>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
LM Grupa D

5.kolejka

mucios88 1,95-17,96 kabacik
dawczan 5,34-3,67 levy42
------------
6.kolejka

mucios88 5,61-3,49 dawczan
kabacik 7,28-2,59 levy42
-------------------
TABELA KOŃCOWA(przy założeniu z regulaminu że o wyższej pozycji decyduje wyższe ako)

1.kabacik 15 pkt ako 44,38
2.levy42 9 pkt ako 43,00
------------------------------
3.dawczan 9 pkt ako 37,54
4.mucios88 3 pkt ako 21,55

OCZYWIŚCIE TO TYLKO MOJE PODLICZENIA,CZEKAMY NA OFICJALNE ????
DZIĘKI ZA RYWALIZACJĘ GRUPOWĄ!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
LM E-H pojawiła się
losowanie w najbliższym czasie, zależy jak tam reszta się wyrobi z liczonkiem ;)
To policz jeszcze raz moje typy bo z tego co kojarzę to wygrałem 3 razy więc mam 9 pkt.
Generalnie wygrałem ostatnią kolejkę a rywal ze mną przegrał albo ja znam inne wyniki ;p
Edit źle mam policzony mój bilans... 9 pkt mam i awans ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
6 pkt i awans przegrany ako ;)
e: Pierwszy raz taka sytuacja, że user pomylił temat z typami i nieświadom niczego był. Rozliczamy to na jego korzyść. Vader psim swędem dalej ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f396/lm-a-b-c-d-83600-3.html#post3176040
LM - ABCD
Ramzesa - przy tym pojedynku powinno być po stronie mojego rywala w poście który dałem wyżej 0
Powód? Nie wolno obstawiać I połowy spotkań, sam się kiedyś na to naciąłem ;)
Mi za wiele nie zmieni, jednak w dalszej części tabeli pewnie coś zmieni.
Pozdro.
//mózg już wypala, ale powoli sprawdzam od początku daty dodania postów, rodzaje zakładów, które rozliczałem odruchowo itd. Propsy za spostrzegawczość.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
6 pkt i awans przegrany ako ;)
e: Pierwszy raz taka sytuacja, że user pomylił temat z typami i nieświadom niczego był. Rozliczamy to na jego korzyść. Vader psim swędem dalej ????
pomylił to jego strata brak typów w temacie to -3pkt tak mówi regulamin i to ja powinienem awansować jako 2 z tej grupy. A jeżeli już pomylił się to mógł to zgłosić wcześniej bo to była 3 kolejka i problemu by nie było a nie dopiero wtedy jak rywalizacja w grupie się skończyła bo to troche nie Fair
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
LE gr. G
jest błąd - podałem swoje typy w wątku pytan a został mi przypisany walkover za mecz w 6. kolejce - proszę o korekte
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Pozwoliłem sobie na sporządzenie tabeli (nieoficjalnej) w LM gr C. Jezeli o kolejności decyduje suma zdobytych AKO to kolejność wygląda następująco:
1. Mefisto88 - 9 pkt | 78,36
2. Diuq85 - 9 pkt | 75,16
3. radzio_xp - 9 pkt | 54,17
4. Leito - 9 pkt | 43,06
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
4 96

46ckm

Użytkownik
doczekam się w końcu na jakieś wyjaśnienie!!!
bo jak na razie to widze że ktoś bezczelnie wkleił typy Vadera z tygodniowym poślizgiem i co uznajemy że nic się nie stało tak??
jak ja się myliłem to nie było zmiłuj się bo regulamin itp tylko Out i Finito. Teraz regulamin jest po mojej stronie więc oczekiwał bym konsekwencji i albo gramy Fair Play albo wcale.
 
Do góry Bottom