>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zarabiaj na tenisie, duże prawdopodobieństwo wygranej!

E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Witam, przedstawiam wam system bukmacherski mojego autorstwa, na wstępie zaznaczam że będziemy obstawiać tylko mecze w tenisa na żywo i potrzebny jest do tego bukmacher który oferuje takie zakłady jak „kto zdobędzie następny punkt” dlatego polecam bukmachera Betclick

System polega na obstawianiu spotkań w tenisa, w których jest wyraźny faworyt np. z kursem 1,20 grającym przeciwko zawodnikiem na którego kurs wynosi np. 3,00

Gdy nasz faworyt zagrywa (serwuje), obstawiamy że zdobędzie każdy następny punkt 15/30/40 itp. Kurs średnio wynosi na taki zakład 1,50zł

Załóżmy że mamy kapitał rzędu 100 zł, gramy stawką 2% czyli stawiamy 2zł, gdy faworyt nie zdobędzie następnego punktu stawiamy ze zdobędzie kolejny lecz tym razem bierzemy stawka*2= 4zł, jeżeli przegramy kolejny raz, znów mnożymy stawke *2, stawiamy 8 zł, gdy wygramy dzielimy stawke /2=4zł

Przy kapitale 120 zł nasz faworyt musiał by 6 razy z rzędu nie zdobyc punktu abyśmy zbankrutowali
Przy zawodnikach typu Serena Williams czy Victoria Azarenka jest mało prawdopodobne nie zdobyć punktu 6 razy z rzędu. Po secie kurs zazwyczaj maleje do 1,40 a nawet niżej, wtedy przerzucamy się na inny mecz gdyz nie dorobimy się kasy na kursie 1,40

Ja grałem tym systemem przez miesiąc, dziennie obstawiałem 2 mecze w tenisa, w każdym meczu starałem się wygrać minimum 10 zł
Na dzień wychodziło około 20 zł zysku, po miesiącu wypłaciłem na konto 560 zł
Starajcie się wybierac mecze z wyraźnym faworytem

Jako że skończyły się wakacje i musze wracać do szkoły nie mam czasu obstawiać, miło by mi było gdyby któryś gracz, który uzyskał niezłą sumkę na moim systemie chce się jakoś odwdzięczyć i wpłacić dowolną sumę na moje konto, takie osoby prosze o skontaktowanie sie na priv ???? DO NICZEGO NIE NAMAWIAM, SYSTEM PUBLIKUJE BEZINTERESOWNIE, DATKI SĄ OSOBISTYM WYBOREM

Jeśli czegoś nie dopisałem, lub nie wszystko rozumiecie piszcie na priv
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Koledzy wy również poprawiliście mi humor
znacie progresje z innych systemów lecz żaden system nie określił konkretnych meczów i konkretnych zakładów. Żaden system nie daje tak dużej szansy wygranej jak mój gdyż mało prawdopodobne jest aby faworyt przegrał 6 punktów pod rząd przy swoim serwie, niemniej jednak i tak bywa... Pozdrawiam
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
gdyż mało prawdopodobne jest aby faworyt przegrał 6 punktów pod rząd przy swoim serwie
W ogóle to mało prawdopodobne żeby faworyt przegrał - dlatego jest faworytem... (ale jednak czasami przegrywa ;)). Nie życzę Ci źle, ale czarno widzę ten sposób gry. Nawet jak na początku będzie Ci dobrze szło napotkasz trudności, a to czarna seria, a to buk zablokuje możliwość zagrania następnego punktu itp. Piszę to, żebyś się nie rozczarował bo ja coś podobnego grałem na siatkówce live, a wyszedłem z tego tylko na zero (wysokie stopnie progresji), mimo że na początku wydawało mi się to super.
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
W ogóle to mało prawdopodobne żeby faworyt przegrał - dlatego jest faworytem...
Masz racje ale nie zawsze kurs na faworyta jest w okolicach 1,50 zł co czyni takie zakłady opłacalnym. Nie wykluczam prawdopodobieństwa czarnej serii, jednak mimo to dalej gram moim sposobem i również polecam sposób
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Próbowałem i zastanawiam się jak dajesz radę nadążać za zmianą punktów? Zaraz po zdobyciu np. 1 punktu, zakład zmienia sie na 3 punkt.
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Zapomniałem dodać że obstawiam dwa punkty pod rząd, jeżeli nie wejdzie punkt nr 1 to przy punkcie nr 3 podwyższamy stawkę, jeżeli punkt 2 nie wejdzie na punkt nr 4 stawiamy stawke z punktu 2*2 i tak dalej, tak jakbyśmy grali dwie tury, jedna punkty 1 i 2, i druga tura punkty 3 i 4. Mam nadzieję że jasno wytłumaczyłem.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Trochę bez sensu... Stawiasz 1 punkt za 2zł masz do wygrania 3zł. Nie wchodzi więc stawiasz 4zł na punkt 2 i 8zł na punkt 3. Jeżeli punkt 2 wejdzie a trzeci nie to jesteś 4zł na minusie czy źle liczę?
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
Na drugi punkt nie postawisz 4 zł bo przy stawianiu nie wiesz czy wszedł ci punkt nr 1, więc na punkt 2 stawiasz również 2 zł, , załóżmy że punkt 1 przegrywasz a punkt 2 wygrywasz, w tym momencie jesteśmy na minusie 1 zł. stawiasz na punkt nr3 4 zł a na punkt nr4 2zł, załóżmy że wygrywamy oba i w tym momencie jesteśmy 2 zł na plus, wydaje się troche zamotane
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kurs średnio wynosi na taki zakład 1,50zł
Kolego, kursy są tzw. wartościami niemianowanymi i dlatego nie istnieje coś takiego, jak kurs 1,50zł - a jedynie kurs 1.5.
Dopiero kurs 1.5 obstawiony za 1zł , może dać ew. wygraną 1.5 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 36

mankiecik

Użytkownik
to chyba dalej ciezko ci na tej progresji zarobic bo wedlug moich wyliczen:
1 pkt - 2zl
2 pkt - 2zl - nie trafiasz obu
3 pkt - 4zl - nie trafiasz
4 pkt - 4zl - trafiasz
to sumujac postawiles za 12 zl a wygrywasz 4zl * 1,5 = 6 zl
to mnie oswiec jaka tu logika
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
to chyba dalej ciezko ci na tej progresji zarobic bo wedlug moich wyliczen:
1 pkt - 2zl
2 pkt - 2zl - nie trafiasz obu
3 pkt - 4zl - nie trafiasz
4 pkt - 4zl - trafiasz
to sumujac postawiles za 12 zl a wygrywasz 4zl * 1,5 = 6 zl
to mnie oswiec jaka tu logika
Twoja symulacja jest bez sensu, bo żeby mój system był dobry musisz mieć ponad 50% trafności a według twojej symulacje jest to 25%.
Dlatego wybrałem tenis i konkretną kategorie zakładu gdyż jest ona najbardziej prawdopodobniejsza. Wczoraj obstawiałem mecz i obliczyłem że mam 64% skuteczności w trafianiu
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
to twoja &quot; progresja&quot; polega ze na 100% w 3 pierwszych pileczkach trafisz ,a i tak bedziesz na minusie bo z 8 zl masz 6 zl jesli to bedzie 3 pileczka, za kazdym razem.Uwazam twoj system za bezsensu
 
E 0

eyo_cassos

Użytkownik
1 pkt- 2zł trafiony
2 pkt 2- zł nie trafiony
3 pkt 2zł trafiony
4 pkt- 4zł nie trafiony
5 pkt - 2 zł nie trafiony
6 pkt 8 zł trafiony
7 pkt 4 zł trafiony
8 pkt 4 zł trafiony
9 pkt - 2 zł nie trafiony
10 pkt -2zł trafiony
11- pkt 4 zł trafiony
po 11 punktach w sumie postawiliśmy 36zł a nasz kapitał teraz wynosi 39 (kurs 1,5) lub 41,6 zł (kurs 1,6) przy 63% skuteczności, w ciągu meczu zagram około 30 punktów. Z jednego meczu wyciągam zysk ok. 8-10 zł na dzień gram 2 mecze=20 zł zysku, DO TEJ PORY STAŁEGO, teraz już wiesz ze nie jest mi cięzko na tej prograsji zarobić, czasem zdarza się że skutecznośc jest mniejsza i zarabiam 5 zł, ale dodaje mecz do dziennego limitu i i tak jestem na +
Czasami kursy są większe. Po tej symulacji ktos może powiedzieć, postawiłem 11 zakładów, i jestem 3 zł na plusie, przecież mógłbym postawić jeden zakład za 10 zł na kurs 1,30 ale uda się raz, drugi, trzeci, aż kiedyś się nie uda
 
S 4

sempre46

Użytkownik
własnie spojrzałem na zakłady live w Betlicku o których pisze eyo i ze zdziwieniem spojrzałem na kursy jakie tam się kształtują.I wcale nie zainteresował mnie kurs faworyta lecz underdoga i np dzis w meczu Ferrer D. (Esp)-Djokovic N. (Srb) kurs ten na opisywany w temacie zakład wynosił 2,75.Sprawdziłem przebieg meczu i ze zdumieniem stwierdziłem ,że max seria na jaką trzeba się nastac było to 4 .Idąc typ tropem spojrzałem na mecze S.Villams i tez zdziwienie ,nie było w dwóch ostatnich jej meczach gema w którym by jej rywalka nie zdobyła chocby jednego punktu.A jak ktoś się intersuje progresją to wie doskonale ,że kurs 2,75 to naprawdę niezły kurs na spokojną progresję.
 
D 77

dalik

Użytkownik
sempre46 po prostu napisał aby stawiać na przeciwieństwo tego co ty grasz.
Problem leży w samej ofercie.
Jak to grać skoro buk daje zdarzenia co 2 pkt ?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Własnie przed chwilą byłem świadkiem 6 punktów bez zdobycia punkcika przez nieserwującego, co oznacza, że progresja na kursie około 2.30 musiałaby wytrzymać te 7 punktów co najmniej, a to jest budżet minimum 300zł :/
 
Do góry Bottom