>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 18.09.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Kursy od William Hill:


&gt;&gt; Zgarnij Darmowy zakład do 25 euro!! &lt;&lt;
We wtorek rusza faza grupowa piłkarskiej ligi mistrzów. Czekają na 8 ciekawych spotkań. Niewątpliwie najbardziej elektryzującym meczem dla kibiców będzie spotkanie Realu Madryt z Manchesterem City. Faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy, ale czy słusznie? Czu kurs 1.60 na Królewskich jest warty grania?
&quot;Polska&quot; Borussia rozgrywki champions league rozpoczyna na własnym stadionie. Rywalem jest Ajax Amsterdam, który w ostatnich 5 spotkaniach strzelał minimum 2 bramki w każdym meczu. Czy i tym razem skuteczności zespołowi ze stolicy Holandii nie zabraknie?
Paris Saint-Germain w rozgrywkach krajowych bardzo zawodzi. Dopiero 8 miejsce w Ligue 1, z dorobkiem 6 punktów (rozegrane 4 kolejki) i stosunek bramek 4-3 to bardzo mizerny dorobek jak na zespół tej klasy. Wszystkie 4 bramki do tej pory zdobywał Zlatan Ibrahimović. PSG we wtorek podejmuje u siebie Dynamo Kijów. Kurs 1,55 w William Hill myślę, że warty zagrania. Goście nw wyjazdach w swojej lidze nie grają najlepiej, bilans to 2-0-2.

Co Wy sądzicie o wtorkowych spotkania? Na jakich meczach możemy zarobić, których unikać?
Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz.
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie: Liga Mistrzów z William Hill. Darmowe zakłady czekają na Was!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Oglądam mecz PSG z Toulouse i przyszedł mi do głowy pewien typ na mecz Z Dynamem Kijów.
PSG gra tragicznie.Nie za bardzo tego da się oglądać.Myślę że do wtorku w ich grze niewiele się zmieni i można zagrac na to że Dynamo strzeli bramkę.
Myślę że Schalke , Zenit i Manchester City też powinny strzelić przynajmniej po jednym golu ale tym zespołom przyjrzę się podczas weekendowych gier.
EDIT : 10 sekund po napisaniu postu PSG robi kontre i jest 2-0 ????
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
HSC Montpellier - Arsenal FC 2 DNB (1.55 - Bet-at-home) ✅
Kurs 1.55 przy DNB w potyczce z Montpellier biorę z pocałowaniem ręki. Arsenal nabiera wiatru w żagle po nieprzekonywującym początku w Premier League. Wyniki 2:0 z Liverpoolem oraz dzisiejsza wygrana 6:1 nad Southampton pokazują formę zwyżkową The Gunners. I pewnie równie efektownie będą chcieli rozpocząć zmagania w Lidze Mistrzów. Po odejściu van Persiego Arsenal miał stracić bardzo dużo na grze ofensywnej, jednak ładnie w grę zespołu wkomponowali się Podolski oraz Cazorla i póki co są to transfery trafione w dziesiątkę.
W obecnym sezonie Montpellier jest cieniem mistrzowskiej drużyny z poprzedniego sezonu. Na 5 meczów w lidze francuskiej HSC wygrało zaledwie jeden - z bardzo słabo spisującym się Sochaux, jeden remis na start rozgrywek oraz 3 porażki - z Lorient, Marsylią oraz Reims. Przetrzebiona drużyna nie została odpowiednio wzmocniona przed sezonem i nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki z drużynami z Ligue 1. Champions League na tą chwilę jest za wysokim progiem dla tej drużyny.
Porównując formę obu ekip przewiduję zwycięstwo Arsenalu. Dla bezpieczeństwa warto wziąć DNB, gdyż HSC może postawić na maniakalną grę defensywną dającą na starcie rozgrywek przynajmniej jeden punkt.
PSG - Dynamo Kijów - Gole drużyna 2 - TAK (1.70 - Bet-at-home) ✅
Warto pokusić się po dość atrakcyjnym kursie na bramkę dla Dynama. Paris Saint Germain naszpikowana gwiazdkami szuka własnego stylu. Paryżanie potrzebują czasu na zgranie się i zrozumienie na boisku jak i poza nim. W głowach arabskich włodarzy umaniła się drużyna, która od startu sezonu będzie niszczyć wszystkich. Niestety albo stety - to jest sport - same pieniądze nie grają, a mogą tylko i wyłącznie dopomóc w osiąganiu wyników. Sądząc po ostatnich wygranych w lidze można stwierdzić, że PSG pomału wraca na obrane tory. Dynamo jadąc do stolicy Francji nic nie traci na starcie i zapewne będzie chciało zagrać o pulę punktową. Remis będzie bardzo cenną zdobyczą i sądzę, że będzie to dość ciekawy pojedynek z bramkami. Obstawiam przynajmniej jedną ze strony ekipy z Kijowa, gdyż w dość dobrej dyspozycji są napastnik - Ideye, który od sierpnia strzelił dla Dynama 6 bramek, Krancjar (ostatni ligowy mecz - 2 bramki; od sierpnia - 4) oraz Jarmolenko, który trafiał dla Kijowian m.in w meczu z Szachtarem 2 września. Typuję remis po 2.
 
Z 618,7K
Real -Manchester City
typ 1 kurs 1,60
William Hill
To napewno bedzie szlagierowy pojedynek pierwszej kolejki w fazie pucharowej.Real mimo ze ostatnio w lidze spisuje sie przecietnie moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.W ostatnim przegranym pojedynku w lidze z Sevilla niegrali oni znowu tak zle i mysle ze na swoim stadionie pokonaja Manchester City.Przeciesz tacy zawodnicy jak Ronaldo,Modric czy Benzema potrafia rozmontowac kazdy blok obronny.Druzyny angielskie zdecydowanie traca na wartosci w spotkaniach wyjazdoweych a w Hiszpani zawsze gralo sie im bardzo ciezko.Podsumowujac typ na Real jest typem malo ryzykownym i powinien siasc
 
akade 41

akade

Użytkownik
Oglądam mecz PSG z Toulouse i przyszedł mi do głowy pewien typ na mecz Z Dynamem Kijów.
PSG gra tragicznie.Nie za bardzo tego da się oglądać.Myślę że do wtorku w ich grze niewiele się zmieni i można zagrac na to że Dynamo strzeli bramkę.

EDIT : 10 sekund po napisaniu postu PSG robi kontre i jest 2-0 ????
Może i tragicznie, ale ile tam zaszło zmian? Obecnie jest to jeden z najbardziej napchanych klubów na ten sezon jeżeli chodzi o drużyne/zmiany/transfery.
Ja oceniam PSG w lidze na ponowny puchar. A LM na miejsce 1/4 jeżeli zdążą się zgrać..
A co do reszty Milan - Anderlecht [ Anderlecht ], i tyle chyba(?) Dortmund moze jeszcze..
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Real obecnie nie do grania, chyba, że przeciwko. Widać, że brakuje im formy. Cała drużyna po za kilkoma przebłyskami gra bardzo słabo. Obecnie może 2-3 zawodników gra na solidnym poziomie ale bez rewelacji. Jest to Pepe, Modrić i Higuain, który też marnuje sytuację na potęgę, a LM to nie były rozgrywki w których popisywał się wcześniej skutecznością. Real musiałby się zmobilizować niczym na Barcelonę, żeby wygrać ten mecz. Od początku sezonu zagrali jeden mecz dobry z Barceloną. Reszta to słaba, albo bardzo słaba. Dalej nie nauczyli się bronić przy stałych fragmentach gry. W tym sezonie to już 3-4 bramka tak stracona. A City to drużyna, która potrafi strzelać po stałych fragmentach gry. Wstępnie postawiłbym, że City strzeli, bardziej ryzykownie X2 lub over 1,5 City.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Real Madryt - Manchester City
Typ : X2
Kurs 1.98
Bukmacher : STS

Zdecydowanie największy hit pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szlagier między mistrzem Hiszpanii a mistrzem Anglii. Jesli spojrzec na ostatnie spotkania tych druzyn w ligach to Real niestety słabo, 1 zwycięstwo 1 remis i aż 2 porażki z mało wymagajacymi przeciwnikami.. natomiast Manchester 2 zwycięstwa i 2 remisy z rywalami napewno o wiele cięzszymi niz rywale Realu. Obiektywnie patrząc jesli by porównac te 2 zespoły w czasie szczytowej formy obstawiałbym szanse 55% do 45% dla Realu, nie wielka róznica lecz przy dzisiejszej formie obstawiam 65% do 35% dla Manchesteru. Dla bardziej ryzykownych polecałbym zwyciestwo City po kursie 4.60. Ja jednak postawie X2

Montpellier - Arsenal
Typ : 2
Kurs 2.30
Bukmacher : STS

Kolejny napewno widowiskowy mecz, lecz w tym wypadku faworyt wydaje mi się prosty. Kanonierzy wracają do formy i styl gry jaki teraz prowadzą z wielką checią chce sie ogladac. Wygrana z Liverpoolem 0-2 oraz pogrom Southampton aż 6-1, Montpieller jak juz ktos wspomnial cień druzyny sprzed roku. Kurs 2.30 aż żal nie skorzystac. Moze nawet pokuszę sie o handicap.

Olympiakos - Schalke
Typ : 2
Kurs 2.70
Bukmacher : STS

Ten mecz poprostu wydaje mi sie ze Schalke powinno wygrac, Olympiakos to zespół o klase gorszy od Schalke, ostatni mecz Schalke wygralo 2-0 i mysle ze forma jest i we wtorek im dopisze .
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Real Madryt - Manchester City
Typ : X2
Kurs 1.98
Bukmacher : STS
Zdecydowanie największy hit pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szlagier między mistrzem Hiszpanii a mistrzem Anglii. Jesli spojrzec na ostatnie spotkania tych druzyn w ligach to Real niestety słabo, 1 zwycięstwo 1 remis i aż 2 porażki z mało wymagajacymi przeciwnikami.. natomiast Manchester 2 zwycięstwa i 2 remisy z rywalami napewno o wiele cięzszymi niz rywale Realu. Obiektywnie patrząc jesli by porównac te 2 zespoły w czasie szczytowej formy obstawiałbym szanse 55% do 45% dla Realu, nie wielka róznica lecz przy dzisiejszej formie obstawiam 65% do 35% dla Manchesteru. Dla bardziej ryzykownych polecałbym zwyciestwo City po kursie 4.60. Ja jednak postawie X2
Nie zgadzam się z tym typem, bo:
- City nie gra już tak dobrze jak w zeszłym sezonie;
- Real ma większe doświadczenie na europejskim podwórku
- Mecz jest na Santiago Bernabeu co jest ogromnym atutem Królewskich
- Real ma Ronaldo, który jest w stanie w pojedynkę wygrać mecz, mimo braku formy
- Zawodnicy Realu będą ogromnie zmotywowani, bo jeżeli przegrają w tym meczu to na prawdę będzie słabiutkie rozpoczęcie sezonu ( mam nadzieje, że zagrają tak jak w rewanżu z Barcą)
Ogólnie raczej przychylałbym się do zwycięstwa Realu, ale najlepiej pooglądać z 15 minut mecz na żywo i wtedy coś obstawić.
Dla mnie NO BET.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym typem, bo:
- City nie gra już tak dobrze jak w zeszłym sezonie;
- Real ma większe doświadczenie na europejskim podwórku
- Mecz jest na Santiago Bernabeu co jest ogromnym atutem Królewskich
- Real ma Ronaldo, który jest w stanie w pojedynkę wygrać mecz, mimo braku formy
- Zawodnicy Realu będą ogromnie zmotywowani, bo jeżeli przegrają w tym meczu to na prawdę będzie słabiutkie rozpoczęcie sezonu ( mam nadzieje, że zagrają tak jak w rewanżu z Barcą)

Ogólnie raczej przychylałbym się do zwycięstwa Realu, ale najlepiej pooglądać z 15 minut mecz na żywo i wtedy coś obstawić.

Dla mnie NO BET.
Po czym wnioskujesz że Manchester nie gra tak jak w poprzednim sezonie? Dopiero rozegrali 4 mecze ligowe i nie zanotowali zadnej porazki. Nie zapominaj że to mistrz Anglii, najlepszej ligi na globie, doświadczeni faktycznie nie są ale maja w zanadrzu mecze z United,Chelsea,Arsenalem czyli druzynami równie wielkimi co Real i myśle ze to nie zrobi róznicy na poziomie Ligi Mistrzów. Real zmotywowany a City to juz nie? odpuszczą sobie. Heh ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Montpellier – Arsenal

Sensacyjny mistrz Francji podejmuje Arsenal. Dla zawodnika Kanonierów Oliviera Giroud jest to na pewno ważny mecz, bo właśnie z Montpellier przeniósł się do ekipy Wengera. Montpellier jest drużyną mało znaną w Europie. Ich największym sukcesem jest wygranie Pucharu Intertoto w 1999 roku. Arsenal to uznana marka w Europie. Występują w LM co roku, także doświadczenie i ogranie zdecydowanie po ich stronie. Przejdźmy do przedstawienia poczynań ligowych obu klubów.

Już po pierwszych meczach Montpellier widać, że mistrzostwo to był tylko jednorazowy wyskok. 5 meczów, bilans 1-1-3 i 16 miejsce. Jedno jedyne zwycięstwo ze słabym Sochaux. Arsenal rozpoczął sezon słabo jak na drużynę z TOP4 – dwa bezbramkowe remisy, ale trzeba przyznać że z drużynami solidnymi, u siebie z Sunderlandem i na wyjeździe ze Stoke, które zremisowało również z Man City. Później przyszły dwa zwycięstwa – z Liverpoolem na wyjeździe (ale The Reds grają słabo) oraz pogrom z Southampton 6:1 (może dziwić rozmiar tej porażki, bo przecież Southampton dwa razy przegrał z United i City po 3:2 i w każdym z tych meczów nawet prowadził). Arsenal jak na razie stracił tylko jedną bramkę, gdzie Montpellier dał sobie wbić aż 8. Także widać, że w lepszej formie są gracze Arsenalu.

Wenger dysponuje lepszymi graczami. Są to gracze doświadczeni, grali już w LM, czego nie można powiedzieć o graczach Montpellier. Obaj trenerzy jeszcze nie ustalili kadry meczowej, ale nawet gdyby wśród Kanonierów zabrakło dwóch czy trzech podstawowych graczy, to ich kadra będzie mocniejsza. Na pewno zabraknie takich graczy jak Sagna, Wilshere, Rosicky, którzy leczą kontuzję.

Arsenal powinien poradzić sobie z mistrzem Francji, a przynajmniej nie przegrać tego meczu. W poprzednim sezonie rywalizował z Marsylią, z którą wygrał skromnie 1:0 po bramce w ostatnich minutach. W tamtym meczu Kanonierzy nie byli faworytami bukmacherów, w tym są faworytem, ale nieznacznym. W grupie są również Olympiakos i Schalke. Śmiem twierdzić, że Montpellier zajmie w tej grupie ostatnie miejsce, bo każdy z jej przeciwników ma już doświadczenie w Europie i w swojej lidze nie gra tak słabo jak Montpellier. W poprzednim sezonie Borussia Dortmund pokazała, co oznacza brak ogrania na poziomie LM – ostatnie miejsce w grupie, mimo że na krajowym podwórku grali bardzo dobrze. Najlepiej ten mecz postawić z podpórką, bo nigdy nie wiadomo czy Montpellier nie postawi autobusu w polu karnym w nadziei żeby zdobyć choćby punkt. Kursy na Arsenal spadają, warto się spieszyć.

Montpellier – Arsenal ✅✅✅
Typ: 2DNB
Kurs: 1,48
Buk: Bwin



Real Madryt – Manchester City

Mistrz Hiszpanii podejmuje mistrza Anglii. Jest to zapewne najciekawsze spotkanie tej kolejki. Real bardzo słabo zaczął ligę. W czterech meczach bilans 1-1-2, aż 8 punktów starty do prowadzącej Barcelony, także marzenia o obronie mistrzostwa się oddaliły. Jak na siebie to strzelają bardzo mało bramek, zaledwie pięć w czterech meczach. Coś w tej maszynce nie działa jak należy. Oczywiście w międzyczasie były jeszcze mecze o Superpuchar Hiszpanii, a tam porażka na wyjeździe 2:3 i wygrana u siebie 2:1, chociaż ten mecz ułożyła trochę czerwona kartka dla Barcy. Gracze Realu raz po raz marnowali sytuacje, a Katalończycy w drugiej połowie mimo osłabienia mogli spokojnie doprowadzić do wyrównania.

Z kolei Man City jak na mistrza rozpoczął sezon średnio – dwa zwycięstwa i dwa remisy. Zwycięstwa odniesione u siebie, natomiast remisy w meczach wyjazdowych. Ich gra także nie porywa. Może i dużo strzelają, ale dużo też tracą (bilans w czterech meczach 9-6). Ostatni mecz to remis 1:1 ze Stoke. Z tego wyniku Mancini może być raczej zadowolony, bo Britannia Stadium to chyba obecnie najcięższy teren w Anglii.

Zupełnie nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz: 1,60-3,90-5,25. Ja tutaj widzę szanse 50/50. W tak mizernej formie zupełnie nie opłaca się stawiać na Real. Na pewno faza grupowa to nie będzie spacerek jak sezon temu, gdzie w słabej grupie wygrali wszystkie mecze. Po słabym początku sezonu w zespole panują niedobre nastoje. Dość, że wyniki jak i gra nie napawają optymizmem to jeszcze swoje fochy pokazuje Cristiano, który czuje się smutny w Realu. Temu zachowaniu dziwią się koledzy, którzy też nie wiedzą o co chodzi Portugalczykowi. Do tego doszły spekulacje, że Ronaldo mógłby przejść do … Man City, lub nawet powrócić do Man United. Ta cała sytuacja źle wpływa na drużynę. Co do City to oni w tym meczu nie mają nic do stracenia. To Real musi ten mecz wygrać, choćby po to aby odbudować morale. City wyjdzie na luzie i jeżeli zobaczą słabość Realu to na luzie będą grać. Dysponują takim składem, że spokojnie są w stanie odnieść zwycięstwo. Ja w tym meczu zagram bezpiecznie handicap 0:2 na Man City. Nie sądzę, żeby goście jeśli już mają przegrać, przegrali różnicą dwóch lub więcej bramek. Real ma problemy ze zdobywaniem bramek, w defensywie też nie zachwycają. Kurs na h(0:2) bardzo przyzwoity, bo 1,44. Widzę tutaj value, bo przy obecnej formie Realu nie wyobrażam sobie wygranej dwu-, trzybramkowej. Wg mnie nawet większe szanse na wygraną ma Man City, dlatego drugi typ na DNB.

Real Madryt – Manchester City ✅✅✅
Typ: 2 handicap(0:2)
Kurs: 1,44
Buk: Bwin


Typ: 2DNB ⛔⛔⛔ //było blisko...
Kurs: 3,8
Buk: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
A co do reszty Milan - Anderlecht [ Anderlecht ], i tyle chyba(?) Dortmund moze jeszcze..
na Dortmund zagrają sami laicy oglądający sport po wiadomościach w tvp. Jak dla mnie to pójdzie tutaj masówka na &quot;czystą jedynkę&quot; nie zapominajmy, że Dortmund miał prawie dziesięcioletnią przerwę z LM nie wliczając poprzedniego sezonu. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. Drużyna ogrywająca każdego w bundeslidze w grupie zdobywa 4 punkty remisując szczęśliwie z Arsenalem i wygrywając u siebie z Olympiakosem. Ostatnie miejsce w grupie z bilansem bramkowym 5-12. Dla przyrównania spójrzmy na Bayern, który przegrywał trzykrotnie z BVB w ubiegłym sezonie, a był finalistą LM. Ajax to typowy wyjadacz, sezon w sezon LM i przeważnie wychodzi z grupy. W tamtym sezonie nie trafił łatwo z grupą, Real -6 punktów, Lyon +2, Dynamo Zagrzeb +6. Jestem przygotowany na to, że zaraz zostanę z*****y za moją teorię. W tym spotkaniu podoba mi się kurs na podwójną szansę na remis, który wacha się w granicach 2,1-2,3 no albo granie x2 chociaż nie widzę sensu w takim spotkaniu. Z wtorkowych meczy to pod uwagę wezmę granie na Arsenal, Real, Milan - drużyny które nie powinny przegrać no i może Malagę, fajny kurs, chociaż LM rządzi się swoimi prawami :p
Dortmund - Ajax
pierwsza albo druga połowa remis
Sportingbet 2,1 ✅
późniejszy typ został usunięty...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Montpellier - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal strzeli powyżej 2,5 gola
Kurs: 5,50
Stawka: 2/10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na stadiony w całej Europie powracają najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe - Liga Mistrzów. Wybrałem spotkanie Arsenalu Londyn, który jedzie na Stade de la Mosson, aby zmierzyć się z obecnym Mistrzem Francji - Montpellier.
Szczerze powiedziawszy z drużyny, która w zeszłym sezonie wywalczyła mistrzostwo, nie zostało za wiele... To nie to samo Montpellier. Obecnie w Ligue 1 rozegrali pięć spotkań, w których zdobyli zaledwie cztery punkty. Jednyą wygraną odnieśli ze słabiutkim Sochaux, które według mnie będzie w tym sezonie walczyć do końca o utrzymanie. Na stare śmieci przyjedzie najlepszy strzelec Montpellier z ubiegłego sezonu - Olivier Giroud. Francuz co prawda w Arsenalu nie może sie odblokować, ale może gdy zagra na swoim dawnym boisku, przypomnij sobie jak się pakowało bramki w Ligue 1.
Jeśli zacznę wychwalać Arsenal, pomyślicie, że piszę to wszystko tylko dlatego, iż jestem ich kibicem. Jednak każdy kto miał okazję oglądać sobotnie spotkanie na Emirates Stadium przeciwko &quot;Świętym&quot;, może śmiało powiedzieć, że Arsenal zagrał bajeczną pierwszą połowę. W drugiej natomiast była już pełna kontrola gry. Gdyby nie błąd naszego rodaka - Wojciecha Szczęsnego - Arsenal zapewne zaliczył by kolejne spotkanie bez straty bramki. Na początku sezonu, można było spokojnie zadawać sobie pytania jak to będzie z ekipą &quot;Kanonierów&quot;. Dwa remisy po 0:0, jednak na trudnych terenach. Potem przyszedł pierwszy poważniejszy sprawdzian i mecz na Anfield Road, z którego podopieczni Wengera wyszli z oceną pięć z plusem. Następnie było wyżej już wspomniane spotkanie z Southampton. Nowe nabytki Wengera zgrały się już z resztą zespołu, co było widać właśnie w tym spotkaniu. Kapitalnie zagrał Podolski, mniej widoczny jednak zawsze niebezpieczny Cazorla. Do składu na mecz Ligi Mistrzów ma wrócić - Abou Diaby - to dzięki niemu wynik na Anfield był jaki był. Francuz zagrał wtedy mecz życia. Ogólnie gra Arsenalu może się podobać. Ktoś powie, ale zaraz, zaraz przecież to 6:1 nie jest wcale takie kolorowe jakby się wydawało. W meczu były dwa samobóje. To prawda, jednak to co Gibbs zrobił w obu przypadkach, pozwala mówić śmiało, że to była bardziej zasługa gospodarzy niż gości, którzy wpakowali dwukrotnie piłkę, do swojej bramki.
Drużynie z Stade de la Mosson nie daję większych szans w tym spotkaniu. Nie wiem dlaczego i co jest tego powodem, ale Montpellier stało się obecnie średniakiem Ligue 1. Jeśli chodzi o ich grę. Myślę, że ogólnie Liga Mistrzów, to za duży próg dla podopiecznych René Girard&#39;a, a swoje pierwsze spotkanie w grupie przegrają z przyjezdnymi z Londynu. Arsenal zaś dokona kanonady i strzeli przynamniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
akade 41

akade

Użytkownik
na Dortmund zagrają sami laicy oglądający sport po wiadomościach w tvp. Jak dla mnie to pójdzie tutaj masówka na &quot;czystą jedynkę&quot; nie zapominajmy, że Dortmund miał prawie dziesięcioletnią przerwę z LM nie wliczając poprzedniego sezonu. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. Drużyna ogrywająca każdego w bundeslidze w grupie zdobywa 4 punkty remisując szczęśliwie z Arsenalem i wygrywając u siebie z Olympiakosem. Ostatnie miejsce w grupie z bilansem bramkowym 5-12. Dla przyrównania spójrzmy na Bayern, który przegrywał trzykrotnie z BVB w ubiegłym sezonie, a był finalistą LM. Ajax to typowy wyjadacz, sezon w sezon LM i przeważnie wychodzi z grupy. W tamtym sezonie nie trafił łatwo z grupą, Real -6 punktów, Lyon +2, Dynamo Zagrzeb +6. Jestem przygotowany na to, że zaraz zostanę z*****y za moją teorię. W tym spotkaniu podoba mi się kurs na podwójną szansę na remis, który wacha się w granicach 2,1-2,3 no albo granie x2 chociaż nie widzę sensu w takim spotkaniu.
W sumie to i masz rację. Samego mnie denerwuje napychanie mediów naszą trójką w BVB. Ale wydaje mi się, że są jednak w stanie wygrać..
Tak jak piszesz, x2 jest ciekawym kursem i po głowie mi chodzi, że nawet realnym.
Ale ja sobie to odpuszczam..
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Montpellier - Arsenal
Typ: (hc 1-0) 2
Kurs: 4,80zł
Betsson
W meczu z Southampton oszczędzany był Diaby. Mimo iż był gotów do gry Wenger wolał nie ryzykować. Każdy kto oglądał mecz z Liverpoolem wie, że ten zawodnik może okazać się tym, który zrobi różnicę na boisku. Wcale też nie jest powiedziane że zagra od pierwszym minut ponieważ z powodzeniem zastąpił go Gervinho. Podolski po swojej pierwszej bramce we wspomnianym wyżej meczu w dalszym ciągu trafia do siatki. Linia obrony funkcjonuje bardzo poprawnie czego dowodem jest jedna stracona bramka w lidze! Jedyną niewiadomą dla mnie jest obsada bramki. Niby Szczęsny - przemawia za nim doświadczenie - ale w rytmie meczowym jest/był(?) Mannone. Zobaczymy na kogo Staruszek się zdecyduje.
Montpellier na ten czas wydaje mi się być trochę inną drużyna niż w zeszłym sezonie. Na początku rozgrywek ewidentnie nie radzą sobie dobrze. Wygrana ze słabiutkim Sochaux nie może zamydlić nam oczu przed potyczką w LM zwłaszcza że w piątek MHSC ponieśli trzecią porażkę w tym sezonie w rezultacie 3:1 z Reims.
Tym samym patrząc w jakich formach i nastrojach są zawodnicy obu drużyn nie sądzę aby we wtorek Arsenal nie wywiózł z Francji 3 pkt a i jednobramkowa przewaga może ich nie satysfakcjonować.
Ciekawostką jest że na stare śmieci wraca Giroud ;)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ciekawa ta pierwsza kolejka ligi mistrzów powiem Wam.
Zastanawiam się pograć na drużyny że strzelą bramki.
Zenit , Manchester City , Schalke 04 , Anderlecht.
Ryzykowne ale kursy są nawet zadowalające.
Ciekawi mnie dyspozycja Schalke w lidze mistrzów.W tamtym sezonie w Bundeslidze kiepsko sobie radzili a w LM grali nadzwyczajnie dobrze.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
na Dortmund zagrają sami laicy oglądający sport po wiadomościach w tvp. Jak dla mnie to pójdzie tutaj masówka na &quot;czystą jedynkę&quot; nie zapominajmy, że Dortmund miał prawie dziesięcioletnią przerwę z LM nie wliczając poprzedniego sezonu. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon. Drużyna ogrywająca każdego w bundeslidze w grupie zdobywa 4 punkty remisując szczęśliwie z Arsenalem i wygrywając u siebie z Olympiakosem. Ostatnie miejsce w grupie z bilansem bramkowym 5-12. Dla przyrównania spójrzmy na Bayern, który przegrywał trzykrotnie z BVB w ubiegłym sezonie, a był finalistą LM. Ajax to typowy wyjadacz, sezon w sezon LM i przeważnie wychodzi z grupy. W tamtym sezonie nie trafił łatwo z grupą, Real -6 punktów, Lyon +2, Dynamo Zagrzeb +6. Jestem przygotowany na to, że zaraz zostanę z*****y za moją teorię. W tym spotkaniu podoba mi się kurs na podwójną szansę na remis, który wacha się w granicach 2,1-2,3 no albo granie x2 chociaż nie widzę sensu w takim spotkaniu. Z wtorkowych meczy to pod uwagę wezmę granie na Arsenal, Real, Milan - drużyny które nie powinny przegrać no i może Malagę, fajny kurs, chociaż LM rządzi się swoimi prawami :p
Po co piszesz takie bzdury? Dlaczego tak ciężko otworzyc chociażby wikipedie i sprawdzic dane przez siebie podawane?

~ sezon 2006-2007 - Ajax odpada w eliminacjach z Kopenhagą
~ sezon 2007-2008 - Ajax odpada w eliminacjach ze Slavia Praga
~ sezon 2008-2009 - Ajax nie bierze udziału nawet w eliminacjach do LM
~ sezon 2009-2010 - Ajax nie bierze udziału nawet w eliminacjach do LM
~ sezon 2010-2011 - Udział w fazie grupowej. W grupie byli z Milanem, Realem i Auxerre. Zdobyli 7 pkt, nie wyszli z grupy.
~ sezon 2011-2012 - Udział w fazie grupowej. W grupie byli z Realem, Lyonem i Dinamo Zagreb. Zdobyli 8 pkt, nie wyszli z grupy.

Czyli żaden z Ajaxu wyjadacz.
Co do Borussi to jest to nadal młoda druzyna, nawet bardzo młoda. W zeszłym sezonie zebrała pierwsze doświadczenie, teraz piłkarze nie będą się tak stresowac i bedą grali swoje. Trzeba zwrócic również uwagę na fakt, że dla ich szkoleniowca był to również debiutancki sezon w lm. Wczęśniej jedynie występował w Pucharze UEFA z Mainz w sezonie 2005/2006 no i z Borussią 2 sezony temu. Jest to bardzo utalentowany szkoleniowiec i myślę, że teraz będzie lepiej prowadził zespół w tych rozgrywkach, który za wiele sie nie zmienił opórcz straty Kagawy. Mają dobrą obronę, zarówno środek jak i boki, duży potencjał w ofensywie i będa rozkręcac się z meczu na mecz jak sezon temu.

A co do Ajaxu? Stracili przed sezonem Vertonghena, podporę defensywy, który potrafił również strzelac bramki jak również Vurnona Anitę, defensywnego pomocnika. Odszedł również van der Wiel. Poczatek sezonu mają nienajgroszy, ale mógłby byc lepszy. 2 pogromy z Breda i Nijmegen, ale również straty punktów z Alkmaar i Heerenveen. Po tabeli widac, ze siłe ofensywną mają, ale uważam, ze ciężko będzie im przenieśc to na LM. Borussia jest dużó lepiej poukładana i niedznała w szeregach pbronnych takich strat jak Ajax więc podsumowując moim zdaniem Borussia jest tutaj zdecydowanym faworytem do wywalczenia 3 pkt i wcale nie zdziwiłbym się gdyby strzelili od 3 bramek w górę.

Jako że Ajax traił w tym sezonie już po 2 bramki z Alkmaar i Heerenveen oraz aż 4 z PSV to stawiam na strzelanie również przez Borussię:

~ Borussia over 1.5 goals / 1.50@Bwin
~ Borussia strzeli 3 gole lub więcej / 2.60@Bwin

--------------------------------------------------------------------------

Real obecnie nie do grania, chyba, że przeciwko. Widać, że brakuje im formy. Cała drużyna po za kilkoma przebłyskami gra bardzo słabo. Obecnie może 2-3 zawodników gra na solidnym poziomie ale bez rewelacji. Jest to Pepe, Modrić i Higuain, który też marnuje sytuację na potęgę, a LM to nie były rozgrywki w których popisywał się wcześniej skutecznością. Real musiałby się zmobilizować niczym na Barcelonę, żeby wygrać ten mecz. Od początku sezonu zagrali jeden mecz dobry z Barceloną. Reszta to słaba, albo bardzo słaba. Dalej nie nauczyli się bronić przy stałych fragmentach gry. W tym sezonie to już 3-4 bramka tak stracona. A City to drużyna, która potrafi strzelać po stałych fragmentach gry. Wstępnie postawiłbym, że City strzeli, bardziej ryzykownie X2 lub over 1,5 City.
Z tym solidnym Higuainem to dowaliłeś jak łysy warkoczem o kanto kuli. Akurat on to najsłabiej się chyba prezentuje w tym sezonie. Kiedyś potrzebował trzy sytuację do strzelenia gola, teraz potrzebuje ich siedem. Aczkolwiek przychylam sie do Twoich słów i grania w tym meczu na Real nie polecam.

Wypatrzyłem taki oto kurs w Bwinie:

~ Real Madryt under 1.5 goals

Manchester City w tym sezonie nie zachwyca póki co i traci wiele goli, ale myslę, że tutaj Real będzie miał spore kłopoty ze strzelaniem. Podam tutaj argumenty, któe moim zdaniem za tym przemawiają:

1. Słaba dyspozycja Ronaldo, który to głównie odpowiada za strzelanie w tej drużynie. W meczu z Sevilla nie miał żadnej klarownej sytuacji do strzelenia. Oddawał strzały z zza pola karnego, króre wyłapywał Palop. Nie jest tak ruchliwy i widac, że siedzi mu coś w głowie i wpływa to negatywnie na jego grę.
2. Brak napastnika z prawdziwego zdarzenia po stronie Realu. Nie spodziewa się chyba nikt tutaj kanonady Realu i stwarzania raz po raz sytuacji bramkowych. Będą mieli ich moim daniem kilka, ale bez przesady. A te ktoś musi wykorzystac, aby było gole. Tymi głównie są Higuain i Benzema. O Higuainie juz pisałem wyżej, co do Benzemy to od EURO gra on słabo. Nie wykorzystuje sytuacji, biega po skrzedle z czego nie ma zbyt dużo dobrego. Realowi w moim odczuciu brakuje klasycznego napastnika, który wykorzysta większośc sytuacji i strzeli bramke z niczego jak kiedys Raul, RvN czy Ronaldo. Higuain ostatnio strzelił 4 bramki w 4 kolejnych meczach do spotkania z Sevillą, ale mnie on w ogóle nie przekonuje.
3. Obrona City, mimo że tabela tego nie pokazuje, nie jest wcale taka słaba. stracili ostatnio wiele bramek, ale dalej ta druzyna ma świetnych specjalistów od destrukcji i dzisiaj myślę, że jest to mecz, który da im pewnośc z tyłu. W zesłym sezonie grali bardzo dobrze w defensywie, swietnie bronił Harta i w dodatku teraz nikt oprócz de Jonga nie odszedł, ale to był defensywny pomocnik i nie był pierwszym wyborem. Dodatkowo teraz City nie będzie musiało rzucac się na przeciwnika, a to da im mozliowśc bardziej skupic się na tyłach.
4. Gra Realu. Oprócz Ronaldo i napastników także Ozil nie gra na swoim najwyższym poziomie, Di Maria równiez jest bardzo niepewny, ostatnio zaliczył katastrofalny mecz przeciwko Sevilli. real można bardzo łatwo kontrowac i myslę, że dzisiaj City kilkukrotnie to uczyni.

Dlatego w przeciwieństwie do większości typerów nie jest tutaj za granie jakichkolwiek overów z wyżej wymienonych powodów związanych z Realem (dodam jeszcze świetną dyspozycję Pepe o czym wspominał użytkownik Galaktyczny), a dodatkowo birąc pod uwagę kontuzje Aguero i jego niepewny występ, uważam że również City będzie miało sporo problemów ze strzelaniem. Dodatkowo jest możliwośc, że Mancini wystawi w pierwszym Milnera, który często wystepuje w takich meczach, ponieważ potrafi on lepiej zabezpieczac tyły, ale za to nie daje takiej jakości w ofensywie co Nasri czy Silva.
Dlatego dodatkowo proponuje zagranie na:

~ Real - ManC. / under 2.5 goals 2.20@Bwin

--------------------------------------------------------------------------

Popieram również jak najbardziej granie na Arsenal, który powinien uporac się z mistrzem Francji. Większośc już została napisana przez kolegów wyżej. Jedynie od siebie dodam, ze warto monitorowac czy w meczu wystapi Abou Diaby. jeśli tak to w moim mniemaniu mozna grac grubu na to, że Arsenal nie straci gola, bądź wygra do zera, ponieważ to co on zagrał z Liverpoolem to była magia i czysta perfekcja. Moim zdaniem to on wygrał ten mecz Arsenalowi, poniewaz ich przewaga brała się ze srodka pola gdzie Diaby był idealny w destrukcji jak rwnież w grze ofensywnej.

Takie oto AKO przygotowałem sobie na jutro i moim zdaniem ma spore szanse powodzenia i można spróbowac pograc grubiej:

~ Borussia over 1.5 goals / 1.50@Bwin
~ Arsenal DNB / 1.48@Bwin
~ Real - ManC / under 3.5 1.48@Bwin

AKO - 3.29
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Co do Borussi to jest to nadal młoda druzyna, nawet bardzo młoda. W zeszłym sezonie zebrała pierwsze doświadczenie, teraz piłkarze nie będą się tak stresowac i bedą grali swoje.
Ładnie powiedziane o tym zbieraniu doświadczenia. Jedyne, co oni zebrali to ciężki wpie… łomot. Nasz drużyny „doświadczenie” w pucharach zbierają co sezon i na razie nic im to nie dało ;) Kurs na Dortmund jest bardzo, ale to bardzo zaniżony. W poprzednim sezonie Borussia zagrała beznadziejnie w Lidze Mistrzów. Grupy nie mieli jakoś nadzwyczajnie mocnej, a i tak zajęli ostatnie miejsce. Ajax miał IMO trudniejszą grupę, a przegrał tylko dwa mecze, oba z Realem. Ajax bardzo pechowo nie wyszedł z tamtej grupy. Chyba każdy pamięta ostatnią kolejkę i wygraną Lyonu 1-7 z Dynamem Zagrzeb. Wszędzie słychać głosy, że w poprzednim sezonie Dortmund zapłacił frycowe, pierwszy sezon po latach przerwy w LM, pierwsze śliwki robaczywki i tym podobne bzdety. I niby w tym sezonie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Borussia zacznie grać lepiej w pucharach ? Dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę. Oglądałem ostatnie mecze BVB w lidze i jakoś nadzwyczajnie to nie wyglądało. Szczególnie słabo wypadli w zremisowanym 1-1 meczu z Nurnberg. Wiem, że na forum jest wielu kibiców Dortmundu, że w BVB grają Polacy i wielu się pewnie ze mną nie zgodzi, ale ja widzę ogromne value po stronie Ajaxu. Sądzę, że Ajax tego meczu nie przegra, a jeśli już, to po wyrównanym meczu. W bet365 dają 1.75 na Ajax+1,5 i to biorę z pocałowaniem ręki.

Ajax +1,5 @ 1.75 Bet365 ✅
 
toki 26

toki

Użytkownik
mi się wydaje że dobrymi typami na jutro i dośc pewnym zyskiem będzie :

Real Madryt-Man. City I poł. LB 0,5 /2/ 1,28
B. Dortmund-Ajax I poł. LB 0,5 /2/ 1,28
Montpellier-Arsenal L. I poł. LB 0,5 /2/ 1,48

Jak wiadomo w LM pada duzo goli a tym bardziej w I połowie także myślę że te 3 mecze powinny komus ladnie podwoić kase włożoną w zakład ;)

Dziwi mnie tylko wysoki kurs w meczy Montpellier-Arsenal L. I poł. LB 0,5 ale może jakas wpadka buków bo wydaje mi sie że tu będzie pare goli w 1 połowie ;)
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
mi się wydaje że dobrymi typami na jutro i dośc pewnym zyskiem będzie :
Real Madryt-Man. City I poł. LB 0,5 /2/ 1,28
B. Dortmund-Ajax I poł. LB 0,5 /2/ 1,28
Montpellier-Arsenal L. I poł. LB 0,5 /2/ 1,48
Jak wiadomo w LM pada duzo goli a tym bardziej w I połowie także myślę że te 3 mecze powinny komus ladnie podwoić kase włożoną w zakład ;)
Dziwi mnie tylko wysoki kurs w meczy Montpellier-Arsenal L. I poł. LB 0,5 ale może jakas wpadka buków bo wydaje mi sie że tu będzie pare goli w 1 połowie ;)
Montpellier prawdopodobnie będzie się przez cały mecz broniło autobusem, powinno to wystarczyć na przynajmniej pierwszą połowę, także dlatego kurs taki wysoki.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ładnie powiedziane o tym zbieraniu doświadczenia. Jedyne, co oni zebrali to ciężki wpie… łomot. Nasz drużyny „doświadczenie” w pucharach zbierają co sezon i na razie nic im to nie dało Kurs na Dortmund jest bardzo, ale to bardzo zaniżony. W poprzednim sezonie Borussia zagrała beznadziejnie w Lidze Mistrzów. Grupy nie mieli jakoś nadzwyczajnie mocnej, a i tak zajęli ostatnie miejsce. Ajax miał IMO trudniejszą grupę, a przegrał tylko dwa mecze, oba z Realem. Ajax bardzo pechowo nie wyszedł z tamtej grupy. Chyba każdy pamięta ostatnią kolejkę i wygraną Lyonu 1-7 z Dynamem Zagrzeb. Wszędzie słychać głosy, że w poprzednim sezonie Dortmund zapłacił frycowe, pierwszy sezon po latach przerwy w LM, pierwsze śliwki robaczywki i tym podobne bzdety. I niby w tym sezonie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Borussia zacznie grać lepiej w pucharach ? Dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę. Oglądałem ostatnie mecze BVB w lidze i jakoś nadzwyczajnie to nie wyglądało. Szczególnie słabo wypadli w zremisowanym 1-1 meczu z Nurnberg. Wiem, że na forum jest wielu kibiców Dortmundu, że w BVB grają Polacy i wielu się pewnie ze mną nie zgodzi, ale ja widzę ogromne value po stronie Ajaxu. Sądzę, że Ajax tego meczu nie przegra, a jeśli już, to po wyrównanym meczu. W Bet365 dają 1.75 na Ajax+1,5 i to biorę z pocałowaniem ręki. Ajax +1,5 @ 1.75 Bet365

Ty się z sufity chyba urwałeś. No takich bzdur i pozbawionego merytoryki bełkotu dawano nie czytałem. ????

Porównanie z polskimi drużynami jest bez sensu, ponieważ u nas nie ma nawet w przybliżeniu polityki budowania zespołu jak to ma miejsce w Dortmundzie. U nas co 2 sezony zmnienia się skład i kadrę trenerską. Jak ktos się wybije to zaraz go biorą za zachód. Borussia od kilku lat jest budowana od podstaw nie tylko biorąc pod uwagę skład, ale również kadrę trenerską. Do tego ten ten zespół zlikwidował kilkuset milionowe zadłużenie, ale to nie ma zbyt dużego wpływu na jutrzejszy mecz więc nie będę Ci tłumaczył na czym polega zbudowanie druzyny, która będzie walczyła na wszystkich frontach. Poza tym trzeba z tego doświadczenia wyciągnąć wnioski, co taki szkoleniowiec jak Klopp najprawdopodobniej uczynił.

Nie rozumiem też przedstawiania wyników z ZESZŁOROCZNEJ LM. No naprawdę argument rewelacyjny. Zwłaszcza, że Dortmund wcale tak źle nie grał. Marsylie na wyjeździe niemalże zmiażdżyli, ale tak się nieszczęśliwie złożyło, że bramki strzelali tylko gospodarze i wygrali na co nie zasłużyli. Z Olimpiakosem stracili zwycięstwo w końcówce. Z Arsenalem 2 dobre mecze. Nie wiem gdzie jak Ty rozumujesz pojęcie &quot;dostać wpier...&quot;, ale oni do tego się napewno nie kwalifikują.

No i na koniec Twój ostatni argument, mianowicie słaba forma Borussi. Zdobyli 7 pkt w 3 meczach mimo, że nie mieli łatwego kalendarza. Norymberga to trudny teren i to, że go nie zdobyli nie jest jakiąś wielką sensacją. Szkoda, że zapomniałeś porównać to z formą Ajaxu. Pogram z Bredą i Nijmegen, ale to słabsze drużyny i w Holandii takie wyniki na nikim nie robia większego wrażenia. Popatrz jak grali z teoretycznie lepszymi zespołami. 2-2 z AZ i Heerenveen i 2-4 z PSV. A teraz przyjżdżają do dużó lepszej drużyny niż ta wymieniona trójka.

Dodatkowo mogłeś jeszcze coś napisać o składach. Skoro tak ważne są dl Ciebie wyniki sprzed roku i faza grupowa LM 2011-2012 to warto też zwrócć uwagę jak składy się od tamtego czasu zmieniły. Ale nie. Ty wolisz podać argumenty, że doświadczenia nie trzeba zbierać, bo w Polsce nie potrafią z niego wyciągnąć wniosków , że Borussia zagrała kiepsko a Augsburgiem oraz, że rok temu im nie wyszło!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom