>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Calanau's Poker Blog

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Witam wszystkich.
Widze, ze niewiele jest tutaj blogow graczy pokerowych wiec postanowilem, dolaczyc do tego zacnego grona (6 z czego jeden aktualny) i zalozyc swoj (mizerny, jak moje wygrane :p ) blog, gdzie bede zasmiecam wasze umysly moimi sykcesami (jesli takowe kiedys przyjda) oraz bede dzielil sie swoimi przemysleniami na temat pokera i swiata z nim zwiazanego (rowniez poza stolem pokerowym). Jesli cos,kiedys i gdzies uda mi sie wygrac to bede zamieszczal screeny by w oczach czytajacych ten watek stac sie pokerowym guru, bustwem ponad wszystko, wielbionym bardziej niz Coca Cola, fajki, LEGO i zmrozone piwko prosto z lodowki razem wziete... ????
W pokera zaczalem grac okolo 7 lat temu na PKR, po czym probowalem inne platformy jak Full Tilt, Pokerstars, Unibet, Betsafe, 888poker, William Hill Poker, Fugo Poker, PartyPoker, Strip Poker...eee dobra moze wystarczy. Ostatecznie wybralem PKR (bo jest inny niz wszystkie inne platformy) oraz dwie strony na ktorych gram zaklady sportowe czyli - Unibet oraz Betsafe.
Z punktu technicznego powiem, ze gram pod dwoma nickami (Calanau, Godbac51 i Followurdreams) - zamieszczam na wypadek ktos chcialby poogladac :p (choc szczerze wierze, ze kazdy z was ma lepsze rzeczy do roboty). Pierwsze dwa naleza do Unibet i Betsafe (i reszty) a drugi do PKR.
Nie bede sie rozpisywal o swoich wygranych czy przegranych turniejach w przeszlosci (tych drugich z pewnoscia bylo wiecej :p) bo nie ma to zadnego sensu. Powiem tylko, ze najczesciej gram w turniejach z wpisowym od 1 do 20 dolarow (euro, zlotowek, funtow, jenow, koron norweskich, rubli czy innej waluty :p). Jesli przyjdzie juz taki deszczowy, pochmurny dzien gdy nie chce sie wyjsc z domu i gram na stolach w grach pienieznych to gram na stawkach 0.10 badz 0.50 dollarow (euro, zlotowek, fun...itd).
Kolejna rzecz, to taka, ze bede tutaj zamieszczal tylko wyniki z finalowych stolow ALBO wyniki z turniejow ktore mial 300+ uczestnikow i gdzie udalo sie wygrac nagrode pieniezna. Mysle, ze nie ma potrzeby wpisywania kazdego turnieju w ktorym udalo sie cos wygrac. Postaram sie rowniez, zamieszczac ostatnie rozdanie ktore rozegralem w turnieju czyli przegrywajace all - in , albo wygrywajace turniej rozdanie (tych drugich pewnie bedzie przewazajaca wiekszosc)
Wazne!
Chcialbym utrzymac ten blog (czy watek, czy cos...) czysty od spamu i w miare przejrzysty dla kazdego, wiec zasmiecanie tego watku bezsensownymi wypowiedziami nie bedzie mile widziane ???? .
Na koniec, zycze wszystkim obfitych i czestych wygranych, i do zobaczenia przy nastepnej okazji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No to zaczynamy gre ????
Na poczatek wzor jaki bede stosowal do zapisu w tym blogu by uproscic odczytywanie go bede pisal w skrocie: platforma/wpisowe turnieju/ pozycja - liczba graczy/wygrana) (przyklad podaje ponizej)
Dzisiejszy turniej:
Betsafe/1,2 dolarow/6-381/16 dolarow ✅
Tak by nie byc goloslownym w tym blogu (watku, czyms tam ... ) to zamieszczam pierwszy turniej w ktorym bralem dzisiaj udziel. Na Betsafe, turniej z wpisowym 1 dolar + fee. Lubie takie turnieje bo sa latwe do grania i w przypadku gdy sie przegrywa nie ma wielkiej straty bo 3 zlote mozna sobie na taka gre dla przyjemnosci poswiecic.
Screen:

Bede zamieszczal tylko takie male screeny, ale i tak wszystko na nich jest: pozycja, czas trwanie turnieju, wygrana itd.
PS. Mam nadzieje, ze kazdy kuma, ze jesli pula nagrod przy wpisowym turnieju to 381 to znaczy, ze w turnieju bralo udziel 381 osob, proscizna ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj jak narazie 3 turnieje poza mna. Wygrane: 6 dolcow w 10k turnieju, 2 dolce w Omaha Hi/Lo i ticket do nastepnego turniaju. ???? wieczorem moze wpadnie cos wiecej. ...Ogolnie zakonczylo sie na 26 miejscu na 400+ osob i 4 dolce wygranej (buy-in 1). Swoja droga, czasami zastanawiam sie czemu wygrane sa dzielone tak jak sa dzielone. Grac przez 4 godziny i wygrac 4 dolce to jest na serio wkur****ce. To juz lepiej odpasc po 15 minutach nie wygrywajac niczego niz grac przez 4 godziny i wygrac 4 dolce :p. Ale to tylko tak, na boku. Ogolnie miejsce mnie zadowala choc wygrana niezabardzo ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Postanowilem wprowadzic do tego bloga troche wiecej emocji :p, i zrobic pewien eksperyment. Eksperyment zwany od 0 do 10,000 dolarow.
Dwa dni temu dostalem maila (dostalem go wczesniej ale dwa dni temu przeczytalem) ze dostalem dwie darmowe wejsciowki do 10k turnieju na 888Poker, gdzie nie gralem juz od dawna (prawda taka, ze nigdy tam nie zdeponowalem pieniedzy a kiedys gralem tylko obracajac bonusem ktory dostalem, bodajze 8 dolarow czy cos takiego). Zapisalem sie wiec do obu i z dwoch turniejow wygralem 6 dolarow. Postanowilem wiec troche sie pobawic i zobaczyc czy cos sie zmienilo na 888. Teraz wpadl mi do glowy nowy pomysl. Kiedys slyszalem, zeby dojsc do 10k potrzeba ponad roku (tak mowil &quot;Jesus&quot; Ferguson na full tilt xD w swojej lekcji na temat bankrollu) i teraz postanowilem to sprawdzic. Bede tutaj zapisywal jak mi idzie. Prawdopodobnie nie bede gral codziennie ale mysle, ze na tyle czesto by szybko wygrac albo (co bardziej prawdopodobne) przegrac wszystko. Z gory zaznaczam, ze nie ograniczam sie tylko i wylacznie do turniejow. Bede gral wszystko: turnieje MTT, S&amp;G, Cash games oras od czasu do czasu bede stawial cos z bankrollu na zakladach sportowych. Zobaczymy czy da sie z TOTALNEGO ZERA dojsc do jakiejs prawdziwej sumki ????
----------------------------
Dzien pierwszy (dwa dni temu)

Budzet poczatkowy - 0,00 dolarow
* 2 freerolle
Budzet koncowy - 6,00 dolarow
--------------------------------
Dzien 2
Budzet poczatkowy - 6,00 dolarow
Dla zabawy rozegralem kilka malych turniejow ale nic wielkiego sie w nich nie dzialo. Cos wygralem , cos przegralem i pod koniec dnia bylem na tym z czym zaczalem
Budzet koncowy - 5,95 dolarow

-----------------------------
Dzien 3
Budzet poczatkowy - 5,95 dolarow
Od dzisiaj bede pisal tylko turnieje w ktorych bralem udziel, miejsce ktore zajalem i wygrana. Przy wiekszych wygranych bede zamieszczal screeny by potiwerdzic, ze nie klamie. No to jedziemy.

Tak bede pokazywal screeny. Niestety jak widac, nie ma na nich wygranych wiec bedziecie mi musieli wierzyc na slowo. Moze raz na tydzien bede robil screena mojego konta ze stanem konta. Jak uda mi sie zrobic jakis lepsze screeny to bede je zamieszczal bo te sa dosyc duze ???? .

Budzet koncowy - 25,86 dolarow
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 4
Na dzisiaj wybralem kilka turniejow do rozegrania. 4 dolary poszly na kupon i trzeba czekac do jutro na wynik.
Budzet poczatkowy - 25,86 dolarow
* MTT $255 GTD Knockout 1+1 (buy-in $2,20) / pozycja 69/ na 473 - wygrana $ 1
* MTT $500 GTD World Cup (buy-in $1) / 52/440 - $0
* MTT $1,200 GTD (buy-in $2) / 90/878 - $3,16
* MTT $200 GTD (buy-in $1) / 115/177 - $0
Wszystkie w 888poker.
$4,20 poszlo na kupon
Budzet koncowy - 18,62 dolarow
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 5
Budzet poczatkowy - 18,62 dolarow
Ogolnie, to sytuacja przedstawia sie tak, za kasiurke postawilem 3 kupony o lacznej wartosci 11 dolarow na mecze eliminacyjne do MS i MS u21. Pozostale 6 dolcow przegralem na cash game (w jednym rozdaniu :p) i jak narazie zostalem z 1,17 dolarow. Trzeba bedzie sie mocno modlic do Pana Bozi by kupony weszly bo inaczej dupa zbita :p Wlasnie puscilem ostatni kupon za ostatniego dolara wiec na koncie pozostalo ...
Budzet koncowy - 0,17 dolarow ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 7
Dzieki tragicznej postawie Ukraincow w meczu z Moldawia, przegralem swoje 3 kupony. Ogolnie sprawa wygladala raczej kiepsko, ale dzisiaj dostalem kolejne kupony do 10k freerolle na 888poker i zagralem wygrywajac 45 dolcow. Dzieki temu dalej sie bawimy :p --&gt; czas niesc spustoszenie i strach na &quot;cash games&quot; stolach ... za 10 min wracam z zerowym kontem :p
Budzet poczatkowy - 0,17 dolarow
* Freerolle 10k GTD / 25/3346 / 45 dolarow

* MTT 1,500 GTD Superheroes Batman vs Spiderman xD (8 centow buy-in!!!) 21:00 /
20 USD poszlo na mecz Pol vs Eng / 2 h(1-0) po kursie 3,70...
5 USD na kupon Ang/Hol/Ser/Nor. we wtorek.
Budzet koncowy - 20,17 dolarow
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 9
No to dalej bawimy sie z naszym bankrollem. Narazie, nic nie idzie na stolach w pokera. Przegralem na stolach okolo 8 dolarow, ale udalo sie jakos odrobic te strate stawiajac na mecz drugiel ligi tureckiej (uratowany przez ...Macieja Iwanskiego ktory strzelil zwycieska bramke dla Manisasporu czy tam innego ...sporu). Troche kasy poszlo na turnieje ale nic nie udalo sie z nich wyciagnac. Rowniez odkrylem, ze w turniejach na 888 Poker gdzie mozna zapisac sie do &quot;zespolu&quot; tak jak w turniejach &quot;World Cup&quot; z pozna rejestracja (zazwyczaj 30 min) wystarczy poczekac te 25 minut i zapisac sie do zespolu z najmniejsza liczba zawodnikow, przy czym do takiej druzyny ktora nie stracila jeszcze zadnego zawodnika. Poniewaz 3 najlepsze druzyny dostaja nagrody (dziela sie po rowno na kazdego zawodnika w druzynie) a miejsce w &quot;generalce&quot; jest liczone na podstawie sredniego miejsca wszystkich czlonkow druzyny, wazne by druzyna do ktorej sie zapisalismy nie miala tych odleglych miejsc. Wczoraj pomimo slabego wystepu w tym turnieju udalo mi sie wygrac 3,50 USD (wpisowe do turnieju 1 USD) bo moja druzyna zajela 3 miejsce.
Budzet startowy - 20,17
* na dzisiaj postawilem kilka zakladow na mecze eliminacyjna do MS
* MTT freerolle 10k GTD - wieczorem
* MTT World Cup 500 GTD - wieczorem

Budzet koncowy - 2,92 USD - ktore wlasnie ide przegrac w Omaha Hi/Lo ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 39
Nestety ostatnio nie mialem czasu grac wiec troche sie ten blog zakurzyl. Teraz wracam do niego z mocnym postanowieniem poprawy i celem takim jak ostatnio czyli od 0 do bohatera...czyli 10k na koncie. Narazie mam na koncie okolo 10 dolcow dzieki tragiczniej postawie Bayernu wczoraj :/. Dzisiaj zagram kilka turniejow i moze cos sie uda wygrac. Pozdro ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 40
Na koncie nadal dycha. Wczorajsze turnieje zakonczyly sie mizernie, prawdopodobnie dlatego, ze zamiast sluchac siebie sluchalem wewnetrznego glosu &quot;Lecha&quot; a raczej szesciopaku &quot;Lecha&quot; ktory podpowiadal mi &quot;Go Crazyyyy this time&quot;. Udalo sie wydobyc z 4 dollarowego deficytu dzieki zgarnieciu nagrody we freerollu, ale platne turnieje to po prostu tragedia. Dzisiaj wrzucimy na ruszt turniej World Cup (oczywiscie bez udzialu Polakow :x) i Turniej z Bounty za 2,25....prawdopodobnie zawale ale zobaczymy ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 42
No i gowno ???? . Zero na koncie sklania mnie do refleksji. W ciagu 42 dni udalo mi sie zamienic zero w zero. Udowodnilem sobie i moze jeszcze komus kto jest mily na tyle by czytac ten blog, ze by dojsc do czegos z niczego potrzeba duzo umiejetnosci, wiedzy, samozaparcia i szczescia. Mi brakuje wszystkich tych elementow i dlatego poleglem mizernie na polu pokerowej chwaly. Coz, mowi sie trudno i kocha sie dalej. Nie poddajemy sie jednak w marzeniach o pokerowej slawie i walczymy dalej zmieniajac nieco reguly.
Tym razem zamiast inwestowac wlasna kase bede gral tylko i wylacznie we freerollach na roznych stronach. Nie mam zamiaru inwestowac swoich pieniedzy by jakis ktos ograbial mnie ze wszystkiego dennymi zagraniami ktorym wturuje jedynie slaby software dajac gosciom karty do backdoor flushy, str8tow i full housow. Tym razem ide po linii za free albo wcale. Dlatego tez bede zamieszczal tutaj turnieje ktore danego dnia rozegralem i ktore miejsce zajalem (jesli nei bede ostatni albo w dole. No umowmy sie, ze musze dojsc do kasy). Zobaczymy czy da sie zgarnac jakas mamone na takim graniu... ????
Od dzisiaj bede podliczal kazda wygrana, z kazdego pokerroomu, i podawal calkowita wygrana (we wszystkich pokerromoach) w dollarach w takim formacie: Wygrany Cash od poczatku: $XXX. Zobaczymy jak bedzie nasz licznik bil ????
Dla wiekszych wygranych bede zamieszcza linki do screenow ale dla centow czy malych dolcow nie bede sie fatygowal i bedziecie musieli mi wierzyc na slowo. Moze pozniej zmienie zdanie :p
____________________________________________________________________________________
3...2...1...Zaczynamy!
Dzien 1
Licznik: Wygrany Cash od poczatku: $2
Dzisiaj udalo sie wygrac $2 na Full Tilcie w $100 Freeroll za zajecie 17 miejsca na 300+ osob. Czyli start jest dobry zobaczymy jak bedzie dalej! ???? link
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 4
Kilka freerolli rozegranych, szalencze poscigi, all-iny, duzo frajerow (najwiekszym z nich jestem ja) i budzet podwojony ???? Dzisiejsze Freerolle przyniosly jak dotad dwie wygrane:
$500 -57 miejsce i 2 dolce link oraz smieszne ale zawsze $0,11 w $75 freerollu.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $4.11
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 10
Jak narazie jedziemy na groszach, centach, pensach itd. Budzet sie podnosi lecz dosyc wolno. Nie zrazamy sie jednak masa frajerow, ktorzy wydaja sie byc nie do pokonania. Wiara czyni cuda i mocno wierzymy, ze szczescie sie juz wkrotce odwroci na nasza strone bo, jak mawiali nasi pradziadkowie &#39;szczescie nie swinia o poranku sie obroci&#39;.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $4.51
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzien 11
Jedziemy, jedziemy, wygrywamy coraz wiecej, z czego niezmiernie sie cieszymy. Kilka rozegranych turniejow i kilka nagrod po kilka centow wyraznie podniosly mnie na duchu po przegranych rozdaniach z debilami. Ostatni turniej ktory rozegralem wczoraj przyniosl niespodziewanie kilka dolcow, ale jak to zwykle bywa zostalem wyeliminowany przez jakiegos kolumbijczyka ktory sprawdzil moj All-inn z TQ (ja mialem 99) i oczywiscie trafil T. Smieszne ale sprawdzil z taka reka z 3/4 jego stacku wiec jak dla mnie to bylo raczej slabe zagranie..tak czy inaczej po godzinie wkurwiania sie i wyzywania wszystkich kolumbijczykow znowy zaczynamy grac by dodac kilka dolcow do koncowego celu. Nie bede zamieszczal screenow to malych wygranych bo ich nawet nie robilem, powiem tylko, ze byly to wygrane rzedu od 0,11 do 0,40 w roznych freerollach. Tutaj link do najwiekszej wygranej &quot;Daily dollar&quot; do ktorego wygralem bilet grajac we freerollu. link
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $13,87
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
probuj, probuj, staraj sie wygrywac jakies male kwoty na freerolach (typu 1,20$ w tickecie na bwin- za 500 miejsce- zadna sztuka, przeznaczasz to na jakis turniej gwaranted bez rebuy, albo jakis turek typu new player gwaranted 500E itp. Pograj sobie na Poker mira, cala siec cake poker . Powodzenia! Nie wplacajac, mozna zarobic naprawde fajna kaske
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zakurzyl mi sie mocno ten pokerowy blog ale spokojnie moi wierni fani, bo wlasnie wracam do gry ???? . Postanowilem odpoczac od pokera przez dluzszy czas i przerzucic moje srodki na bukmacherke. Teraz jednak z tesknoty za zapachem cygara, przydymionymi pokoikami i szemranymi avatorami ktore sledza moj kazdy ruch i wyraz twarzy by odczytac moje karty powracam na pokerowe salony ...czyli przed laptopa. Przez kilka miesiecy staralem sie zmieniac i dopasowywac swoja strategie do moich mozliwosci umyslowych ( :p ) i budzetu. Wkoncu postawilem na gre we Freerollach tylko i wylacznie (mozna o tym znalesc info powyzej) i to sie nie zmienilo. Nie gram za swoje wlasne pieniadze. Gram za free. Jednak zmienilo sie kilka innych rzeczy. Po pierwsze odprawilem z kwitkiem slynny ze swojego super-hiper-zajer-bajer 3D grafiki PKR Poker. Chamstwo z jakim natknalem sie na stronie PKR przez ostatni rok jest porazajace. Ludzie wyzywajacy siebie przy stole, ich zachowanie i wieczne &quot;ruszanie&quot; awatorami zaczelo mnie bardziej denerwowac niz smieszyc. Dlatego wlasnie PKR odpadl. Przerzucilem sie wiec na mikrogaming i od jakiegos czasu przyzwyczajalem sie do tej platformy. Dzisiaj zaczynam gre od zera. Choc jakies pieniadze na koncie mam to przerzucilem je wszystie na zaklady sportowe. Zaczynam wiec od ZERA i zobaczymy jak dlugo wytrzymac gre w pokera tym razem.
Bede wrzucal zrzuty jesli wygrane beda wielkosci powyzej 1 dolca. Reszte musicie mi wierzyc na slowo. Ogolnie nie mam powodow by klamac, a kto czytal temat od poczatku wie, ze nie mam oporow by pisac, ze wtopilem hajs w tym temacie. Co tydzien (w weekend) bede robil zrzut stanu konta by udowodnic, ze to co pisze to jest prawda. ???? Zaczynamy!
PS. Chce trzymac tego bloga czystego, tak by kazdy z latwoscia mogl sledzic szybko i przyjemnie wyniki i progres gry. Dlatego prosze was o nie zaczynanie dyskusji w tym temacie, a jesli chcecie cos do mnie napisac to walcie na Priva jak w dym, z checia odpowiem na pytania ???? .
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $0
Wstrzelam pierwszy zrzut, beda w takim formacie - po lewej jest moj nickname Tomag51, po prawej kwota na koncie NIE W SRODKU! ( ???? ). Dla jaj zrzuty beda w sephi :p
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Juz pierwszego dnia, po pierwszym turnieju przypomnialo mi sie dlaczego zrobilem sobie przerwe w graniu w pokera online. Takie rozdanie, ktorym sie pozegnalem z turniajem:
Turniej, zostalo 40 osob na 130. Platnych miejsc 15 ja jestem okolo 20 z 5k przy stole. Gosc UTG wchodzi allin z 1,5k do mnie wszyscy pasuja ja, patrze na AK i robie raise do 3,5k...ludziska pasuja do butona (gosc mial 15k na butonie) ktory sprawdza, SB folduje i BB (przy Blindach 400/200) sprawdza. 4 osoby w grze.
Flop wychodzi..JA6r...
..i gosc z BB, pierwszy do licytacji wchodzi all-in (przed flopem mial 8k, sprawdzil moje 3,5 wiec zostalo mu 4,5), ja drugi mysle sobie co mi pozostalo, wiekszosc moich zetonow w pocie, trafilem A z mam Krola jako kickera wiec sprawdzam all-ina sie nie zastanawiajac zbyt dlugo, po czym gosc na butonie folduje...i co sie okazuje
BB mial QQ w reku, gosc z 1,5k allinem nie mial nic a ja AK
turn..6
river ...Q
No i sie pozegnalem z turniajem.
Jaki mam problem z tym to to, ze takie gowno to jest po prostu zenujaco smieszne zagranie. Gosc trzyma QQ i sprawdza flopa (super, tez bym tak zrobil, 3 gosci w pocie, all in, potem moj raise i buton sprawdz wiec trzymajac QQ warto sprawdzic flop a nie isc all in preflop...na serio logiczne) ale jesli gosc sprawdza flopa, przypuszczam by zobaczyc na czym stoi i czy nie ma tam wyzszych kart jak K i A (z 3 innymi graczami w pocie ja bym odrazu zalozyl, ze ktos ma A) a potem jako pierwszy po flopie wjebuje 5k z QQ kiedy za soba ma jeszcze 3 graczy i Asa na stole!!! to jest po prostu nielogiczne! Na cale szczescie dla tego jegomoscia zostal uratowany przez softa, ktory randomly znalazl jedna z dwoch dam ktore gosc potrzebowal. I tak oto znalazl sie jakis frajer (czytaj ja) ktory mial asa zagral ta reke jak Bozia nakazala i zostaje wywalony z turka po raz kolejny na 5%wym riverze, przez idiote...ehh, brak slow...Jednak moze byc ciezko wrocic spowrotem do tego calego &quot;Bed Beat&quot; online Poker...ale zawziecie probujemy dalej...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No i zaczelo sie, biegniemy do marketu, kupujemy szampana/slash/wino musujace/slash/ Picollo - by sie nie nabzdryngolic - pospiesznie wracamy do domu, by nam nikt po drodze nie podprowadzil wytrawnego trunku i rozlewamy, glosno krzyczac przy dzwiekach motywujacej nas nuty &quot;I wanna be a billioner&quot; jest pierwszy hajs! kasa! siano! mamona! i to w dollarach! ???? . Jednym slowem - zaczelismy zarabiac. Grosze bo grosze ale jednak w obcej walucie licza sie potrojnie :p.
T: 19/157 - $0,64
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $0,64
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Calanau, mógłbym tutaj albo na pw napisać w jakich freerollach grasz? Bo ja jedyny sensowny to widze na betsafe codziennie o 20:25 pula 100$.
 
Do góry Bottom