>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Neman Grodno – Yunost Mińsk
Typ: azjan -2 Neman Grodno
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle
Neman Grodno to ubiegłoroczny wicemistrz kraju. Ten sezon rozpoczęli od porażki z mistrzem kraju 6:5 w następnej kolejce przyszło zwycięstwo 1:3 z Gomel i we wtorek w pierwszym meczu na własnej tafli pokonali ekipę Brest 7:2 – czyli niezły początek sezonu. Dziś drugie spotkanie przed własną publicznością z Yunost Mińsk. Istotną rzeczą jest to że Grodno świetnie spisywało się na własnej tafli w ubiegłym sezonie bilans 20-1-1-3 bramki 115:42. Co do gości to najważniejsza sprawa ekipa Yunost Mińsk opuściła ligę Białoruską i została przyjęta do rosyjskiej WHL ale nie utracili miejsca w lidze Białoruskiej i obecnie gra w niej drużyna rezerwowa. W poprzednim sezonie ekipa dzisiejszych gospodarzy na własnej tafli dwukrotnie pokonywała ekipę z Mińska 4:0 i 4:1.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Vitebsk vs Yunost Minsk
Gospodarze to obecnie czerwona latarnia ligi z jednym oczkiem wywalczony dzięki remisowi w pierwszym meczu sezonu, ogółem ich bilans to jak na razie 3 porażki i stosunek bramek 5-15, a więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek przyzwoitym poziomie, Vitebsk w tamtym sezonie zajął przedostatnie miejsce, w tym chyba zbyt wiele się nie zmieni o ile nie zajmą ostatniego. Dziś na własnym lodzie podejmą chyba spore objawienie na początku nowego sezonu, wszystko byłoby okey gdyby Yunost grał swoją pierwszą drużyną w Ekstralidze, ale z uwagi na występy drużyny w VHL, na domowym podwórku występuje perspektywiczna młodzież która co jakiś czas zasilana jest posiłkami z pierwszej ekipy. Efekt jest więcej niż dobry, bo jest świetny, drugie miejsce po 4 spotkaniach, 3 zwycięstwa i bilans bramek 9-4, póki co Yunost to przede wszystkim świetna defensywa, która stawiła spory opór wielkiemu faworytowi z Grodna. Szczerze dziś spodziewam się większej aktywności ofensywnej graczy z Minska, niewykluczone że zagra kilku graczy z pierwszej drużyny ponieważ ani wczoraj, ani jutro Yunost nie ma spotkań w VHL, także kwestia czy potrzebują odpoczynku, czy też trener stwierdzi żeby pozostali w rytmie meczowym. Tak czy siak Yunost jest tu dla mnie zdecydowanym faworytem.
Yunost Mińsk 60&#39; / 1.50 Bwin ⛔
Yunost Mińsk (-1,5) / 2.02 Pinnacle ⛔
Yunost Mińsk over 3.5 / 1.80 MarathonBet⛔ przeceniłem ich możliwości...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Azjatycka Liga Hokeja :grin:
Tohoku Free Blades vs China Dragons
Nie znam ani jednego gracza, ale od jakiegoś czasu tak sobie patrzę i obserwuje co i jak w tej lidze się dzieje. Wygląda na to że w tej lidze gra się seriami mecze, spotkanie, które wybrałem jest czwartym z serii, a 6 dla gospodarzy i 7 dla gości ligowym spotkaniem. Drużyny o całkowicie odmiennych aspiracjach jak i potencjale. Goście to bardziej zespół nastawiony na &quot;dobrą zabawę i ruch&quot; niż poważną grę w hokeja. W tej serii bilans bramkowy wypada tak 22:3 na korzyść gospodarzy. Co ciekawe w całej historii spotkań tych drużyn, a mam ją na podstawie Livesports.pl i tak oto od 2009 roku na 21 rozegranych spotkań, górą zawsze byli Tohoku, żaden mecz nie zakończył się choćby remisem. Wtorkowa potyczka obu ekip to 10:1 dla Free Blades, pozostałe dwa mecze to 6:2 dla gospodarzy. Stąd też wydaje mi się że czwarte spotkanie będzie oscylowało wokół podobnej ilości bramek i taka opcja jak over 7.5 w tym wypadku okaże się przyjemnym i spokojnym betem na dobry początek dnia :razz:
over 7.5 / 1.85 Expekt / 1.91 MarathonBet ✅ 7:2

Jest jeszcze drugie spotkanie, a mianowicie High1 vs Oji Eagles i kurs na drużynę gości jest np. w Expekcie 1.70, MarathonBet proponuje 1.75 za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Według mnie to szalona promocja ponieważ tak jak w przypadku pierwszego spotkania, tak i tu obie ekipy w tym sezonie prezentują bardzo różny poziom gry. Oji Eagles do tej pory wygrało wszystkie 4 spotkania, a warto zauważyć że dwa z nich były przeciwko Tohoku czyli rywalowi lepszemu na pewno od High1.
Oji Eagles (60&#39;) / 1.70 Expekt / 1.75 MarathonBet ✅ 4:8
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen
Spotkanie: Herning - AaB Ishockey
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w hokejowej lidze duńskiej. Dla gości to dopiero trzecie spotkanie, ale dla gospodarzy to już czwarta potyczka.Gospodarze to aktualni mistrzowie kraju i te rozgrywki zaczęli bardzo niemrawo.Na trzy spotkania wygrali tylko jeden raz i to po dogrywce na własnej tafli.Jednym słowem nie przystoi chyba taka gra na mistrzów.Przed sezonem radzili sobie bardzo dobrze i wygrywali mecz za meczem w meczach towarzyskich.Goście aktualnie okupują 3 miejsce w tabeli po dwóch zwycięstwach.Początek sezonu znakomity, na własnej tafli i przy własnych kibicach ugrali na własną korzyść dwa spotkania.Dziś jednak troszkę już poważniejsze zadanie bo walczą z mistrzami kraju na ich &quot;boisku&quot;.Herning w końcu musi się przełamać i zwyciężyć bez żadnych dogrywek i wrócić do gry.Dlatego też myślę że spotkanie dzisiejsze będzie grą pod dyktando jednej drużyny.I będzie to właśnie drużyna gospodarzy która na własnej tafli i przy udziale swoich kibiców odprawi z kwitkiem przyjezdnych i zgarnie komplet punktów.W końcu musi się przełamać i włączyć się do gry jak na obrońców trofea przystało.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
:hokej: HC Slovan Ustecti LVI - IHC Pisek

Pierwsza liga czeska. Podczas tego spotkania faworyta niewątpliwie nie jest trudno wskazać ponieważ jest im zespół gospodarzy. Powinni bardzo pewnie wygrać ten mecz. W poprzednim sezonie okazali się zdecydowanie najlepszym zespołem w rundzie zasadniczej. Grali w finale o awans do najwyzszej fazy rozgrywek w Czechach jednak im ta sztuka się nie udała. Jednak taki sam cel mają na ten sezon. Z meczu na mecz grają coraz lepiej. Przede wszystkim największym ich atutem jest ofenyswa jak to miało miejsce również w poprzednim sezonie gdzie to strzelili ponad 220 bramek. A przecież mają kim tutaj straszyć defensywę swoich rywali ponieważ mają w składzie chociażby Jaroslav Roubika, który strzelił już osiem bramek oraz zaliczył osiem asyst. A przecież jeszcze David Ludvik czy Daniel Bohac umieją sprawić sporo zamieszania w obronie rywali. Kawał dobrej roboty w defensywie robi Lukas Pozivil , który nie tylko umie skutecznie bronić ale także podłączyć się pod akcję ofensywą. Ekipa IHC Pisek w poprzednim sezonie walczyła o utrzymanie i teraz będzie również podobnie. Po spotkaniahc jakie rozegrali znajdują się w strefie spadkowej i nie sądzę, żeby to mogłby się tutaj zmienić. Nie mają takiego potencjału oraz doświadczenia jak gospodarze. Jedynie w ofensywie gra tam Jan Dalecky. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy.


@ 1.20
HC Slovan Ustecti LVI - 2.5 bramki @ 1.50
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania
Spotkanie: Copenhagen - Sonderjyske
Typ: over 6.5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
04.10.2012 19:00
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie w duńskiej lidze hokejowej.Aktualni przodownicy w tabeli podejmują ostatnią drużynę.Tak więć sprawa jasna kto jest faworytem tego spotkania, ja jednak tutaj upatruje wyniku overovego. Może i goście i zagrali jeszcze żadnego dotychczasowego meczu over 5.5 ale w tym spotkaniu myślę że to nastąpi i to jeszcze większy niż tylko sześć bramek. Gospodarzom także powinno udać sie coś strzelić jakieś dwie jedną bramkę ale goście w dzisiejszym spotkaniu powinni się rozstrzelać i na to liczę.Obrona gospodarzy nie jest szczelna i przeciwnicy zawsze dużo trafią krążka do siatki.W dzisiejszym spotkaniu myślę że to będzie kanonada i wynik bez minimum siedmiu bramek będzie niespodzianką.Goście są na fali i w tym spotkaniu powinni pokazać swoją wyższość w każdym elemencie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Frederikshavn - EfB Ishockey
Typ: Frederikshavn (AH -1.5)
Kurs: 2.20
Buk: Sportingbet
Gospodarze przegrali wszystkie trzy ostatnie mecze po rzutach karnych. Mimo to widać, że ta drużyna dysponuje o wiele większym potencjałem niz rok temu. W letnim okienku transferowym do ekipy dołączyli m.in. bramkarz Rob Nolan, obrońcy Alexander Ytterell z Sodertalje, Philippe Paquet z Grazer oraz napastnicy Oscar Andersson z Boras, Morten Lie z Herning, Cam Paddock z Augsburg, Nicolai Meyer z Malmo, Christopher Frederiksen, Tobias Kisum i Robin Bergman wszyscy z Aalborga. oczywiscie ci gracze potrzebują czasu by zaadaptować się do nowych okoliczności oraz zgrać nawzajem. Mimo to wyniki osiągane przez zespół gospdarzy są co najmniej zadawalające, gdyż na inaugurację pokonali na wyjeździe Odense, by później na wyjeździe napuscić stracha samemu mistrzowi z Herning (prowadzili w drugiej tercji nawet 3:1). Z kolei Esbjerg nie najlepiej wystartowało do sezonu, a o ich formie najbardziej wymownie świadczy ostatnie domowe spotkanie przegrane z najsłabsza drużyną w lidze Copenhagen Hockey. Dlatego też stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo miejscowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
AL-Bank Ligaen, Dania
Frederikshavn - EfB Ishockey
Wydaje mi się, że pewniak. Whitehawks się wzmocnili, to nie ulega wątpliwości, a wyników nie ma. Przyszedł Morten Lie z Herninga i trzeba tu przyznać, że formę prezentuje bardzo dobrą. Dotychczas strzelił dwie bramki i przy czterech asystował. Przywędrowali także Tobias Kisum oraz Robin Bergman z Aalborga, którzy w poprzednim sezonie naprawdę byli bardzo skuteczni. Jest Oscar Anderson z Boras, a także Cam Paddock z Augsburgera czy Alexander Ytterell, który w poprzednim sezonie bronił barw Sodertajle. W niezłej formie wydaje się być też młodziutki Bjerrum, który strzelił już w tym sezonie 2 bramki. Gospodarze to niezła jak na duńskie warunki maszynka, która wreszcie musi odpalić! Póki co ich występy nie mogą zadowalać kibiców, 3 porażki w rzutach karnych i tylko jedno, wyjazdowe zwycięstwo nad Odense. Dziś rywal wymarzony, by przełamać słabą passę. EfB Ishockey jest bez formy, wszystkie trzy spotkania w tym sezonie zakończone porażkami (w tym po dogrywce i po karnych), a do tego historia spotkań pomiędzymi tymi drużynami pokazuje, że Frederikshavn nie powinni mieć dziś kłopotów z pokonaniem gości. Kilka interesujących zakładów:
Frederikshavn 1 --- 1.65 ✅
Frederikshavn 1 (-1.5) --- 2.05 ⛔
Frederikshavn 1 (1 tercja) --- 2.15 ✅
Frederikshavn strzeli ponad 2,5 gola --- 1.44 ✅
bwin
Początek spotkania godzina 19.00.
Edit: Nawet nie spojrzałem, że kolega wyżej napisał analizę do pojedynku Frederikshavn - EfB Ishockey. Także wymienił nowe nazwiska, także zauważył, że goście są pod formą i także stawia na pewne zwycięstwo Whitehawks. Oby do przodu! ????
3-2.
Tak jest! Pewniak nie zawiódł, choć było nerwowo. Najgrubiej pograny win Whitehawks 1 tercja wchodzi i daje sporego plusa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
High 1 - Nikko Icebucks
Egzotycznie, a więc zaglądamy do azjatyckiej ligi hokeja i mamy jedno spotkanie zaplanowane na wtorek godzinę 12.00 Z tego co ogarniam to obie ekipy są bardzo przeciętne i dlatego też okupują miejsca w dole tabeli, niemniej jednak nie znaczy to że ich pojedynek nie będzie ciekawy, otóż ostatnie ich spotkania były bardzo obfitujące w bramki i padały wyniki typu 4:3 czy też 6:3
Udało mi się znaleźć w MarathonBet linię 7.0 na to spotkanie i śmiem twierdzić że próba zagrania overa może tu być skuteczna, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnią serię Nikko przeciwko Anyang Hall które w trzech spotkaniach strzeliło 18 bramek, zaś Icebucks odpowiedzieli 9. Także mamy tu do czynienia ze stylem w pełni ofensywnym i zdecydowanie dla kibiców.
Over 7.0 / MarathonBet 1.81
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Włochy
Spotkanie: Pontebba - Renon(-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,50 ⛔⛔
Bukmacher: WH
Analiza:
Ciekawa liga.I to już dziesiąta kolejka we włoskiej Serie A.Dziś na przeciw siebie zagrają drużyny które odpowiednio zajmują ostatnie jak i trzecie miejsce w tabeli.Faworyta nie muszę tu wymieniać.Gram na niego z handicapem gdyż nie powinien mieć problemu z wygraniem tego spotkania kilkoma golami.Są na fali i kolejne punkty im się przydadzą aby piąć się wyżej w tabeli.Gospodarze jak na razie ugrali tylko jeden mecz sześć spotkań temu.Gościom natomiast zdarzają się wpadki ( trzy przegrane spotkania) ale z przeciwnikami które coś znaczą w tej lidze.Dziś jednak mam nadzieje że żadnej większej niespodzianki nie będzie (dogrywka).Moim zdaniem typ na handicap z takim kursem jest warty postawienia i zagrania go.gospodarzom nie idzie ten początek sezonu i w tym meczu też nie powinno im się ugrać choćby punkt. Ostatnie spotkania między tymi zespołami są na korzyść przyjezdnych i w tym spotkaniu także nie widzę innego rezultatu jak wygrana gości kilkoma bramkami.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Włochy
Spotkanie: Valpusteria(-1,5) - Asiago
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 1.70
Bukmacher: WH
Analiza:
Dziesiąta kolejka we włoskiej lidze hokejowej.Dziś zagrają ze sobą drużyny z dwóch końców tabeli.Gospodarze którzy nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania i przyjezdni zajmujący ósmą pozycję z dwoma wygranymi bezpośrednio spotkaniami i dwoma po dogrywkach.Mecz jednym słowem mający jednego faworyta bez dwóch zdań. Valpusteria jest na fali i rozbija każdego kogo spotka na swojej drodze.nieważne czy to jest tafla przeciwników czy ich.dziś grają jeszcze u siebie tak więc liczę na bardzo okazałe zwycięstwo minimum kilkoma bramkami.Kurs jest bardzo obiecujący i warto z niego skorzystać.Nie powinni mięć problemów wygrania tego spotkania minimum dwoma bramkami.Doping ich kibiców oraz forma pozwolą im łatwo zainkasować pełną pulę punktów.Ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami to wygrane dzisiejszych gospodarzy.W tym spotkaniu myślę że inaczej nie będzie i tylko Val poprawi sobie statystyki.Okazałe dziesiąte zwycięstwo pokaże że nie ma na nich mocnych w tym sezonie.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Włochy
Spotkanie: Fassa-Alleghe 0-2✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dziś wicelider Alleghe zagra z przedostatnią drużyną w tabeli.W ostatnich 1O kolejkach gospodarze wygrali zaledwie raz i to jeszcze po dogrywce.To,że są kompletnie bez formy potwierdził ich ostatni mecz u siebie,w którym gładko przegrali z ostatnim zespołem ligi.
Drużyna Alleghe nie pokonana od 8 spotkań.Ostatnie zwycięstwo z liderem na wyjeździe potwierdziło ich świetną dyspozycję.
Każda passa kiedyś tam musi się skończyć,ale dziś nie widzę innej opcji jak kolejne zwycięstwo gości.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ferencvaros - DAB-Docler
Ciekawie zapowiadający się &quot;egzotyczny&quot; typ z MOL Liga, jest to liga która zrzesza drużyny z Węgier oraz Rumunii. Jako że bet365 wystawia ofertę na to spotkanie to i nie sposób wykorzystać tego faktu i pograć na to spotkanie opcji over 5,5. Za dużo o tych drużynach mi nie wiadomo, jednak patrząc w tabelę widać sporą różnicę na korzyść gości. Drużyna DAB to obecnie lider MOL Liga, który w 22 spotkaniach przegrywał tylko 3 razy, 104 zdobyte bramki dają im średnią 6.7 bramki na mecz. Jeśli chodzi o gości, to trzeba powiedzieć wprost iż jest to jedna z najsłabszych drużyn w tej lidze, 12 spotkań rozegranych u siebie i tylko 4 zwycięstwa, bardzo dużo bramek tracą, jednak mimo wszystko zawsze udaje im się coś ustrzelić, co jest na pewno na plus odnośnie proponowanego typu. Mecz o 18.30
over 5,5 / 1.70 Bet365 (Brać póki gorące ;)) ⛔ 0:1
linia już podskoczyła do 6,5 / 2.00 myślę że również warto ;)
e: no to postrzelali... poniedziałkowy &quot;fail&quot; zaliczony.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Miałem napisać także analizę do overa 6,5, lecz uprzedziłeś mnie JuanRomano08. SPoro czasu już nie grywałem hokeja, od czasów gdy zająłem się tenisem, niesttey teraz brak tenisa, więc wracam do &quot;krążka&quot;.
Do tego typu od siebie dodam, że gra lider z przedostatnią ekipą tabeli, spodziewam się konkretnego wyniku w granicach 8 bramek, oczywiście dla gości. Nie ma co porównywać składów i gry obu ekip. Ferenvacos znacznie odstaje od większośći ekip, jednak u siebie nie zabraknie im ambicji i także powinni coś strzelić. 160 i 147 to bramki w tym sezonie obu drużyn(strzelone/stracone) na 22 meczy, więc średnia w granicach 6, 7 bramek na mecz. Kurs bardzo fajny do gry i myślę, ze warto pograć nieco mocniej ????

over 6,5 @ 2,00

Co do rugiego meczu to nigdzie nie ma kursów, ale tam gospodarze powinni sobie łatwo poradzić i jeśli byłyby kursy uderzyłbym w -1,5 lub nawet -2,5 na Miskolci ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bolzano - Alleghe
Krótko i treściwie, Alleghe od 13 października nie przegrało spotkania :!: Wychodzi im 10 kolejnych zwycięstw z rzędu, jest to naprawdę spore osiągnięcie nawet jeśli patrzymy przez pryzmat tego że jest to liga Włoska. Dzisiejsi goście czują się pewnie i znają swój potencjał, który pozwala im ogrywać kolejnych rywali. Dziś są stawiani w formie doga i szczerze powiedziawszy lekko mnie to dziwi ponieważ Bolzano nie należy do najlepszych ekip tej ligi. Co więcej nie zachwycają formą na własnym lodowisku i jedyne co w tej kwestii to fakt że Bolzano w tamtym sezonie wygrało 2 z 3 pojedynków z Alleghe rozgrywanych w hali Bolzano. Dziś, może nie z huraoptymizmem ale z względnym spokojem polecam grę ML na gości oraz under 5,5.
Alleghe ML / 2.80 MarathonBet ⛔
under 5,5 / 1.97 MarathonBet ✅ 3:1
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Dania
Spotkanie: Sonderjyske - Herlev
Typ: over 6.5
Kurs: 2.60
Bukmacher:Sportingbet
23.11.2012 19:30
Analiza:
Zagra dziś drużyna ktora bardzo długo była liderem tych rozgrywek. Złapała jednak parę porażek i spadła na tzrecie miejsce.Goście są na miejscu siodmym i jak już o coś grają w tej lidze to tylko o utrzymanie.Faworyt jest jeden ale jak to z tym bywa może trafić się remis w regulaminowym czasie i wygrają dopiero po doliczonym czasie.ja dziś stawiam na wynik powyżej.Gospodarze od dwóch spotkań nie mogą zlaiczyć wyniku ponad 5,5 bramki .Przeciwieństwo jest natomiast po stronie Herlev. Ale jak wiemy oni grają słabo w defensywie więc ich obrona jest nieszczelna i dają sobie wbijac wiele bramek.Myślę że będzie także i dziś pogrom ze strony gospodarzy.Myślę że minimum piątkę powinni strzelić dla gości.Grają u siebie więc z pewnościa przypodobają się tym kibicom.Atut własnej hali i tafli też dużo daje więc nie powinno być dziś dla nich problemem wielkim strzelanie bramek.Goście no cóż z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą a i być może trafia z jedną czy dwie bramki i wtedy wynik powyżej jest gotowy.na to liczę że goście będą odpowiadać trafieniami na gole gospodarzy.Ich poprzednie mecze między sobą obfitowały w bramki więć myślę że dziś będzie podobnie.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Milano - Val Pusteria, Typ: over 5.5, Kurs:1.65, Buk: Bet365 5:2 ✅

Mecz włoskiej Seria A.

Za overem w tym meczu według mnie przemawia kilka czynników. Po pierwsze Milano ostatni mecz z outsiderem ligi Pontebba, zagrało na pełnym luzie, wygrać aby wygrać, nieważne jak (wygrana 2:1). Dziś mecz z liderem i motywację pewnie też inne. Po drugie w drużynie Val Pusterii zabraknie już w kolejnym meczu pierwszego golkipera Jean-Sébastien Aubin&#39;a, który trzymał wysoki poziom w obronie. Po trzecie Val Pusteria ostatnich mecze nie może zaliczyć do udanym, wysokie porażki z Bolzano (1:5) i Vallpellice (1:4), więc może chęć przełamania. Po czwarte Val Pusteria ma bardzo duży potencjał w ataku (najwięcej strzelonych bramek w lidze) i jak z mocnymi drużynami nie trafiali tak dziś liczę że parę bramek strzelą i trochę stracą, bo przeciwnik ze średniej pułki.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Bietigheim - Lausitzer Füchse, Typ: Bietigheim (-1.5), Kurs:1.75, Buk: Bet365 4:2 ✅
Hmm więc tak, Bietigheim dziś występuje w bardzo mocnym składzie, zakontraktowano zawodnika NHL Josha Bailey&#39;a (NYI), który już się spłaca (4 mecze: 4 gole/3 asysty), do zespołu doszedł David Rodman, który może być równie solidny jak jego brat Marcel (aktualnie najskuteczniejszy zawodnik drużny). Goście dziś bez najskuteczniejszego zawodnika drużyny Matt McKnight&#39;a, a także bez Kevina Lavallée i Lanny Gare, a do zespołu doszedł czech Pavel Vostrak. To co mnie przekonuje do zagrania tego typu to prócz składu, który jest mocniejszy po stronie gospodarzy to również ostatnie dwie porażki Bietigheim na własnej tafli (natomiast mają serię 3 win na wyjeździe), więc trzeba liczyć że w końcu pokażą się z dobrej strony przed własną publicznością i wygrają spotkanie. Co do drużyny gości to jest to też najgorsza ekipa grająca na wyjazdach, u siebie coś potrafi zagrać natomiast jeśli chodzi o wyjazdy to wygląda to naprawdę źle, jedna wygrany i to po karnych. Drużyny już spotkały się w tym sezonie, gdzie wygrała drużyna Lausitzer Füchse na własnej tafli po karnych, więc czas na rewanż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
1. Liga, Czechy
HC Benatky nad Jizerou - HC Ołomuniec
Typ: 1 [ml]
Gospodarze to 7 ekipa ligowej tabeli, ale w bardzo dobrym okresie gry. 4 ostatnie mecze to wygrane, w tym m.in. wyjazdowa wygrana z Slovanem 1:0, a w ostatnich 8 grach 7 wygranych i 20 pkt. na koncie więcej. Zespół ten wygrywał z samymi zespołami z czołowki, Jihlavą, Slovanem, Hradec Kralove czy Horacką. U siebie ten zespół wygrał 9 z 13 meczów. Znowu goście to wicelider tabeli, 57 pkt. na koncie i najskuteczniejszy atak. W 27 grach uzyskali 100 goli. Co ciekawe obie ekipy mają rachunki do wyrównania i tyczy się to szczególnie gospodarzy. W poprzednim sezonie zostali wyeliminowani po 7 grach w playoffach właśnie przez swojego dzisiejszego rywala. Ponadto w tym sezonie przegrali w Ołomuńcu 0:9. Goście też ostatnio znakomite gry, 7 wygranych w 9 ostatnich meczach, a porażki tylko po przedłużonym czasie gry. Należy jednak zaznaczyć, że goście grali z całym dołem ligi, hcoćkilka tygodni temu wygrali na wyjeźdize z Mladą Boleslav. Jednak w pierwszej rundzie było 6:4 dla Benatky. Goście mają najlepszego bramkarza ligi Halasza (1,91GAA) i Pekra w ataku (34pkt.), ale ja stawiam na ambicję i umiejętności gospodarzy. Ołomuniec na wyjazdach bardzo przeciętnie 5wyg-6por.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom