecz. Mówi się, że Anglia ma najsłabszy skład od 30 lat ale dlaczego nic się nie mówi o Polskiej piłce, która moim zdaniem w tej chwili siega dna. Nasza liga jest na bardzo słabym poziomie. Wyniki w europejskich pucharach mówią same za siebie. Europa Nam uciekła i tego się nie da ukryć. Cóż z tego, że Anglicy nie mogą skorzystać z Lamparda i Walcotta skoro w obwodzie mają takie asy w rękawie jak : Gerrard, Glen Johnson, Joleon Lescott, James Milner. To będzie mecz do jednej bramki. Polacy grają chaotycznie, bda tylko wybijać piłkę. Zagrają może z 20min dobrej piłki a pozostała gra to obrona i kontratak. Tylko cud i szczęscie może uchronić Nas od pogromu. Mówi się, że stadion będzie pełny, 60tyś kibiców. Nie oszukujmy sie, Anglicy sa przyzwyczajeni do takiej ilości kibiców, grają przy takiej widowni swoje mecze ligowe. prędzej Polacy bedą z tego powdu zestresowani. Sam Lewandowski meczu nie wygra. Mógłbym tak pisać i pisać ale Polacy nie mają szans w tym meczu. Przed meczem panuje wszedzie huraoptymizm i nadzieja , że wydarzy się cud. Bo tylko cud da Nam remis lub zwycięstwo. Oczywiście, że jest to możliwe. Czasem sie zdarza, że w meczu dawida z goliatem. Goliat cały mecz bezskutecznie atakuje a dawid strzela jedna bramke i wygrywa. Niestety Polacy mają bardzo słaby skład i sa słabi psychicznie. Brak Kuby był bardzo widoczny w meczu z RPA, który stał na bardzo niskim poziomie obu drużyn. Mój tyo to 0:2 lub 1:3
0
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Eliminacje MŚ, Europa
16.10.12 (18:00)
Spotkanie: Izrael - Luksemburg
Typ: Powyżej 5,5 bramek
Kurs: 6,50
Buk: Sportingbet
Podczas gdy oczy wszystkich kibiców i zapewne bardzo wielu typerów będą we wtorek skierowane na mecz Polska - Anglia, ja zapuściłem się w nieco głębsze eliminacyjne rejony i wyłowiłem overową zdawałoby się propozycję w meczu Izrael - Luksemburg w ramach czwartej kolejki grupy F. Co ciekawe dla obu drużyn będzie to już spotkanie rewanżowe bowiem ledwie kilka dni temu, 12 października miały okazję ze sobą zagrać na terenie Luksemburga i tam gospodarze zebrali solidny łomot od Izraelczyków, którzy wygrali aż 6:0. Co prawda Luksemburg do piłkarskich bogów nie należy, ale przypomnijmy, że zespół ten potrafił zremisować na wyjeździe z Irlandią Płn. 1:1 oraz minimalnie przegrać u siebie z wielką Portugalią 1:2 gdzie nawet pierwszy zdobywał bramkę. Biorąc pod uwagę te osiągnięcia aż trudno uwierzyć, że średni Izrael był w stanie dokonać takiego pogromu podczas gdy naszpikowana gwiazdami Portugalia musiała zadowolić się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem. Wychodzi jednak na to, że Izraelczycy mają swoisty patent na Luksemburczyków bowiem niejednokrotnie fundowali im już hokejowe wręcz wyniki, jak choćby w 2009 roku gdy wygrali u siebie 7:0 w el. MŚ do RPA. Czemu w takim razie podobny wynik miałby nie paść również tym razem? Patrząc na kursy wystawione przez buków na opcje overowe aż żal nie spróbować. Oczywiście wynik meczu sprzed 3 lat, ani nawet sprzed 4 dni mogą nie mieć zupełnie odzwierciedlenia w wyniku jaki padnie we wtorkowym meczu, jednak warto moim zdaniem spróbować, bo kto nie próbuje ten nie pije szampana. Skoro Izraelczycy potrafili na wyjeździe strzelić rywalom 6 bramek, to tym bardziej u siebie przy żywiołowo reagujących kibicach mogą pokusić się o poprawienie tego wyniku. O lekceważeniu rywala nie będzie mowy, bowiem gospodarze potrzebują punktów jeśli chcą utrzymać kontakt z Rosją oraz Portugalią, do której w tej chwili tracą 2 pkt. O awans na mundial będzie bardzo trudno, jednak nadzieja umiera ostatnia. Póki ta nadzieja jest, trzeba punktować tak długo jak tylko się da. A na kim zdobywać łatwe punkty jeśli nie na Luksemburczykach? Moim zdaniem Izrael zagra równie zdeterminowany (i mam nadzieje równie skuteczny) co w pierwszym meczu tych drużyn, w związku z czym widzę sporą szansę na powtórzenie (co najmniej) wyniku z Luksemburga.
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Luksemburg
Spotkanie: Soler-Espinoza - Goerges
Typ: Soler-Espinoza + 5,5 gema
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
1 runda WTA w Luksemburgu. Julia Goerges wchodzi w turniej po morderczej batalii w Linz. Przypomnijmy: finał przegrany po kapitalnej walce z Azarenką i dosłownie chwilę później również porażka w finale turnieju deblowego. Minęło 48 godzin i czeka ją kolejny pojedynek. Julia rozegrała w Austrii tak naprawdę dwa równoległe turnieje - zmęczenie skumulowało się w obu finałach, grała na ostatnich nogach i to było widać. Do tego dochodzi frustracja dwoma finałowymi porażkami, na pewno nie tak sobie to wyobrażała... A teraz trzeba zagryźć zęby i pokonać Hiszpankę. Niemka, wiadomo, serwis, FH, super w ofensywie oraz ... niezaprzeczalny atut urody (a dokładnie dwa atuty...). Soler typowa hiszpańska szkoła tenisa, dużo biegania, dobra defensywa, kilka niezłych występów w Wielkich Szlamach, kilka wygranych ITF fów. Jeśli będzie konsekwentna i nie odpuści może bardzo zaszkodzić zmęczonej Goerges. Wynik 6:3 6:4 pokrywa HP
⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna - Bundesliga, Niemcy
spotkanie: SG Flensburg-Handewitt - TBV Lemgo
typ: 1 (-5,5)
kurs: 1,72
bukmacher: bwin
analiza:
przed nami pierwszy mecz 7 kolejki ligi niemieckiej piłkarzy reczntch, na przeciw siebie staja druzyny SG Flensburg-Handewitt i TBV Lemgo. Faworytem tego meczu sa oczywiście gospodarze, klub który w ubiegłym sezonie zajął miejsce na pudle w końcowym rozrachunku i tym sezonie gra w LM, do której awans wiązał się ze wzmocnieniem składu ich bilans w tym sezonie w lidze przedstawia się następująco 3 zwycięstwa 2 remisy i jedna porażka; atutem Flensburga będzie własna hala z fanatycznymi kibicami oraz to, że drużyna jest rozpędzona po tym jak ostatnio zdemolowała Niedźwiedzie w LM 36:26. co do Lemgo to jest to co najwyżej ligowy średniak legitymujący się bilansem 2-0-4 w lidze. Myślę że Flensburg przekroczy sporo te bezpieczne -5,5, bo jeśli w tym sezonie wygrywa (a jestem prawie pewien, że dziś tak będzie) to demoluje przeciwnika.
✅72
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Kwalifikacje MŚ Azja
Spotkanie - Katar : Uzbekistan
Typ - ile goli strzeli zespół 2 ? powyżej 1.5
Kurs - 2.95
Buk - Bwin
Analiza :
W dniu dzisiejszym sporo meczy w ramach kwalifikacji do MŚ moja uwaga pada na spotkanie Kataru z Uzbekistanem , wydaje mi się że goscie nie są w tym spotkaniu bez szans no bo i kursy nie wyłaniają nam jakiegos zdecydowanego faworyta , w grupie A w której znajdują się obie drużyny na czele jest Korea Południowa z dorobkiem 7 pkt po 3 spotkaniach , gospodarze Katar na miejscu 3 z 4 pkt no i niestety Uzbekistan miejsce ostatnie 5 i tylko 2 pkt. jednak osobiscie uważam że drużynę Uzbekistanu jest stać na więcej nawet na miejsce 2 dające awans . Katar w swoim ostatnim spotkaniu dosyć pozytywnie zaskoczył gdyż uzyskał bezbramkowy remis na trudnym terenie Iranu , natomiast w swoim ostatnim spotkaniu na swoim terenie poległ aż 1:4 z Koreą , natomiast goscie w swoim ostatnim występie u siebie zremisowali z Koreą 2:2 trochę jednak zawiedli w innym spotkaniu a mianowicie zremisowali na wyjezdzie 1:1 z Lebanon i tu szkoda tych straconych 2 punktów no ale gramy dalej jeszcze sporo meczy przed nimi . W rankingu FIFA obie drużyny dzieli jednak sporo miejsc bo Katar na miejscu 101 natomiast Uzbekistan na miejscu 70 . W ich bezposrednich spotkaniach a było ich 7 to lepiej wyglądają własnie goscie którzy zwyciężyli 3 krotnie , jedno zwycięstwo Kataru , ostatni raz obie drużyny spotkały się w Azjan Cup w ubiegłym roku gdzie na terenie Kataru Uzbekistan wygrał 2:0 , dzisiaj lczę na bardzo ciekawe spotkanie a myslę że goscie te dwa gole strzelą . Pozdrawiam !
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska - Anglia
Typ: Polska
Kurs: 4,10
bwin
Dzisiaj punkt o godzinie dwudziestej pierwszej na Stadionie Narodowym wybiegną dwie Reprezentacje, Anglii i Polski. Goście z Wysp to najbardziej dla nas prestiżowy rywal. Pojedynki z nimi zawsze wzbudzały duże emocje w narodzie. Jak dotąd tylko raz nam udało się ich pokonać a miało to miejsce czterdzieści lat temu gdy to na stadionie Śląskim w Chorzowie pod wodzą Kazia Górskiego pokonaliśmy Angoli Moim zdaniem dzisiaj nadarza się okazja na powtórzenie tego sukcesu z przed lat. Synowie Albionu w ostatnim meczu z San Marino męczyli się i dopiero po przeszło pół godzinie gry strzelili pierwszego gola rywalom. Mają oni najsłabszą ekipę od lat w dodatku trener też nie jest najwyższych lotów. Na Mistrzostwach Europy nie pokazali żadnej rewelacji. Dochodzi do tego duży problem z kontuzjowanymi graczami. Rywal zagra też bez kilku graczy. Napewno nie będzie Theo Walcotta. To ogromna strata dla ofensywnych poczynań gdyż ten skrzydłowy gra bardzo dobry futbol. Nie zobaczymy też Franka Lamparda który ma niezaleczony uraz. Wiem że te ubytki jest komu zastąpić ale zawsze to coś. W piątek Fornalik odczarował Narodowy, nasza Reprezentacja odniosła pierwsze zwycięstwo. W spotkaniu z RPA widać było że raczej nastawiamy się na grę z kontry i jest to próba taktyczna przed Anglią. Dla mnie wielki plus dla naszego selekcjonera gdyż daje szansę młody wyróżniającym się zawodnikom naszej Ekstraklasy. W piątkowym meczu zagrał Wszołek i grał bardzo dobrze i zapewne wystąpoi dzisiaj na prawej flance. Za kadencji Smudy grali tylko ci którzy grać powinni a Franc &quot;Dyzma&quot; bał się stawiać na nowych młodych. Wiem że są narzekania i jęki jak to nasz zespół gra słabo. Ja liczę na ich zwycięstwo i utarcie nosa tym jękliwym. Dzisiaj siadam przed telewizor i kibicuję naszym.
0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom