>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Mam pytanie odnośnie nagród co kolejke. Jak rozliczane są takie same miejsca. Bo jak widzę w 2 kolejce widnieje na 4 miejscu, jednak mam tyle samo pkt co osoba na drugim miejscu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skrypt liczy automatycznie punkty według zakodowanego wzoru - algorytmu i na tej podstawie umieszcza uczestników na odpowiednim miejscu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mecz Polonii dawno zakończony a wciaż możliwość obstawiania wielu zapewne skorzysta. Moim zdaniem mecz ten powinien zostać anulowany.Ciekawy jestem ilu się znajdzie proroków którzy postawili 5-0 na Polonię.
 
J 0

jurandos80

Użytkownik
Mam pytanie w kwestii miejsc 3 i 4 w klasyfikacji 4 kolejki... Jeżeli są identyczne W R i P (5 9 i 9)to co decyduje kto jest 3 a kto 4? Z góry dziekuje za odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest jakas szansa, by te bonusy dotarly przed LM w tym tym tygodniu?
Dzisiaj zostanie lista wysłana, czekałem jeszcze na 2 osoby, ale raczej się nie doczekam na loginy.
Mam pytanie w kwestii miejsc 3 i 4 w klasyfikacji 4 kolejki... Jeżeli są identyczne W R i P (5 9 i 9)to co decyduje kto jest 3 a kto 4? Z góry dziekuje za odpowiedź
Prawdopodobnie czas oddania typów, aczkolwiek ja skryptu nie pisałem i jest to podliczane z &quot;automatu&quot;
 
J 0

jurandos80

Użytkownik
zdaje sie Marcin że masz racje bo chyba przy poprzednich edycjach bylo podobne pytanie. Rozumiem że nie ma tu czegoś takiego jak ex aequo (egzekwo) i nagroda w calości przypada osobie na 3 miejscu? Jeśli to nie problem dowiedz się tego dla mnie (tak na przyszłość)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niestety nie ma takiej możliwości, aby rozdzielić nagrody w trakcie trwania konkursu.
Po konkursie może uda nam się załatwić drobną nagrodę pocieszenia. Przypomnij o tym po konkursie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Mam pytanie w kwestii miejsc 3 i 4 w klasyfikacji 4 kolejki... Jeżeli są identyczne W R i P (5 9 i 9)to co decyduje kto jest 3 a kto 4? Z góry dziekuje za odpowiedź
a nie jest to czasem &quot;Roznica bramek -/+&quot; ? bo mnie sie wydaje, ze wlasnie to decyduje
 
Do góry Bottom