>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
K 9

kubus223

Użytkownik
troche sie boje, ze nikt tutaj nie napisal na temat wygranej Szwedow w Polsce.. Bo sam pogralem za duza jak na mnie stawke, poniewaz gra Polakow jest mocno srednia.. Fakt faktem nasi kibice na pewno dodadza im sil, ale z taka gra jak dotychczas Polacy nie maja na co liczyc.. Jestem patriota, ale licze na zwyciestwo Szwecji, pokusilem sie nawet o handicap -3.5. Imo kurs 2.66( taki byl na marathonbecie wczoraj) troche przesadzony.. Takze moje typy:
Szwecja po 2.66, teraz okolo 2.30 i handicap -3.5 Szwedzi.
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Mistrzostwa Świata - Kobiety - Kwalifikacje - Druga runda
Francja-Chorwacja już jutro obie drużyny zmierzą się na francuskim terenie. Obstawiam zwycięstwo gości, Chorwatki zaskakują ostatnio formą wygrana z mistrzyniami Europy z przed roku, w dwumeczu Czarnogóra została rozgromiona 19:23 i 17:31. Natomiast Francja gra nierówno i jakoś nie pewnie coś mi tu nie pasuje. Nie mam dostępu do składów, zapewne dopiero jutro będzie coś wiadomo i najwyżej dopiszę. Myślę, że Chorwatki będą chciały za wszelką cenę wygrać, aby później na swoim terenie doprawić tylko formalności. Gospodynie będą zapewne grać nerwowo i z myślą, że mają rozegrać rewanż na Bałkanach będą robić w pory i masę błędów co spowoduje ich przegraną.
Mecz:Francja-Chorwacja
Typ: Chorwacja
Buk:Betclic
Kurs:6.25
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W Orebro Polki zagrają pierwszy mecz o awans do Mundialu. Chyba kluczowym aspektem będzie nie przegrać zbyt wysoko. W zeszłym tygodniu z powodzeniem grała nasza kadra przeciwko drużynie z Reichu toteż z optymizmem patrzmy na przyszłość. Kursy 1.15 na Szwedki, nie wiem czy dziwią, czy nie - na pewno są gospodynie faworytkami. Najważniejszą kwestią będzie mocna obrona, a ta w ostatnich meczach była naprawdę fajna. Wiadomo, że teraz rywal o klasę, jeśli nie o półtorej lepszy, ale pewne schematy można przenieść i na grunt meczu o stawkę. Szanse w zależności od wysokości porażki będą, bo w to, że coś uszczkniemy - remis, wygrana- nie wierzę. Oby bez przestojów i w sobotę gramy o awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Dziś o godzinie 20:15 odbędzie się mecz pomiędzy reprezentantkami Macedonii i Hiszpanii. Obie drużyny nie grają mega piłki także trudno moim zdaniem tu o faworyta jednakże według buków faworytkami są tu goście. Obie drużyny zagrały ze sobą dwa razy w obu przypadkach wyrywały gospodynie i bilans wynosi 1:1. Macedonia u siebie widać, że chce walczyć mają w meczu zawsze gorszą połowę, ale już w innej grają o wiele lepiej tak jakby się obudziły z letargu widać bałkański charakter. Natomiast goście na wyjazdach grają taki piach, że głowa mała. Liczę tu na skromną wygraną gospodyń.
Mecz:piłka ręczna kobiet Macedonia-Hiszpania
Typ:Macedonia
Buk:Unibet
Kurs:3.8
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Polska K - Szwecja K
typ: Polska +2,5
kurs: 1,47
bet365

Polki po niespodziewanej (bo tak trzeba nazwać wygraną 26:23 w Szwecji) wygranej na wyjeździe mogą spokojnie czekać na rewanż w Elblągu. Gram asekuracyjnie, myślę że Polki mogą ponownie pokonać Szwedki, jednak to są kobiety, raczej staram się unikać grania żeńskich typów (jakoś mam do nich pecha). Myślę jednak że nasze nie zmarnują 3 bramkowej zaliczki i nawet jeśli przegrają to góra dwoma bramkami.

edit: nie wiem czemu, ale dodało się dwa razy, także jeden DO USUNIĘCIA
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Oglądałem ostatni mecz w Szwecji i co rzuca się w oczy to naprawdę dobra gra naszego zespołu, z pomysłem, potrafiły mniej więcej wyłączyć Gullden z gry, bo głównie z karnych trafiała największa gwiazda Trzech Koron. U nas znakomita gra II linii, bo i Ala Wojtas i Karolina Kudłacz no i także Kinga Byzdra pokazały się ze znakomitej strony rzucając ponad 70% wszystkich goli dla nas.
Dobrze prezentowały się Polki przede wszystkim w grze obronnej, tak jak o Gullden już pisałem, no to wiadomo, ale do tego warto dodać, że Szwedki nie miały jakoś dużo pozycji rzutowych, w pierwszej połowie, a nawet do 45-50 minuty Szwedki rzucały gola mniej więcej co 3 minuty, z wymęczonych pozycji, a nasze potrafiły grać z pomysłem i od czasu do czasu z I linią. Reasumując: Polki w II linii mogą dziś mieć sporo trudniej, ale jednak Kinga Byzdra czy Kudłacz mają tę zdolność gry z I linią, do tego na pewno jest jeszcze sporo rezerw: Semeniuk czy Polenz. Damy radę, Szwedki trochę przereklamowana drużyna i na pewno warto w naszą stronę grać.
Polska +2.5 @ 1.58 b365 ✅
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Kobiecego szczypiorniaka nie sledze ale orientuje sie troche co i jak. Na mecz polek nie postawilbym grosza, gdyz nie wiadomo co bedzie, a noz szwedki odskocza, nasze spala sie psychicznie i po awansie - odpukac!!! W pierwszych meczach playoff fajna para jest mecz dunek z turczynkami. Dunki wiadomo - elita, turczynki o wiele slabsze to i dostaly lanie w Turcji az 24-42. Dunki prowadzily po pierwszej polowie juz 5 bramkami, a w drugiej czesci meczu, zniszczyly rywalki, wygrywajac ta polowke 13 bramkami. Dzisiaj spodziewam sie kolejnego pogromu turczynek, za Dania przemawia wszystko. Na Pinnacle taki fajny hc i mam pytanie do znawcow recznej! Jak wy to widzicie??? Taka wygrana 13 bramkami.
Dania (-12) - Turcja 1 1.88 Pinnacle
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Translator google da radę.
Wymienione zawodniczki są dzisiaj poza składem.

Turcja nadal bez najlepszej zawodniczki Yeliz Ozel.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Po krótce wyjaśnię, Rosjanki w tych play-offach dość mocno osłabione, choć nie wiem czy to właściwe slowo, ale chodzi o to, że tam powoli dochodzi do wymiany pokoleniowej, przez co na play-offy z Holandią, nie chce mi się liczyć, ale około połowa kadry względem ostatnich MŚ została zmieniona, wymiana pokoleń, odmłodzenie i te sprawy. Holenderki dysponują młodym zespołem, który gra ciekawy handball, ale nie jest to jeszcze poziom na turnieje mistrzowskie, o tym jestem przekonany. Tj. owszem, czasami uda się zakwalifikować, ale jest to drużyna, która nie jest absolutnym pewniakiem do gry na turniejach. Młoda, młodsza od Rosjanek drużyna z ambitnymi zawodniczkami w składzie. Rosjanki między innymi wciąż z Sen, Chmyrową, kluczowymi zawodniczkami już w poprzednich latach, teraz powoli one będą się wysuwać na pozycje liderek. Jak najbardziej polecam.
Rosja ~1.20
Rosja -2.5 @ 1.41 b365
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Rumunia - Słowenia 2 @ 1,4
Słowacja - Chorwacja 2 @ 1,5
AKO: 2,1

Bwin wystawił jako pierwszy kursy na środowe mecze 5 kolejki eliminacji do mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Ja postanowiłem zagrać na Słoweńców którzy są w bardzo nieciekawej sytuacji, po 4 kolejkach tylko z 3 punktami na koncie i dopiero 3 miejscem w tabeli. Jeśli chcą myśleć o awansie to muszą pokonać Rumunów i w niedzielę 15 czerwca u siebie Białoruś (która gra w środę mecz u siebie z pewną awansu Islandią).

Chorwatom do zapewnienia sobie awansu wystarczy remis, jednak myślę że pokonają słabych ostatnimi czasy Słowaków (porażka z Łotwą i tylko 2 punkty w 4 meczach tych eliminacji).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 66

warchlak

Użytkownik
Ja się zastanawiam, czy nie pograć poważniej w stronę Niemców w spotkaniu z Czarnogórą i Czechów w starciu z Izralelem. Kursy przyzwoite, porażka mogłaby mocno skomplikować sytuację obu ekip. Pytanie tylko, czy jest coś istotnego, jakieś absencje etc, co wskazywałoby na powściągliwość w powyższych typach?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ja się zastanawiam, czy nie pograć poważniej w stronę Niemców w spotkaniu z Czarnogórą i Czechów w starciu z Izralelem. Kursy przyzwoite, porażka mogłaby mocno skomplikować sytuację obu ekip. Pytanie tylko, czy jest coś istotnego, jakieś absencje etc, co wskazywałoby na powściągliwość w powyższych typach?
Bałkański, gorący teren, zwłaszcza, że Czarnogórcy liczą się w walce o awans, jednak spaprali sobie sytuację wyjazdową przegraną z Izraelem.
Niemcy w składzie z powracającym Glandorfem, ale bez kontuzjowanych Larsa Kaufmanna, Christopha Theuerkaufa, Tobiasa Reichmanna i Svena-Soerena Christophersena, Steffena Faetha i Christiana Dissingera. Trzeba też pamiętać, że dopiero co skończyła się Bundesliga i zawodnicy odczuwają trudy całego sezonu. Nasi zachodni sąsiedzi są faworytem, ale ja jednak bym odpuścił, Czarnogóra jest zespołem strasznie nieprzewidywalnym.
Jutro napiszę coś o pozostałych spotkaniach.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Izrael okazał się dość niewygodnym rywalem w swojej grupie, męczyli się z nimi niemcy, czarnogórcy stracili punkty na wyjeździe, pepiki u siebie mieli +5 więc szału nie było. Jakoś nie widzę tu łatwych punktów czechów.

Widać że mocno już pospadały kursy na tych co muszą ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Odnośnie pytań co do Islandii:
Jak wiadomo, awans sobie już wywalczyli, a na Białoruś wybierają się w składzie bez: Alexandra Peterssona, Aarona Pálmarssona, Asgeir Orn Hallgrímssona, Ingimundur Ingimundarsona, Robert Gunnarssona, Vignira Svavarssona i Thorira Olafssona. Z drugiej strony Białoruś ma o co grac i te dwa punkty przybliżą ją znacząco do awansu. Nie ma żadnych znaczących kontuzji. Zagrali dwa sparingi z reprezentacją Ukrainy - jeden zremisowali 30:30 drugi przegrali 26:27, ale grali bez Rutenki, który dołączył do kadry 10 czerwca. Myślę, że obecne kursy są dobrze wystawione, wcześniej można było śmiało łapać Rutenkę i spółkę po @3.30 :-|
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Z drugiej strony Białoruś ma o co grac i te dwa punkty przybliżą ją znacząco do awansu. Nie ma żadnych znaczących kontuzji.
http://www.pressball.by/news/handball/136831
Czechy bez Filipa Jichy. Do tego bez pierwszego rozgrywającego Sklenaka. Długo w kadrze nie ma leworęcznego Stechlika. Ogólnie kadra Czechów wygląda dosyć słabo.
Izrael bez Rosentala.
Kursy znacznie spadły na Niemcy. Czarnogóra wydaje się trochę odpuszczać mecz z Niemcami. Roganović przyznał, że mecz ma małe znaczenie, bo Czarnogóra w najgorszym wypadku awansuje jako najlepszy zespół z 3. miejsca. Kadra na mecz bez: Fahrudin Melić, Žarko Marković, Marko Simović, Osmajić, Roganović. Kołowy Osmajić i bardzo ważny leworęczny Roganović wybrali grę turnieju Emir Cup.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Szwajcaria - Macedonia 2 1,60 100=160
Szwajcaria jest bez szans zakwalifikowania sie do Mistrzostw Europy zdobyli zaledwie 1 punkt w 4 meczach. Szwajcaria bez wielu graczy takich jak: Andrija Pendic, Thomas Heer, Andreas Mertz, Nicolas Raemy i Ruben Schelbert atmosfera z w zespole także nie jest zbyt dobra. Macedonii jest to ostatnia szansa. Tylko zwycięstwo jest da im nadzieje, aby zbliżyć sie do Portugalii. Wydaje mi sie ze Macedonia ogarnie spokojnie mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ze strony http://www.hsi.is można wyczytać:
Arnor Thor Gunnarsson, (Bergischer HC): kontuzja pachwiny ostatniej nocy, nie zagra również ten zawodnik, w jego miejsce dojedzie jakiś inny, wobec tego że Islandczycy mają zapewniony awans, grałbym na Białoruś:
12.06.2013, 17:00; Białoruś-Islandia (Gr.6) 1
1.85 bet365
1.90 fortuna, tobet
1.95 totolotek, milenium
2.00 czarnykoń, max etoto, (0-1,5) 1 2.30 etoto
2.05 sts
Co do meczu Izrael - Czechy, Filip Jicha został, gdyż ma grypę jelitową z gorączką. Głównym od zdobywania goli wobec tego ma być szczypiornista Frisch Auf Göppingen Pavel Horák
Skład Czechów:
brankáři: ŠTOCHL Petr (Fuchse Berlín, GER), MRKVA Tomáš (Göppingen, GER)
křídla: JURKA Miroslav (HC Hlohovec, SVK), SOBOL Jan (Azoty Pulawy, POL), MOTL Jiří (Lovosice), HRSTKA Jakub (Tatran Prešov, SVK)
spojky: HORÁK Pavel (Göppingen, GER), KASAL Michal (FC Barcelona, ESP), BEČVÁŘ Roman (Empor Rostock , GER), BABÁK Tomáš (Jičín), STRŽÍNEK Martin (Hranice), ŠULC Ondřej (US Ivry, FRA), MRÁZ Alois (Wetzlar , GER)
pivoti: JUŘÍČEK David (St. Raphael, FRA), KUBEŠ Daniel (Melsungen, GER)
náhradníci: KRUPA Jakub (Tatran Prešov, SVK), GALIA Martin (Grosswallstadt, GER), MALINA Milan (Tremblay, FRA), ČÍP Tomáš (Tatran Prešov, SVK), KOTRČ Milan (Dukla Praha), BUCHTA Lukáš (Angers Noyant, FRA), DOSTALÍK Michal (KP Brno), PISKAČ Kamil (Dukla Praha), ŘEZNÍČEK Tomáš (Istres, FRA), ZDRÁHALA Ondřej (Povážská Bystrica, SVK), SKLENÁK Tomáš (Eisenach, GER)
Izrael-Czechy H (1,5-0) 1 2.00 milenium,bet365; 1.97 marathonbet, 1.95maxsa, 1.85tobet
Izrael-Czechy H (2,5-0) 1 2.03 betsson, 1.80 totolotek, 1.76 etoto, 1.75 sts, 1.75 milenium, 1.72 bwin, 1.7 fortuna
Izrael-Czechy H (3,5-0) 1 1.50 milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom