Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

ogracbukmachera.blogspot.com

13 września 2012 22:50
1
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
Witam, chciałem przedstawić i jednocześnie zachęcić do odwiedzenia strony: http://www.ogracbukmachera.blogspot.com
Typuję tam od dłuższego czasu, publicznie podaję typy singlowe, a od niedawna przeprowadzam publiczny test progresyjny. Będę podawał tutaj na bieżąco informacje dotyczące działania strony jak i wyników.
EDIT:Jeśli są osoby, które regularnie prowadzą blogi itp. to chętnie się wymienię linkami. Warunek konieczny - blog musi być prowadzony regularnie. W tej sprawie kontaktujcie się ze mną na PW.
Pozdrawiam i zapraszam!

17 września 2012 09:21
2
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
Zaczyna się robić ciekawie. Test progresyjny doszedł do siódmego progu. Coraz wyższe stawki oznaczają potencjalnie wyższe wygrane. Próg siódmy możecie zobaczyć w dwóch miejscach - na forum i na blogu:
Progresja #5 - Próg 7 (wrzesień 2012)
TEST Progresja - AKO 3 lub więcej
Oprócz tego jednocześnie typuję singlowo. Na ten moment po 4 typach mam yield na poziomie +7,14%. Czyli całkiem przyzwoicie. Na samym blogu zmieniłem formę podawania statystyk w boksie po prawej stronie, wszystko jest teraz jasne i przejrzyste. Oprócz tego edytowałem podstronę "Typy Dnia- jak gram?", gdyż, stawki, wartości procentowe i sam bankroll zdecydowanie się różnił będzie niż wartości z poprzedniego sezonu. Co więcej, każdy typ podany na forum jest podawany na blogu. Jeśli nie chcecie szukać zbędnie wszystkich typów, to polecam w chmurze po prawej stronie wejść w tag o nazwie "Typy Dnia", które Wam pogrupują tylko wszystkie zdarzenia, które zrealizowałem lub są w trakcie realizacji.
Zapraszam na bloga:


Pozdrawiam!

30 września 2012 11:22
3
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
Dużo się działo w ostatnim czasie. Po pierwsze - nieudany test progresyjny. Więcej znajdziecie w tematach powyżej. Po drugie, cały czas typuję singlowo. Po trzecie, rozwijam bloga, dziś umieściłem post z podejmowaniem współpracy z aktualnymi blogami bukmacherskimi, zainteresowanych zapraszam tutaj:Pozdrawiam!
http://ogracbukmachera.blogspot.com/

21 marca 2013 22:18
4
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
http://ogracbukmachera.blogspot.com/2013/03/pene-podsumowanie-dziaan-i-cele-na.html
Witaj!

W poniższym wpisie na blogu będę szczery jak się tylko da. Jasno przedstawię fakty, które chcę przekazać. Mam duże ambicje co do serwisu Ograć Bukmachera. Ostatnio go strasznie zaniedbałem (który to już raz...), a chcę by blog tętnił życiem. Chcę zrobić podsumowanie całej działalności bloga. Od dnia pierwszego do dzisiaj. Będzie bardzo szczegółowo i konkretnie. Zapowiada się długi wpis, więc będę naprawdę szczęśliwy, jak przeczytasz wszystko, jest to dla mnie ważne. Zapraszam do czytania, bardzo Cię to zainteresuje.

Aby przeczytać wpis, kliknij w poniższy link:

Pełne podsumowanie działań i cele na przyszłość [WAŻNE]


Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
RobertByku

27 marca 2013 12:44
5
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
W wyszukiwarce Google samo hasło ma ponad 1 280 000 wyników wyszukiwań. Gdy sprecyzujemy wyrażenie do tematu systemy gry, to Google pokazuje ponad 147 000 wyników. Nie ma w branży zakładów bukmacherskich drugiego takiego słowa, który by wywoływał tak wielkie poruszenie. Kontrowersje, wielkie emocje i skrajne opinie to chleb powszedni tego tematu. Ktokolwiek zaczyna próbować tego sposobu, do tego wyrażając swoją opinię na ten temat, natychmiastowo staje się popularny (przynajmniej na jakiś czas, póki nie zejdzie na ziemię). Nie wiadomo czy jest jakakolwiek grupa graczy, która korzystając z tego systemu gry miała w oczach łzy szczęścia. W większości wypadków (niestety) widzimy rzeź niewiniątek, co w 99% skutkuje bankructwem. Chcę napisać subiektywną opinię na ten temat. Chcę o tym napisać jako osoba, która trzy razy podejmowała próbę i trzy razy się wykrwawiła.

Jakie to słowo? Który system gry wywołuje tak wielkie zamieszanie? Ten system to progresja.


18 września 2013 19:47
6
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
Ligi europejskie ruszyły pełną parą. Typy podaję ciągle na bieżąco. Wyniki są, satysfakcja również. Blog zaczyna się rozkręcać. Jest FanPage, są odwiedzające osoby.

UWAGA - ciąglę poszukuję blogów do wzajemnej współpracy, przede wszystkim chodzi mi o wymianę linkami!


Ze szczegółami zapraszam do PW. Pozdrawiam i zapraszam na bloga

Ograć Bukmachera

21 września 2013 13:22
7
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
NOWOŚĆ!
Dodałem okienko z chatem do konwersacji na blogu w czasie rzeczywistym! 😄 Przez tydzień będę testował tę formę kontaktu, zobaczę jak się będzie to sprawować 😄
Zapraszam na chat na blogu!
http://ogracbukmachera.blogspot.com/

9 września 2015 13:25
8
robertbyku
robertbyku
Gru 2010
357 70 9
Wracam nie tylko do typowania, ale również do prowadzenia bloga.

Posprzątałem bloga, jest przejrzysty. Również tam będę podawał te same typy, co podaję na tym forum. Oczywiście będę starał się uzupełniać bloga o dobrą i użyteczną treść, więc zapraszam do odwiedzania.

Więcej o moim powrocie do grania i ich powodach przeczytasz w poniższym wpisie.


7 38
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.