>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga na TOBET.com

E 9

edhansoft

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczow.

Jestem tutaj nowy, dopiero sie zarejestrowalem i chce Was wszystkich przestrzedz przed firma tobet.com/nordicbet.com/betsafe.com i wszystimi klonami grupy Nordic.

Gralem w tobet juz chwile, i 17.09 zagralem ten mecz:

17.09.2012
14:00 KF Laci 3-0 Kastrioti Kruje

Obstawilem przy 1-0 ze bedzie powyzej 2,5 gola i ze gospodarze wygraja z handicapem -1,5.

Tobet.com po meczu rozliczyl mi kupony, a nastepnie zablokowal konto.
Po 3 tygodniach maili, otrzymalem sam depozyt, bez wygranej, bez zadnego wyjasnienia z ich strony.

MAIL OD TOBET:

Reference number: LTK1212803469249X
Subject: login: edhansoft

Witamy ponownie,

Uprzejmie informujemy, że nasz Dział Bezpieczeństwa nie zakończył jeszcze dochodzenia w tej sprawie.

Jak tylko wudane zostanie rozstrzygnięcie, gracze zostaną odpowiednio poinformowani.

--------------------------------------------------------------------

Ta firma to SCAM, robia co chca, zostalem okradziony na ponad 2500 EURO z wygranej w tym meczu.

Radze trzymac sie z daleka od bukmacherow grupy nordic.

Pozdrawiam kumatych
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Szanowny Panie Edwardzie,



Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z wynikami śledztwa, jakie zostało przeprowadzone przez nasz Dział Bezpieczeństwa w sprawie spotkania FK Laci - KS Kastrioti Kruje H został Pan definitywnie wykluczony z naszego serwisu. Dokonane wpłaty w kwocie 1,970.06 EUR zostały Panu zwrócone na konto Skrill.





Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z naszym regulaminem:





1.11 W Tobet zakazana jest zmowa graczy, stosujemy również zabezpieczenia mające na celu wyeliminowanie prób korzystania z botów lub innych narzędzi zaburzających normalny przebieg gry. Tobet nie przyjmie zakładu, jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że grupa Użytkowników Tobet działa w porozumieniu (jako syndykat). W przypadku ujawnienia takich operacji zastrzegamy sobie prawo do anulowania nieuczciwych zakładów.





3.12 Jeżeli zachodzi podejrzenie ustawienia wyniku zdarzenia sportowego, Tobet zastrzega sobie prawo do wstrzymania wszelkich wypłat. Jeżeli podejrzenie takie zostanie potwierdzone, Tobet ma prawo anulować wszystkie zakłady.

Oszustwo finansowe lub próba jego popełnienia oraz naruszenie lub próba naruszenia Zasad mogą prowadzić do zmniejszenia limitów przysługujących Użytkownikowi Tobet, zamknięcia jego konta, konfiskaty wygranych, zwrotu wpłat lub kwoty pozostałej na koncie (po potrąceniu uzasadnionej opłaty) i/lub anulowania wszystkich zawartych zakładów (również tych rozstrzygniętych). Ponadto zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko Użytkownikom, którzy mieli udział w oszustwie.



TOBET BRAWO ????????????????????
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
LGA z Malty nadzoruje tobet, i tam wlasnie skladam sprawe, tobet/nordicbet/betsafe to wszystko jeden buk, poprostu rozne klony. Banda oszustow i wyludzaczy, a pracujacy tam ludzie sa bez jakiejkolwiek kompetencji.

Jak moze tobet.com prowadzic dochodzenie w sprawie meczu ? Wedlug jakiego prawa ? Wedlug jakiego prawa moze sobie pisac bzdury ze mecz byl ustawiony a moje zaklady zawarte nieuczciwie.

Szanujacy sie bukmacher sbobet.com rozlicza bez problemow, perf pisze ze bwin.com tez rozliczylo, tylko smieszny tobet.com nie rozliczyl bo sa poprostu oszustami
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wysokość przyjętych stawek + albańska liga, to nie wróżyło nic dobrego...
- czy po postawieniu zakładów szybko padła bramka? W ciągu kilku minut?
- czy oferowany kurs był wyższy niż w innych bukmacherach?
Jeżeli obie odp. na nie, to może jakiś błąd systemu co pozwolił na takie stawkowanie (no sorry - kilka tysięcy złotych na mecz albańskiej ligi?) i po &quot;popłynięciu&quot; firma próbuje sprytnie się wykręcić?
Może postawiło na podobne typy kilku albańców, wynik wszedł a firma się wystraszyła?
Moja opinie taka, że będzie ciężko odzyskać wygrane ale powalczyć warto, chociażby dla samej zasady...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ostatecznie do jakiej grupy firm należy tobet? Na stronie tobet napisali, że należy on do grupy nordicbet. Do której należy jeszcze triobet i nordicbet. To skąd tutaj betsafe? Betsafe chyba jest związane z betssonem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Acha czyli betsson, betsafe i tobet to jeden właściciel. Mi w tobet też kiedyś zdażyło się unieważnienie zakładu, na szczęście po reklamacji wszystko zostało wyjaśnione na moją korzyść. Właśnie tego się ostatnio obawiam, czyli bezpodstawnego unieważniania kuponów po fakcie. Strach stawiać większe kwoty. A gram ostatnio takim sposobem, że jak mi gdzieś unieważnią kupon to będę na dużym minusie. A w betclic i expekt także zdażają się takie cyrki? Oni chyba nie są w grupie betsson?
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Witam Spoleczenstwo forum,

Po 12-15 tygodniach dostalem odpowiedz z LGA, ktora brzmi nastepujaco:


Dear Edward,



The Authority has on your behalf investigated the matter you raised about Tobet.com.



Tobet.com has supplied documented information to confirm your player account is linked by various factors to at least another 5 accounts, all accounts prior to 17th September had very little activity. All the mentioned accounts have been “activated” by a particular match with all bets being placed on the same outcomes, this is considered to be ‘syndicate’ betting and is a breach of the terms and conditions.

Po tym zdarzeniu napisalem do SBR , oto wynik dochodzenia:


link youtube.com/watch?v=2Z4EZ3REybQ[/url]

03:00 rozpoczyna sie opis mojej sprawy

Zwracam uwage ze Justin ktory posiada licencje arbitrazowa w USA wyraznie podkresla ze wystawia TOBET i LGA note F (najgorszy z mozliwych), mam nadzieje ze chociaz kilku z WAM wybije z glowy obstawianie na stronie tobet.com


Pozdrawiam wszystkich kumatych
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Sprawa jest dosyc klarowna, Justin ktory pracuje dla SBR przyznaje ze TOBET i LGA ktore kontroluje takie sprawy dostaja noty F (najgorsze z mozliwych) za kradziez i przywlaszczenie pieniedzy naleznych do gracza.
Mam nadzieje ze wiekszosc z was nigdy nie zagra w tym zlodziejskim bukmacherze
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom