>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolejna progresja w Baseball.

W 272

wesolutki

Użytkownik
Po graniu wielu progresji na live jak i przed meczem w baseballu i tenisie (większość z nich przy mądrym graniu przynosi ładne zyski, a przynajmniej ja jeszcze nie straciłem), grając wczoraj wpadłem na kolejny pomysł. Otóż w meczu mamy takie oto ciekawe zakłady:
Na przykładzie zaczynając obstawiać pod koniec pierwszego inningu:
Drużyna A - uderzenie w następnej połowie inningu?
W trakcie bottom inningu
Drużyna B - uderzenie w następnej połowie inningu?
Kursy na to zdarzenie wahają się od 2,3-3,25. Kursy górne zachęcające, dolne może trochę mniej ale zwróćmy uwagę na statystyki, które pokazują, że bardzo szybko drużyna kończy inning bez uderzenia. Co do gry to są dwa warianty. Jeden na 9 progów, drugi na 18. Zależy kto ile ma gotówki. Można grać na obydwie drużyny a można obrać tylko jedną, najlepiej niefaworyta. Osobiście sposób zacznę testować od soboty/niedzieli i będę się tutaj dzielił spostrzeżeniami. A tymczasem zapraszam do dyskusji ????
Edit--------------
Oczywiście stawiamy na &quot;Nie&quot; czyli brak uderzenia;p
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Póki co na sucho przetestujemy progresję na spotkaniu Atlanta Braves - Colorado Rockies. Gramy od pierwszego inningu na brak uderzenia przez drużynę Colorado. Zobaczymy jak to wyjdzie. Ustaliłem progresję na nisku kurs 2,30 oczywiście każdy wyższy będzie dodatkowym zyskiem. Jestem zwolennikiem progresji na stały zysk, który ustawiłem na 5zł.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Atlanta Braves - Colorado Rockies
1 Inning - 1 próg⛔⛔⛔
Colorado Rockies - Uderzenie w obecnym inningu? - Nie
Stawka: 5
Kurs: 2,1
EWK: 10,50
Tabelke nieco zmodyfikowałem z powodu tak niskiego kursu, którego sie nie spodziewałem. Zobaczymy jak to wyjdzie ????
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Już wykryłem pierwszy błąd. Kursy strasznie niskie w porównaniu do spotkań, które wczoraj widziałem. Nadające się do progresji to te grane na faworyta spotkania. Tak więc ponieważ jak wcześniej pisałem test jest wirtualny, zacznę teraz grać na faworyta czyli tylko Atlanta.
2 Inning - 1 próg⛔⛔⛔

Atlatna - Uderzenie w obecnym inningu? - Nie

Stawka: 5
Kurs: 2,2
EWK: 11
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
5 Inning - 4 próg✅✅✅

Atlatna - Uderzenie w obecnym inningu? - Nie

Stawka: 40
Kurs: 2,2
EWK: 88
Włożone: 74,09
Wygrane: 88
Zysk z zakończonej progresji: ✅13,91
Jak już pisałem, grałem na stały zysk 5 ale ponieważ kurs nieco uległ zmianie, tabelka zmodyfikowana a później kursy podskoczyły zarobiliśmy więcej ????
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
W drugim spotkaniu, które teraz trwa Miami - Milwaukee, grając na faworyta spotkania czyli Miami, zakończyli byśmy progresję na 3 poziomie.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Moja rada.
Patrz na miotacza.
Parametry H/9 [im wyżej tym gorzej] Parametry pomiędzy 6.5 , a 8.5 najczęsciej spotykane.
WHIP - im niższy tym lepszy [lepsze parametry pomiędzy 1.00 , a 1.2].
Kto ma jaką średnią odbić .AVG w line-upie.
Line-up dostępny od godzimy przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 272

wesolutki

Użytkownik
Grzesio dzięki za info ????
A tutaj jeszcze spotkania nocne i kolejny zarobek gdybyśmy grali tą metodą.
Drużyna pogrubiona to faworyt wg. Bet365 i na nią byśmy grali.
07.09.2012r.
Baltimore - NYY - 1 próg✅

Washington Nationals
- Chicago Cubs - 3 próg✅
Kansas City Royals - Texas Rangers - 1 próg✅
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
08.09.2012r.

Baltimore - NYY - 2 próg✅
Philadelphia - Colorado - 2 próg✅
Pittsburgh - Chicago - 1 próg✅
Washington - Miami - 2 próg✅
Cincinnati - Houston - 2 próg✅
NYM - Atlanta - 2 próg✅
Tampa Bay - Texas Rangers - 1 próg✅
Chicago white sox - Kansas City - 7 próg✅
Minnesota - Cleveland - 1 próg✅
Boston Red Sox - Toronto blue - 1 próg✅
Los Angeles angels - Detroit Tigers - 1 próg✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 272

wesolutki

Użytkownik
Jak widac sposób jest naprawdę bardzo dobry i nie zapominajmy, że jest to gra bez żadnej analizy. Gdybyśmy zastosowali się np. do wskazówek Grzesia to prawdopodobnie wyeliminowali byśmy np. ten mecz z 7 progami ????
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
W meczu CWS - KC obydwaj panowie mieli przed spotkaniem wysoki WHIP.
Około 1.45 to znaczy , że dopuszczają sporo runnerów na bazy i większe szanse na punkty.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Czyli dobrze rozumiem, że ten mecz patrząc na te staty byśmy odrzucili?
@Dalik
Ja z reguły długo siedzę więc mi to nie przeszkadza, rozumiem że godziny są uciążliwe ale jeżeli miało by to przynosić stałe zyski to sam zdecydujesz czy opłaca się wstać na tą godzinkę, dwie.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Raczej
Obydwaj wysokie ERY , H/9 , BB/9.
http://www.baseball-reference.com/previews/2012/CHA201209070.shtml
Kliknij na vs Current Lineup obok miotacza.
AVG nie za wysokie
Line-up
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_09_07_kcamlb_chamlb_1&amp;amp;mode=box
Sporo zawodników z AVG .300 w środku obu ekip.
Taki Dunn pomimo ze ma prawie 40 HR to mało singli ma , sporo K oraz nsikie AVG.
http://www.baseball-reference.com/players/d/dunnad01.shtml
Róznie bywa.
Ale takie spotkania bym omijal.
Dzisiaj CLE-MIN bym omijał , ale obydwie ekipy Team AVG maja nie za wysokie
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Dzisiejsze nocne mecze, wszystkie dały by nam kolejne pieniądze. Maksymalny próg jaki byśmy osiągneli to raz 6 i raz 4. Pozostałe spotkania to 1-3 próg. I nadal to wszystko bez żadnych analiz! Tematu nie będę ciągnął na bieżąco bo mam mało czasu ale myślę, że kto kuma o co chodzi zrobi dobry pieniądz tym sposobem ???? Grzesio dzięki za linki napewno będę korzystał bo zaczynam po sesji poprawkowej grać tym sposobem;p
 
Do góry Bottom