>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BETDAQ - Free bet 200 Euro/Funtów

vader 2,8K

vader

Forum VIP
www.BETDAQ.com
Jeśli można powiedzieć, że ktoś może być konkurencją wobec największej giełdy zakładów Betfair to właśnie BETDAQ mimo zdecydowanie mniejszej płynności może być postrzegany jako alternatywa.
BETDAQ ma aktualnie promocję jeśli chodzi o niższą prowizję oraz free bet 200 €/£.


*3% Commission Promotion Terms and Conditions: • Promotion applies to new registrants from January 1st 2012 until the offer is withdrawn by BETDAQ . • Qualifying customers will have a 3% commission rate applied to any bets placed between January 1st 2012 and December 31st 2012. • Net market winnings from bets placed at different commission rates will have a weighted average commission rate applied. **€/£200 Free Bet Terms and Conditions: • To avail of the €/£200 free bet promotion customers must enter code ALLBDQ03 at registration. • On paying €/£25 in exchange commission a qualifying customer will be given a €/£25 free bet. • For each additional €/£100 in exchange commission paid, the customer will be given an additional free bet of €/£25 until a cumulative total of €/£200 in free bets has been awarded. • Accounts which have met qualifying conditions will have free bets credited within 72 hours. • Free Bets balances cannot be withdrawn until they have been bet with at odds of 1.5 or greater. • Free Bet stake is not returned on winning free bets. Free Bets can be used on the exchange including the mobile exchange app. Free Bets cannot be used on Multiples, 1Bet, Games or Poker. Free Bets must be used within 3 months of being awarded.
General Terms Applicable to
BETDAQ . Promotions: • Offer applies to first time BETDAQ . customers only. • Customers must satisfy all criteria required by BETDAQ . for account opening including but not limited to age and identity verification. • Offer applies to new accounts opened from January 1st 2012 until such time as the promotion is withdrawn by BETDAQ . . • Only one offer per household/IP address/device. • Customers availing of BETDAQ . promotions may be required to provide a copy of a machine-readable passport before being eligible. • BETDAQ . affiliates, consultants, employees are ineligible to use this prom otion. • BETDAQ . reserves the right to terminate this promotion at any time. • BETDAQ . reserves the right to exclude any entrant from such promotions. • BETDAQ . reserves the right to amend these Terms and Conditions at any stage. • Offer is not available to BETDAQ . API customers.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.BETDAQ.com
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Czy freebety są dostępne dla Polaków? bo nie mogę znaleźć nic na ten temat, kiedyś promocje dla nowych były chyba tylko dla ludzi z UK i Irlandii.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy freebety są dostępne dla Polaków? bo nie mogę znaleźć nic na ten temat, kiedyś promocje dla nowych były chyba tylko dla ludzi z UK i Irlandii.
UK i Irlandia mają mniejszą promocję do 30 Euro/Funtów, kod promocji ALLBDQ04.
Pozostałe kraje mają promocję do 200 Euro/Funtów, kod promocji ALLBDQ03.
Najlepiej kliknąć w link to wtedy poprawnie zakwalifikuje do promocji.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.BETDAQ.com
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Wszystko ok ale mam parę pytań?Jak wygląda weryfikacja?Jak z wypłata moneybookers?Tj bonus czy freebet bo są to 2 różne rzeczy!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wszystko ok ale mam parę pytań?Jak wygląda weryfikacja?Jak z wypłata moneybookers?Tj bonus czy freebet bo są to 2 różne rzeczy!!!
Pytania czy jest to free bet czy bonus z Twojej strony jako znanego &quot;bonus experta&quot; się nie spodziewałem...
Giełdy zakładów z reguły dają wyłącznie free bety.
Sama nazwa tematu wskazuje jednoznacznie, że są to free bety a nie bonus. Jak klikniesz w link z pierwszego postu to przeniesie Ciebie do strony BETDAQ gdzie masz wszystko opisane i wielkimi literami free bets...
Weryfikacja jest na dzień dobry. To znaczy zaraz po założeniu konta jest blokowane i wymagają weryfikacji. Należy przesłać skan dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu oraz jakiś rachunek na adres mail: [email protected] .
Blokada konta i weryfikacja jest moim zdaniem uczciwym podejściem do sprawy. Lepiej na dzień dobry zrobić weryfikacje i mieć spokój niż martwić się tym przed wypłatą - tak z reguły firmy robią.
Wpłaty przez Skrill (Moneybookers) a także Neteller kwalifikują się do promocji - jeśli to masz na myśli.
Promocja jest dostępna dla Polaków. Jeszcze niedawno byli wyłączeni z promocji.
Myślę, że warto mieć konto w BETDAQ bo zawsze jest to jakaś alternatywa do Betfair, np. w sytuacji nierzadkich awarii BF.
Dodatkowo nie ma żadnych problemów przy graniu rynków australijskich bez dodatkowej weryfikacji konta jak w przypadku Betfair.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Pytania czy jest to free bet czy bonus z Twojej strony jako znanego &quot;bonus experta&quot; się nie spodziewałem...

Giełdy zakładów z reguły dają wyłącznie free bety.
Sama nazwa tematu wskazuje jednoznacznie, że są to free bety a nie bonus. Jak klikniesz w link z pierwszego postu to przeniesie Ciebie do strony BETDAQ gdzie masz wszystko opisane i wielkimi literami free bets...

Weryfikacja jest na dzień dobry. To znaczy zaraz po założeniu konta jest blokowane i wymagają weryfikacji. Należy przesłać skan dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu oraz jakiś rachunek na adres mail: [email protected] .
Blokada konta i weryfikacja jest moim zdaniem uczciwym podejściem do sprawy. Lepiej na dzień dobry zrobić weryfikacje i mieć spokój niż martwić się tym przed wypłatą - tak z reguły firmy robią.

Wpłaty przez Skrill (Moneybookers) a także Neteller kwalifikują się do promocji - jeśli to masz na myśli.

Promocja jest dostępna dla Polaków. Jeszcze niedawno byli wyłączeni z promocji.
Myślę, że warto mieć konto w BETDAQ bo zawsze jest to jakaś alternatywa do Betfair, np. w sytuacji nierzadkich awarii BF.
Dodatkowo nie ma żadnych problemów przy graniu rynków australijskich bez dodatkowej weryfikacji konta jak w przypadku Betfair.
Celowo spytałem czy jest to bonus czy freebet na betfair z 5 lat temu grałem ostatnio i dostałem freebet a było to bonus...Jeszcze jedno nie widzę mowy o jakimś minimalnym kursie i ten freebet dają od razu czy w ratach
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Celowo spytałem czy jest to bonus czy freebet na betfair z 5 lat temu grałem ostatnio i dostałem freebet a było to bonus...Jeszcze jedno nie widzę mowy o jakimś minimalnym kursie i ten freebet dają od razu czy w ratach
Przeczytaj zasady... przecież tam masz wszystko napisane - o to co pytasz...
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Ktoś się rejestrował ostatnio w BETDAQ? Będą przyjmować zakłady z tertytorium Polski?
Przy rejestracji mam taki komunikat:
Users are advised that they are not permitted to engage in online wagering while in Poland. However residents of Poland can have an account and deposit money for use when outside the territory. Betdaq therefore reserve the right to confirm location when user is wagering on the site.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ktoś się rejestrował ostatnio w BETDAQ? Będą przyjmować zakłady z tertytorium Polski?
Przy rejestracji mam taki komunikat:
Takie coś zapewne wyskakuje Tobie w związku z ustawą hazardową...
Podobny &quot;zabieg&quot; jak w przypadku bwin. Na stronie bwin masz napisane: &quot;Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej&quot;.
Ci nie zmienia faktu, że każdy może grać w bwin z terenu Polski. Z BETDAQ jest tak samo.
Tak tylko po angielsku...
Traktuję to jako prowokację więc nie będę odpisywał...
 
M 0

malico

Użytkownik
On paying €/£25 in exchange commission a qualifying customer will be given a €/£25 free bet.
Niby z angielskim sobie radzę, ale tutaj nie wiem o co chodzi i chciałbym się dopytać co to dokładnie znaczy. Czy chodzi o to, że muszę zapłacić najpierw łącznie €/£25 w prowizjach by do dostać pierwszego freebeta?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niby z angielskim sobie radzę, ale tutaj nie wiem o co chodzi i chciałbym się dopytać co to dokładnie znaczy. Czy chodzi o to, że muszę zapłacić najpierw łącznie €/£25 w prowizjach by do dostać pierwszego freebeta?
Dokładnie tak jak piszesz. Najpierw musisz zapłacić prowizje (czyli zysk BETDAQ) w kwocie 25 €/£ wtedy kwalifikujesz się do otrzymania free betu 25 €/£, którego otrzymujesz w ciągu 72 godzin. Każde kolejne zapłacone jako prowizja 100 €/£ kwalifikuje Ciebie do otrzymania kolejnego free beta 25 €/£. Tak można robić aż do otrzymania w sumie free betów na kwotę 200 €/£.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

malico

Użytkownik
Hmm... Trochę dużo wychodzi... By otrzymać pierwszego freebeta przy obecnie obowiązującej prowizji trzeba mieć u nich zysk na poziomie 833 €/£, a do następnych freebetów już są wymagane zyski rzędu 3333 €/£.
Jeszcze jedno pytanie w takim razie: Czy &quot;zbieranie&quot; zapłaconej prowizji jest ograniczone w czasie? Wyczytałem, że jak się już otrzyma free beta, to trzeba go wykorzystać w przeciągu 3 miesięcy. Ale nie widziałem informacji jak długo można wypracowywać tego freebeta.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeszcze jedno pytanie w takim razie: Czy &quot;zbieranie&quot; zapłaconej prowizji jest ograniczone w czasie? Wyczytałem, że jak się już otrzyma free beta, to trzeba go wykorzystać w przeciągu 3 miesięcy. Ale nie widziałem informacji jak długo można wypracowywać tego freebeta.
Z regulaminu nic nie wynika stąd zadałem im pytanie.
Odpowiedź poniżej.
There is no deadline or expiry.
Zatem nie ma żadnego terminu i można grać aż wreszcie otrzymamy wszystkie free bety.
 
M 0

malico

Użytkownik
No to sobie pograliśmy :?
&lt;table align=&quot;center&quot; bgcolor=&quot;#ffffff&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;595&quot;&gt;&lt;tbody&gt; &lt;tr&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; You are receiving this email because your BETDAQ account is registered from a country in which BETDAQ has taken the decision to withdraw service. You will be able to login to the website, close out any open positions and withdraw your balance until 08:30 (GMT) on Monday 03/12/2012. After this time you will not be able to login to the website and you will need to contact our customer service department to withdraw any remaining balances. Any bets that have been placed and are not yet settled will remain open until settlement at which point any further balances will be returned to you.
We apologise for any inconvenience that this decision may cause you and wish to take this opportunity to thank you for your custom.
If you have recently moved to a country where BETDAQ continues to provide services you can update your account details by contacting a customer services agent who can update and verify your new address for you. The full list of countries from where we operate can be found on the registration page of our website.
Please send any correspondence relating to this message to the following email address:
[email protected]
Yours sincerely,
The BETDAQ Customer Services Team
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Do góry Bottom