>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gamebookers - zmiana właściciela a bonusy

0 4

007donald

Użytkownik
Witam,
Niedawno dowiedziałem się o zmianie właściciela. Teraz Gamebookers to Bwin. Kiedyś Gamebookers należało do spółki Party (Partybets).
Kiedyś bonus od pierwszej wpłaty, należał się tylko w jednej z tych firm, Gamebookers lub Partybets. Czy po zmianie właściciela ta zasada dalej obowiązuje?
Czy wogóle na Gamebookers jest jakiś bonus od pierwszej wpłaty? Na ich głównej nic nie widzę...
I jeszcze jedno.
Kiedyś na Gamebookers był jeden z niewielu sensowych programów polecających tj. zapisujący się z polecenia miał zwykły bonus 100 PLN, a polecający dostawał taki sam bonus. Czy ten program jest jeszcze aktualny?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Bonus mają 100% do 100zl. Najpierw wplacasz robisz obrot 1000zl po kursie 1.7 wtedy oni ci dopisują 100zl , co do polecenia to nie mam pojecią
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
0 4

007donald

Użytkownik
Częściowo odpowiem sam sobie, ale może komuś się przyda.
Napisałem w sprawie bonusu do Gamebookers.
&quot;Szanowny Panie xxx,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.

W tej chwili nie oferujemy bonusów za polecenie osób do gry w naszym serwisie. Możliwe, że w przyszłości promocja zostanie wprowadzona ponownie, prosimy zatem regularnie odwiedzać naszą stronę.

Nowi użytkownicy serwisu mają możliwość skorzystania z bonusu w wys. 100% pierwszej wpłaty do 100.00 zł.

Kwota bonusu dodawana jest do salda konta dopiero, gdy użytkownik spełni warunki obrotu. Mianowicie należy postawić zakłady o kursie min. 1.7 równe sześciokrotnej wartości bonusu w ciągu 90 dni.

Aby otrzymać bonus, należy skontaktować się z nami od razu po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. W międzyczasie nie należy wydawać wpłaconej sumy.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się i pisać.

Dziękujemy za wybranie naszych usług.

Paula
Dział Obsługi Klienta&quot;
Obrót nie 1000 PLN a 600 PLN.
Natomiast dalej ciekawi mnie pierwsza część pytania...
 
Do góry Bottom