>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka Premier League 15-17.09.2012

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
4 kolejka Premier League
15-17.09.2012



Po długiej przerwie reprezentacyjnej w końcu wracamy na boiska Premier League. Rozgrywki w ramach 4 kolejki, podobnie jak dwa tygodnie temu, rozpocznie West Ham United. Tym razem zawodnicy Sama Allardyce&#39;a wybiorą się na Carrow Road, gdzie będą walczyć o punkty z ekipą Norwich City.
Spośród spotkań, które będą rozgrywać się o godzinie 16:00 najciekawiej zapowiadają się Derby Londynu pomiędzy Chelsea Londyn a Queens Park Rangers. Ciężko wytypować tutaj zwycięzcę, mogłoby się wydawać, że murowanym faworytem na papierze jest Chelsea Londyn. Jednak nic mylnego, to co zobaczyłem podczas meczu o Superpuchar Europy w żadnym wypadku nie stawia Chelsea w roli faworyta... (nie ubliżając żadnemu z kibiców tej drużyny) QPR się wzmocniło, pytanie tylko kiedy Mark Hughes złoży tych wszystkich piłkarzy w jedną, dobrą - całość. Może to stać się właśnie w Derbach Londynu. W między czasie tego spotkania Manchester United będzie grać z Wigan na własnym boisku. Wigan dość pozytywnie rozpoczęło sezon. Bez fajerwerków, jednak jak na nich - dobrze. Na Emirates Stadium natomiast przyjadą &quot;Święci&quot; i to też może być ciekawe spotkanie, dlaczego? Wszyscy wiemy ile krwi napsuli już &quot;Święci&quot; drużyną z TOP... Manchester City wygrał 3:2, kolejna ekipa z Manchesteru wygrała także, 3:2. Jednak obie ekipy przegrywały podczas swojego spotkania. Wszyscy kibice Arsenalu liczą, na odblokowanie się Oliviera Giroud. Kapitalne zawody zagrał w meczu przeciwko Liverpoolowi - Abou Diaby. Może jakiś over bramkowy? Warto też zwrócić uwagę na drużynę Swansea City, które pojedzie na Villa Park. Tutaj według mnie można spokojnie grać na gości. Ciężko mi uwierzyć, aby gospodarze mogli przeciwstawić się podopiecznych Laudrupa. Trzeba przyznać, że grają na prawdę dobry futbol. A w ostatnim spotkaniu mimo gry w 10 - udało im się dowieźć remis, a nawet była szansa, na zgarnięcie trzech punktów.
W Niedzielę, rozegra się tylko jedno spotkanie. A mianowicie - beniaminek - Reading, będzie podejmować Tottenham. Tutaj także, ciężko wytypować zwycięzcę. Choćby dlatego, że goście jeszcze nic w tym sezonie nie pokazali. A w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie przeciwko Norwich mogli przegrać... Czwartą kolejkę Premier League, zakończy mecz na Goodison Park. &quot;The Toffees&quot; spróbują ugrać trzecią już w tym sezonie pełną pulę punktów. Dla gości będzie to ciężka przeprawa, gdyż w pierwszej kolejce, na tym stadionie poległ sam Manchester United. Ciekawe spotkanie na koniec tej kolejki.​

Zapraszam do dyskusji!!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Masa ciekawych meczy ale jakoś nie widzę wielu do grania. Jednak postaram się coś wybrać:

Moim zdaniem warto zainwestować w mecz Chelsea, kurs 1.83 Bet365. Wiadomo w jakim są gazie a do tego zapewne mają w pamięci ostatni mecz na Loftus Road, gdzie zostali ostro wydymani. Po takim kursie można próbować, dodatkowo warto moim zdaniem próbować także kartek ale nie znam jeszcze obsady sędziowskiej więc się wstrzymuje. Bramek nie powinno zabraknąć na Craven Cottage gdzie przyjedzie ekipa z WBA. Kurs na City także imponujący ale wiadomo jak gościnne jest Stoke, więc ja typowanie wyniku odpuszczam. Bardzo podoba mi się BTS w meczu Kanonierów. Diaby niby kontuzjowany jest więc Arsenal zaś będzie miał ciężko a Święci nie mają nic do stracenia i imponująco wygląda kurs Southampton 1.5 bramki 4.00.
To tyle tytułem wstępu ode mnie.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Myślę, iż warto na pierwszy plan wyciągnąć spotkanie Sunderlandu z Liverpoolem. Po głębszym zastanowieniu zdecydowałem się na zagranie czystej 2. Przecież Liverpool nie zdobył jeszcze kompletu punktów w obecnej kampanii, ale wcale nie grają źle, ich gra wygląda coraz lepiej, koncepcja obecnego szkoleniowca The Reds powoli zaczyna wchodzić w skórę zawodnikom. Bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Man City, prawda słabiej w konfrontacji z Arsenalem, ale wydaje mi się, że w końcu tiki-taka Rodgersa wypali. Patrząc na poczynania Czerwonych można zauważyć, iż do uzyskania dobrego wyniku wystarczy troszkę lepsza skuteczność, marnowane co chwila sytuacje to chyba podstawowy problem, ale być może skończy się on w najbliższej kolejce.

Myślę, iż po kursie ponad 2 można próbować ładować dwójeczkę, Sunderland nie jest w nadzwyczajnej formie (patrząc w tabelę), nie widziałem ich w grze może ktoś więcej powie na temat ich gry.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Myślę, iż warto na pierwszy plan wyciągnąć spotkanie Sunderlandu z Liverpoolem. Po głębszym zastanowieniu zdecydowałem się na zagranie czystej 2. Przecież Liverpool nie zdobył jeszcze kompletu punktów w obecnej kampanii, ale wcale nie grają źle, ich gra wygląda coraz lepiej, koncepcja obecnego szkoleniowca The Reds powoli zaczyna wchodzić w skórę zawodnikom. Bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Man City, prawda słabiej w konfrontacji z Arsenalem, ale wydaje mi się, że w końcu tiki-taka Rodgersa wypali. Patrząc na poczynania Czerwonych można zauważyć, iż do uzyskania dobrego wyniku wystarczy troszkę lepsza skuteczność, marnowane co chwila sytuacje to chyba podstawowy problem, ale być może skończy się on w najbliższej kolejce.


Myślę, iż po kursie ponad 2 można próbować ładować dwójeczkę, Sunderland nie jest w nadzwyczajnej formie (patrząc w tabelę), nie widziałem ich w grze może ktoś więcej powie na temat ich gry.
Jesteś zupełnie nieobiektywny. Niestety, fakty są takie, że na razie Liverpool gra zupełną padakę, może lepiej to wygląda niż rok temu, ale gorzej chyba się nie da. Póki co to nic nie ma wspólnego z tiki taką. Suarez nadal macha rękami w polu karnym przeciwnika i nic z tego nie wynika, Borini to jest kolejny nieporozumienie na rynku transferowym drużyny z AR. Ponadto, w oczy aż razi katastrofalna forma Reiny, nie zamierzam wyliczac mu zawinionych bramek, ale chocby te fatalne przeloty przy wrzutkach mogą byc natychmiast wykorzystane przez fizyczne Czarne Koty.
Stadium of Light, to oprócz Britannia stadium najtrudniejszy obiekt do grania, kibice reagują niezwykle gorąco i niejedna drużyna z czołówki straciła tam punkty. To typowa drużyna własnego boiska, zawsze dysponują bardzo stabilną defensywą, a przy okazji meczy na własnym terenie przypominają sobie także grę w ofensywie. Tylko jeszcze jedna sprawa, żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, nie sądzę, że Sunderland jest jakimś murowanym faworytem, ale nie zgadzam się zupełnie z przedmówcą. Jest to typowy mecz, gdzie szanse są 50/50, nie zdziwi mnie żaden rezultat, ale jak ktoś lubi się pobawic w wysokie kursy za niewielką stawkę, to ten Sunderland tak źle nie wygląda.
Dlatego moim zdaniem warto rozpatrzec kursy w okolicach 3.00 na Sunderland, bądź np. 2.20 na DNB.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Nie mówię, że jest rewelacyjnie, ani dobrze. Oglądałem wszystkie mecze Liverpoolu i mimo nieporywającej łagodnie mówiąc gry, były okazje. W odniesieniu zwycięstwa przeszkadzały błędy indywidualne Skrtela czy Reiny, ale także to co podkreślałem skuteczność. Brendan miał teraz więcej czasu na doszlifowanie formy.
Choć czytając twój powyższy post zgadzam się z wieloma stwierdzeniami. Kiedyś jednak musi przyjść przełamanie, a nie ma lepszej okazji niż tydzień przed hitem z Manchesterem.
Choć tak jak napisałeś mogę być nieobiektywny, to jednak uważam, że jednak Sunderland jest w zasięgu Liverpoolu.
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
Tak samo jak Liverpool jest w zasiegu Sunderlandu:) moim zdaniem dość pewną lokata jest tu gra 1x @1,55, Sunderland typowy średniak, cieżki dla wszystkich, dobra ofensywa i przyzwoita gra w tyłach. Liverpool hmm koszmarna defensywa w 3 pierwszych kolejkach, duzo indywidualnych błędów, gdyby nie gra z przodu było by cięzko o pkt z np City. Suarez, Sterling - motory napędowe. Dobrym typem też jest BTS.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Zgadza się, a patrząc na inne typy to rozważam
Southampton strzeli
Southampton dobrze prezentuje się, w swoich spotkaniach na prawdę zaprezentowali kawał dobrego futbolu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland - Liverpool typowy no bet, jeżeli miałbym wybierać coś na siłę w tym mecz to jedynie warty uwagi jest under 2.5 gola, ciekawie przedstawia się typ na Everton, bowiem NU będzie bez Krula i Colocciniego a więc bez podstawowego bramkarza i obrońcy. Zważywszy na kontuzje w MU czyli prawdopodobny brak Kagawa, Robina i Evry to moim zdaniem próbować także w stronę under. Czekam na obsady sędziowskie i wystawienie kartek przez bukmacherów a wtedy podam swoje propozycje.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
dziwi mnie kurs na chelsea... rozumiem że mają prrzed sobą ciężki mecz w lidze mistrzów z Juve, rozumiem że dostali bęcki ostatnio w super pucharze ale QPR wg mnie jest bez formy gdzie piłkarze chelsea są głodni mistrzostwa Anglii a żeby je zdobyć takie mecze trzeba wygrywać, poza tym są to derby i w takich meczach zespół chelsea będzie chciał udowodnić swoją wyższość, ja to łykam,
Arsenal u siebie z beniaminkiem który potrafi powalczyć lecz sądzę że w tym meczu nie mają czego szukać i Arsenal gładko w ten mecz wejdzie, forma pnie się ku górze, mecze u siebie muszą wygrywać, ja próbuję w stronę handi na gospodarzy kurs 1,85 w fortunie
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
W najbliższej kolejce szczerze pisząc ciężkie mecze do obstawienia, Niebiescy z Manchesteru wyjeżdżają do Stoke, które od zawsze jest gorącym terenem na boiskach Premier League do tego widać, że goście nie są jeszcze w odpowiedniej dyspozycji. Tak samo ciężko cokolwiek zagrać w meczu na Emirates - Arsenal nie zdążył w pełni wejść w sezon, co prawda ostatnio miłe zwycięstwo na Anfield, ale chyba nie nadszedł czas żeby grać na Kanonierów po takich kursach. Równie może paść wynik bezbramkowy jak i over rzędu 3,5. Z kolei interesująco przedstawiają się derby Londynu na Loftus Road:

QPR - Chelsea

QPR bardzo dziwną drużyną jest, kogo by nie kupili i jakby nie grali zawsze walczą o utrzymanie, co prawda w bieżącym sezonie nie wróżę im aż tak dramatycznego scenariusza jednak patrząc na początkowe wyniki nie ma się co spodziewać eksplozji świetnych wyników. Z kolei The Blues wracają na właściwe tory, świetny początek sezonu, po czym pamiętna porażka w Monaco z Atletico aż 4-1. Jednak nie brałbym tego spotkania jako wyznacznika formy Niebieskich. Do tego nie da się porównać drużyny z Madrytu do najbliższych rywali Chelsea. Nie widzę argumentów przeciwko zwycięstwu gości - wakacyjne okienko transferowe bardzo udane, transfer Hazarda bardzo trafiony, do tego Moses i Azpilicueta, którzy być może zagrają w sobotę - o grę tego pierwszego byłbym spokojny, z kolei hiszpańskiemu defensorowi proponuję dać trochę czasu na okrzepnięcie z angielską piłką. Terry powinien być gotowy na najbliższą kolejkę także spokój w grze defensywnej gwarantowany, a nawet jeśli by go nie było to ekipa QPR nie ma za bardzo kim postraszyć takich nazwisk jak Cole, Ivanovic, Luiz czy Cech.
Chelsea 1.83 bet365

Ciekawy mecz również w Sunderlandzie, do którego przyjeżdża chimeryczny Liverpool. Raz grają całkiem nieźle i w głupi sposób tracą punkty, raz faktycznie grają piach i sprawiedliwie tych punktów nie otrzymują. Sunderland zawsze solidny w defensywie, do tego atut własnego boiska - under 2,5 czy nawet zwycięstwo gospodarzy do zagrania. Na zakończenie kolejki również dobry mecz, a mianowicie starcie Evertonu z Newcastle. The Toffies ostatnio niezbyt dobrze zagrali z solidnym West Bromem, ale myślę, że zespół z Liverpoolu nadal ma wysoką formę i udowodni to w starciu ze Srokami. Goście bez ważnego ogniwa na bramce oraz w linii defensywnej (Krul, Collocini), jednak nadal z mocnymi żądłami w ataku - z racji miejsca rozgrywania meczu jeśli grać na zwycięzcę to kierowałbym się w stronę gospodarzy jednak pewniejszy wydaje się być BTS.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Buki dalej w ciemnym lesie i wystawiają AV jako faworyta, a kursy powinny być bardziej wyrównane, by nie powiedzieć na korzyść Swansea. Ofensywnie dużo lepsi, AV w tym elemencie w dalszym ciągu kuleje. W zeszłym sezonie Swansea wywiozła stąd komplet punktów. Obecnie prezentują lepszą dyspozycję, dlatego po głowie chodzi mi
Swansea x2 1.60
Utarło się, że Fulham gdy gra przed własną publiką wówczas często kursy są zaniżone, dość często poniżej @2. Owszem, notują przyzwoite wyniki z czołówką, ale mam wrażenie, że to przyćmienia obraz ich spotkań i wyników z pozostałymi drużynami gdzie już tak różowo nie jest. WBA świetnie weszło w sezon, 2 wygrane i remis, z rywalami, z którymi przed sezonem wielu skazywałoby ich na pożarcie. Kursy na gości bardzo kuszące, dlatego
WBA x2 1.76
WBA 3.65

QPR jedna z bardziej dziurawych defensyw PL. W tym sezonie zdają się potwierdzać swój dorobek z poprzedniego sezonu. W starciach z utartą czołówką często jednak nie pozostawali dłużni,w poprzednim sezonie zdobyli 9 goli, jak na beniaminka - i nie tylko - to bardzo dobry rezultat. Chelsea w ofensywie poczyna sobie bardzo dobrze, 8 zdobytych goli, wprawdzie rywale z dolnej półki, ale jednak skuteczność się liczy. W między czasie QPR straciło już 9 bramek, a 5 bramek od Swansea, kiedy w pamięci ma się 6 straconych w straciu z Chelsea,co prawda w Londynie, to aż &quot;strach&quot; pomyśleć ile nawbijają im właśnie The blues
over 2.5 1.87

Z kolei w starciu Czarnych Kotów z The Reds nie spodziewam się wielu goli. Sunderland przyzwyczaił, że zazwyczaj w konfrontacjach - przed własną publicznością - z czołówką nie traci wiele bramek. Pool póki co się nie rozstrzelał, fakt, na tapecie mieli MC czy Arsenal, ale już brak zdobyczy w meczu z WBA to trochę nie halo - fakt, początek sezonu, a teraz WBA potwierdza, że to nie było dzieło przypadku? mimo wszystko trochę nie halo.
Sun - Pool under 2.5 1.84
Stoke na własnym stadionie w dwóch ostatnich sezonach nie przegrało ani jednego spotkania z drużynami z &quot;legendarnej&quot; Big Four ! Przed MC w tygodniu prestiżowy mecz w Madrycie z Realem. Coś czuję, że myślami i nastawieniem będą przy tamtym spotkaniu, a Stoke uda się podtrzymać świetną passę
Stoke 1x 2.16
by Unibet
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
W najbliższej kolejce szczerze pisząc ciężkie mecze do obstawienia, Niebiescy z Manchesteru wyjeżdżają do Stoke, które od zawsze jest gorącym terenem na boiskach Premier League do tego widać, że goście nie są jeszcze w odpowiedniej dyspozycji. Tak samo ciężko cokolwiek zagrać w meczu na Emirates - Arsenal nie zdążył w pełni wejść w sezon, co prawda ostatnio miłe zwycięstwo na Anfield, ale chyba nie nadszedł czas żeby grać na Kanonierów po takich kursach. Równie może paść wynik bezbramkowy jak i over rzędu 3,5. Z kolei interesująco przedstawiają się derby Londynu na Loftus Road:

QPR - Chelsea

QPR bardzo dziwną drużyną jest, kogo by nie kupili i jakby nie grali zawsze walczą o utrzymanie, co prawda w bieżącym sezonie nie wróżę im aż tak dramatycznego scenariusza jednak patrząc na początkowe wyniki nie ma się co spodziewać eksplozji świetnych wyników. Z kolei The Blues wracają na właściwe tory, świetny początek sezonu, po czym pamiętna porażka w Monaco z Atletico aż 4-1. Jednak nie brałbym tego spotkania jako wyznacznika formy Niebieskich. Do tego nie da się porównać drużyny z Madrytu do najbliższych rywali Chelsea. Nie widzę argumentów przeciwko zwycięstwu gości - wakacyjne okienko transferowe bardzo udane, transfer Hazarda bardzo trafiony, do tego Moses i Azpilicueta, którzy być może zagrają w sobotę - o grę tego pierwszego byłbym spokojny, z kolei hiszpańskiemu defensorowi proponuję dać trochę czasu na okrzepnięcie z angielską piłką. Terry powinien być gotowy na najbliższą kolejkę także spokój w grze defensywnej gwarantowany, a nawet jeśli by go nie było to ekipa QPR nie ma za bardzo kim postraszyć takich nazwisk jak Cole, Ivanovic, Luiz czy Cech.
Chelsea 1.83 bet365

Ciekawy mecz również w Sunderlandzie, do którego przyjeżdża chimeryczny Liverpool. Raz grają całkiem nieźle i w głupi sposób tracą punkty, raz faktycznie grają piach i sprawiedliwie tych punktów nie otrzymują. Sunderland zawsze solidny w defensywie, do tego atut własnego boiska - under 2,5 czy nawet zwycięstwo gospodarzy do zagrania. Na zakończenie kolejki również dobry mecz, a mianowicie starcie Evertonu z Newcastle. The Toffies ostatnio niezbyt dobrze zagrali z solidnym West Bromem, ale myślę, że zespół z Liverpoolu nadal ma wysoką formę i udowodni to w starciu ze Srokami. Goście bez ważnego ogniwa na bramce oraz w linii defensywnej (Krul, Collocini), jednak nadal z mocnymi żądłami w ataku - z racji miejsca rozgrywania meczu jeśli grać na zwycięzcę to kierowałbym się w stronę gospodarzy jednak pewniejszy wydaje się być BTS.
obaj mają kontuzję, nie wiadomo czy wyjdą w 1 składzie
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Norwich City - West Ham

Jak Dla mnie Typowy mecz na remis ;)Nie przemawia za mną imponująca gra West Hamu w poprzedniej kolejce kiedy to u siebie rozbili Fulham 3-0,Młoty mają wciąż poważny problem z wyjazdowymi spotkaniami.A Bilans w spotkaniach na terenie Norwich wygląda następująco 10 wygranych Norwich 8 remisów i 3 wygrane West Hamu.
Co ciekawe ostatnie 5 spotkań West Hamu W Premiership łącznie z tym jednym spotkaniem tego sezonu i 4 z sezonu dwa lata temu a raczej jego końcówki to porażki Młotów na wyjazdach.
Liczę jednak że złamią tą czarną passe tym bardziej że licząc wszystkie spotkania ostatnie łącznie z towarzyskimi to mała szachownica porażka,remis porażka,remis,porażka.
Myślę że podopiecznych Big sama będzie stać w tym spotkaniu na remis i to wszystko.Norwich pewnie będzie szukalo kompletu punktów pierwszego w tym sezonie ale jednak po głębokich przemyśleniach postawie na czysty remis;)

Norwich - West Ham
Typ:X✅
Kurs:3,25
Bukmacher:BetClick
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
troglak 312

troglak

Użytkownik
QPR - Chelsea
Lampard strzeli: 3,75 WilliamHill
Rzut karny: Tak (jeśli gdzieś ktoś znajdzie)

Mnie te typy bardzo kuszą. Bodaj w każdym meczu (nie pamiętam tego z Wigan) Chelsea, był rzut karny. Wiem, że taka seria się kiedyś kończy, ale moim zdaniem jutro rzut karny może się trafić. Obrona QPR ma nazwiska, ale napewno nie są na tyle zgrani by nie dać się wkręcić Hazardowi (przez którego chyba wszystkie karne sezonu zostały ugrane dla Londyńczyków). Drugi typ mnie interesuje, ponieważ w ostatnich 3 tygodniach każdy karny, jakiego strzelał Lampard, czy to w klubie, czy w reprezentacji był trafiony. Widać, też zaufanie drużyny do niego, jeśli chodzi o ten element gry.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Sunderland - Liverpool
Typ: Powyżej 3,5 kartek
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Analiza: Zabijcie mnie, ale nie rozumiem tej linii w tym spotkaniu... Arbitrem na Stadium Of Light będzie pan Martin Atkinson. Trzy spotkania - 13 żółtych kartek. Zdecydowany lider póki co w Premier League jeśli chodzi o kary dla zawodników. Co prawda nie wyrzucił jeszcze nikogo z boiska no ale... W tym spotkaniu wszystko jest możliwe. Sunderland w ostatnim pojedynku ligowym przeciwko Swansea na ich stadionie pokazał, że potrafi grać w piłkę całkiem dobrze, z dobrej strony pokazał się Steven Fletcher. Liverpool natomiast notuje niezły falstart... Trzy spotkania - jeden remis - dwie porażki. Pięknie grają zawodnicy z Anfield Road. Ale można ich tłumaczyć faktem, że nowy trener itd. Fakt, to wytłumaczenie, bo potrzeba czasu, żeby wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku. Dlaczego over kartkowy? Z bardzo prostej przyczyny... Liverpool potrzebuje w końcu zwycięstwa, sęk w tym, że na Stadium Of Light będzie o nie bardzo ciężko, Sunderland nie należy do zespołów, które grają czysty futbol. A Liverpool ? Swoje już pokazał... Gdy im nie idzie i są bez radni uciekają się do fauli - popatrzmy np. na mecz z WBA - 3:0 w plecy i co? 3 żółte kartki i czerwona. To będzie bardzo zacięte spotkanie, w którym będą trzaskać kości. Taka linia to dla mnie osobiście śmiech na sali...

+

Sunderland (+1) Handicap @ 1,61 - Stawka: 2/10 (Bet365)

Spotkanie: Arsenal - Southampton
Typ: Powyżej 2,5 goli
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10
Analiza: Kurs może nie zachwyca, ale typ bardzo prawdopodobny. Arsenal w końcu się przełamał jeśli chodzi o strzelanie bramek (Liverpool 0:2 Arsenal). Southampton natomiast mimo, że jako beniaminek zostało rzucone na głębokie wody, radzi sobie całkiem dobrze. Może przegrali wszystkie swoje spotkania, jednak grali kolejno z City, Wigan i United. Ekipy czerwonej i niebieskiej części Manchesteru musiały się sporo namęczyć, aby zgarnąć ostatecznie trzy punkty, gdyż w obu przypadkach były to zwycięstwa 3:2. Arsenal co prawda gra coraz lepiej w obronie za sprawą Boulda, jednak wydaje mi się, że na własnym stadionie straci jednak bramkę z beniaminkiem, ale przy tym sami strzelą. Cazorla wyrasta na przywódcę tej drużyny, prawie wszystkie ofensywne akcje przechodzą przez niego. Powyżej 2,5 gola myślę, że można spokojnie brać.

Spotkanie: Aston Villa - Swansea City
Typ: Swansea City strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10
Analiza: Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem takiego kursu na Swansea. W całym spotkaniu jak i na to, że strzelą dwie bramki przeciwko słabej Aston Villi. Gracze z Villa Park to według mnie kandydat do spadku w tym sezonie, swoją grą nie prezentują dosłownie nic. Wygrana tylko w Pucharze Ligii z Tranmere Rovers FC (3:0), które nota bene występuje w 1 Lidze... Poza tym ? Nic. Dno. Zero. Swansea natomiast pod wodzą Laudrupa, gra znakomicie. Fakt, ostatnio zremisowali na własnym stadionie 2:2 z Sunderlandem, ale nie byli gorszą ekipą. Michu to zdecydowanie strzał w 10! Do tego dochodzi kolejny Hiszpan - Pablo Hernandez. Zabraknie tylko obrońcy w drużynie gości - Chico. Drużyna AV z roku na rok, się stacza. Nie prezentują nic. Dlatego uważam, że wygrana gości to formalność. Jednak gdyby miał znowu paść remis podobny do tego z Liberty Stadium, wolę zagrać powyżej 1,5 gola dla gości.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja jako kibic Liverpoolu na pewno nie stawiałbym na nich w tym meczu. Trudny teren, Sunderland już od jakiegoś czasu ma tendencje to zdobywaniu punktów z czołówką. Boje się że może być to mecz podobny do pierwszej kolejki. Jeśli chodzi o formę zawodników to Gerrard gra naprawdę słabo, Reina to ostatnio katastrofa, Suarez nawet jak błyszczy to nie raz marnuję kilka setek w meczu, tak naprawdę jedynie Allen od początku gra na wysokim poziomie więc póki Brendan tego wszystkiego nie ogarnię to na wyjazdach może być ciężko.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Arsenal - Southampton
W tym meczu widzi mi się over 2,5 ba myślę że warto się pokusić o o3,5 .
Arsenal wkońcu wygrał zdobyli 3pts na beznadziejnym L&#39;pool zachowując czyste konto . Do bramki trafił Podolski na którego bardzo liczą w klubie i myślę ze się nie przeliczą ... Jak Lukas wskoczy w swój rytm i bedzie miał wsparcie od kolegów to trochę tych bramek nastrzela w tym sezonie .
Southampton tanio skóry niesprzedaje napędzili strachu ekipom z Manchesteru .. 3-2 na wyjeździe z MC i 2-3 u siebie z MU robi wrażenie .Sądze ze i w tej kolejce trafią przynajmniej raz ... dla tego biorę :
Over 2,5 @1.57 bet365 ✅ 6-1
QPR - Chelsea
Ten mecz opisali już inni więc nie będę tego kopiował . Chelsea powinna to wygrać 2-3 bramkami
Chelsea win @1.83 bet365 ⛔ 0-0
Sunderland - Liverpool
Jak już pisałem tydzien temu ... L&#39;pool dla mnie jest beznadziejny i nie kupuję tego ze pod wodzą obecnego trenera ich gra wygląda lepiej ..... moze i wygląda ale dalej jest nie efektywna , z masą błędów . Suarez ... gra jak baba robi masę zamieszania ,hałasu , przy każdym przegranym starciu ,Gerard .... bez formy gość jak by był myślami i gdzie indziej , Skrtel .... koleś zawalił jedną bramkę z Arsenalem ... obie z MC ... co on robi w wyjściowej 11 jeszcze ? Reina ... jak ręcznik .
Sunderlandu w grze jeszcze nie widziałem ale obecne 2 remisy i obecna forma L&#39;pool daje szanse na koleje pts i myślę ze choć jeden ugrają .Kursy faworyzują Gości @2.20 na gospodarzy @3.40 co imho jest przesadzone ...
Sunderland +0,5 @1.75 ✅ 1-1
Tak to wygląda okiem laika ... zobaczymy jak to zweryfikuje 90&#39; na boisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pawel1916

Użytkownik

Everton
vs
Newcastle United

data godzina liga typ kurs gdzie 17.09.2012 21.00 Premier League 1 1.95 Tobet Rewelacja obecnych rozgrywek kontra drużyna, która to miano nosiła przed rokiem. „The Toffees” przegrali niespodziewanie ostatnio z WBA, ale wszyscy ciągle jesteśmy pod wrażeniem ich wygranej z Manchesterem United. Jeżeli „Czerwone Diabły” nie potrafiły zdobyć Goodison Park, to wydaje nam się, że nie uda się to także „Srokom”.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Stoke - Man City
X // 3.20 ✅
WilliamHill

Dzisiaj dziesiąta drużyna Stoke podejmuje u siebie Manchester City. Jak dotąd wszystkie 3 mecze zremisowali w tym sezonie. Gospodarze już od kilku sezonów prezentują toporny i defensywny styl gry, ale w miarę skuteczny ???? Brittania Stadium jest ciężkim terrenem do zdobycia dla drużyn z góry tabeli od kilku sezonów. W ostatnich dwóch meczach tych drużyna na Britania Stadium padał remis 1:1 i myślę, że tym razem może być podobnie ???? W drużynie The Citizens prawdopodobnie nie wystąpi nadal Aguero, a wszyscy wiedzą ile dla nich znaczy. Dodatkowo za 4 dni czeka ich ciężkie spotkanie w LM z Realem Madryt i myślę, że Mancini będzie chciał zachować siły właśnie na to spotkanie. Jak dla mnie remis jest dzisiaj bardzo prawdopobny, Stawiam 1:1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Spotkanie Sunderlandu z Liverpoolem, czyli spotkanie dwóch menadżerów z Irlandii Północnej, którzy jeszcze w tym sezonie nie odnieśli zwycięstwa. Zacznę od gospodarzy, Sunderland grał dotychczas tylko 2 mecze oba zremisował, pierwszy bezbramkowo z Kanonierami drugi ze Swansea. Gospodarze grają dosyć solidnie, nie ma w ich szeregach już Nicklasa Bendtnera, a w meczu nie wystąpią kontuzjowani Brown i Bardsley. Goście narazie mają na koncie po trzech meczach tylko 1 punkt, pierwszy mecz z WBA kompletny blamaż, dwa następne pojedynki to już nie były przelewki, rywale wymagający i tylko 1 punkt wywalczony w spotkaniu z Man City i porażka z Arsenalem u siebie. Liverpool ma naprawdę ciekawy skład, który opiera się na doświadczeniu, mówię tu o Gerrardzie, ale też nie boją postawić się na młodych zawodników jak Sterling. Liczę w tym meczu na twardą walkę, gdyż żaden z zespołów jeszcze nie zwyciężył, a wiadomo jeśli się nie wygrywa morale spadają. Dlatego stawiam na to, że oba zespoły coś ustrzelą. Obrona Liverpoolu zagrała fatalnie z Man City, z Arsenalem też cudów nie pokazywała, a ofensywa gości wygląda bardzo ciekawie.
Sunderland - Liverpool @ BTS 1.72 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom