>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NBA 2012/2013

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
JUŻ ZA CHWILECZKĘ, JUŻ ZA MOMENCIK...

Dość leniuchowania! Sezon zbliża się wielkimi krokami, także ten w wersji fantasy. Pora odkurzyć arkusze kalkulacyjne, poodwiedzać ulubione miejsca w sieci, uporządkować sobie wszystkie te bardziej i mniej spektakularne newsy z offseason. Innymi słowy - zacząć przygotowania do draftów.

Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć - przypomnij sobie ranking za miniony sezon, w formacie, w jakim gra Twoja liga. Najwygodniej oczywiście wygenerować sobie wersje rankingu szytą na miarę za pomocą narzędzia typu www.basketballmonster.com, choć oczywiście nikt nie zabrania Tobie tworzyć własne analizy. Ba, wręcz zachęcam! Swoją drogą, analiz i tak nie unikniesz, bo przecież układ sił wśród graczy NBA zmienia się niemal z każdym dniem, więc ubiegłoroczne dane, choć stanowią dobry punkt wyjścia, w żaden sposób nie mogą Tobie służyć jako ostateczna wyrocznia.

Co się zmieniło latem? Ano sporo. Zawodnicy zmieniali kluby, na własne życzenie lub też wysyłani w wymianach przez menedżerów. Do NBA trafili rookies i mogą sporo namieszać, jak co roku zresztą. Część graczy solidnie przepracowuje lato, by stawić się na obóz przedsezonowy w jak najlepszej dyspozycji. Inni - wręcz przeciwnie. Wielu właśnie bierze udział w mistrzostwach świata, prezentując swoją aktualną dyspozycję. Kilku leczy urazy, czasem błahe, czasem poważniejsze, wykluczające z udziału w pierwszych meczach sezonu.

Wszystkie te wydarzenia musisz wziąć pod uwagę, dorzucić trochę własnych spostrzeżeń, opinii na temat spodziewanego progresu, zdrowia... Dodaj też trochę tak zwanego &quot;dobrego nosa&quot; i stwórz ranking, na podstawie którego wybierzesz już niedługo drużynę marzeń, zwycięską w Twojej lidze. Zbyt wiele roboty? Tu też można prościej. W sieci aż roi się od analiz i rankingów, choćby na yahoo, gdzie znajduje się też jedna z najpopularniejszych platform oferujących ligi fantasy. Nie ufaj jednak takim zestawieniom bezkrytycznie! Tym bardziej, że rankingi mogą znacząco się różnić w zależności od tego czy Twoja liga grać będzie systemem roto, fantasy points czy H2H.

Nie przegap też okazji do draftowania &quot;na sucho&quot;, z wykorzystaniem tzw. mock drafts! Świetna to okazja, by oswoić się z atmosferą i wymogami towarzyszącymi temu kluczowemu dla całego sezonu wydarzeniu. Okazja też, by podpatrzeć strategie wyborów i preferencje konkurentów z całego świata.

Do dzieła!
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Jako zasłużony członek forum oraz fantasy teamów pozwoliłem sobie Baqu przedłużyć żywotność Twojego postu sprzed lat (bo jestem b. leniwy) i zachęcić was do udziału w fantasy.
Dokładnie za niecały miesiąc zaczyna się preseason i trzeba już po mału o tym myśleć ;)
Proszę o admina poprzedniej ligi aby rozpisał, które drużyny dostają zaproszenia, czy robimy zapisy etc. etc.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
pierwsza liga juz jest zalozona najlepiej jak by baqu wszystko rozpisal kto bedzie gral w pierwszej a kto w drugiej i ewentualnie nowi chetni niech sie wpisuja
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Tak ?
To jakie jest ID i hasło do pierwszej ligi żebym mógł dołączyć (w zeszłym sezonie wygrałem drugą ligę). Baqu prześlij mi na PW albo gg proszę
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Baqu nie jest już modem i jego aktywność będzie na forum dużo, dużo mniejsza więc nie wiem czy będzie szefem lig.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
narazie w pierwszej lidze mamy 13 druzyn
backrus vsyuks
skiper chiefs
teddyendzels
shen wild dogs (mimo ze spadl z ligi)
goral hornets
thedon flyers
bzyku&#39;s killers
mkallstars
money team jacques
baqu baqu squad
kbteam
hajduki wielkie(spadek)
juanantonio bad boys
brakuje
neworleans vrazzo

oraz druzyn ktore awansowaly czyli
zaszkins knicks
rookies
w drugiej lidze powinny zagrac
shen wild dogs
hajduki wielkie
magiki kentaki team
lukascashceltics
qwertus flyers
@rmour team
radzio_xp patriots
okis&#39; vipers
mcbet destroyers
olo&#39;s lotos
gobel miners
baqu baqu sklad
i jak zglasza sie ktos nowy to tez druga liga
GMark
jak baqu juz nie wchodzi na forum to dobrze zeby ktos sie z nim skontaktowal np przez gg zeby to ogarnal, a jak nie chce albo nie ma czasu to zeby przekazal to komus innemu
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja oczywiście ponownie się piszę, tylko właśnie spadłem i dlatego do 1 ligi nie zapisywałem się, choć widzę, że Shen jest, także dajcie znać organizacyjnie gdzie mam dołączyć ;) Pzdr
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ja do drugiej nie dostałem ani do żadnej wiec poproszę o zaproszenie do I
Wiadomość od Baqu:
mam ID i hasło, ale to ustalcie kto bedzie komisarzem, ja mu przekaze wszystko i on juz bedzie dzialal
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
ja moge sie tym zajac ale w 2 lidze nie bede gral bo na yahoo mozna miec tylko 4 druzyny a ja juz 3 inne ligi mam zaplanowane na ten rok
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Można mieć więcej niż 4.
Ja w NFL mam 6, a nawet nie wiem czy nie można by było mieć jeszcze więcej. Nie próbowałem :razz:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
jak baqu juz nie wchodzi na forum to dobrze zeby ktos sie z nim skontaktowal np przez gg zeby to ogarnal, a jak nie chce albo nie ma czasu to zeby przekazal to komus innemu
Spokojnie, sprawa komisarza będzie wkrótce wyjaśniona. Jako że jest to liga forumowa, to będzie nim jeden z modów lub osoba silnie związana z forum, żeby potem nie było jakiś dziwnych sytuacji ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom