>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) - 2012/2013

S 408

swergoc

Użytkownik
Lanciano - Varese Szkoda, że żaden z moderatorów nie utworzył jeszcze tematu na nowy sezon związanego z typami Serie B i niższych włoskich lig. Szkoda, bo pierwsza kolejka już za nami, a druga właśnie się rozpoczyna.
Wpadł mi w oko kurs na wygraną gości w spotkaniu beniaminka Lanciano z zespołem Varese. Widzę ogromne value w kursie i nawet jeżeli nie wejdzie nie będę załował, że zagrałem.
Dla mnie oba zespoły dzieli różnica klasy. Lanciano zajął w Serie C1 w swojej grupie dopiero 4 miejsce z bilansem bramkowym +5 i bilansem spotkań 15-9-10. Aż dziw bierze, że z takimi liczbami można wejść do Serie B. A jednak.
Varese znajduje się w kompletnie innej sytuacji. W poprzednim sezonie walczyli o awans do Serie A po zajęciu 5 miejsca w sezonie zasadniczym. Co istotne ich dyspozycja domowa była podobna do wyjazdowej. Potrafili wygrywać mecze wyjazdowe, a w przypadku tego pojedynku dla mnie to ważna informacja.
Oprócz ewidentnej różnicy sportowej pomiędzy zespołami, znalazłem jeszcze informacje o kilku osłabieniach po stronie gospodarzy. Dzisiaj nie zagrają na pewno: Aridità, Vastola, Hottor, Falcone, Fofana, Amenta. Muszę się przyznać, że te nazwiska mi wiele nie mówią, ale pewnie są wśród nich zawodnicy, którzy gdyby mogli to graliby w pierwszym składzie.
W zespole gości dzisiaj nieobecni będą tylko Bressan i Carrozzieri. Brak Bressana jest sporym osłabieniem, ponieważ jest to podstawowy bramkarz, jednak jego zmiennik tydzień temu spisał się przyzwoicie i dzisiaj mam nadzieję, że będzie podobnie.
Dla mnie faworytem są goście i na nich gram po naprawdę fajnym kursie.
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,50
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Lanciano - Ascoli Sytuację zespołu Lanciano opisywałem w poprzednim typie i zdanie podtrzymuje. Dla mnie to będzie dostarczyciel punktów w tym sezonie. I gram na ich porażkę znowu u siebie, a tym razem ze sporo słabszym rywalem niż Varese.
Jednak są dwie rzeczy, które skłaniają mnie to zagrania przeciw Lanciano. Kurs na zwycięstwo gości i osłabienia gospodarzy. W drużynie Virtus zabraknie dzisiaj: Aridità, Vastola, D’Aversa, Hottor, Falcone, Fofana, Turchi. Szczególnie kuleje napad. Aż 3 zawodników nie będzie do dyspozycji trenera dzisiaj w tej formacji.
Ascoli formą na początku sezonu nie grzeszy. Jednak i tak wydaje mi się, że są zespołem lepszym. Zabraknie trzech zawodników dzisiaj: Fossati, Gragnoli, Morosini. Pierwszych dwóch z pierwszego składu, jednak osłabienia na pewno mniejsze niż w Lanciano. Dzisiaj widzą mi się pierwsze punkty Ascoli.
Typ: 2 DNB 1:1 zwrot
Kurs: 2,00

Bari - Ternana Kolejny typ przeciw beniaminkowi. Ternana na razie dwie porażki 0-1. Nie zdziwię się jeżeli dzisiaj będzie tak samo.
Ważną informacją jest fakt, że trener gospodarzy będzie miał do dyspozycji cały skład. Nie ma zawieszeń, ani kontuzji. Forma również niezła. Wygrana wyjazdowa z Ascoli i minimalne zwycięstwo nad Cittadellą u siebie. Nie widzę argumentów, aby Ternana była w stanie urwać punkty dzisiaj gospodarzom.
U gości zabraknie dzisiaj dwóch zawodników: Lauro i Diandy. Bari ma lepszych zawodników w składzie, forma również po ich stronie, atut własnego boiska. Remis - jak to we Włoszech - jest realny, ale ja gram czysty win Bari.
Typ: 1 ✅ 2:0
Kurs: 1,95

Polecam jeszcze Spezia - Brescia 2 DNB po kursie 3,25. Value spore. W drużynie Brescii sporo osłabień, jednak jest to drużyna o klasę lepszą. Nie szaleć ze stawką, bo jednak dużo tych absencji u gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
Już skrobałem analizę w dziale Serie A na Milan, ale coś mnie tknęło że lepiej na zwycięstwo mediolańczyków dzisiaj nie stawiać... jak będzie zobaczymy. Natomiast znalazłem 2 naprawdę ciekawe bety w Serie B:
Livorno - Empoli To jest mój główny bet na dzisiaj. Livorno w dobrej formie i przed własną publicznością kontra Empoli, które ma poważne braki kadrowe a forma również nie zachwyca.
Po pierwszych 3 kolejkach Livorno ma komplet punktów i wydaje mi się, że po dzisiejszym meczu będzie ich 12. Pokonali do tej pory Pro Vercelli, Juve Stabia i Padovę.
Empoli tylko jeden punkt po 3 meczach po remisach z Novarą i Regginą. A w ostatniej kolejce dostali baty u siebie od Sassuolo (zespół na starcie miał -1 punkt).
Drużyna gości ponadto mocno osłabiona dzisiaj. Nie zagrają: Gigliotti, Mori, Pratali, Boniperti, Croce, Saponara, Coralli, Tavano. I co prawda tylko dwaj pogrubieni zawodnicy są istotnymi ogniwami pierwszej jedenastki, ale są to dwaj napastnicy, którzy są strzelbami zespołu. Bez nich nie widzę kto miałby w tej drużynie strzelić gola. Livorno do tej pory traciło bramki we wszystkich spotkaniach, ale dzisiaj wydaje mi się, że bramki nie stracą.
W Livorno zabraknie dwóch zawodników: Belingheri, Dionisi. Co prawda obaj są zawodnikami pierwszej drużyny to nie stanowią trzonu zespołu.
Jeszcze mała ciekawostka dotycząca H2H: gdy Livorno gra u siebie z Empoli ostatnio na przemian mamy remis-zwycięstwo-remis-zwycięstwo-remis itd. Ostatnio padł remis, więc dzisiaj musi być zwycięstwo gospodarzy.

Typ: 1 ✅ 4-2 izzi
Kurs: 1,80

Cittadella - Virtus Lanciano
Pewnie powiecie &quot;no ile razy można obstawiać mecz z udziałem tego samego zespołu&quot;. A no można i przyzwyczajcie się do tego : P
Analiza będzie krótka, bo nie będę powielał pewnych informacji. Najważniejsze informacje na temat dzisiejszych gości znajdziecie w pierwszej analizie w tym dziale. Skupie się tylko na osłabieniach i gospodarzach.
W zespole Lanciano nie wystąpią dzisiaj Amenta, Marceta, Ceccarelli, Falcone, Turchi. Wszyscy wymienieni zawodnicy mają zaliczony już co najmniej jeden występ na boiskach Serie B w tym sezonie. A że mieliśmy dopiero 3 kolejki to świadczy o dużych osłabieniach gości.
Cittadella tuzem Serie B nie jest, ale dzisiaj powinni sobie spokojnie poradzić. Po 3 meczach dwie porażki i zwycięstwo. Porażki wyjazdowe z Bari i Crotone, a wygrana u siebie z Grosseto. Dzisiaj grają u siebie, więc powinno być lepiej.
Trener gospodarzy nie będzie miał do dyspozycji dzisiaj 3 zawodników: Schiavon, Di Nardo, Maah. Napad trochę osłabiony ponieważ Di Nardo i El Maah to napastnicy. Jednak na zespół pokroju Lanciano i tak dostępny skład powinien wystarczyć. Będzie to mecz mocno underowy moim zdaniem, bo oba zespoły mają problemy z przodu, ale win gospodarzy wygląda bardzo zachęcająco. Chociaż under 2,5 po kursie 1,75 też wygląda bardzo dobrze i chyba to zagram.
Typ: 1 (dnb) ✅ 1-0 pięknie ????
Kurs: 2,00 (1,40)

 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 408

swergoc

Użytkownik
Lanciano - Grosseto Kiedyś się przejadę na tym stawianiu przeciw Lanciano pewnie, ale jeszcze tym razem muszę zagrać przeciw nim. Grosseto może i słabe, ale na jeszcze słabszy Virtus powinno starczyć.
To że gospodarze mają na koncie 2 punkty trzeba uznać za duży sukces. Dzisiaj swojego dorobku raczej nie poprawią. Zespół jest słaby, a w dodatku dalej osłabiony. Nie zagrają dzisiaj: Amenta, Hottor, Ceccarelli, Falcone.
Grosseto ma idealną okazję aby wreszcie wydobyć się na plusową część licznika (zespół rozpoczął rozgrywki z -6 punktami na koncie). W tej chwili -1 punkt, a więc mają szansę mieć aż 2 punkty po dzisiejszym meczu. Wyniki nawet przyzwoite. Tylko jedna porażka w 4 meczach z Cittadellą. Ponadto 2 remisy i zwycięstwo z Crotone. Zespół bez osłabień. Wydaje mi się, że silniejszą drużyną są goście i to dzisiaj oni wygrają. Gram DNB bo zamurować się i wyprowadzić kontrę zespół Lanciono potrafi.
Typ: 2 DNB zwrot
Kurs: 2,00

I tu moje pomysły osobiście się kończą na dzisiaj... jakoś nie widzę super okazji. Osobiście pogram pewnie jeszcze: Cittadella DNB (2,15), Livorno (3,00) i Spezia DNB (1,80). Ciekawie też wygląda Ascoli, ale coś za dużo zrobiłoby się typów na wygrane gości. - dobrze że tego nie opisywałem analizami, dzięki czemu dalej teoretycznie nie podałem nietrafionego typu : D​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Na jutro 25 września upatrzyłem 2 spotkania.
As Bari - Fc Pro Vercelli 1892
Wynik: 2:1

Typ: 1 DNB / 1.44 /


As Livorno - As Cittadella
Wynik: 2:2
Typ: 1 DNB / 1.40 /

Gospodarze powinni dominować zarówno w pierwszym spotkaniu, jak i w drugim. Szybkie spojrzenie na tabelę Serie B 2012/2013. Bari solidny średniak z poprzedniego sezonu dość udanie rozpoczął nową rundę. Pomimo 7 punktów ujemnych, które dostali od federacji, spisują się bardzo dobrze. 5 spotkań i jak dotąd bez porażki. 2 wygrane i 3 remisy. Zajmują 3 miejsce w lidze pod względem meczy na własnym boisku. To samo można powiedzieć o zespole Livorno, które wystartowało pełną parą w tym sezonie. 4 mecze wygrane i tylko jedna porażka. Ostatni mecz wyjazdowy przeciwko Modenie, nie wyszedł zawodnikom Livorno. Teraz u siebie jest szansa na zainkasowanie 3 oczek. Rywale nie wymagający. Spisują się fatalnie na starcie rozgrywek. As Cittadella pod względem meczy wyjazdowych w tym sezonie bilans 0-0-3. Tak więc urwanie chociażby 1 punktu ekipie Livorno będzie dla mnie sporą niespodzianką. To samo tyczy się drużyny beniaminka Serie C - Fc Pro Vercelli 1892. Punktuje tylko na własnym stadionie. Na boiskach rywali podobnie jak Cittadella bilans 0-0-3. W takim przypadku granie DNB na zdecydowanie bardziej ograne zespoły Bari czy Livorno, wydają się dobrą lokatą na wtorkowy wieczór. Pogromu nie spodziewam się, a kursy w duecie są zadowalające, nawet gdy którejś drużynie nie wyjdzie mamy zwrocik, choć nie przewiduję tego.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Bari - Pro Vercelli Typ: 1/ 2,17 Pinnacle✅
Nie wiem dalczego mamy aż taki wysoki kurs na Bari. Według mnie to zdecydowany faworyt tego spotkania. Nie dość, że grają na własnych terenie, to jeszcze wiadomo, że Bari to drużyna która celuje w awans do Seire A, gdzie już kilka sezonoów zagrała. Zeszły sezon w prawdzie im trochę nie wyszedł, ale wszyscy wiemy jak to jest po spadku do niższej ligi. Bari bardzo dobrze zaczęlo sezon. 5 meczóww, 3 zwycięstwa (Cittadella, Ascoli, Ternana) oraz 2 remisy z drużynami, które u siebie są naprawde mocne (Crotone, Varese). Iczej sytuacja wygląda u ich rywala, która zeczęła od 2 zwycięstw i 3 porażek.
Pro Vercelli to nie jest drużyna wyjazdowa. W zeszłym sezonie (w niższej lidze) ich bilans wyglądał tak: 6-6-5 co według mnie jest bardzo słabym wynikiem jak na drużyne która awansuje do wyższej ligi.
Uważam więc, że gospodarze nie będą mieli większych problemów z &#39;pyknięciem&#39; beniaminka, który jest po prostu dużo słabszą drużyną. W zeszłym sezonie nawet nie potrafili sobie zapewnić bezpośredniego awansu. Do fazy play-off dostali się z ostatniego - 5 miejsca.
Padova - Empoli Typ: 1/1,83 Betfair✅
Obie ekipy nie rozpoczęły najlepiej tego sezonu. Obie w pierwszych czterech meczach nie potrafiły wygrać, jednak Padovie udało się przełamać tę niemoc w ostatniej kolejce pokonując u siebie Reggine 3:2. Uważam, że to zwycięstwo bardzo podniosło morale gospodarzy i nie będą mieli już tej &#39;blokady&#39; co spowoduje ich swobodniejszą grę w przeciwieństwie do Empoli, które po prostu MUSI zdobywać punkty. Jednak ja oczekiwać od nich zwycięstwa, skoro nie potrafili wygrać u siebie z beniaminkiem oraz Reggina a co tu dopiero mówić o meczu wyjazdowym z drużyną, która w zeszłym sezonie u siebie miała bilans: 10-6-5 (Empoli na wyjazdach ma 4-5-12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Albo błędy buków na Fortunie albo coś dziwnego się dzieje, bo na Bari jest kurs 2.05 a na Livorno 1.85.
to nie błędy, po prostu nie zrozumiałeś tego co napisał Groven, u niego w typach było DNB, a Ty piszesz o &quot;czystych jedynkach&quot;

AS Bari - US Pro Vercelli Calcio


Szósta kolejka Serie B, spotkanie pomiędzy zajmującym dwunaste miejsce Bari a siódmym Pro Vercelli. Oczywiście faworytem dużo większym niż pokazują nam to kursy są gospodarze, dobrze znana kibicom drużyna Bari, która drugi sezon gra w Serie B, drugi sezon w którym odbierane są tej drużynie przez władze ligi punkty za różnego rodzaju nieprawidłowości. W zeszłym sezonie Galletti mieli odebrane sześć punktów i ostatecznie zajęli 13 miejsce, tak oczywiście byli by dużo wyżej, niestety prócz tych punktów zdecydowanie zbyt często remisowali u siebie, najwięcej w lidze, aż 11-krotnie. Ten sezon rozpoczęli bardzo dobrze, na koncie mają trzy zwycięstwa (Cittadella u siebie 2:1, Ascoli na wyjeździe 3:1 i Ternana 2:0) i dwa remisy (wyjazdowe z Varese 2:2 i Crotone 0:0). Natomiast Pro Vercelli to utytułowany beniaminek, który jednak tytuły zdobywał wiek temu, a którego wysokie siódme miejsce to przekłamanie, gdyby nie fakt że tyle ekip ma odjęte punkty byli by w połowie tabeli, mają na koncie 2 wygrane (u siebie z Ternaną 1:0 i Ascoli 3:1) oraz trzy porażki (na wyjazdach z Regginą 0:1 i Sassuollo 1:2 oraz u siebie z Livorno 1:2). Kursy na gospodarzy są według mnie zawyżone, gdyby nie te siedem odebranych punktów zajmowali by czwarte miejsce z pięcioma punktami przewagi nad dzisiejszymi rywalami, są faworytem tego spotkania, u siebie jak na razie wygrali oba mecze a rywale na wyjazdach nie zdobyli nawet punktu.
1 (DNB) -&gt; 1.51 betfair
1 -&gt; 2.24 betfair
EH(0:1) -&gt; 1 4.60 unibet
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Ja pograłem dzisiaj Padovę i Regginę po 1,80 każdy w Betclicu. Rywale dość słabi, osłabienia porównywalne. Typów nie podaje jednak bo mam dziwne przeczucie, że to będzie kolejka remisów.
Jeżeli chodzi o granie na Bari to chciałbym wszystkich uprzedzić przed wchodzeniem w ten mecz za duże pieniądze. W Bari dużo osłabień - nie zagrają: Altobello, Filkor, Ghezzal, Defendi. Ponadto Bari nie rozgrywa dzisiejszego meczu na własnym obiekcie, lecz w pobliskiej Andrii. Dlaczego? Szczerze mówiąc nie wiem. W każdym razie uprzedzam przed ostrym graniem na Bari. Pro Vercelli to nie Virtus Lanciano. To nie będą ogórki do bicia.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Padova - Empoli
Typ.x
Kurs.3,50
Bukmacher.Pinnacle Sports
Data.25.09.2012 g.20.45
Analiza.
Dzisiaj o godzinie 20.45 dojdzie do spotkania w Serie B pomiedzy zespolami Padova - Empoli.Spotkanie to nie ma widocznego faworyta,dlatego proponujhe zagrac w tym spotkaniu nq remis.A sa ku temu przeslanki i po krotce je przedstawie.Po pierwsze sa to zespoly ktore w tym sezonie graja slabiutko i obie okupuja dolne rejony tabeli.I tak odpowiednio gospodarze dzisiejszego spotkania czyli zespol Padova jest na miejscu 16 z 4 pkt dzieki 1 wygranej i 3
remisom...dlatego maja teraz tylko 4 pkt bo wystartowali z dorobkiem -2pkt.Natomiast ekipa EWmpoli ma w dorobku teraz 1 punkt dzieki 2 remisom-oni takze wystartowali z dorobkiem minusowym czyli -1.Jak widac obie ekipy najczesciej swoje spotkania remisuja i tutaj upatruje szans na remis.Po drugie obie ekipy prezentuja podobny poziom pilkarsko i tutaj takze widze dzieki temu szanse na remis.Po trzecie i chyba najwazniejsze to statystyki ostatnich meczy...
18/02/12 Sb Padova - Empoli 1:1
01/10/11 Sb Empoli - Padova 2:4
02/04/11 Sb Empoli - Padova 2:2
06/11/10 Sb Padova - Empoli 2:2

Widac tutaj golym okiem ,ze ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami bywaja strasznie wyrownane.I tak na ostatnie 4 mecze ,notujemy az 3 remisy,z czego w przypadku gdy gospodarzem tak jak dzisiaj jest ekipa Padova notujemy same remisy.Wiem,ze moze to malo,ale ja zaufam dzisiaj statystykom i postawie,ze padnie remis w tym spotkaniu.Typuje tutaj podzial punktow i wynik 1-1.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Novara - Ternana typ: 1 / 1,95 (betfair)⛔
Ternana radzi sobie na razie całkiem nieźle jak na beniaminka, zajmując 8 miejsce z 7 punktami. Ostatnie 2 mecze wygrlai co mogłoby oznaczać, że są w formie, jednak ja nie daje im większych szans w starciu z Novarą. Po pierwsze ich przeciwnicy nie powalali na kolana: Pro Vercelli (beniaminek - porażka), Modena (11 mijesce - porażka), Bari (13 miejsce - porażka - jednak Bari przezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie, więc ten mecz im &#39;wybacze&#39;), Cesena (remis u siebie), Empoli (drużyna kompletnie bez formy...ich obiwiązkiem było ich pyknąć) i Crotone (słabe na wyjazdach/wyciułane 1:0). To pokazuje, że wynik Ternany do tej pory wcale nie jest taki dobry.
Novara natomiast wygrała dopiero 2 mecze, jednak ważne jest, że żadnego nie przegrała! Mecze grali z Grosseto, Empoli, Cesena, Juve Stabia, Verona i Spezia. Według moich przeliczeń na podstawie Ternany, to Novara też nie spisuje się nadzwyczajnie remisując z Empoli czy Grosseto, jednak w tych meczach brakowało im trochę szczęscia. Uważam, że dzisiaj nie powinni mieć problemów z pokonaniem Ternany.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Cesena - Varese typ: 2DNB/1,7 (betfair)⛔
Co tu dużo mówić... Varese w chwili obecnej to dużo lepsza drużyna od Ceseny, czego najlepszym przykładem są wyniki obu drużyn.
*Cesena 19 miejsce: 1-1-4 (porażki z Sassuolo, słabą Vecenza, będąca bez formy Novarą oraz Ascoli, remis z beniainkiem no i...jedna minimalna wygrana (1:0) z Cittadella
*Varese 4 miejsce: 4-1-1 (wygrane z Ascoli, Lanciano, Modena oraz Juve Stabia na wyjezdzie, remis z Bari (stracili obie bramki w ok 90 minucie) i ostatnio porażka z Verona).
Widać, że gospodarze nie potrafią się jeszcze ocknąć po spadku z elity Italii oraz stracie takich zawodników jak Eder, Parolo, Colucci czy Rodriguez. Varese natomiast na pewno nie będzie chciało być łąskawe dla Ceseny i będą chcieli &#39;odegrać&#39; się ze ostatnią wysoką porażke. Warto również zauważyć, że Varese to drużyna wyjazdowa... im nie robi różnicy gdzie grają. Ich bilanse w meczach domowych i wyjazdowych są bardzo podobne, więc teoretycznie nie ma się czego obawaiać.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Cessena - Varase
Over 1.5 gola
1.40
Bet365

✅
Druzyna gości notuje w tym sezonie sporo overowych wyników. W sześciu meczach mieli 6 razy over 1.5 gola (3:0, 2:1, 2:2, 2:1, 2:1 i 2:0). Jak widać w 5 meczach przekroczyli nawet granicę +2.5 gola. Moim zdaniem goście zdobędą co najmniej jedną bramkę. Gospodarze z kolei po serii trzech meczy overowych (3:0, 3:1, 4:1) zanotowali ostatnio 3 wyniki under 1.5 gola (3 x 1:0). Mimo to moim zdaniem dzisiaj z racji tego, że grają przed własną publicznością powini ustrzelić co najmniej jedną bramkę. Za overem w tym meczu przemawia bezpośrednia historia spotkań między tymi druzynami. Ostatnie mecze między Cesseną, a Varase kończyły się wynikami 3:1 i 2:2. W dzisiejszym meczu stawiam 1:2 dla gości.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Brescia - Lanciano Bet dnia. Zdecydowanie. Jak zobaczyłem listę absencji u gości to aż przetarłem oczy ze zdumienia. Paradoksalnie ostatnio niezła dyspozycja Virtus jest dla mnie atutem, bo jest to zespół, który nie będzie zdobywał dużo punktów. Brescia po kiepskim początku ostatnio dużo lepiej i dzisiaj będzie jeszcze lepiej.
W zespole gospodarzy zabraknie dzisiaj jedynie Caroppo. Poza tym wszyscy są do dyspozycji. Brescia ostatnio kilka dobrych wyników. Remis wyjazdowy z Vicenzą czy wygrana z Modeną u siebie. Co prawda ostatnio tylko remis na wyjeździe z Empoli, ale dzięki temu może zaangażowanie i koncentracja dzisiaj będą lepsze.
Lanciano po początkowych porażkach ostatnio 3 mecze bez porażki. Remis z Modeną i Grosseto oraz zwycięstwo z Regginą. Jednak obecnie są to jedne z najsłabszych zespołów ligi. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z dużo silniejszą ekipą i to na wyjeździe. W zespole zabraknie całej masy zawodników. Oczywiście część z nich nie zagrała jeszcze ani minuty, ale szerokość ławki też została mocno skurczona. Nie zagrają dzisiaj: Almici, D’Aversa, Hottor, Marceta, Ceccarelli, Falcone, Testardi oraz zawieszeni Vastola i Fofana.
Jak dla mnie dzisiaj bardzo pewne zwycięstwo Brescii.

Typ: 1 ✅ 2-0 ;)
Kurs: 1,75 (Expekt)

Polecam jeszcze under 2,5 w meczu Varese - Empoli. Spore osłabienia w obydwu zespołach. Kurs 1,70 zachęca do gry. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami to 0-1 i 0-0. Dla mnie to będzie typowo underowy mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Bari - Vicenza typ:1/1,85 (Wiliam Hill)✅
Bari będzie się biło o czołowe lokaty w tym sezonie - tak mi się przynajmniej wydaje. Niezły początek sezonu, ciekawy skład i ogromne ambicje powodują, że są faworytem do zajęcia miejsca dającego przynajmniej miejsce w play-offach do Serie A. Nie wyobrażam sobie więc, aby mogli stracić punkty z przeciętną Vincezna, która w 7 meczach zdobyła 9 punktów, znaną między innymi ze słabych meczy wyjazdowych (w zeszłym sezonie bilans: 4-8-9/2 lata temu: 5-2-14). Bari jest po prostu obecnie zbyt mocne. W prawdzie gościom udało się wyciułać punkty z Sassuolo czy Juve Stabia, jednak uważam że to szczęście musi się kiedyś skończyć tym bardziej, że Bari na razie nie daje najmniejszych szans przyjezdnym.
Varese - Empoli typ:1/1,82 (pinnacle)⛔
Kolejny mecz na który zdecydowałem się wydać troszkę kasiury jest, również rozgrywany o 15:00, to spotkanie Varese z Empoli. Sądziłem, że kurs na gospodarzy będzie się wahał między 1,65-72, tymczasem widze, że pinnacle sport zrobiło mi miły prezencik dając aż 1,82. Uważam, że jest to bardzo atrakcyjny kurs biorąc pod uwagę jakie drużyny staną na przeciwko siebie. 4 miejsce vs 21...(w zeszłym sezonie 5 vs 18); kolejna drużyna celująca w walke o awans vs ekipa której celem jest utrzymanie się. Gospodarz, który w zeszłym sezonie zaimponował bilansem domowym (10-5-6) vs 19 ekipa biorąc pod uwagę wyłącznie mecze na wyjazdach (bilnas 4-5-12). Już te dane pokazują nam, kto jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Empoli będzie niesamowicie ciężko coś ugrać...Varese to bardzo silna drużyna, szczególnie u siebie. Ostatnio przegrali dwa mecze (z Cesena i Verona), jednak uważam, że to może im tylko pomóc i zmotywować ich do zdobywania dalszych punktów. Zapewne są lekko podrażnieni, szczególnie po domowej porażce aż 0:3, więc będą chcieli odwdzięczyć się kibicom i udowodnić coś samym sobie.
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
10 kolejka Serie B
Mecz: Crotone - Novara

10 kolejka Serie B zainauguruje spotkaniem w Kalabrii, gdzie miejscowy zespół z Crotone zmierzy się z drużyną, z północych Włoszech, a mianowicie z Novarą. Gospodarze jak dotąd nie mogą być zadowoleni ze swej postawy, bowiem zajmują odległe 19 miejsce z dorobkiem 6 pkt i bilansem bramkowym 6:9. Gracze z Piemontu również niewiele wyżej, 14 lokata, 9 pkt i właśnie tutaj chciałbym się zatrzymać przez chwilę aż 15 goli zdobytych w 9 meczach przy 11 straconych. Przypominam, iż w zespole gości naprawdę ma kto strzelać, jest choćby Gonzales, Mehmeti czy Baclet i tutaj właśnie liczę na strzelenie gola przez któregoś z w/w graczy. Goście bez większych osłabień, głęboko wierzę, iż przynajmniej raz piłka trafi w światło bramki gospodarzy. W piłce jak wiadomo wszystko zdarzyć się może, a graczy z Crotone nie można lekceważyć. Jak trudno gra się w Kalabrii wiedzą na pewno gracze Livorno, wygrana wprawdzie 2:1, ale jakim nakładem sił i dopiero w samej końcówce meczu. Ja jednak chciałbym podkreślić, iż piłkarze z północy są piłkarsko bardziej doświadczeni oraz ograni, nie chciałbym tutaj pisać, że o klasę wyżej, ale na pewno lepsi. Kurs na strzelenie gola przez gości nie powala, ale będzie dobrym rozwiązaniem do dubla, czy tribla.
Typ: drużyna gości strzeli gola &lt; STS &gt; 1.25 ✅ 2:1
 
florenski 2

florenski

Użytkownik
Lega Pro C1/B
Frosinone - Barletta
Typ: 1
Kurs:1.5
Co tu dużo mówić, typ zagrany ze względu na statystyki.
Frosione jest pierwsze w tabeli 13 punktów (4-2-1) bramki 8:5. Na swoim boisku mają bilans (3-1-0) bramki 7:4. Ich przeciwnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 3 punktami (0-3-4) bramki 6:11. Na wyjeździe mają bilans (0-2-2) bramki 5:7.
W zeszłym sezonie oba zespoły wygrały na swoich boiskach, patrząc na obecną formę zespołów &quot;1-ka&quot; wydaje się być spoko inwestycją.
✅ 3-1
Polecam także:
Perugia - Carrarese \
✅ 3-0
Typ: 1
Kurs: 1.6

Lega Pro C1/A
Lumezzane - Lecce
Typ: 2
Kurs:1.95
Lumezzane to średniak ligowy 10 punktów (2-4-2) bramki 6-5; u siebie grają bardzo dobrze (2-2-0) 5-2. Patrząc na takie wyniki wydaje się że gospodarze bedą faworytami ale ...
... grają z Lecce - absolutnym hegemonem ligi 22 punkty (7-1-0) bramki 19:8 na wyjeździe też radzą sobie świetnie (3-1-0) 8:4
Czysta dwójka !

Serie B
Verona - Lanciano
Typ: 1
Kurs: 1.45
Patrząc na statystyki widzimy że w każdym elemencie przewagę ma drużyna Verony. Moim zdaniem to jeden z tych meczów w którym brak zwycięstwa gospodarzy będzie niespodzianką.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie B
Spotkanie: AS Livorno - AC Cesena
Typ: Livorno
Kurs: 1,75
bwin
Dzisiaj późnym wieczorem o godzinie dwudziestej pierwszej we włoskiej Serie B dojdzie do pojedynku Livorno z Ceseną. Gospodarze zajmują obecnie, po dziesięciu kolejkach, trzecie miejsce w ligowej tabeli. Ostatnio grają w kratkę a dwa ich domowe spotkania które grali z rywalami do awansu przegrali (Spezia Calcio jeden do pięciu i z Verona zero do dwóch). Dzisiaj spotykają się ze słabo grającą ekipą z Ceseny. Jak dotąd nie wygrali oni żadnego wyjazdowego spotkania ligowego mało tego ugrali tylko jeden punkcik remisując z Ternaną zero do zera. Strzelili też tylko jednego gola zespołowi z Vicenzy gdy przegrali jeden do trzech. Jak więc widać ich gra wyjazdowa wygląda katastrofalnie. Dzisiaj gospodarze mają więc wielką okazję na przełamanie swej passy dwóch kolejnych porażek u siebie. Zwycięstwo ekipie gospodarzy jest bardzo potrzebne i z takim zespołem jak Cesena bardzo realne. Kibice gospodarzy liczą tez na najlepszego strzelca zespołu Luca Siligardiego który ma na koncie już sześć trafień lecz ostatnie uzyskał w ostatniej wrześniowej kolejce kiedy to jego gol dał wyjazdowe trzy punkty z Crotone. Zatem dzisiaj warto postawić na ekipę Gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
Hellas Verona - Virtus Lanciano Piękny kurs na zwycięstwo gospodarzy z handicapem. Z promocji trzeba skorzystać.
O Virtusie już pisałem, nic się zmieniło, więc sobie daruje bo nie mam czasu za bardzo.
Verona w bardzo dobrej dyspozycji. Znowu będą się kręcić w okolicach pierwszej piątki na koniec sezonu pewnie. Ostatnie dwa mecze to ich wygrane 2-0 z Livorno i Grossetto, więc handicap pokryty, a zespoły z którymi grali nie są słabsze od Lanciano. Jeszcze nie przegrali u siebie w tym sezonie. Bilans 3-2-0 jak na razie. Po 17.00 będzie 4-2-0. Co do tego nie mam wątpliwości. Po bilansie bramkowym można wnioskować, że nie są minimalistami, więc spokojnie ich stać na strzelenie minimum dwóch bramek. Co prawda niepokoi trochę kilka kontuzji w zespole gospodarzy, ale nie zmienia to faktu, iż są o wiele lepsi od rywali.
W zespole z Verony nie zobaczymy dzisiaj takich zawodników jak Rafael, Pugliese, Calvano czy Rivas. Strata tych dwóch bolesna, ale nie jest źle.
W drużynie gości zabraknie Gouano, D’Aversa oraz Almici. Straty niewielkie.
Virtus gra słabo, Verona w formie. Powinno być dobrze. Analiza wyszła bez składu, ale to wina czasu, a raczej jego braku.

Typ: Verona -1 ✅ 2-0 ;)
Kurs: 2,45 (Unibet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michupo 79

michupo

Użytkownik
Lecce - Portosummaga @ 1,50 Bet365
10 kolejka trzeciej ligi włoskiej, mecz rozpocznie się o godzinie 20,30.

Gospodarze, drużyna Lecce, jeszcze niedawno grała w Serie A, jednak w związku z aferą korupcyjną razem z Grosseto zostały zdegradowane kolejno do trzeciej i czwartej ligi. Lecce rozegrało dotychczas 8 spotkań, ostatnie zostało przełożone. Pomimo tego, że rozegrali mniej meczy od przeciwników zajmują pierwsze miejsce z aż pięciopunktową przewagą nad drugim w tabeli zespołem. Ich bilans to 7-1-0, natomiast w domu wygrali wszystkie cztery rozegrane spotkania strzelając 11 bramek, a tracąc 4.

Goście, Portosummaga, są na czwartym miejscu w lidze, na koncie mają 14 punktów. W tym sezonie jeszcze nie przegrali, ale nie spotkali wymagającego rywala. Ich bilans to 3-5-0, a na wyjeździe 1-3-0. Strzelili jedynie 3 bramki, a stracili 2.

Drużyny te nie grały jeszcze ze sobą, sądzę jednak że dzisiaj Lecce wygra z dużą przewagą bramkową.
 
Do góry Bottom