>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Początkujący - parę pytań

jesse 1K

jesse

Użytkownik
Witam. Ukończyłem 18 lat pare miesięcy temu i postanowiłem pograć trochę na stronach. Mam parę pytań jako Żółtodziób.
Na 99% jestem zdecydowany grać na bet-at-home

1. Jak to z tymi wypłatami ? Czytałem trochę tematów i są jakieś problemy z wypłatą ?? Jaka stawka minimalna wpłaty i jaka stawka minimalna wypłaty.

2. Czy jest możliwe granie bez internetu ? tzn chodzi o to, że pieniądze wpłacam przez bank i wypłacam na konto. Nie chciałbym mieć żadnych styczności, że musze przez internet np ten mooneybookers płacić pieniądze. Wpłacam przez bank i wypłacam na konto. Jest to możliwe ?

3. Chciałbym obstawiać tylko pojedyncze mecze. To najpierw obstawiam, a potem wpłacam ile obstawiłem? Np obstawiłem mecz Arsenal-Man Utd 1 i wpłacam wtedy tam na swoje konto na bet-at-home czy prosto już na konto tej strony i czekam na wynik ?

Pozdrawiam.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
1. Jak to z tymi wypłatami ? Czytałem trochę tematów i są jakieś problemy z wypłatą ?? Jaka stawka minimalna wpłaty i jaka stawka minimalna wypłaty.
10 zl. wyplaty zawsze szybko, na konto po 2 dniach
Czy jest możliwe granie bez internetu ? tzn chodzi o to, że pieniądze wpłacam przez bank i wypłacam na konto. Nie chciałbym mieć żadnych styczności, że musze przez internet np ten mooneybookers płacić pieniądze. Wpłacam przez bank i wypłacam na konto. Jest to możliwe ?
jest, robisz standardowy przelew z blankietu i wyplacasz prosto na konto bankowe
3 pytania nie rozumiem
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Na początek mała rada - zamiast na Bet-at-home załóż konto tam, gdzie są niższe marże, tzn. kursy będą wyższe. Po co masz stawiać zdarzenie na BaHu po kursie 1.90 jak na innym np. Bet365 możesz mieć 1.98?
Stawki minimalne: tu link do tematu, który Ci wiele wyjaśni: http://forum.bukmacherskie.com/f57/wplaty-wyplaty-i-minimalne-stawki-4589.html
ad.2. Możesz wpłacić i wypłacić z użyciem konta bankowego, konto na moneybookers nie jest konieczne (choć przydatne)
ad.3. Najpierw wpłacasz na konto u buka a potem przy zawieraniu zakładu płacisz z konta na buku.
Polecam raz jeszcze zastanowić się nad wyborem buka ;) Pozdrawiam.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Aha, czyli wpłacam pieniądze na konto na stronce i tam obstawiam. Mam jeszcze jedno pytanie, przy rejestracji na bahu PIN to nr PIN swojego konta czy to PIN mam wymyślić dla tego konta bet-at-home ??
 
E 3

emarti

Użytkownik
Na początek mała rada - zamiast na Bet-at-home załóż konto tam, gdzie są niższe marże, tzn. kursy będą wyższe. Po co masz stawiać zdarzenie na BaHu po kursie 1.90 jak na innym np. Bet365 możesz mieć 1.98?
Jeżeli chłopak będzie obracał kwotami rzędu &quot;tysięcy złotych&quot; to może poszukać sobie buka z wyższymi kursami. W przypadku pierwszej zabawy &quot;klepakami&quot; dobrym pomysłem jest Bah. Jest czytelny, przejrzysty i to dobre na początek aby nie zgubić się w tym wszystkim. Jak nabierze wprawy to może szukać czegoś innego. Takie jest moje zdanie bo sam zaczynam z Bah.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Racja, za małe stawki wygodnie jest grać na bahu, wszystko czytelne.
fakt w innych bukach wszystko po chinsku, mylaa sie te krzzaczki w oczach.
nie wiem jak mozna sponsorwac tak zalosne buki jak bah.
w sumie moze sam powinien otworzyc buka z baardzo baardzo czyetlna stronka, dac marże 50% i niech graja bo stronka czytelna.
e
widze ze bah sie poprawil i zmienil swoja zdziercza marze z 12 % na 7-6%. no to sie dobry buk z baha zrobił. cud?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
fakt w innych bukach wszystko po chinsku, mylaa sie te krzzaczki w oczach.
nie wiem jak mozna sponsorwac tak zalosne buki jak Bah.
Nie ma to jak samemu sobie zaprzeczyć, cher Tadzin. (nie uwzględniam ze w pierwszym cytacie była jakaś ironia, bo i tak słaba)
w sumie moze sam powinien otworzyc buka z baardzo baardzo czyetlna stronka, dac marże 50% i niech graja bo stronka czytelna.
postawmy teraz małego Tadzina, który grał tasiemki w ziemniakach. Przechodzi do internetu i gdzie ma iść? bet365? a może Betfair? Normalne ze najprostszy dla początkującego jest BAH.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nie wiem czmeu komentujesz tylko cześć &quot;krytykującą baha&quot; z mojego posta, tak jakby tego ostatniego zdania o marży wcale nie bylo. Bo jesli taka marze maja na wszystkei zaklady to sie porządny buk z baha zrobił.
a jesli chodzi o to jak ja zaczynałem to wpierw była to &quot;zabawa&quot; w bwin, nastepnie unibet i pinnacle a pozniej to juz poszlo z gorki ????
aczkolwiek na bwin gralem jak nawet mnie na forum nie bylo wiec mam usprawiedliwienie dlaczego to byl taki buk a nie inny i nie moglem sie wspomoc tematami o wyborze buka na tym forum ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mam parę pytań jako Żółtodziób.
Tadzin, chyba piszę wyraźnie.
Poza tym po takim pytaniu:

3. Chciałbym obstawiać tylko pojedyncze mecze. To najpierw obstawiam, a potem wpłacam ile obstawiłem? Np obstawiłem mecz Arsenal-Man Utd 1 i wpłacam wtedy tam na swoje konto na Bet-at-home czy prosto już na konto tej strony i czekam na wynik ?
wprowadziłbyś go na trudniejsze firmy?
Pomagamy adekwatnie do usera. Łatwiejszego niż BAH nie ma.
marża, srarża. Przeżył podatki przeżyje i to u nich.
co do pytania 3:
pierw wpłacasz na swoje konto dajmy na to 50 zł. Wybierasz Arsenal - United na 1 i w stawce wpisujesz np 20 zł. Akceptujesz, z konta pobiera Ci 20 zł na zakład i czekasz już na wynik.
 
E 3

emarti

Użytkownik
nie wiem jak mozna sponsorwac tak zalosne buki jak Bah.
Człowieku! Wyraźnie napisałem że w Bahu jest dobrze na początek gdy gra się małymi kwotami 1 zł do 10 zł. Gdy osoba zaczyna swoją przygodę z zakładami sportowymi Bah jest idealny i widać że ludziska przyznają mi rację. Poza tym jeżeli grasz złotówką to czy ważne jest jaki masz kurs? Czy ważne jest czy masz kurs 1,90 czy 1.98??? Jeżeli postawisz 10 tyś to może będzie to istotne. Poza tym przestudiowałem kursy u buków i wcale ten Bah nie jest taki zły z kursami. 2.00 a 2.20 to dużo nie stawiając tysięcy złotych? Wydaje mi się że nie. Poza tym często kursy są niemal identyczne jak nie identyczne w 100%! Lepiej z początku wejść w ten świat przejrzyście nie gubiąc się a jeżeli później spazernimy się na różnicę 2.00 a 2.20 to możemy wejść ze swoimi tysiącami bądź nie w innego buka gdzie wszystko nie będzie dla nas zagatką.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Chłopaki nie ma co się kłócić.
Dla początkujących graczy ta marża nie jest aż taka tragiczna. Dla początkującego gracza u internetowych buków liczy się tylko to czy uda się coś uciułać, grając kilkuzłotowymi stawkami to ugranie kilkudziesięciu złotych to spora frajda i tego się trzymajmy. Nie mąćcie chłopakowi różnicami między 2,00 a 2,20 bo na dostrzeżenie sporej różnicy między tymi kursami przyjdzie jeszcze czas.
Z resztą początkujący gracz to jaki? Przez jaki czas jest się początkującym graczem?
Niektórzy jak szybko ogarną temat to zmienią BAH-a na coś innego.
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić poniższy zapis handicapu azjatyckiego?
Borussia Monchengladbach -0.5 i -1 2.020
Hamburger SV +0.5 i +1 1.917
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie dla pewności:
&quot;Zakład nieważny jeśli mecz skończy się remisem&quot; - zatem jeśli padnie remis stawka jest mi zwracana? A jeżeli postawię kilka meczy na jednym kuponie, w tym spotkania bez remisu (remis=zwrot) i w jednym lub więcej zdarzeniach padnie remis to stawka zostanie mi zwrócona, czy będzie niższa wygrana? Jak?
 
Do góry Bottom