>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 20: Symfonia Walki, 15.09.2012

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=OaHhOzjQZ58

Najlepszy komentarz &quot;sędzia mi nie dał szansy i tak mnie wkur...&quot;
W walce Pudzianowskiego nie za bardzo wiem o co chodziło ani koleś nie obity ani jakos szczególnie nie zmęczony a nawet palcem nie ruszył przy tuch ciosach Pudzianowskiego.Dziwne to dla mnie jest trochę no ale OK wygranych podobno się nie sądzi.
Podejrzewam że każdy zawodnik który walczył na tej walce dał by radę wymigac się od tego albo przynajmniej cos by ku temu robił.
Gala ogólnie kiepska.
Różal powinien dac sobie spokój z biciem bo jest tragiczny...
Coś wspominał że miał grype żołądkową tuz przed wyjściem do ringu - no OK czyms kiepska pstawę trzeba argumantować.
Ktoś tutaj węszy że dojdzie do walki Pudzianowski - Nastula.
Fajnie by było lecz myślę że Nastula zasługuje na lepszych przeciwników niż Mariusz.
Nie mam pojęcia co robi teraz Nastula (czy coś trenuje) ale jeśli przyłoży się do treningów przed ewentualną walką z Mariuszem no to wciągnie Mariusza nosem....
Ja jednak wątpie że do takiej walki dojdzie w najbliższych 3-4 galach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Większość ludzi która wykupiła PPV to tylko po to żeby zobaczyć Pudziana, i co? I nic, walka znowu mega słaba, tak naprawdę ten Grek nawet nie chciał walczyć, chociaż próbował udawać lepiej niż ten duży Czarnuch z którym Pudzian walczył przed tą galą, ale co z tego... Miała być walka &quot;typowo sportowa&quot; a wyszedł znowu cyrk.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
@Wyjazdowiec
Wątpię jeśli w ogóle dojdzie do walki Pudzian-Nastula to pudzian szybko wybije z głowy byłego judoki powrót do MMA , Nastula poprostu chce sobie dorobić trochę kasę jak sam stwierdził wcześniej nie podpisał kontraktu z Ksw bo kasa się mu nie zgadzała. Plan na walkę pudziana wykonany w 100% jeśli będzie dalej tak pracował to Nastula nie będzie miał zbytnio nic do powiedzenia ale osobicie wątpie żeby do tej walki doszło gdyz to by był kolejny krok w tył dla Mariusza czekam na bardziej doswiadczonego przeciwnika z którym będzie mógł stoczyć walkę w style Kawaguchim . Na kolejnej gali zobaczymy Mameda i Ciapo myslę żę bedzie można na nich postawić troche kaski osobicie czekam na przeciwników i kursy chodz pewnie bedą mocno zawyżone ale zobaczymy kogo dostanie Mamed na pożegnanie z KSW gdyż podpisał kontrakt z Strikeforce . Również czekam na godnego przeciwnika dla Walusia który wkońcu pokaże mu gdzie jego miejsce gdyż z taką sylwetką to on zadużo tutaj nie pociągnie nie wiem nawet czy to własnie na przeciwko niego wyjdzie Nastula ale jeszcze zobaczymy .Natomiast twoje opinie na temat Różala i Janka to totalnie jakieś brednie . Ty wogóle wiesz o tym co wydarzyło się przed walką Różalowi? Słyszałeś o tym wirusie ?Bo chyba nie natomiast jestem ciekawy jak Ty byś walczył z kontuzjowanymi oba kolanami którę są w o błaganym stanie Janka i po walce z z Alexandrem będzie przechodził kolejną operację tym razem na drugie wiązadło ...
Dobra wymówka nie jest zła. Napisałem długiego posta, ale to bez sensi, bo o czym ja mam z Tobą dyskutować? Skąd wiesz, jak wygląda sprawa z kolanami Janka, czy stanem zdrowia Różala?
Jeśli wyżej sportowo, jeśli chodzi o MMA, stawiasz Pudzianowskiego, niż Nastule, to ja nie mam pytań.
 
C 334

copper

Użytkownik
Chciałbym żeby doszło do tej walki Pudzianowskiego z Nastulą i mam nadzieję że faworytem bukmacherów byłby Nastula bo zainwestowałbym grubą flotę na Pudziana. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic czym podstarzały Nastula mógłby zagrozić Pudzianowi. Myślę że nawet w swoim prime time byłby za słaby fizycznie na taką walkę..pamietam jak zmienili kategorie wagowe w judo i musial pojśc do wyższej o limicie 100kg i skończyła się wtedy jego dominacja...skarżył się wtedy że rywale są zbyt silni fizycznie i nic nie jest w stanie zrobić. Po skończonej karierze w judo złapany po jednej z gal amerykańskich Pride na stosowaniu dopingu. Chętnie bym zobaczył taką walkę ale obawiam się,że jeśli Nastula ma troszke oleju w głowie to nie przyjmie takiego wyzwania i pozostanie tylko gdybanie. Moim zdaniem jego szanse na wygraną były znikome i nikt mnie nie przekona że technika, doświadczenie itd miałyby tu decydujące znaczenie. Jest po prostu zbyt słaby fizycznie by sprostać Pudzianowi, który robi systematycznie postępy.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Chyba żartujesz że stawiasz wyżej Pudziana nad Nastulę. Ludzie, Pudzianowski nie zrobił nic oszałamiającego w walce z Szalonym Grekiem a raczej Grekiem-nie robem... Prawda jest taka że Pudzian pokazał tylko jedno obalenie i furię ciosów &quot;niby w głowę&quot; o znikomej sile. Na twarzy Christosa było widać tylko jedno zadrapanie i generalnie każdy zawodnik z wyższej półki, wyszedłby z tej sytuacji w której był Pilifas czy jak mu tam. Nie rozumiem w sumie nawet decyzji sędziego bo ciosy Mariusza były takie same jak zawsze, zamaszyste ale bez tzn ciosu kończącego. Jego umiejętności w parterze nadal są wątpliwe...
Nastula jest mistrzem olimpijskim, dwukrotnym mistrzem świata, trzykrotnym europy. Trenuje judo od 10 roku życia, myślę że w tej kwestii, przy ewentualnej walce wszystko potrwałoby może ponad minutę. Szybkie obalenie do parteru i dźwignia założona przez Pawła Mariuszowi i po temacie.
Wpadacie w hurraoptymizm po zwycięstwie z człowiekiem który nic nie pokazał. Tak samo jakby walczył z manekinem. Pudzianowski jest/był i będzie średnim zawodnikiem MMA i nadaję się tylko na promowanie KSW z rywalami typu Sapp albo Pilifias.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Chyba żartujesz że stawiasz wyżej Pudziana nad Nastulę. Ludzie, Pudzianowski nie zrobił nic oszałamiającego w walce z Szalonym Grekiem a raczej Grekiem-nie robem... Prawda jest taka że Pudzian pokazał tylko jedno obalenie i furię ciosów &quot;niby w głowę&quot; o znikomej sile. Na twarzy Christosa było widać tylko jedno zadrapanie i generalnie każdy zawodnik z wyższej półki, wyszedłby z tej sytuacji w której był Pilifas czy jak mu tam. Nie rozumiem w sumie nawet decyzji sędziego bo ciosy Mariusza były takie same jak zawsze, zamaszyste ale bez tzn ciosu kończącego. Jego umiejętności w parterze nadal są wątpliwe...
Nastula jest mistrzem olimpijskim, dwukrotnym mistrzem świata, trzykrotnym europy. Trenuje judo od 10 roku życia, myślę że w tej kwestii. Przy ewentualnej walce wszystko potrwałoby może ponad minutę. Szybkie obalenie do parteru i dźwignia założona przez Pawła Mariuszowi i po temacie.
Wpadacie w hurraoptymizm po zwycięstwie z człowiekiem który nic nie pokazał. Tak samo jakby walczył z manekinem. Pudzianowski jest/był i będzie średnim zawodnikiem MMA i nadaję się tylko na promowanie KSW z rywalami typu Sapp albo Pilifias.
W pełni Cie popieram , polać mu dobrze gada ????
Jestem tego samego zdania , gołym okiem widać że Pudzianowski jest co najwyżej średniutkim zawodnikiem chociaż to i tak za duże określenie go jako fightera.
Coraz bardziej mnie dziwi taki fakt że wszystkie wygrane walki Pudziana są takie same , tak samo się kończą i dziwne jest to że żaden nastepny zawodnik niby nie może się temu przeciwstawić.
Grek nie kiwnał nawet palcem , widoczne było że czekał aby jak najszybciej to przerwali bo każdy średni zawodnik MMA by z tego wyszedł.
Nastula powtarzam wciągnął by nosem Mariusza , takie moje zdanie.
Wiem też że &quot;Januszom&quot; nie przegada bo dla nich Pudzianek jest cacy mistrz i koniec.
 
R 7

ronoaro

Użytkownik
W pełni Cie popieram , polać mu dobrze gada ????
Jestem tego samego zdania , gołym okiem widać że Pudzianowski jest co najwyżej średniutkim zawodnikiem chociaż to i tak za duże określenie go jako fightera.
Coraz bardziej mnie dziwi taki fakt że wszystkie wygrane walki Pudziana są takie same , tak samo się kończą i dziwne jest to że żaden nastepny zawodnik niby nie może się temu przeciwstawić.
Grek nie kiwnał nawet palcem , widoczne było że czekał aby jak najszybciej to przerwali bo każdy średni zawodnik MMA by z tego wyszedł.
Nastula powtarzam wciągnął by nosem Mariusza , takie moje zdanie.
Wiem też że &quot;Januszom&quot; nie przegada bo dla nich Pudzianek jest cacy mistrz i koniec.
Widzieliście ostatnie walki Nastuli? To nie jest ten sam zawodnik który zdobywał medale na mistrzostwach i olimpiadzie. Jego ostatni trzy walki były po prostu słabe. Dostał ogórów do sklepania i tyle, zauważył teraz odpływ kasy z konta i sam zgłosił się do K&amp;L z propozycją walki.

Różnica w potencjalnej walce Pudzian vs Nastula jest taka, że Pudzian pewnie będzie zapierdzielał jak dziki, a Nastula przyjedzie po wypłatę i z nastawieniem- uda się dobrze, nie uda się kasa w kieszeni.

Co do Piliafasa, to sądze, że zjadła go trema i wysiadł psychicznie, dał słabą walkę i tyle.
 
b-hop 0

b-hop

Użytkownik
Nastula podpisal kontakt tylko dlatego ze wkoncu cyferki sie zgadzaja. Ten pojedynek jest mozliwy za rok nawet dwa, pod warunkiem ze pawel wygra ta jedna dwie walki przed. ma wybitne osiagniecia w judo jednak raz to bylo judo dwa to bylo dawno trzy pawel to juz nie ten pawel napewno. latka leca, bilans 4-4, fakt ze walczyl w pride ale to bylo 6 lat temu. z pewnoscia ma duze umiejetnosci, wiedze ale bedzie mial juz z 44 lat na karku z trenujacym w stanach i rozwiajacym sie pudzianie( choc mozolnie bo mozolnie ale jakos tam idzie do przodu) watpie w taka walke a jak dojdzie to jak pudzian mialby sie dac obalic wolniejszemu,mniej dynamicznemu, slabszemu fizycznie. jak to mowia ring zweryfikuje wszystko.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
KSW: Dobra sprzedaż PPV, przeciwników mamy w d...
Federacja KSW jest zadowolona z wyników sprzedaży PPV ostatniej gali KSW20 z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Zapewniają, że będą kolejne gale KSW w PPV, a przeciwników systemu PPV mają &quot;serdecznie w d...&quot;. Przeciwko PPV buntują się także zawodnicy.
W minioną sobotę odbyła się jubileuszowa, dwudziesta już gala KSW z udziałem Mariusza &quot;Pudziana&quot; Pudzianowskiego. Była to jednocześnie pierwsza gala pokazywana w systemie PPV. Kibic, który chciał obejrzeć pojedynki musiał zapłacić 30 złotych. Jak wiadomo dodatkowa opłata za transmisje sportowe nie cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów, którzy do tej pory gale KSW oglądali bez dodatkowych opłat, m.in. w otwartym Polsacie.
Okazuje się jednak, że przedstawiciele KSW są zadowoleni ze wstępnych wyników sprzedaży KSW20 w systemie PPV i zapowiadają, że to nie koniec ich przygody z PPV.
Nie znam jeszcze wyników ze wszystkich stacji, na bieżąco byliśmy tylko z wynikami sprzedaży w Cyfrowym Polsacie. A te są bardzo zadowalające, zatem wszystkim tym, którzy się buntowali i zakładali strony na facebooku w rodzaju &quot;Nie kupuj pay-per-view&quot; chcę dzisiaj powiedzieć, że mam ich serdecznie w dupie. Będziemy nadal robić gale zarówno w pay-per-view jak i w otwartym Polsacie, ale tylko po to by promować niektórych zawodników. Tych wypromowanych będziemy kierować zapewne już do PPV - mówi portalowi MMARocks.pl Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW
Na razie PPV krytykują nie tylko kibice ale także sami zwodnicy. Jan Błachowicz w wywiadzie dla Sport.pl zdradził, że z powodu transmisji w PPV, co przekłada się na mniejszą oglądalność, odwróciła się od niego część sponsorów. Dodatkowo okazuje się, że zawodnicy nie mają żadnego procentu ze sprzedaży PPV. Zawodnik zapowiada, że po gali planuje rozpocząć rozmowy z KSW w celu wypracowania jakiegoś kompromisu w tej sprawie.
http://media2.pl/media/96116-KSW-Dobra-sprzedaz-PPV-przeciwnikow-mamy-w-d....html#utm_source=newsletter&amp;amp;utm_campaign=newsletter&amp;amp;utm_medium=link_td

Generalnie można odnieść wrażenie, że szefowie KSW mają wszystkich i wszystko w dupie byle kasa się zgadzała. Jak widać jeleni jest pełno na zalup PPV czy biletów na galę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Generalnie można odnieść wrażenie, że szefowie KSW mają wszystkich i wszystko w dupie byle kasa się zgadzała. Jak widać jeleni jest pełno na zalup PPV czy biletów na galę.
No jeleni sporo biorac pod uwage to ze na necie mozna bylo znalezc sporo streamow ktore chodzily pieknie i bez zacinania wiec traktuje to jako zaoszczedzone 30zl. hehe
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wiem ze to nie temat na rozmowy o ppv , ale..
wiadomo wolałbym na otwartym ale z kumplem we dwóch lepiej obejrzeć sobie na dużym tv (zrzucic sie po 15zl)z dobra jakoscia dzwieku i obrazu na wygodnych fotelach a nie sterczeć 20cm przed monitorem, szczegolnie ze i tak się to zwraca na wygranych kuponach po KSW
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wiem ze to nie temat na rozmowy o ppv , ale.. wiadomo wolałbym na otwartym ale z kumplem we dwóch lepiej obejrzeć sobie na dużym tv (zrzucic sie po 15zl)z dobra jakoscia dzwieku i obrazu na wygodnych fotelach a nie sterczeć 20cm przed monitorem, szczegolnie ze i tak się to zwraca na wygranych kuponach po KSW
Po pierwsze jest cos takiego jak honor a ja nie dam kasy tym idiotom, po drugie swiat tak poszedl do przodu ze mozesz sobie jednym kabelkiem zrzucic z kompa obraz na tv ;). Po trzecie jak tak zarabiasz na ksw to dziel sie z nami typami.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zgadzam się. A co do tej pięknej jakości pirackich streamów, to gdzie ty je miałeś? Ja jakoś sprawdzałem kilka linków i wszędzie obraz miał bardzo niską jakość. Tak niską, że z bliska nie dało się tego oglądać. Obraz był zbyt mocno rozmyty. Nie wspomnę już o przycinkach od czasu do czasu, i dwukrotnym całkowitym gubieniu obrazu. A jak były przygaszone światła, to jedna wielka pikseloza. I wiecie coś może czy cyfra+ miała jakieś gorsze warunki przekazu? Bo w wielu momentach, kiedy działo się coś ciekawego oni pokazywali tylko komentatorów. Słychać było, że coś komentują na ringu itp. a oni studio tylko pokazują...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wszystko zależy od pieniędzy. Jeśli Teda czy Amigo007 stać na wydanie 30 zł na PPV to kupią. Ja wolę inaczej je zagospodarować, dlatego pozostaje mi stream w niższej jakości, choć bez przesady, wcale pikselozy nie było np na takim activie, o drh nie wspominając (tu jedynie cięło no ale drh to troche jakby wyższa liga streamów).Tylko właśnie chodzi o przyszłość - skoro teraz się dobrze sprzedaje to potem będzie sprzedawać się jeszcze lepiej. Niedługo być może skończy się na tym że tylko wiadomości nie będą w PPV.. No ale to nie wywód na dział o sportach walki.
Ja na pewno nigdy PPV nie zakupie. A już tym bardziej na taki szajs jak KSW 20 (prócz walki Borysa, Anzora i kontrowersji z Wiśnią słabizna) czy mecze piłkarskiej reprezentacji..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bo sa fani wydarzen medialnych i fani prawdziwego mma. Fan wydarzenia medialnego wykupi ten szajs i bedzie jadl chrupki i bil browara udajac ze cos rozumie z tego co sie dzieje podjarany walka Mankowskiego czy Khalidova.
Fan mma pozydzi 30zl bo to zwykle oszustwo za takie cos i zostawi sobie kase na UFC (chociaz tutaj szacun dla Orange bo zaczynaja puszczac za darmo juz prawie cale gale, poza walkami na fejsbuku ale to od niedawna). Naprawde tym czym sie wszyscy jaraja to w UFC jest na porzadku dziennym wiec zainwestuj taki jeden z drugim w ta gale i bedziesz mial o wiele wiecej do opowiadania niz po marnym KSW gdzie Polak przegrywa chyba tylko jak sie go znokautuje a o to tez trudno bo przeciwnicy cos wstrzymuja rece...
edit :

wlasnie pojawily sie karty sedziowskie z KSW. o pomste do nieba woła tyle 10-8... na innych galach zeby zasluzyc na 10-8 to trzeba naprawde rozkwasic przeciwnika o czym w sobote nie bylo mowy w zadnej walce...
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
mysle ze ksw nigdy nie dorówna UFC, chyba że by przybyło z 5-6 fighterów tak dobrych technicznie jak Khalidov, ale to jest niemożliwe. Nie wiem jak wy, ale ja już mam dosyć w te sztuczne walki Pudzianowskiego, mam tylko nadzieje ze w końcu docenią umiejetności naszego najlepszego zawodnika i zaproponują mu walki w konkretniejszej gali, rozumiem że zostaje w KSW z powodu płac, bo napewno ma taki kontrakt z którego jest zadowolony, bo bez Pudziana i Khalidova nie bylo by takiego zainteresowania w Polsce.
UFC - to spełnienie marzeń dla każdego fightera, mam nadzieje ze Khalidov chce sie sprawdzić z przeciwnikami o podobnych umiejetnościach a nawet lepszych od siebie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bo sa fani wydarzen medialnych i fani prawdziwego mma. Fan wydarzenia medialnego wykupi ten szajs i bedzie jadl chrupki i bil browara udajac ze cos rozumie z tego co sie dzieje podjarany walka Mankowskiego czy Khalidova. Fan mma pozydzi 30zl bo to zwykle oszustwo za takie cos i zostawi sobie kase na UFC
Ciężko się ostatnio czyta te Twoje bzdury...Bredzisz człowieku aż żal to wszystko czytać. Oczywiście gdybyś ty był organizatorem KSW to byś ludziom - prawdziwym fanom MMA jeszcze dopłacał żeby oglądali ! Goście stworzyli autorski projekt, który chwycił w Polsce i robi się coraz popularniejszy i jest to tylko i wyłącznie ich prawo czy robią PPV czy nie robią. I myślę, że zdaniem sołtysa z forum bukmacherskiego się nie przejmą i dalej będą robić swoje a ty dalej będziesz jadł czipsy 20 cm przed monitorem. O ile w meczach reprezentacji byłem temu przeciwny, bo polscy kopacze zagrali na euro mizerię o tyle w KSW jest to tylko i wyłącznie ich decyzja i mają do tego prawo i jakoś specjalnie mnie to nie boli, bo stworzyli bardzo dobre widowisko i wielu z fighterów zostawia pełno zdrowia na macie w porównaniu do piłkarzy. Choć rzeczywiście widać, że nie wszystkim zawodnikom się PPV podoba, ale wiadomo dlaczego - gdyby mieli % z PPV nie byłoby gadki o tym. Zarabiasz tysiące z bukmacherki a żal Ci 30 zł raz na 3 miesiące ? Żenada taka jak twoje ostatnie wpisy. Bez odbioru.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ciężko się ostatnio czyta te Twoje bzdury...Bredzisz człowieku aż żal to wszystko czytać. Oczywiście gdybyś ty był organizatorem KSW to byś ludziom - prawdziwym fanom MMA jeszcze dopłacał żeby oglądali ! Goście stworzyli autorski projekt, który chwycił w Polsce i robi się coraz popularniejszy i jest to tylko i wyłącznie ich prawo czy robią PPV czy nie robią. I myślę, że zdaniem sołtysa z forum bukmacherskiego się nie przejmą i dalej będą robić swoje a ty dalej będziesz jadł czipsy 20 cm przed monitorem. O ile w meczach reprezentacji byłem temu przeciwny, bo polscy kopacze zagrali na euro mizerię o tyle w KSW jest to tylko i wyłącznie ich decyzja i mają do tego prawo i jakoś specjalnie mnie to nie boli, bo stworzyli bardzo dobre widowisko i wielu z fighterów zostawia pełno zdrowia na macie w porównaniu do piłkarzy. Choć rzeczywiście widać, że nie wszystkim zawodnikom się PPV podoba, ale wiadomo dlaczego - gdyby mieli % z PPV nie byłoby gadki o tym. Zarabiasz tysiące z bukmacherki a żal Ci 30 zł raz na 3 miesiące ? Żenada taka jak twoje ostatnie wpisy. Bez odbioru.
Usunieto mi odpowiedz na te brednie kogos ktory nie ma pojecia o temacie wiec pisze ponownie.
Tu nie chodzi o kase a o zasady. Nie bede wspomagal czegos co jest beznadziejne i ma wyludzic kase od jeleni ktorzy beda sie jarac ze obejrzeli mma. Juz pisalem, wykup sobie UFC a bedziesz mial 2 razy wiecej od opowiadania.
Poki sedziowie nie przestana krecic wałów jak i nie naucza sie prawidlowego punktowania, poki na ksw beda przyjezdzac emeryci i wygrana Polaka to nie bedzie niespodzianka a cos pewnego to nie dam za to nawet zlotowki. W zyciu nie tylko liczy sie kasa ale i zasady to tak na zakonczenie zebys sobie przemyslal ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom