miki9971 1,9K

miki9971

Postaram się opisać moją sytuację najlepiej jak potrafię.
Wczoraj o godzinie 23:02 zawarłem zakład na żywo
Real Santander - Universidad Autónoma del Caribe FC Ponad/PoniżejLiczba Goli strzelonych przez Gospodarzy Twój zakład: Single, Over 1.5. Wtedy na Live trwała mniej więcej 30/35 minuta spotkania. Wszystko było fajnie, dopóki po zakończeniu przerwy (według LIVE) po 15 minutach został zniesiony ten zakład i rozliczony jako przegrana. Według mnie powinien być to zwrot, gdyż jest to wprowadzenie klienta w błąd. Bo przecież w każdej chwili drugiej połowy mogłem użyć opcji Cash-Back i wybrać np. połowę stawki. Jest to trochę dziwne. Powinno być to potraktowane jako zwrot, gdyż wydaje mi się, że nawet Unibet nie do końca wiedział o przebiegu tego meczu. Spotkanie według źródła, soccerway.com zakończyło się wynikiem 1:1. Bramka według tego padła w 45 minucie, natomiast w UNIBECIE czy BET365 padła około 27 minuty. Zaraz po tym zagrałem właśnie over 1,5 po czym po zakończeniu &quot;przerwy &quot;zakład został zniesiony, powinien zostać anulowany a przy tym reszta zakładów i zwrot gotówki.

Najlepsze jest to, że oni rozliczyli to spotkanie z wynikiem jaki był &quot;niby&quot; do połowy 1:0...

Grałem na mecz, który zakończył się po połowie? Według nich, bo normalnie było pełne 90 minut. Coś tu nie tak...