>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

mrybka 253

mrybka

Użytkownik
BETANDWIN

Liga Polska/Szwedzka - Liczone jest wszystko tak jak w rzeczywistosci mialo miejsce. Wynik meczu taki jak w rzeczywistosci byl (ewent. handi +/-). Dla zakladow na zawodnikow, brane sa ich wszystkie starty. Aby taki zaklad byl zaliczony zawodnik musi wystartowac w conajmniej trzech wyscigach.

Liga Angielska - Koncowy wynik meczu jest taki jakim zakonczyl sie on na torze (ewent. handi +/-). W zakladach na zawodnikow nie liczone sa zlote i taktyczne rezerwy. Brane jest z kolei po uwage R/R

W lidze angielskiej zaliczane sa wyniki wszystkich biegow, bez punktow bonusowych oraz rezerwy taktyczne (tzw. jokery) liczone sa pojedynczo.
W ligach polskiej i wkrotce szwedzkiej, zaliczane sa WSZYSTKIE starty zawodnika i nie liczymy jedynie punktow bonusowych. Zatem starty z rezerwy taktycznej, zwyklej lub zastepstwa zawodnika (r/r lub z/z) sa zaliczane do wynikow zakladu.
We wszystkich ligach aby zaklad byl wazny zawodnik musi wystartowac w minimum 3 wyscigach.

EXPEKT


Aby zakłady były ważne musi się odbyć co najmniej 12 biegów w spotkaniu.
Dla zakładów H2H oraz zakładów na łączną ilośc punktów (riders totals), kierowca musi wystartować w co namniej 3 biegach aby zakłady na niego pozostały ważne.
Wszystkie wykluczenia są liczone jako wyścigi. Punkty bonusowe nie są wliczane do końcowego wyniku.

British Elite League: dla punktacji indywidualnej, taktyczne wyścigi (tactical rides) liczone są pojedynczo - punkty nie są podwajane
 
Q 0

qb

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie do kogoś kto obstawia od dłuzszego czasu żuzel w bWin oraz expekt.
Przeczytałem dokładnie powyższą wiadomość, ale brakuje jednej nader istotnej informacji, bez której nawet nie ma sensu zaczynać obstawiać pojedynki zawodników.
Mianowicie: czy oni liczą zawodnikowi TYLKO 5 (pierwszych) startów w meczu??? (tak jak Toto-mix czy Milenium) Czy tez jeśli facet pojedzie 6 a czasem i 7 razy, to liczą cały jego dorobek punktowy?
Ponoć bWin liczy wszystko...ale nie chce mi sie wierzyć. Z kolei na stronie Expekt akurat na ten temat nie ma żadnej informacji.
Bede więc bardzo zobowiązany komus kto sprawdził to w praktyce.
Pozdro!
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Największe g... ma Unibet jeśli chodzi o przerwanie meczu np. po 6 biegach i rozliczają zakłady z takim wynikiem jaki był po 6 biegach jeśli był hc 20 no to z góry wiadomo, że wtopa i to jest u nich ????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Expekt liczy wszystko i to jest dobre wyjście z sytuacji, oczywiście max. 3 punkty za wyścig, ale to normalne ;)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Expekt liczy wszystko i to jest dobre wyjście z sytuacji, oczywiście max. 3 punkty za wyścig, ale to normalne ;)
Hmm... mnie martwi jedna sprawa.. z tego co wiem to nie wlicza sie pkt bonusowych. A to czasami powaznie utrudnia sprawe :roll: Wedlug mnie powinni tez wliczac punky zdobyte przez zawodnika jako jokera.. ale to juz chyba tylko moje czyste fantazje :grin:
 
Q 0

qb

Użytkownik
Expekt liczy wszystko i to jest dobre wyjście z sytuacji, oczywiście max. 3 punkty za wyścig, ale to normalne ;)
Hmm...dyskusyjna sprawa. Zwłaszcza jeśli akuratnie postawiłeś na chłopaka, który pojechał 4 razy, przeciwko kumuś, kto odjechal z ZZ siedem biegów.
Może jednak ta zasada &quot;naziemnych&quot; - pięć pierwszych wyścigów jest najsprawiedliwsza...
 
P 0

pedros23

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli postawiłem na wynik meczu żużlowego a przerwano go po 7 biegach to będzie zwrot czy dostane wygraną bo drużyna na którą postawiłem przed zakończeniem meczu prowadziła i to wyraźnie.
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Witam

W GP Łotwy zagrałem pozycję: Lindbeck - Łaguta. Jak wiadomo Antonio zaliczył upadek w swoim pierwszym biegu, został wykluczony i więcej już w tych zawodach nie pojechał.
Byłem pewien, że BWIN uczciwie odda mi kasę za ten zakład, gdyż zawodnik wycofał się z zawodów ale myliłem się. Zakład został zaliczony!!!

Napisałem prośbę o zwrot i czekam na odpowiedź z supportu BWIN. W następnym poście zacytuję odpowiedź z supportu BWIN.

Jeśli ktoś ma ten zakład to proszę o wpis.
Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam . Też miałem ten zakład zagrany , z tymże na STS . Też rozliczyli go na niekorzyść graczy. I to według mnie słuszne rozwiązanie . Oczywiście , fakt że Antonio nie przejechał ani 1 biegu , ba nawet 1 okrążenia ale został sklasyfikowany na ostatnim miejscu . Uczciwie rozliczyli ten zakład niestety dla Ciebie . Choć na live wczoraj usunęli wieli pozycji , jeśli dużo ludzi wygrywało ;/ Też przez Lindbaecka . Tłumaczyli się , że nie wiedzieli że on jedzie . Szkoda tylko , że anulowali tylko wygrane kupony ;/
 
M 0

mojo

Użytkownik
Ja z kolei zagrałem niedawno w bwinie na Elite League ze Karlson zdobędzie powyżej iluś tam pkt. W pierwszym jego biegu przewrócił się i wycofał z zawodów a bwin usunął ten zakład z kuponu. Ale kupon wszedł choć z mniejszym ako.
 
Q 0

qb

Użytkownik
Kasa za Lindbecka wróciła. Wraca nadzieja w uczciwość Bwin
Uczciwość bWin mówisz... :zy3ou:
Ja zagrałem Jonsson-Łaguta na Łotysza oczywiście.
Uciewszyłem się, że trafiłem, pieniądze (małe, bo małe) sa na koncie...a tu dzisiaj po 3 dniach zmieniaja ten zakład na przegrany :zy3ou:
W odpowiedzi na moje pytanie dostałem informację, żebym zerknął na stronę http://www.speedwayworld.tv/en/qual06lat/m3278
Tam też stoi jak wół:
7.Łaguta
8.Jonsson

...ale bWin zawsze wie lepiej :sad:
 
Q 0

qb

Użytkownik
Kasa za Lindbecka wróciła. Wraca nadzieja w uczciwość Bwin
Uczciwość bWin mówisz... :zy3ou:
Ja zagrałem Jonsson-Łaguta na Łotysza oczywiście.
Uciewszyłem się, że trafiłem, pieniądze (małe, bo małe) sa na koncie...a tu dzisiaj po 3 dniach zmieniaja ten zakład na przegrany :zy3ou:
W odpowiedzi na moje pytanie dostałem informację, żebym zerknął na stronę http://www.speedwayworld.tv/en/qual06lat/m3278
Tam też stoi jak wół:
7.Łaguta
8.Jonsson

...ale bWin zawsze wie lepiej :sad:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Kasa za Lindbecka wróciła. Wraca nadzieja w uczciwość Bwin
Uczciwość Bwin mówisz... :zy3ou:
Ja zagrałem Jonsson-Łaguta na Łotysza oczywiście.
Uciewszyłem się, że trafiłem, pieniądze (małe, bo małe) sa na koncie...a tu dzisiaj po 3 dniach zmieniaja ten zakład na przegrany :zy3ou:
W odpowiedzi na moje pytanie dostałem informację, żebym zerknął na stronę http://www.speedwayworld.tv/en/qual06lat/m3278
Tam też stoi jak wół:
7.Łaguta
8.Jonsson

...ale Bwin zawsze wie lepiej :sad:

masz rację, Łaguta wygrał 2 wyścigi a Andreas tylko jeden. Po prostu złodzieje ????
 
M 0

mojo

Użytkownik
billykid a w jakim buku zagrales ten typ ?
przecież pisze, że Bwin
po pierwsze &quot;jest napisane&quot;

po drugie niestety nie wyśwetlają mi się na tym forum 2 nazwy buków i za chiny nie wiem dlaczego - dotyczy to b w i n i e x p e k t (specjalnie piszę z odstępem bo tylko w ten sposób widzę nazwy; normalnie mam &quot;spację&quot; zamiast nazwy)

jeśli chodzi o b w i n to miałem zakład na GP Łotwy (Daugavpils, Łotwa) (Head-to-Head G. Laguta/A. Lindback/K. Laukkanen) - Lindback i zweryfikowano na USUNIĘTE
 
K 0

kemp

Użytkownik
Pytanie!!Ważne!!
Witam.Mam takie pytanie i byłbym wdzięczny jeśli Wasza redakcja by mogła mi w odpowiedzi na nie pomóc.A więc zaczynam odpoczątku.W sobote zagrałem u pewnego bukmachera na GP na żużlu w Pradze a dokładniej na pare kto będzie lepszy Bjarne Pedersen-Chris Harris.Po zakończeniu startów przez tych dwóch panów Bjarne miał szanse na awans do półfinału będąc ósmym a Harris już nie będąć 9.Dopiero Holta w ostatnim biegu fazy zasadniczej Tj.20 wypchnął odpowiednio Pedersena na 9 miejsce a Harrisa na 10.Tak też pokazywała oficjalna tabela na Canal Plus po fazie zasadniczej i po zakończeniu zawodów.Moje zdziwienie było ogromne gdy spojrzałem na wyniki bukmachera w których on ma że Harris jest 9 a Pedersen 10.Moje pytanie brzmi jakim cudem Harris wyprzedził Pedersena skoro Harris niemiał szans na półfinał a Pedersen jeszcze miał?Całe te zawody oglądałem na żywo więc tym bardziej moje zdziwienie jest ogromne.Różne źródła podają co innego.Czy możliwe że Canal Plus zrobił błąd pokazując Bjarnego z szansami na półfinał a potem na 9 pozycji a Harrisa na 10?Pod moją wypowiedzią zamieszcze adres strony na której według mnie są prawidłowe wyniki.Proszę o przeanalizowanie mojego pytania jeśli to możliwe i rzetelną odpowiedź ponieważ spędza mi to sen z oczu ???? .Dziękuje z góry.

P.S: Napisałem już reklamacje do stsu teraz tylko czekam na odpowiedź.
Adres strony: http://www.zuzel.sport24.pl/news/show/65459/grand_prix/wielka_nagroda_czech_dla_nickiego_pedersena/
 
K 0

kemp

Użytkownik
Witam.Mam takie pytanie i byłbym wdzięczny jeśli Wasza redakcja by mogła mi w odpowiedzi na nie pomóc.A więc zaczynam odpoczątku.W sobote zagrałem u pewnego bukmachera na GP na żużlu w Pradze a dokładniej na pare kto będzie lepszy Bjarne Pedersen-Chris Harris.Po zakończeniu startów przez tych dwóch panów Bjarne miał szanse na awans do półfinału będąc ósmym a Harris już nie będąć 9.Dopiero Holta w ostatnim biegu fazy zasadniczej Tj.20 wypchnął odpowiednio Pedersena na 9 miejsce a Harrisa na 10.Tak też pokazywała oficjalna tabela na Canal Plus po fazie zasadniczej i po zakończeniu zawodów.Moje zdziwienie było ogromne gdy spojrzałem na wyniki bukmachera w których on ma że Harris jest 9 a Pedersen 10.Moje pytanie brzmi jakim cudem Harris wyprzedził Pedersena skoro Harris niemiał szans na półfinał a Pedersen jeszcze miał?Całe te zawody oglądałem na żywo więc tym bardziej moje zdziwienie jest ogromne.Różne źródła podają co innego.Czy możliwe że Canal Plus zrobił błąd pokazując Bjarnego z szansami na półfinał a potem na 9 pozycji a Harrisa na 10?Pod moją wypowiedzią zamieszcze adres strony na której według mnie są prawidłowe wyniki.Proszę o przeanalizowanie mojego pytania jeśli to możliwe i rzetelną odpowiedź ponieważ spędza mi to sen z oczu ???? .Dziękuje z góry.
P.S: Napisałem już reklamacje do stsu teraz tylko czekam na odpowiedź.
Adres strony: http://www.zuzel.sport24.pl/news/show/65459/grand_prix/wielka_nagroda_czech_dla_nickiego_pedersena/
 
Do góry Bottom