wojta_sz
Sty 2012 28 6 7
Mecz:
S. Greul - R. Bemelmans
Postawiłem na Niemca, pierwszego seta wygrał, a w 2. secie wynik to 1:1. Jak policzą ten zakład? Jako wygraną czy 1,00?
6 września 2012 20:26
2
hopkirk
hopkirk
Forum VIP
Lip 2009 838 1 034 21
1.) Zakłady „1 2”: W meczu tenisowym, w którym jeden z graczy wycofuje się z gry, zakłady „1 2” uznawane są za ważne wraz z rozegraniem pierwszej piłki. W ramach zakładu zawsze wygrywa zawodnik, który zostanie ogłoszony zwycięzcą przez sędziego głównego. Zasada ta ma również zastosowanie w deblu.
3
ted
ted
ModTeam
Cze 2006 9 619 8 783 30
Jako wygraną
"The one who doesn't fall never stands up. It happened that people made me an idol. But everybody loses. I'm just a human being. And if it's God's will next fight, I'll win. "
16 listopada 2012 02:59
4
krycha18
krycha18
Maj 2007 656 16 7
A jak to jest z pilka nozna , bo wczoraj zagralem w nocy mecz live i zostal przerwany po pierwszej polowie a zagralem na bramki w drugiej polowie , kiedy bedzie zwrot ?? Mineły juz 24 h i dalej nic , ile mozna czekac ?
20 stycznia 2013 07:34
5
gujon301
gujon301
Sie 2005 513 942 14
Mialem pobranego tripla ktory konczyl mi Almagro. I niestety przysnelem. Jak sie budzilem zobaczylem ze Tipsarewicz skreczowal. Ku mojemu zdziwieniu zaklad w calosci zostal rozliczony jako wygrany. Ma m pytanie czy w Bwinie zmieniono zasady i krecz jest zaliczany. Pytam bo kiedys u tego buka bylo inaczej. Zmienili zasady czy omylkowo zaliczyli.?