>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP



Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013



Obecnie jesteśmy w trakcie pierwszej rundy eliminacji do MŚ w piłce ręcznej kobiet, które odbędą się w Serbii. Polska w pierwszym meczu łatwo pokonała Włoszki na wyjeździe 11:32
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/314560/kwadrans-niepewnosci-relacja-z-meczu-wlochy-polska
W niedzielę Polska zmierzy się u siebie z głównym rywalem w walce o awans: Białorusią. Transmisja Polsat Sport


Więcej informacji:

http://www.eurohandball.com/wch/women/2013/round/3/Qualification+Europe


Kursy​





Zdarzenie: Portugalia - Turcja⛔(38:36)
Typ: Turcja-2,5
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Tobet, Bwin, Gamebookers, Doxxbet

Data spotkania: 06.10.2012 godz. 17:00

Portugalia według mnie to dużo słabszy zespół niż Turcja. Bez sukcesów na arenie międzynarodowej. Atak wygląda bardzo słabo, do tego krótki okres przygotowawczy. Turcja wygląda nieźle. Atak prezentuje się solidnie, skład bardziej doświadczony. Wśród zawodniczek dobre Iskenderoglu, Yilmaz. Nie ma w składzie najbardziej znanej Ozel, ale według mnie Turcja to nadal zdecydowany faworyt. Turcja na wyjazdach gra dużo gorzej, słaba jest druga część meczu, ale myślę, że tutaj poziom przeciwnika jest za niski na duże problemy u gości. Według mnie Turcja powinna wygrać minimum 3 bramkami.



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zagram dziś na Polki do całkiem przyjaznego tripla - drużyna Rasmussena jest coraz mocniejsza ze zgrupowania na zgrupowanie i to widać wyraźnie.
Utarło się, że dobrze w kadrze gra sobie Ala Wojtas, rzuca karne, jest bardzo pewnym punktem drużyny, tzw. egzekutorem. Karolina Kudłacz to wiadomo, że najwyższa klasa europejska, Karolina Siódmiak też do nie dawna czołowa piłkarka ligi francuskiej i niedoszła reprezentantka Francji.
Białoruś to zespół absolutnie w zasięgu Polek, w końcu przegrywały już tu Rosjanki ;) Trybuny w Legionowie pełne i absolutnie nie wyobrażam sobie by na drodze do Play-offów Polki mogły przegrać. Ewentualnie, podkreślam ewentualnie jakaś strata punktów może się zdarzy na Białorusi.
Polska @ 1.3 Tobet ✅
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Od środy będą odbywać się mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy w 2014 roku piłce ręcznej.
Pierwsze spotkanie gramy z Holandią. Kurs 1.01 na Polaków więc wszystko jasne jak wyglądają szanse, ale czekam na inne typy z eliminacji, ma ktoś info kto wystawi rezerwę lub gra pierwszym składem?

Zamieszczam kadrę Holandii na mecz z Polakami:
Kadra Holandii:
bramkarze: Dennis Schellekens – (Pals Groep/E en O), Luuk Hoiting (OCI/LIONS);

skrzydłowi: Jeffrey Boomhouwer (TV Emsdetten), Tim Remer (TuS-N Luebbecke), Arjan Heanen (TBV Lemgo);

rozgrywający
: Nick de Kuyper (Eurotech/Bevo HC), Jorn Smits – (KRAS/Volendam), Jasper Adams –(KRAS/Volendam), Iso Sluijters –(OCI/LIONS), Patrick Miedema (HSG Nordhorn-Lingen), Nick Verjans – (HSG Nordhorn-Lingen), Bobby Schagen (HSG Nordhorn-Lingen), Jasper Snijders (KRAS/Volendam);

obrotowi
: Leon van Schie (Pals Groep/E en O), Toon Leenders (TuSEM/Essen), Matthijs Vink (KRAS/Volendam).

Rezerwowi: Dario Polman (AHV Swift), Martijn Cappel – (KRAS/Volendam), Marco Vernooy – (OCI/LIONS), Boj van Limbeek – (KRAS/Volendam).


Holandia bez najbardziej znanych graczy, czyli bramkarza Gerrie Eijlersa, Marca Bulta, Fabiana van Olphena i Bartosza Konitza


Kursy​




Niektóre transmisje będą dostępne na stronie Laola1.tv:
http://www.eurohandball.com/article/015752/Five+EHF+EURO+2014+qualifiers+to+be+streamed+live+on+ehfTV


Więcej informacji:
http://www.eurohandball.com/ech/men/2014/round/2/Qualification+2
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Spotkaniem z Holandią reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2014, które odbędą się w Danii. Oprócz Holandii rywalami polaków będą również reprezentacje Ukrainy a także Szwecji. Do turnieju finałowego bezpośredni awans uzyskają dwa najlepsze zespoły z grupy.
Mecz w Płocku będzie debiutem na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski dla niemieckiego szkoleniowca Michaela Bieglera. Skład reprezentacji tradycyjnie oparty został na zawodnikach Vive Targi Kielce (S.Szmal, K.Lijewski, M.Jurecki, T.Rosiński, P.Grabarczyk) oraz Wisły Płock (min. powrót po trzech latach M.Kubisztala). W kadrze nie zabraknie występujących w zagranicznych klubach B.Jureckiego, M.Jurkiewicza czy B.Jaszki. Oprócz zawodników doświadczonych i ogranych w kadrze, nowy selekcjoner na dwa najbliższe spotkania eliminacyjne powołał także młodych wyrózniajacych się graczy, którzy w niedalekiej przyszłości mają powoli zastępować starszych zawodników i odgrywać znaczące role w drużynie narodowej.
Reprezentacja Holandii jest najsłabszym zespołem w naszej grupie, dodatkowo z gry w kadrze zrezygnowało kilku doświadczonych zawodników, których mają zastąpić młodzi nieograni na arenie międzynarodowej zmiennicy. Pewnym podobieństwem do reprezentacji Polski jest fakt, że holendrów poprowadzi nowy trener dla którego mecz z Polską również będzie debiutem na tym stanowisku. I właściwie na tym wszelki podobieństwa się kończą ponieważ obie drużyny dzieli spora różnica w poziomie o czym może świadczyć nie tylko pozycja w rankingu ale także wyniki ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami. Pięć lat temu w eliminacjach do ME 2008 reprezentacja Polski również spotkała się z Holendrami dwukrotnie gromiąc rywala. Na wyjeździe polski zespół zwyciężył 31:20, mecz rewanżowy w Kielcach również zakończył się ponad 10cio bramkową wygraną polaków 41:27.

Większość firm wystawiła na to spotkanie hc na poziomie 9-11 [email protected]. Dość ciekawą propozycją jest hc -9.5 @1.943 w Pinnacle (dla przykładu Bet365 taki kurs wystawił na hc -11) i choć jest on spory to zważywszy na potencjał obu zespołów, doświadczenie a także chęć pokazania się zawodników nowemu szkoleniowcowi, który mówi, że każdy ma u niego czystą kartę wydaje się realny do pokrycia (bezpośrednia relacja w polsacie sport).
Polska (-9.5) - Holandia @1.943 pinnacle ✅ 33:22
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Serbia - Rosja⛔(30:29)
Typ: Under 55AH
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bet365 ;
Pinnacle 1,93, Unibet 1,90
Data spotkania: 31.10.2012 godz. 20:30

Kilku bukmacherów z linią 55,5 i kursem 1,85-1,75

Poniżej opisana jest sytuacja kadrowa Serbii
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/319983/el-me-2014-zdziesiatkowani-serbowie-stojkovic-wrocil-do-polski

Największe braki to ofensywni: Ilić i Rnić oraz defensywny Manojlović. Trener Vuković jest nastawiony bardzo defensywnie. Tym razem mamy słabsze lewe rozegranie bez Ilicia i Rnicia. Na prawym zagra Vujin, ale on w kadrze gra dużo gorzej niż w rozgrywkach klubowych. Obrona wygląda średnio, ale swoje powinien obronić Darko Stanić. Rosja w podstawowym składzie, bez większych osłabień. Goście to drużyna ofensywna. Atak tutaj wygląda bardzo dobrze: Harbok, Atman, Shelmenko/Igropulo. Obrona z bramkarzem wyglądają słabiej, ale spodziewam się raczej niskiego wyniku. Według mnie suma goli powinna być niższa niż 55.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kursy





Tak jak pisał Hop ostatnio, Serbia bez Ilicia i Rnicia sobie musiała radzić. Dwóch podstawowych praworęcznych rozgrywających, ale zmiennicy: Nenadić i Sesum pokazali kły.
Bośnia w Austrii zupełnie zawiodła, już po 15 minutach było tam po meczu i w sumie się temu dziwię. Ale patrząc na skład, to tam Terzić przede wszystkim powinien zamiatać, i swoje robi. W europejskim handballu obok niego znane nazwiska to Toromanović z Płocka oraz grający w Chambery Nebojsa Grahovac, no i rzecz jasna Enid Tahirović. Bramka b. mocna zatem
Mocno na Stanicia liczył Hopkirk w środę grając under, ale ten nie porwał tłumów swoją grą, stąd taki a nie inny wynik. Kursy rosły, rosły, ale obyło się bez niespodzianki. Teraz gram na Serbów, myślę, że w walce o awans to kluczowe spotkanie, jeśli uda im się wygrać w Bośni to powinno być już dobrze w walce o awans. Sesum powinien dużo w ataku dobrego zrobić, dodaję do tego Stanicia i Toskicia w obronie i powinno być OK.
Polska wydaje mi się, że wygląda nader solidnie, z Holendrami zagrali dobrze, w pewnym momencie wygrywając aż 15 bramkami. Ukraina w Szwecji całkiem ładnie zagrała, ale myślę, że Polska to i tak trudniejszy rywal. Czas żeby w kadrze coś pokazał Jurkiewicz, o dobry poziom bramki się nie martwię tak jak i całościowo na bet patrząc.
Norwegia jedzie na Litwę i myślę, że bezproblemowo powinna odprawić swojego bardzo słabego rywala, w środę grali z Turkami i za bardzo się nie zmęczyli myśle, wygrali 41:23.
Litwa to w miarę solidny zespół, ale myślę, że Norwegia teraz znowu powinna się liczyć, wiadomo: Mamelund, Myrhol czy Lund to naprawdę europejski TOP. Litwa nie ma takich graczy, ale na pewno powalczy. W sumie od tego czy ten mecz dokładam, zależał los (zagranie lub niezagranie) kuponu, ale decyzja pozytywna, z uwagi na dużą klasę drużyny gości, solidność jej i myślę, że jednak motywacja też powinna być duża. Na Litwie męczyli się Chorwaci, ale to było zlekceważenie naszych sąsiadów, na które Norwegia sobie nie pozwoli.
Serbia ✅ 24:21 + Norwegia ✅ 28:21 + Polska @ 2.02 ✅ 29:20 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Oprócz kwalifikacji do ME 2014 odbywa się dzisiaj też pierwsza runda kwalifikacji do ME 2016

Zdarzenie: Włochy - Grecja✅(25:31)
Typ: Grecja-2Ah
Kurs: 1,90
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bet365, Pinnacle

Data spotkania: 03.11.2012 godz. 20:00

Kilka miesięcy temu odbył się mecz tych drużyn w ramach kwalifikacji do MŚ i wynik był remisowy. Mecz oglądałem i lepsze wrażenie na mnie wywarli Grecy. Włosi mają średni skład. Jedyny bardziej znany zawodnik to leworęczny Skatar, który gra w lidze francuskiej. Dzisiaj kontuzjowanych jest dwóch piłkarzy: Carrara and Giannoccaro. Trzeba pamiętać tuż przed wyżej wymienionym pojedynkiem samobójstwo popełnił Bisori. Grecja w porównaniu z poprzednim pojedynkiem wygląda dużo mocniej. W składzie tym razem są gracze niemieckiego Melsungen: Vasilakis, Sanikis, Karypidis. Oprócz nich wyróżniają się : Alvanos, Tzimourtos, Balomenos, Chalkidis. Goście rozegrali już jeden mecz przeciwko Wielkiej Brytanii, więc mieli dobre przetarcie. Według mnie Grecy powinni wygrać minimum 3 golami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 71,6K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska(-17,5) - Litwa 1 1.85 Betsson ✅

Trzecia kolejka spotkań preeliminacji mistrzostw świata 2013, w grupie w której prócz Polek i Litwinek występują Włoszki i Białorusinki. W tej grupie jasno widać jaka panuje dysproporcja sił pomiędzy danymi reprezentacjami. Polki pokonały Włoszki na wyjeździe 32:11 oraz Białorusinki u siebie 29:19. Litwinki natomiast przegrały z Białorusinkami na wyjeździe 22:42 i Włoszkami u siebie 27:29. Rano można było złapać 14,5 na Polskę po takim kursie, a teraz niestety ciężko już o tą linię (17,5), w innych bukach urosła już nawet do 19,5. Polki podstawowym najmocniejszym składem, natomiast Litwinki osłabione są brakiem Stellbrink (lewa rozgrywająca Frisch Auf Goppingen ma złamany nos), oraz środkowe rozgrywające - Ruta Latakaite (TSV Bayer 04 Leverkusen, kłopoty ze stopą) i Živile Jurgutyte (Mios Biganos Bassin D&#39;Arcachon, leczy uraz kolana). Rywalki w większości grają w swojej słabiutkiej lidze. Mecz rozegrany zostanie o 20:30 w Elblągu gdzie Polki lubią grać, szykuje się niezła frekwencja na hali. Trener Rasmussen twierdzi że reprezentacja jest dobrze przygotowana, wyniki poprzednich spotkań + osłabienia rywalek pokazują jasno - szykuje się pogrom.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Te Włoszki to w ogóle żenująco grający zespół w tych eliminacjach. A mają 2 punkty, hehe, o Litwinkach świadczy to znakomicie. Ciężko coś powiedzieć o jakichś zawodniczkach z Włoch, zawsze można znaleźć skład w necie i coś się produkować, ale jest to bezsensem.
Polki w meczach u siebie jak dotąd bardzo wysoko i pewnie ogrywały słabe rywalki, nie tracąc ani razu jakiejś dużej liczby bramek. Teraz pewnie troszkę więcej niż 11 z Włoch stracą.
Te drużyny dzieli przepaść, a fakt, że zadebiutują jakieś młode dziewczyny u nas to nie jest jakiś wielki problem. Myślę, że w bramce powinny dobrze się spisywać Wera Gawlik czy Patrycja Mikszto. Zatem też kontry z Kingą Grzyb, z drugiej linii bez problemu 7-8 bramek na połowę powinna rzucać Ala Wojtas, a te młode dziewczyny pewnie też nie będą miały problemu z rzucaniem goli.
Polska -20.5 @ 1.95 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Pierwsza runda kwalifikacji do MS 2013 w piłce ręcznej kobiet
http://www.eurohandball.com/wch/women/2013/round/3/Qualification+Europe

Grupa 2. i 4. rozpoczęła rywalizację wcześniej. Dzisiaj startują rozgrywki grupy 1. i 3. Turnieje kwalifikacyjne w tych grupach odbywają się na Słowacji i Holandii.


Zdarzenie: Austria - Słowenia✅(22:26)
Typ: Słowenia
Kurs: 2,75
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Tobet, Sportingbet
; Bwin 2,85
Data spotkania: 29.11.2012 godz. 18:00

Turniej w Holandii. Austria bez bardzo ważnej piłkarki Goricy Acimović, pod znakiem zapytania stoi występ rozgrywającej Frey. Przed przyjazdem do Holandii wzięła ona udział tylko w ostatnim treningu. W składzie jest doświadczona kołowa Spiridon, ale ona w tym sezonie jeszcze nie znalazła klubu. Skład jest dosyć wąski, zawodniczki młode. Słowenia na turniej przyjechała bez trenerki Bon, której na początku grudnia kończy się umowa. Z ważniejszych zawodniczek nie ma skrzydłowej Zrnec oraz długotrwale kontuzjowanej Son. Ogólnie Słowenia wygląda nieźle, wiele zawodniczek z zespołu Krim Mercator, do tego młoda Gros z Thuringer i Jerinec z Nimes. Skład wydaje się bardziej doświadczony i szerszy. Zespoły niedawno walczyły w kwalifikacjach do ME. Tam lepiej zaprezentowały się Austriaczki, ale teraz myślę, że Słowenki powinny wygrać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
U Włoszek pod znakiem zapytania stoi występ: Anika Niederwieser i Beatrice Guerra. Duże spadki na gospodynie z powodu problemów finansowych federacji litewskiej. Litwinki na mecz udały w liczbie: 8 zawodniczek. Powodem jest głównie brak pieniędzy, a dokładnie tym razem podróż autubusem(busem) do Włoch, zamiast obiecanego samolotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 43,1K

person100

Użytkownik
Co panowie sądzicie o meczu Bialorus - Polska? Kursy na Polske sa wieksze niz na Bialorus, a pierwszy mecz to wynik 29-19 dla Polski. Czy w reprezentacji Bialorusi wtedy jakies zawodniczki pauzowaly i czy dzis tez jakies beda?
 
T 35

tabascco

Użytkownik
Nasze bronia 10 bramkowej przewagi. Nigdzie nie doczytalem sie, ze Bialorus oslabiona, ale za to nasze zawodniczki tak. Karolina Kudłacz zlamala reke. Kurs niby kuszacy, ale czy nie lepiej zagrac under 50 bramek. Majac na uwadze, ze nasze beda bronily przewagi z pierwszego spotkania?;)
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Gdzie wisi informacja o zlamaniu reki Karoliny? Nic takiego nie moge znalezc, lacznie z oficjalna strona zwiazku polskiej pilki recznej. Co do typu na under mam dziwne wrazenie, ze jednak nie siadzie i sie moga obie ekipy rozstrzelac, wiec ciagle preferuje wygrana Polek
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ale co to za sens bronić jakiejś tam przewagi? Nie grają z Barceloną, żeby rzeczywiście musiały się bronić.
Niecały miesiąc temu Białoruś zupełnie pozbawiona szans w meczu z Polkami, dobre zawody rozegrała Karo Kudłacz. Wiadomo, że Kudi niestety nie pomoże dziewczynom w tym meczu, ale ta druga linia naprawdę może się podobać: Wojtas, Niedźwiedź, Byzdra. Prezentują te zawodniczki naprawdę europejską klasę, mega siła rzutu i naprawdę zagrożenie dla rywalek.
Na Białoruś powraca Kristina Repelewska, której ojczyzną jest rzecz jasna Białoruś, ale teraz gra dla nas
Konkluzja taka, że Polki grając nie najgorzej u siebie ograły te Białorusinki, których atutów nie sposób wymienić. Ani atak, ani obrona. Nie wydaje mi się, by przy tej róznicy klasy Polki miały bronić jakiejś przewagi. Już raz broniliśmy przewagi w Portugalii po wygranej w Polsce róznicą koło 10 bramek by przegrać ze słabymi Portugalkami awans do ME. O tym też dziewczyny wspominają. Dlatego wierze, że dziś dziewczyny spokojnie będą w stanie ogarnąć mecz.
Polska @ 2.4 b365 ✅ 30:22
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Zresztą jak ktoś oglądał ostatni odcinek magazynu Liga to mógł usłyszeć od dziewczyn że jadą na Białoruś po wygraną a nie jedynie bronić przewagi co w wielu wypadkach kończyło się tragicznie (choćby ta nieszczęsna wspomniana wyżej Portugalia). Inna sprawa że w pierwszym meczu z BLR katem rywalek był nie kto inny tylko Kudłaczowa więc każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy obecny kurs na Polki to dla niego value czy nie. Jak dla mnie przy aktualnym potencjale drużyn i coraz lepszej grze naszej kadry (przykładem niech będzie ogranie Sbornej) zdecydowanie tak ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Szwecja - Polska

W Malmö 4 kwietnia Polacy zmierzą się z reprezentacją Szwecji w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2014. Sądzę, że wyjazdowy mecz zakończy się klęską naszych. Zagramy bez Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. O ile tego pierwszego da się zastąpić Jurkiewiczem, Bieleckim, Kubisztalem lub Pawłem Podsiadło, który wreszcie dostał powołanie do kadry, o tyle na prawej połówce zostajemy z ogromną dziurą. Bez braci Lijewskich, kontuzjowanego Zaremby (choć nie jestem w 100% pewny jego absencji) i Orzechowskiego zostajemy ze Szperą, Paczkowskim lub praworęcznym na tej pozycji. Uważam również, że nasza bramka nie jest tak mocna, Szmal wydaje się, że od dłuższego czasu nie zachwyca, a Wichary broni w Wiśle mało. Z drugiej strony zaskoczeniem jest dla mnie brak Mattiasa Anderssona, bramkarza Flensburga w kadrze Szwecji, ale to ich problem, zostają jednak do dyspozycji Andreas Palicka i Johan Sjöstrand. Do kadry reprezentacji Trzech Koron wrócił Kim Andersson, co na pewno będzie solidnym wzmocnieniem. Ze względu na kontuzję nie zagra Kim Ekdahl Du Rietz.
Myślę, że w Ergo Arenie możemy poszukać swojej szansy, ale na wyjeździe będzie bardzo trudny o pozytywny rezultat. Według mnie, Szwedzi są faworytem tego pojedynku.
Szwecja @1.65 Bet-at-home
 
J 1

jaccass

Użytkownik
Jedna podstawowa zasada bukmachera, nigdy nie graj przeciw swoim. Po za igrzyskami olimpijskimi reprezentacja Szwecji gra piach. A napisanie że zaskoczeniem jest brak powołania Mattiasa Andersona to kpina, gdyz wiadomo ze fenomenalny bramkarz Flensburga juz dawno temu zakończył reprezentacyjna kariere ,poswiecajac sie grze w klubie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom