>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności...

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Opiekunowie konkursu postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości :smile:
Przed zadaniem pytania sprawdź, czy odpowiedzi nie ma w regulaminie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Widzę, że chyba udało mi się wygrać pierwszą kolejkę. Nagroda będzie teraz czy dopiero po zakończeniu całego konkursu?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Widzę, że chyba udało mi się wygrać pierwszą kolejkę. Nagroda będzie teraz czy dopiero po zakończeniu całego konkursu?
Teoretycznie wygrałeś.Praktycznie zarejestrowałeś się na forum w celu konkursowym, jedynie dublujesz TD do działów tematycznych więc nagrody wcale dostać nie musisz.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nagroda będzie teraz czy dopiero po zakończeniu całego konkursu?
Nagrody będą zapewne tak jak w zeszłych edycjach, czyli raz na kilka kolejek...
Teoretycznie wygrałeś.Praktycznie zarejestrowałeś się na forum w celu konkursowym, jedynie dublujesz TD do działów tematycznych więc nagrody wcale dostać nie musisz
Wstawia analizy do działów tematycznych, a więc ma większy udział merytoryczny niż większość uczestników zabawy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
1 kolejka T-Mobile, mecz :
Bełchatów - Lech
Wynik : 1:2
Pierwszy gol : gks
Under/over : over
Wynik pierwszej połowy : 1:0
Powinienem mieć punkt za wygraną Lecha a więc w sumie 15 punktów końcowych a nie 14.Dziękuje moderatorom za poprawienie wyniku końcowego.

/poprawione.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeszcze pytanie odnośnie nagród w tym konkursie- jak to z tym jest? Podobno w Tobet tylko raz w roku można wygrać nagrodę bez depozytu, a potem każda kolejna nagroda to jest to 100% od depozytu. Może w tym kunkursie ta zasada nie obowiązuje(nie ma o tym nic w regulaminie)?
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
chciałbym sie wypisac z turnieju, poniewaz ostatni brak internetu i terazniejszy brak czasu nie pozwoli mi na skuteczna rywalizacje w 3 konkursach na raz, wiec z tego prosiłbym o wypisanie mnie, przepraszam za problemy! pozdrawiam
O(M); spoko, do zobaczenia w kolejnych edycjach
 
Do góry Bottom