>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14.Grand Prix Singapuru (21-23.09.2012)

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grand Prix Singapuru - 23.września 2012

Wyniki z sezonu 2011 :
kwalifikacji
wyścigu
Piątek 21.września 2012
Trening 1 12:00 - 13:30
Trening 2 15:30 - 17:00

Sobota 22.września 2012
Trening 3 12:00 - 13:00
Kwalifikacje 15:00

Niedziela 23.września 2012
Wyścig 14:00

Info o torze:
Nazwa toru: Marina Bay Street Circuit Lokalizacja: Singapur
Pierwsze Grand Prix: 2008
Długość toru: 5.073km
Liczba okrążeń: 61
Całkowity dystans wyścigu: 309.316km
Rekord toru: 1.44.381

Rekordzista toru: Sebastian Vettel Zwycięzca w sezonie 2011: Sebastian Vettel (Red Bull)
Zwycięzca PP w sezonie 2011: Sebastian Vettel (Red Bull)
Po ostatnim w tym sezonie wyścigu na Starym Kontynencie karawana F1 przenosi się do Azji, a konkretnie do Singapuru, by rywalizować tam w nocnym wyścigu.
Tor Marina Bay jest bardzo wymagający ze względu na swą budowę,tj.brak długich prostych i bardzo dużo zakrętów i zakręcików.
Dodatkowo sporym utrudnieniem jest to, że wyścig rozgrywany jest przy sztucznym oświetleniu, za czym kierowcy, w przeciwieństwie do wielu kibiców, nie przepadają.
http://www.youtube.com/watch?v=r99ujnRsi90
Zapraszam do dyskusji oraz rzecz jasna podawania typów wraz z analizami:!:
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z nowinek technicznych Lotus ma przywieźć nowe tylne skrzydło, usprawniające działanie DRSu (najprawdopodobniej chodzi po prostu o zwiększenie docisku na tyle, by w strefie aktywacji był duży kop, kiedy lotka się odchyli). Ma to być też przygotówka pod DDRS, który ma mieć swoją premierę w Japonii...
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Marina Bay to klasyczny tor uliczny, charakterystyka toru stop&amp;go. Największy No Bet jeżeli chodzi o grę czegokolwiek poza SC w wyścigu. Jeżeli pojawią się tutaj jakieś propozycje na grę na zwycięzcę wyścigu lub jakieś H2H to uprzedzam żeby nie grać tego dużą stawką. 4 wyścigi na tym pięknym torze i każdy pod 2h jazdy, zawsze pojawiał się Safety Car. Wg mnie i Maurycego pojawienie się w niedzielę samochodu bezpieczeństwa na torze będzie tylko kwestią czasu, ale wiadomo, że kurs do tej opcji będzie adekwatny do prawdopodobieństwa zdarzenia. Na całej długości nie ma praktycznie żadnych stref bezpieczeństwa i pobocza. Tor charakteryzuje się słabą przyczepnością, tor się gumuje z biegiem czasu podczas wyścigu, ale z natury jest tutaj bardzo duża wilgotność, mimo wysokiej temperatury. Słaba prędkość średnia, nierówna nawierzchnia na którą skarżą się kierowcy szczególnie przed zakrętem nr 7 gdzie jest najlepsze miejsce do wyprzedzania na torze, mało prostych, wolne 23 zakręty, to na pewno nie sprzyja kierowcom, ciągłe atakowanie szykan których jest multum zakręty z tarkami przygotowane bardziej pod gokarty niż bolidy, więc drobny błąd, zła ocena sytuacji podbicie na tarce, starcenie docisku i ? Barierka lub ściana ;]. Do tego dochodzi noc, jest to jedyny wyścig w całym kalendarzu, w którym kierowcy jadą przy sztucznym oświetleniu no jeszcze w Abu Zabi, ale tam zmrok zaczyna zapadać pod koniec wyścigu i w koncówce zostają włączane lampy. Z technicznych rzeczy to będzie katorga dla skrzyni biegów i układu hamulcowego, żużycie paliwa jest na tym torze największe w całym kalendarzu, dlatego bolidy będą dotankowane pod sufit. Na metę dojadą mega lekkie i tutaj też jest kolejna sprawa - żeby odpowiednio ustawić bolidy, żeby pod koniec wyścigu bolid był stabilny na dochamowaniach itd. W pierwszej sesji treningowej która jest już za nami, kierowcy narzekali na szybkie żużycie opon. Niech podczas wyścigu spadnie jeszcze deszcz i ktoś trafi jakieś H2H lub coś innego grając coś na wyścig po 2T lub 3T poza SC to niech zacznie grać w totolotka ;)
Pierwszy trening widać był brany na poważnie bo nie pojawili się żadni rezerwowi poza Chińczykiem za hinduskiego ogórka. Niby bariera 1.50.000 nie została przekroczona, ale już mniej więcej widać kto tutaj może być w czubie w kwalifiakcjach. McLareny dalej trzymają formę, Alonso to samo, Webber nie najgorzej co cieszy i dobre pozycje FI. Bardzo słabo wypadły ekipy Mercedesa i Lotusa i oby tak zostało do końca Q. Wygrał Vettel tak jak powinno być, on teraz nie może sobie pozwolić na żadną stratę pkt, jeżeli myśli o kolejnym tytule z rzędu a na pewno tak jest ;) Wygrał rok temu, trzymam kciuki za niego i w tym roku. RBR bardzo lubi takie tory i widać to po tym pierwszym treningu, że powalczą na 100%. O strategię na wyścig się nie ma co martwić bo RB ma od tego najlepszych ludzi w stawce. Ogromny pech podczas GP Włoch, gdzie miał problem z alternatorem i znowu tak jak w Walencji po prostu stanął na torze :| Oby ta modyfikacja którą dzisiaj testowali już się nie przegrzewała bo będzie tragedia dla RBR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Panowie, szykuje się nam bardzo ciekawy i emocjonujący weekend Formuły 1, który zapoczątkowały wczorajsze treningi. W FP1 Singapur przywitał kierowców z mokrym torem ale szybko zaczął przesychać i już po 30min do bolidów zaczęto zakładać slicki.
Prognozy mówią, że to jedyny deszcz jaki pojawił się na torze i dalszy weekend wyścigowy będzie na sucho.
FP2 to jak zwykle przygotowanie się do wyścigu oraz porównanie obu mieszanek. I tak super miękkie opony są aż o ok. 1,5s szybsze od miękkich???? ogromna różnica. Degradacja opon jest również bardzo wysoka, nie przypominam sobie abym widział kiedyś tyle kawałków gumy zalegając z boku linii wyścigowej po pierwszych dwóch treningach.
Na kwalifikacje doborową mieszanką będą właśnie opony z czerwonym paseczkiem. O PP będą walczyć: Button, Hamilton, Vettel i Alonso reszta w tym aspekcie się nie będzie liczyć. Niestety Lotusy uważane za faworytów na tym torze, zawiodły na całej linii. Mogę to już stwierdzić bo nawet poprawa przyczepności, która będzie dzisiaj lepsza niż wczoraj nie da Lotusom 2s straty do czołówki. Zauważam również, że Saubery będą słabe, przynajmniej na pojedyńczym okrążeniu w Q. Obraz rozjaśni nam FP3, który już za niecałe 2h.
Zapraszam do dyskusji, ożywmy trochę ten temat !
PEDRO DE LA ROSA COFNIĘTY O 5 MIEJSC NA STARCIE
Pedro de la Rosa otrzyma karę przesunięcia o pięć pozycji na starcie do Grand Prix Singapuru, ponieważ zespół HRT przed sobotnim treningiem zdecydował się wymienić skrzynię biegów w bolidzie Hiszpana.
De la Rosa ukończył wyścig o GP Włoch na 18. miejscu, jednak po zawodach zespół wykrył problem ze
skrzynią biegów. Zmiana na torze Marina Bay oznacza, że Hiszpan otrzyma karę przesunięcia o pięć miejsc, co prawdopodobnie zepchnie zawodnika na ostatnie miejsce
f1wm.pl
Pedro de la Rosa - Narain @2,95 ✅ 24-23 Expekt
Typ dla odważnych. Po co Hiszpan ma walczyć o 23 lokatę jak i tak wystartuje z ostatniego miejsca ?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
PEDRO DE LA ROSA COFNIĘTY O 5 MIEJSC NA STARCIE
f1wm.pl
Pedro de la Rosa - Narain @2,95 Expekt
Typ dla odważnych. Po co Hiszpan ma walczyć o 23 lokatę jak i tak wystartuje z ostatniego miejsca ?​
Ja się trochę pośpieszyłem i zagrałem na Pedro, ale nadzieja jest w tym, że działa reguła 107% jeżeli odpuści to nie załapie się na nią Hiszpan i nie pojedzie w wyścigu, więc ja liczę że pociśnie normalnie i wystarczy jego 1 dobre okrążenie pomiarowe żeby znaleźć się przed Hindusem a wtedy H2H będzie 14:0 w Q ? Już nawet nie chce mi się sprawdzać. Natomiast teraz bym tej pary nie grał bo nie wiadomo co zespołowi HRT siedzi w głowie.


@Abaxas byłem na Monzy i może dlatego nawet nie zauważyłem, że wygrał z nim tam w kwalach. Co do Naraina to na niego wystarczy 1 dobre okrażenie Pedro sam wiesz. W 2 treningu pojechał podobnie, ale teraz nie zdecydowałbym się na granie bo może być na styk.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ja się trochę pośpieszyłem i zagrałem na Pedro, ale nadzieja jest w tym, że działa reguła 107% jeżeli odpuści to nie załapie się na nią Hiszpan i nie pojedzie w wyścigu, więc ja liczę że pociśnie normalnie i wystarczy jego 1 dobre okrążenie pomiarowe żeby znaleźć się przed Hindusem a wtedy H2H będzie 14:0 w Q ? Już nawet nie chce mi się sprawdzać. Natomiast teraz bym tej pary nie grał bo nie wiadomo co zespołowi HRT siedzi w głowie.
W H2H jest 13:1 ???? 2 tygodnie temu we Włoszech Hindus był przed Pedro.
Po za tym jest to pierwszy kontakt Pedro z tym torem a Narain już na nim jeździł rok temu w FP1. Ale rzeczywiście nie ma co teraz ruszać tej pary, ewentualnie za drobne na Hindusa ale i tak kurs już leci w dół... 2,75 Expekt
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Już pomijając karę de la Rosy, to strasznie narzeka na przyczepność w swoim samochodzie i jego czasy na FP3 wyglądają koszmarnie... Granie na Hindusa jak najbardziej uzasadnione.
 
devva 2

devva

Użytkownik
Jak dotąd dobrze prezentuje się Marussia :grin:, w drugim treningu Glock o 0.3 s szybszy od Kovalajnena, w trzecim treningu Pick szybszy prawie o 1,5s od Pietrowa. Co prawda nie przywieźli większych poprawek na to GP, jednak Booth wypowiadał się niedawno że lepiej rozumieją wcześniej wprowadzone pakiety, oraz że tor w Singapurze będzie im odpowiadał. Myślę że mogą nawiązać walkę z Caterhamem, zarówno w kwalifikacjach jak i wyścigu.
Z innych ciekawostek, najwidoczniej na tym torze Sauber może zapomnieć o formie jaką prezentowali przez ostatnie dwa wyścigi, zupełnie inna konfiguracja toru i dużo stracili. Nie sądzę że będą w stanie zdobyć jakieś większe punkty, jeśli w ogóle jakiś zdobędą. Warto tu stawiać ich w parze z Force India.
Red Bull bardzo dużo tu też zyskuje, Vettel wydaje się być pewnym kandydatem do wygrania, chyba tylko Hamilton będzie z nim walczył. Lotus też jakiś słabszy.
Ten sezon jest wspaniały, 2 tyg przerwy, inna charakterystyka toru i spore przetasowania w stawce.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Po trzecim treningu podpisuję się pod tym co napisaliście o Hindusie i dlR. Hiszpan mega wolny w 3 sektorze, narzekał na brak przyczepności, do tego ta kara na starcie. Strata prawie 0.5s do kolegi z zespołu. Jeszcze 17 minut do kwalifikacji więc można złapać kurs na Naraina. Post do usunięcia po rozpoczeciu kwali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jeszcze taki bet na szybkości: Q
Kobayashi - Perez @2,20 ⛔ 18-14 Expekt
Japończyk lepiej spisuje się w Q od swojego kolegi z zespołu, nie chce mi się już spr ile jest w H2H ale wygrywa w nich Kobayshi. W Singapurze Saubery spisują się fatalnie i powinny zakończyć swój udział w Q na drugiej części. W FP3 lepiej zaprezentował się Kobayashi a Perez uszkodził swój bolid uderzając w bandę w tym samym miejscu co Mark Webber.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Alonso - Webber 1,75 Expekt ✅ 5-7
Alonso jeden z kandydatów do Pole Position, Webber z małą przygodą w FP3, za mocno &quot;pocałował bandę&quot; i pękła guma ???? Webber od Vettela nieco odstaje, Alonso jako typowy rzemieślnik ? O(M)???? powinien zameldować się w co najmniej drugiej linii.
Karthikeyan - de la Rosa 2,75 Expekt opisany wyżej ✅ :cool: 23-24

edited: typowy rzemieślnik w F1 - człowiek nie uzyskujący rekordów w żadnym z sektorów, ale notujący wyśmienity czas. Myślałem, że to jasne. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ferrari - Williams @ 1.60✅ Bwin
W praktyce pojedynek Alonso - Maldonado... Uliczny tor, więc Wenezuelczyk ma dużą szansę na kolejną kolizję w F1:] Niby w treningach i Q prezentował się bdb, ale tempo wyścigowe Williamsów w porównaniu do tempa Fernando, to troszkę porównanie a la Łazarek, czyli &quot;gówna do twarożku&quot;...
Od 8 GP, czyli od zwycięstwa w Hiszpanii, Pastor nie zdobył nawet punktu, co przy 5 podiach i dwóch 2.mscach Alonso wygląda śmiesznie...
Ja tu widzę Hiszpana na podium, przy sporym spadku, o ile w ogóle ukończy wyścig:cool:, Pastora...
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Senna zostanie cofnięty o pięć pozycji na starcie do GP Singapuru.
Zespół Williams postanowił wymienić skrzynię biegów w samochodzie Brazylijczyka po jego dzisiejszym wypadku podczas kwalifikacji do Grand Prix Singapuru. Kierowca miał startować do jutrzejszej rywalizacji z siedemnastego pola, jednak, z powodu kary, Senna ustawi jutro swój bolid na dwudziestym drugim polu.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Skupię się na rywalizacji Saubera z Force India. I ta rywalizacja wypada miażdżąco na korzyść FI. Wystarczy tylko spojrzeć na miejsca, które zajmowali kierowcy w poszczególnych sesjach:
I trening: Sauber 10 i 13, Force India 7 i 8
II trening: Sauber 15 i 16, Force India 6 i 7
III trening: Sauber 14 i 18, Force India 4 i 7
Kwalifikacje: Sauber 14 i 18, Force India 6 i 11

Tutaj wyraźna przewaga FI. Widać, że po prostu lepiej jeździ im się po tym torze. Di Resta jest zadowolony ze swojej 6. pozycji. Hulkenberg jest trochę zawiedziony 11. pozycją, czuje niedosyt bo jego bolid było stać na pierwszą 10. Oto jak wypowiadali się obaj kierowcy po kwalifikacjach:

Paul Di Resta, P6
“Wczoraj byłem bardzo zadowolony z balansu bolidu, a dziś popołudniu na ostatnim treningu, wygląda na to że poszliśmy w złą stronę. Wróciliśmy więc do podstaw, aby odbudować szybkość, ostatecznie udało się uzyskać dobry wynik kiedy było to ważne – w Q3. To był mój najlepszy czas tego weekendu. Jesteśmy więc na dobrej pozycji przed wyścigiem, miejmy nadzieję, że uda się zdobyć dobre punkty. Byliśmy dość konkurencyjni na długich przejazdach na treningach, teraz skupimy się na przygotowaniu strategii, trzeba przygotować zjazdy na wymianę opon”.
Nico Hulkenberg, P11
„Mieliśmy bolid, który był w stanie wejść do Q3, więc czuję się rozczarowany, że nie udało się skończyć w pierwszej dziesiątce. Po prostu nie miałem dobrego rytmu w Q2, moje szybkie okrążenia nie były dobre. Popełniłem kilka błędów, co kosztowało mnie brak wejścia do Q3. Teraz skupiam się na jutrze, postaramy się zrobić co się da ze strategią. Startując z 11 pola mogę dowolnie wybrać opony, a widzieliśmy, że tutaj zużywanie się opon jest bardzo ważnym czynnikiem. Muszę ruszyć czysto, przejechać pierwsze okrążenie, wtedy zobaczymy, co da się osiągnąć”.
Zgoła odmienne nastroje panują w teame Saubera. Nie mogą dogadać się ze swoim bolidem i jedyną szansą na dobre pozycje będzie SC. Oto co mówili kierowcy Saubera:

Sergio Perez, P14
„Mamy ciężki weekend w Singapurze. Podstawowym problemem jest to, że z jakiegoś powodu nie możemy zmusić do pracy nowego pakietu. To dla nas niespodzianka, gdyż jak do tej pory rozwój bolidu przynosił nam pozytywne efekty. Brakuje nam sporo siły dociskającej. Moje ostatnie okrążenie w Q2 było czyste i wydaje mi się, że wycisnąłem z niego wszystko. Próbowaliśmy wielu sposobów na poprawę ustawień bolidu, ale nic to nie pomogło.”
Kamui Kobayashi, P18
„Próbowaliśmy wszystkiego, ale nie mogliśmy poradzić sobie z olbrzymią nadsterownością. Nie mam pewności w bolidzie, a to jest ostatnia rzecz z jaką chce się borykać na takim torze ulicznym. Problem jaki tutaj mam przypomina mi to z czym borykałem się w Budapeszcie, gdy także miałem problemy z bolidem. Biorąc pod uwagę bolid, nie wiem jak będę w stanie się odnaleźć w wyścigu. Nie poddam się, to jest pewne. Czasami wyjazd samochodu bezpieczeństwa lub coś innego może włączyć się do gry. Dlatego nadal liczę na punkty dla zespołu.”
Jak dla mnie w tej rywalizacji zdecydowanym faworytem są bolidy FI. Nie dość, że zajęli lepsze miejsca w kwalifikacjach, to bolidy prowadzą się dużo lepiej, kierowcy są zadowoleni i nastawieni na walkę.

Sauber – Force India ✅✅✅
Typ: Force India
Kurs: 1,50
Buk: Bwin



GP Singapuru w tym sezonie zapewne nie będzie różniło się od innych wyścigów ulicznych, czyli wyprzedzeń na torze bardzo mało, za to dużo będzie zależało od strategii i mechaników w boksach. Jak pokazały sesje treningowe dużo będzie zależeć od strategii opon i od tego jak kierowca o te opony zadba. Różnice między mieszankami wynoszą ok 1,5 s, a same opony zużywają się bardzo szybko, co zapewne spowoduje częste wizyty u mechaników. Te wszystkie okoliczności będą faworyzować kierowców dbających o opony, a jednym z nich jest Jenson Button. Jestem ciekaw strategii Buttona na ten wyścig. Gdyby udało mu się pojechać ze strategią na mniej pit stopów, zyskałby dużo czasu, tym bardziej, że w Singapurze jest najdłuższy przejazd przez pit lane spośród wszystkich GP w tym sezonie. Start z P4 i myślę, że na TOP3 stać go jak najbardziej.

Czy Jenson Button będzie w Top 3? ✅✅✅
Typ: TAK
Kurs: 2,20
Buk: Bwin



Ostatni typ na McLarena w rywalizacji z Red Bullem. Hamilton będzie bronił P1, a Button atakował z P4 Vettela, który startuje z P3 (wydaje mi się, że w tej rywalizacji nie liczy się już Webber P7, ale kto wie ???? ). Oba teamy w czołówce w każdej sesji treningowej. Szalał Vettel, który wygrał wszystkie sesje, ale w kwalifikacjach musiał uznać wyższość Hamiltona. Na tym torze trudno jest wyprzedzać i dlatego liczę, że Hamilton obroni się przed Vettelem. Poza tym na 4. wyścigi aż 3 razy zwyciężali kierowcy, którzy wygrywali kwalifikacje.

McLaren – Red Bull ⛔⛔⛔
Typ: McLaren
Kurs: 1,40
Buk: Bwin
 
T 12

termigez

Użytkownik
Lorus - Mercedes 2 1.90 milenium ✅

Lotusy startują z 8 i 12 pozycji, Mercedesy z 9 i 10. Mercedesy nie wystąpił w Q3 ponieważ:

Zespół Mercedes AMG podszedł do dzisiejszych kwalifikacji przede wszystkim z myślą o zmaksymalizowaniu swoich szans w niedzielnym wyścigu i postanowił nie ustanawiać czasów okrążenia zarówno w przypadku Nico Rosberga, jak i Michaela Schumachera. Dzięki temu mają możliwość wyboru ogumienia na starcie.
Mercedesy mają pomysł na ten wyścig, mają wykonawców, jest postęp z nowym pakietem aerodynamicznym, powinni sobie poradzic z Grosjeanem i wskoczyc do 8.

e: Ryzyko owszem było, ale się opłaciło. Mercedes 5, Lotusy 6 i 7 ????
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Lorus - Mercedes 2 1.90 milenium

Lotusy startują z 8 i 12 pozycji, Mercedesy z 9 i 10. Mercedesy nie wystąpił w Q3 ponieważ:



Mercedesy mają pomysł na ten wyścig, mają wykonawców, jest postęp z nowym pakietem aerodynamicznym, powinni sobie poradzic z Grosjeanem i wskoczyc do 8.
Radzę uważać, jak jeszcze Schumi tak to Rosberg może wykonać wszystko, poza tym Kimi na pewno nie będzie wolny a Lotus ma bardzo dobre tempo wyścigowe w przeciwieństwie do słabego ogólnie Mercedesa w tym roku.

Maldonado-Webber 1 1.90 totomix

Pastor wygląda bardzo mocno, Webber ostatnio bez rewelacji od GB nie był w pierwszej 5, wszystko upchnięte w RB w Vettela ????

Perez-Hulkenberg 2 1.90 totomix

Hulkenberg miał pecha że nie wszedł do Q3, FI ma znakomite tempo na tym torze co potwierdzali w treningach i Quali, Sauberom tor nie leży w ogóle, Perez w wyścigach potrafi podskoczyć, potrafi zaskoczyć na jeden Pit ale nie na torze gdzie opony będą trzymać po 15okrążeń.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Lorus - Mercedes 2 1.90 milenium
Lotusy startują z 8 i 12 pozycji, Mercedesy z 9 i 10. Mercedesy nie wystąpił w Q3 ponieważ:

Mercedesy mają pomysł na ten wyścig, mają wykonawców, jest postęp z nowym pakietem aerodynamicznym, powinni sobie poradzic z Grosjeanem i wskoczyc do 8.
Ja zaś myślę, że kto jak kto ale właśnie Schumacher może się rozbić wszyscy wiedzą, że jest spore prawdopodobieństwo, że wyjedzie Safety Car a jakoś lecą po statystykach
Ilosc kierowcow sklasyfik.? (17.5) + kurs 1,50 Milenium myślę, że 4 na bank odpadną liczę jednak że 18 ukończy bo jak będzie kraksa to pociągnie 2-3 bolidy 2-3 nie dojadą to by było akurat zresztą kraksa może być dopiero pod koniec nie musi być na pierwszych okrążeniach:grin: i mogą nie dojechać a być sklasyfikowani++++++
Nawet mi się udało przewidzieć Michael Schumacher, który zaraz po wznowieniu wyścigu z impetem uderzył w tył bolidu Jeana-Ericka Vergne.
Szkoda że tego nie zagrałem ale i tak spoko no i Hamilton zawalił

 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Pastor Maldonado nie ukonczy wyscigu
bet365
3.75
Venezuelczyk pewnie bedzie chcial odniesc kolejne zwyciestwo bo jest do tego niepowtarzalna szansa gdyz startuje z 2 poz. Przed dojazdem do pierwszego zakretu mysle ze bedzie chcial za wszelka cene przeskoczyc Hamiltona a obaj slynal z agresywnej jazdy.Poza tym Pastor bedzie naciskany przez siedzacych mu na ogonie Vettela, Buttona i Alonso a wtedy na ulicznym torze o blad jest nie trudno.

Troche w innych okolicznosciach ale mimo wszystko Maldonado nie ukonczyl.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Podążając za statystykami:
Czy kierowca startujący z PP wygra wyścig: TAK @1,6 ⛔Expekt no tak, awaria
3/4 razy GP Singapuru wygrywał kierowca startujący z PP. Tylko raz w pamiętnym pierwszym wyścigu na tym torze wygrał Alonso startując z 15 pozycji (wszyscy wiemy dlaczego). Dzisiaj Hamilton ma świetny samochód i moim zdaniem tylko jakaś awaria pozbawi go zwycięstwa.
Czy będzie Safety Car: TAK @1,25 ✅Expekt &gt;&gt; było już 1,11 ;/
Tu nie ma innej możliwości, we wszystkich dotychczasowych wyścigach w Singapurze wyjeżdżał SC. Dlaczego ? To pokazał wczoraj m.in. Senna i Petrov.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Na szybko, bo zaraz spalą gumę
Koniec pierwszego okrążenia - pozycja
Mark Webber 8. lub gorzej @ 2.50 bet365

Webber nie słynie z cudownych startów, każdy to wie. Liczę na to, że dzisiaj będzie podobnie.
Wiadomo, zamieszanie itd. na starcie = typ trochę loteria, jednak kurs fajny, warto zaryzykować.
P.S. Pozycja startowa Australijczyka to 7. pole.
EDIT: Tia... Webber ściął pierwszy zakręt i tylko dzięki temu utrzymał swoją 7 pozycję. Sędziowie niby zajęli się tym ale postanowili nie karać. Gdyby zamiast asfaltu była tam trawa to już pewnie by tego nie ścinał i straciłby parę ładnych pozycji. Cóż, sport jest niesprawiedliwy ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom