>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Rozgrywki grupowe ruszają 11 października ale zanim ruszą czekają nas jeszcze eliminacje których zwycięzca zasili szeregi grupy A.

Po kliknieciu w baner euroligi traficie na strone rogrywek,zaś po kliknięciu w poszczególne ikonki klubowe traficie na strony klubowe ;) Zapraszam do dyskusji.
Triumfator poprzednich rogrywek
OLYMPIAKOS PIREUS

 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
CEZ Nymburk - Telenet Oostende
Oostende(+3.5) 1.90 3/10
⛔⛔⛔
Bet365
Przed nami kwale i rzucił mi sie w oczy odrazu jeden mecz.Oostende ma za sobą świetny sezon prezentując dojrzała i ciekawą koszykówke zdobyli mistrza Belgii.Średnia wieku tej drużyny to 29lat ale to jest zaleta w porównaniu do Nymburka który odmłodził swoją drużyne i pozbył sie kilku czołowych graczy.Ven Den Spiegel,Mario Stojic czy klku graczy z serbskiej szkoły jak Djordevic,Petrovic czy Katnic wspomagani przez Wilkinsona,Wrighta czy Matta Lojeskiego to siła drużyny Oostende.Kolejnym aspektem jest dosyć wysoki skład co daje im z góry przewage pod koszem.Nymburk w tym roku stracił czterech zawodników decydujących o sile tego zespołu w poprzednich latach.Lenzly,Lawrence,Simmons czy świetny Pavel Pumprla zmienili kluby znacznie osłabiając tą drużyne.W nowym składzie znajdziemy m.in Tapoutosa który po kilku latach gry w Arisie postanowił spróbować czegoś innego.Jest też Coleman z Bielli czy Taylor z Kavali.Nymburk ma w składzie jeszcze kilku doświadczonych czechów ale ja jakoś nie widze ich jutro w starciu z Belgami.Oostende w prawie niezmienionym składzie,są zgrani i doskonale rozumieją sie na parkiecie.Poparci doświadczeniem Van Den Spiegela stoją przed ogromną szansą awansu.Nymburk jest słynny też z tego że jest mocny u siebie.Kwalifikacje są rogrywane na neutralnym terenie we włoszech co już jest małym plusem na korzyść belgijskiej drużyny.Postanowiłem że zagram ten mecz z handi.Bet365 wystawił ładną linie 3,5pkt co jeszcze bardziej skłania mnie do pobrania tej oferty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
CEZ Nymburk - Telenet Oostende
Edit:Już się trochę pogubiłem,na Pinnacle kurs na Oostende wzrósł.Mi to nie przeszkadza,lepsze handicapy postawię.Dziwne,że aż tyle osób wierzy w Nymburk bo w sparingach nie grali niczego wielkiego i personalnie wydają się słabsi niż rok temu.
Już nie mogę się doczekać jak boisko zweryfikuje siłę obu zespołów.

Rzut oka na sparingi:




Bilans Oostende to 6-2 i wydaje mi się,że odnosili bardziej przekonujące zwycięstwa.
Nymburk zaliczyło 4-4 i większość spotkań mieli na styku.
Bardziej przekonują mnie wyniki Belgów i na nich zagrałem
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Unics Kazań - Ulm
Unics(-9) 1.93 3/10
✅✅✅ 91:73
Pinnacle
Ulm rewelacja poprzedniego sezonu ligi niemieckiej stanie przed szansą historycznego awansu do euroligi.Aby tego dokonać muszą zneutralizować rywala który ma za sobą 4 razy większe osiągnięcia w Europie i jest to rywal z wyższej półki.Najpierw co nieco o Ulm.Ulm w poprzednim sezonie awansował aż do finału ligi niemieckeij w którym poległ z Bambergiem.Prezentowali sie naprawde świetnie i sprawili niespodzianke awansując do finału.Wielka w tym zasługa Johna Bryanta który wygrał klasyfikacje na najlepszego zbierającego ligi.Ale nie tylko on miał udzial w tak dobrej grze zespołu.Świetnie grał też Isaiah Swann któy wybrał lepsze pieniądze i przeniósł sie do Gaziantepu.Szereg zawodników zagrało świetny sezon ale w tym roku będzie już nieco gorzej.Ulm pozbył sie Swanna,Rodericka Trice&#39;a(przemiły koleś,kiedyś czarował w Getyndze),Torberta i jakby tego było mało wypadł im podstawowy pg Tommy Mason-Griffin.Reakcja była natychmiastowa i ściągnięto Lance&#39;a Jetera znanego z gry w AZS Koszalin.Jak to zaprocentuje?nie wiadomo... Generalnie musze to napisać,Ulm to fajna ekipa ale tylko na lige niemiecką.Skład jest dobry ale to za mało by znalezć sie w elicie.Uniks nieco przebudowany ale to jest wyższa półka i wydaje mi sie że Ulm nie bedzie miał za dużo do powiedzenia w starciu z rosjanami.Tak jak pisałem Unics pozbył sie w tym roku kilku koszykarzy.Greer,Jawai,Nachbar czy Domercant - oni pożegnali sie z zespołem.W zamian dokoptowano super strzelca Mire Chatmana,Marko Banica z Bilbao,Vougioukasa z Panaty czy Chucka Eidsona.Skład jest szeroki i mocny.W środe nie zagra Mccarty który zmaga sie z kontuzja ale to nie powinno aż tak wpłynąć na drużyne.Reasumując szacunek dla Ulm ale to już za wysokie progi.Unics wygra napewno i nie powinni mieć też problemu z pokryciem handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Zaciekawiliście mnie tym Oostende. Warto też zwrócić uwagę że Belgowie mieli znacznie bardziej wymagających rywali niż Nymburk. A co myślicie o Cantu -9.5 @ 1.65. Wygrana z Siena (po dobrym spotkaniu) na pewno ich bardzo podbudowała. Wraz z Kazaniem są głównymi faworytami do wejście i taka Sofia nie powinna stawić im jakiegoś skutecznego oporu?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nymburk dodatkowo dzisiaj bez Colemana który musial udać sie do stanów z powodu problemów w rodzinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zaciekawiliście mnie tym Oostende. Warto też zwrócić uwagę że Belgowie mieli znacznie bardziej wymagających rywali niż Nymburk. A co myślicie o Cantu -9.5 @ 1.65. Wygrana z Siena (po dobrym spotkaniu) na pewno ich bardzo podbudowała. Wraz z Kazaniem są głównymi faworytami do wejście i taka Sofia nie powinna stawić im jakiegoś skutecznego oporu?
Dla mnie nie ma sensu szukać więcej typów na dzisiaj skoro jest 1 bardzo dobry z bardzo dobrym kursem.
Nie potrafię ocenić tego spotkania.Sofia przegrała z Barceloną tylko 2 punktami,mimo że Barcelona grała słabo to i tak niezły wynik.Sofia ma też kilku niezłych zawodników.
Cantu gra u siebie i jest dobre, wygrali ze Sieną która przeszła rewolucję.
Tego spotkania po prostu nie będę stawiał bo wcale nie jestem przekonany do tego handi.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Oczywiście że nie grają, ale generalnie mecz do końcówki 3Q wyrównany, czyli taki jak sie każdy spodziewał i handi + było logiczne. No, a tego że na tym poziomie drużyna może zdobyć 3 pkt w kwarcie chyba sie nikt nie spodziewał...Jakiś kabaret, ale taki urok sportu. Ciekawe ile ludzi postawiłoby przed meczem na over 3,5 OOS w 4Q ;]
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pięknie.Oostende przegrało przez tego Wrighta.Koszmarne błędy w obronie i tragicznie w ataku.Gość mu trafia 3 trójki bez obrony.Chyba by mu musiał 10 rzucić żeby ten go nie odpuszczał.W ataku mimo świetnych podań od partnerów pudła z łatwych pozycji i czapy.
Czemu Van Den Spiegel nie grał.????
O grze Nymburka można powiedzieć,że bez fajerwerków ale dobrze momentami zagęszczali obronę i wysocy mieli kilka bloków dzięki temu.W ważnym momencie Abrams trafił trudne rzuty i to wystarczyło do zwycięstwa.

Prawdopodobnie Nymburk odpadnie już po następnym meczu,bo Oostende nie chciało tego wygrać po prostu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mecz był przez dwie i pół kwarty praktycznie na styku.Prowadzenie zmieniało sie non stop.Aż do momentu kiedy Drobnjak seriami nie trafiał z czystych pozycji.Na początku trzeciej kwarty byłem niemal że pewny handicapu,po 4 faule dwóch czarnych z nymburka i Oostende miało grać swoje.Niestety mnóstwo chybionych rzutów w łatwych sytuacjach i fatalna dyspozycja na obwodzie.Kto wie co było by gdyby nie fantastyczna dyspozycja Nymburka w rzutach za 3.Trójka praktycznie ich trzymał przy życiu przez te dwie i pół kwarty.IVQ dramat,znowu w roli głównej Drobnjak i zero koncepcji.Trzy szybkie trójki i sprawa praktycznie załatwiona.Szkoda,tym bardziej że w połowie trzeciej kwarty tych dwóch szybkich amerykanów usiadło na ławce mając na koncie po 4 faule.Aha jeszcze jedno,co sie działo z Van Den Spiegelem?przyjechał pełnić role statysty?
Olo proponuje użytkoników nie wnoszących nic do działu a przybiegających po przegranym kuponie wylać swoje żale karać banem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Bardzo mi przykro że nie mogłem się udzielić i cokolwiek napisać o tym turnieju przed pierwszymi meczami.
Podczas rozmowy z Wilqiem doszliśmy do wniosku że tym na Oostende był uzasadniony. (został dobrze opisany)
Zgadzam się też z wnioskiem Wilqa do Ola odnośnie tych banów, bo ledwo się zaczęło a już pojawili się ludzie którzy ... pobudzają koniuszki nerwowe.
Musimy zdać sobie sprawę przy typowaniu z jednej rzeczy, a mianowicie zespoły które grają jutro będą miały ciekawostkę... 3 mecze w 3 dni. Moim zdaniem niemożliwe. Także finał moim zdaniem zespół który awansuje odpuści (ale to taka moja teoria spiskowa).
---------------
O dzisiejszych meczach nie ma sensu już pisać. Oostende to dla mnie osobista porażka ⛔ bo nie spodziewałem się na tym poziomie tego na co teraz rzuciłem okiem. Nie można od stanu gdy się wychodzi na prowadzenie 55-52 stanąć i już nic nie grać... 14min do końca meczu było i zespół stanął.
Co do Cantu to myślę że tak jak sobie dedukowałem HC dodatni na przeciwników na poziomie +12 powinien siąść niemniej nie o tym teraz bo już mecz trwa. ✅ choć na koniec zaświeciło światełko w tym długim tunelu (hehe Wilqu ile ja to pisałem że się skończy -8) ;)...
----------------
Jutro Kazań to oczywista oczywistość ;). HC dla mnie za wysokie bo nikt nie będzie się spinać aby wygrać wysoko. Będzie sporo rotacji.
A co do meczu Le Mans - Donieck ▶ mam jeden typ na zwycięstwo : NO BET. Rozmyślam bardziej ku overowi bo po tych wzmocnieniach Ukraińców to oni muszą się zgrać to przede wszystkim. Siłę ognia mają a defensywa na bank będzie kuleć. Le Mans gra szybko ale o tym może kto inny... To na pewno będzie warto zobaczyć.
-------
nazwisko HEATH warto się przyjrzeć temu zawodnikowi. Ogólnie Lukoil u siebei w lidze będzie po wszystkich jeździł jak nikt szybko nie odejdzie gdzie indziej. Cantu w tym roku to inna drużyna niż ta co była rok temu. TYUS i CUSIN nieźle to wygląda pod koszem. Tylko przy tym co oni grają pod koszem to nie widzę strzelca z obwodu jakiegoś wybitnego, tego może im zabraknąć bo teraz grali wesoło ale inside-outside może być ciekawym u nich rozwiązaniem. Tyus gra jak młody Batiste .. ;)
---------
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zaraz się ktoś oburzy ale prawda jest niestety taka, ze wielu tych gwiazdek z Ameryki olewaja totalnie mecze w Europie i dzis mielismy taki przyklad. Zreszta latwo zauwazyc, że od lat solidne zespoly z Belgii zawodza/olewa/nie przykladaja sie do pucharow. Od kiedy nastal czas twittera to juz wogole mamy wpadke za wpadka znudzonego gracza na jakims europejskim zadupiu. Obrona niekoniecznie, atak luzny i zabawny a kluby placa i placa nie wiadomo po co. Jeszcze sie sezon nie zaczal a juz mamy cyrk jak co roku, madrze zbudowane ekipy z chemia w zespole beda grac, przecietniaki i gwiazdy nieszczesliwe beda ciagle zawodzic a czasem tylko zagraja cos ponad norme i niespodziewanie wygraja. Raczej polecam gre na underdogi, live i linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Samin nie odpisywałem bo emocje jak cholera.Kuzwa to są kwale a takie mecze zapodają na tacy.Świetne spotkanie jednych i drugich.Szybki basket i wysoki procent rzutów aż sie chciało oglądać.Wynik zmieniał sie non stop.Tu Mazzarino rzucił soczystą tróje to niesamowity powtarzam niesamowity Brandon Heath rzucał bombe z widelcem w oczach.God damn... jestem w szoku pozytywnym szoku gry bułgarów.Nawet taki koń jak Watkins potrafił rzucić z każdej pozycji.Ale Cantu zrobiło swoje,jak już przyciesneli w defensywie to Lukoil stawał.Niesamowity Mazzarino,Aradori,Markoishvili czy ten Tyus o którym już pisałem przy okazji meczu z Sieną.Facet ma taki ciąg na kosz że masakra i jeszcze potrafi to zakończyć efektownym wsadem.Świetny basket nam panowie pokazali ;)
Roxanne jutro Le Mans,dobrze sie rozumiemy? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Roxx, Wilqu nie dawajcie ludziom takiego czegoś z typem.. ;) oczywiście w meczu gdzie jest 50/50 każdy z Nas (ciut upper w tej dyscyplinie) weźmie Le Mans i będzie oglądał... ale to już prywatny folwark (a bardzie prywatne opinie o loterii) i może o to potem mają inni żale do Nas ? ... Ja tego nie polecam choć gram LE Mans ;)

W tym meczu może być dosłownie wszystko.

Nie ma problemu ja wykorzystywałem chwile przerw w grze. Mecz niesamowity jak na start Euroligi a to dopiero kwale...

Ja tam nie widzę obrony tylko w tym meczu. Jak Donieck chce wygrać to muszą walić na wysokim procencie bo Le Mans z EL-Amin-em jest mocne...

-----------

Pytanie z prośbą : jaki buk najlepszy do basketu ? proszę o rzetelne odpowiedzi na priv bo &quot;fabryka pieniędzy 365&quot; to tylko live ???? i ulubione moje HC ujemne na dogi

2.95 na Le Mans w Unibecie to już przesada...

------------

I myślę że post Wilqa wystarcza w stanowczości aby zakończyć dywagacje. Loteria w której osobiście widzę sporo punktów i kiepską obronę ze strony Donetsku którą nadrobią siłą w ataku. Powiększony over o 6pts to nie tak dużo, dlatego O150,5 po 2.80 daje do myślenia. E:O149,5 już po 2.80 także ruchy wskazują na under ja już na 100% gram over

i na dobitkę dodaje Unics po 1.14

AKO : 3.19 ✅ ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dobra co ja sie będe pitolił,myśli nachodza mnie różne.Najpierw Donieck ale po cichu myślałem że Le Mans.Teraz jednak obstaje przy Le Mans,taki kurs trzeba wyłapać.Donieck sie wzmocnił,widać że mają kapone i chętnie ją wydają.Ale co z tego,to jest początek sezonu gdzie już na turniejach widac że w tej drużynie nie ma chemii,nie ma zgrania i cieżko przewidzieć czy podstarzałe gwiazdy dadzą rade udzwignąć ciężar spotkania.Nigdy nie wiadomo co pokażą francuskie teamy.Prawdą jest taka że moga wygrać z każdym.Jest klku graczy mogących zrobić różnice w tym spotkaniu.Choćby duet Koffi,Batista.Mają też grubaska El-Amina który mimo nadwagi i wieku wciąż jest świetnym rozgrywającym.
Le Mans: Khalid El-Amin (Henry Cahudi) – Pape Sy (Cameron Long) – Cuthbert Victor (Charles Kahudi) – Alain Koffi (Dounia Issa) – Joao Paulo Batista
BC Donetsk: Doron Perkins (Denis Lukashov) – Ramel Curry (Vojdan Stojanovski, Alexander Lipovyi) – Dmitri Glebov (Maxim Pustozvonov) – Kaloyan Ivanov (Darius Songaila, Ivan Radenovic) – D’Or Fischer
Nie odważe sie zagrać na czysty win ale handik jak najbardziej.
Le Mans(+5.5) 1.95 2/10 ✅✅✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
candida 45

candida

Użytkownik
Jutro Kazań to oczywista oczywistość . HC dla mnie za wysokie bo nikt nie będzie się spinać aby wygrać wysoko. Będzie sporo rotacji.
Dzis od rana skoki kursów na Kazan, czym nalezy to tlumaczyc - korekta czy jakies kontuzje? ;)
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
http://www.euroleague.net/main/results/showgame/preview?gamecode=3&amp;amp;seasoncode=EQR12

Może brak Kelly McCarty ale o tym było od dawna wiadomo, a może początkiem sezonu i nie wiadomo jak się teraz nowi wprowadzą do Kazania i jak on będzie teraz grał.

Ulm to wielka niewiadoma i jak to u niemieckich zespołów bywa mogą zaskoczyć i zrobić na styk mecz lub przegrać 20 bez walki jak im nie będzie siedział rzut.

Doświadczenie i umiejętność po stronie Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Banic jeszcze wypadł co troche zawęża im rotacje i troche skomplikowało handi ludziom w tym mi.Nie fair że dopiero dzisiaj podają taką informacje.Tak czy siak co do wygranej to nie ma innej możliwości,poprostu nie ma.Ulm w tym roku z tym składem jest na poziomie środka tabeli,to nie to co rok temu.
TAK
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Unics izzi jak to mówią na tym forum... niewiarygodna różnica klas.Vougioukas i te jego manewry,miodzio.Wogóle ilosć opcji w ataku,defensywa przepaść.Ulm to tylko dwie wieże w postaci Wattsa i Bryanta.W połowie drugiej kwarty Unics popuścił i zaczął grać streetball i o dziwo trener zareagował jedynie ściągnięciem Chatmana bo to on był prowodyrem ;) Jak to Chatman... Ciekaw jestem jak Unics wypadnie już w grupowych rogrywkach,w ciemno mówie że to oni wygrają te kwale dlatego już w głowie sobie mniej więcej próbuje rozłożyć ich szanse.Mają świetnego trenera,zajebisty i szeroki skład i czego chcieć więcej.Jeszcze jak wróci Mccarty i Banic to już wogóle rotacja wzrośnie.
Pisze tego posta na początku 3Q i znowu to samo i tutaj ✅ dla Ciebie samin.Miałeś racje z tym oszczędzaniem w takim turnieju.Gdyby to był tylko jeden mecz to Unics mógłby to wygrać nawet +30.Ale jednak Unics nawet gdyby wpuścił na parkiet samych graczy rosyjskich byłoby +20.Przepaść
Unics na lajcie teraz zapraszam na hit.
Hit dla Le Mans,tak jak przewidywałem choć to dopiero początek sezonu Donieck to niewypał pokroju Budivelnyka sprzed 2lat czy St.Petersburga.Mizerna zdobycz Songali i Fishera,co to ma być?
Ukraińcy na początku za wszelką cene chcieli wyłaczyć grubaska i to było widać,El Amin złapał dwa głupie faule i za chwile dostał potężną czape od Fishera.Ale Le Mans przetrzymali napór i w 2Q grubasek rozdał kilka soczystych asyst i francuzi wyszli na prowadzenie.Świetny mecz Koffiego i o dziwo defensywa całej ekipy stała na przyzwoitym poziomie.Donieck bez komentarza,w 3Q dopiero po 6min udało im sie zdobyć punkty.Mecz z pewnością stałby na wyższym poziomie gdyby nie obecność Ukraińców którzy są największym rozczarowaniem tego turnieju.

Co do jutrzejszego grania,śmialo pobierajcie win Cantu.Śmiało,ja pokusiłem sie nawet o obniżony handik 5.5pkt.Różnica przynajmniej kalsy dzieli obecnie te dwa zespoły.Jeśli będzie grywalny kurs na Uniks również można śmiało pobierać.Turniej już sie zakończył.Unic w eurolidze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
samin1 524

samin1

Użytkownik
Turniej zakończy się jutro ???? zwycięstwami Cantu i Unics-u z lekkim ujemny HC każde.
Ogólnie kombinowanie z liniami punktowymi nie wyszło mi na dobre, ale kilka ładnych kursów złapane.
Aby nie powielać tego co napisane już odnośnie poprzednich meczy bo ameryki nie odkryjemy w tych jutrzejszych parach...
Widzieliśmy wszystkie 4 ekipy jutro grające i w tej chwili to faworyci przynajmniej o level lepsi więc nie ma nad czym dywagować.
Niespodzianka ? Pytam się gdzie szukać ? ... Cantu gospodarz czy Unics z osłabieniami ;)....
Cantu + Unics to moje 10/10 bez dwóch zdań... ⛔ ⛔
------
for fun można pokombinować coś z liniami HC.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom