>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;9. Wszystkie kupny zaliczają się do konkursu - live(...)
11. Kupon musi zostać umieszczony na forum przed rozpoczęciem pierwszego spotkania na kuponie&quot;
więc ?? chyba, że bawimy się w granie live 2 minuty przed spotkaniem, jak tylko pojawiają się kursy ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proszę o usunięcie mnie jednak z konkursu. Nie doczytałem, że trzeba grac za realną kasę w tych bukach, a akurat tam teraz środków nie posiadam i przez jakiś czas posiadać nie będę. Sorry za zamieszanie.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
czy mogę grać na ekspercie z konta mojej dziewczyny bo mam tam kasę ale konto jest zarejestrowane na nią bo ona ma kartę visa i lepiej mi się dokonuje depozyty
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Marcin, czy bonusy będą wypłacane po zakończeniu konkursu, czy co tydzień będziesz przekazywał listę &quot;laureatów&quot; do wybranego bukmachera? ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Gratulacje dla Obserwatora (M) jako zwycięzcy czwartego, ostatniego tygodnia.
Taka uwaga na przyszłość, jakbyś mógł to w konkursach &quot;nie używaj&quot; opcji przynależnych adminom. Chodzi mi o to, że mając utworzony kupon czekałem z jego wrzuceniem na chwilę przed meczem i widziałem, że wcześniej wrzuciłeś kupon z kursem 1,4. Odświeżyłem stronę konkursu i nie wyboldowało mi tematu, więc stwierdziłem, że nie ma kolejnych wpisów. Wrzuciłem swój dawno zagrany typ, ale nawet nie pomyślałem że ostatni post, &quot;nade mną&quot;, może być zedytowany - w takim wypadku jeszcze spróbowałbym zagrać coś o wyższym kursie, wstawić i powalczyć. Ba, w ogóle nie wrzucałbym typu, bo już w chwili gdy wysyłałem Twój (o wyższym trafionym kursie) był wygrany. Taki lekki niesmaczek na koniec ;)
Mimo to wygrałeś jak najbardziej prawidłowo, czego Ci gratuluję ;)
Dzięki za ciekawy konkurs i myślę, że na forum powinno się znaleźć więcej tournamentów, które oparte są o grę &quot;w rzeczywistości&quot;. Na nich przecież sponsorzy zarabiają ;)
Pozdro ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Taki lekki niesmaczek na koniec Mimo to wygrałeś jak najbardziej prawidłowo, czego Ci gratuluję Dzięki za ciekawy konkurs i myślę, że na forum powinno się znaleźć więcej tournamentów, które oparte są o grę &quot;w rzeczywistości&quot;. Na nich przecież sponsorzy zarabiają
1.racja, ale nie było innych wpisów... Jeśli Marcin uzna, że nie mogłem tak zrobić, to po prostu mnie zdyskwalifikuje ;) nie będę się kłócić, bo... patrz 3.
2.ew.dzięki ????
3.a wg mnie konkurs jest bardzo przeciętny... widać to po liczbie kuponów i wynikach chociażby. rozumiem konkursy w stylu tabeli ogólnej z możliwością grania kuponów dodatkowo, tak jak ten z biletami na euro w betsson, ale taki jak ten, to raczej dużo sponsor nie zarobił na nim :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wprawdzie w regulaminie nie ma zapisów o edycji, ale z zasadą fair play nagroda należy się userowi radzio_xp, gdyż nie wiedział o zmianach wcześniejszych postów.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Skoro ja wygrałem 80 zł, a obserwator 20 zł, to czy istnieje możliwość podzielenia tej nagrody po połowie? 50/50. Tak chyba będzie uczciwie ???? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom