>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 20: Symfonia Walki, 15.09.2012

Status
Zamknięty.
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Może na MMA znam się średnio, ale ostatni pojedynek Walusia (z Bazelakiem) to typowe nabijanie rankingu, niczym Polscy bokserzy. Według mnie tutaj może zdarzyć się wszystko, bo jeden strzał i komuś może odłączyć prąd i będzie koniec . Więc typowy NO BET.
Za to opłacałoby się zagrać na Anzora, który naprawdę prezentuje się bardzo dobrze. Widziałem parę treningów i naprawdę klasa! Do tego dorzucić &quot;Szalonego Greka&quot;, bo wątpię by Pudzianowski w tym American Top Team na tyle ogarnął MMA, by w końcu zacząć myśleć i nie ładować cepami na oślep. &quot;Pudzian&quot; to showman i boję się (a raczej myślę), że po szybkim win&#39;sie nad Sappem &quot;odbije mu sodówą&quot;.
Anzor Azhiev - Paul Reed 1 @ 1,35
Mariusz Pudzianowski - Christos Piliafas 2 @ 2,75
Tobet.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mankowski-Moks 1,70 bah ✅
Nie wiem czemu ale sa zawodnicy ktorych darzy sie sympatia a drugich nie. Takim fighterem jest Borys. Nie znam go w rzeczywistym zyciu, widzialem raz na zywo na Iron Fist w Szczecinie (genialna walka z Abramiukiem ktora powinien wygrac szybko a sam zostal pokonany w ten sposob..) oraz sporo wywiadow. Zawodnik pozotywny, ambitny i na pewno mocny co pokazal ostatnio z Naruszczka.
O Moksie nie chce sie wypowiadac, jest z mojego rodzimego miasta i slyszalem co nieco. Na pewno byl to material na kalsowego zawodnika jednak zycie pokierowal jak pokierowal. Ostatnio porazka z mocnym Saidovem na punkty, wczesniej przegrane z Enamoto i Magomedovem. Bilans 6-5 nie powala.
Kluczowa dla mnie jest sprawa przygotowania zawodnikow. W sieci mozna znalezc wiele filmikow z obozami i treningami Borysa natomiast Moksa nic. Moksa widzialem jedynie w Miedzyzdrojach na bramce w Scenie (Cipek tez tam cos robil ale nie wiem).
Ogolnie rzecz biorac Mankowski ma chyba wiecej ambicji i bardziej przywiazuje wage do tego sportu niz Berserker. Podejrzewam ze to bedzie najlepsza walka gali i mozliwe ze bardzo wyrownana jednak stawiam na Mankowskiego.
Pudzianowski-Piliafas 2,80 betsafe
Z jednej strony nie chce mi sie wierzyc zeby Pudzian to przegral jednak z drugiej nie ma on zadnych argumentow zeby wygrac.. Jak widze kelnerow z jakimi wygrywal Piliafas to nie wiem co sadzic bo to kelnerzy ktorzy w zyciu nie wygrali walki.. przegral nawet z gosciem ktory po walce z nim mial bilans 1-3.. Ale z kim tak naprawde wygral Pudzian ? Z Najmanem ktory dostal baty od Koksa i Salety ? Z Kawaguchim ( ktory przyjechal po wyplate ), z Eschem (bez komentarza ), z Sappem ( bez komentarza x2). Gdy doszlo do pojedynku z konkretnym zawodnikiem ( ktory i tak jest kiepski na tle swiatowym) Thompsonem to dwukrotnie przegral*.
Decyzji raczej tutaj nie bedzie bo Grek nigdy 3 rund nie przewalczyl i bedzie dazyl do nokautu. Jesli prawda jest ze ma kilkanascie amatorskich walk ( Pudzian tego nie ma) to jakies podstawy posiada. Pudzian nigdy nie bedzie dla mnie fighterem tak jak Malysz nie bedzie kierowca rajdowym. On nie potrafi wyprowadzac ciosow on poprostu pcha reke a to nie o to chodzi. Piliafas jesli trafi to zrobi krzywde bo Pudziana szczeka tak naprawde nigdy nie zostala jeszcze przetestowana i najwyzszy czas to uczynic.
Azhiev-Reed 1,32 ✅
Bedorf-Knothe 1,45 ✅
Le Banner-Rozalski 1,21 ZWROT
Dwa glowne typy juz podalem wczesniej, kursy leca wszedzie jak przewidywalem. Czas napisac cos o faworytach. Zdecydowalem jednak zagrac niskie kursy bo nie wyobrazam sobie porazek tych zawodnikow.
Anzor ma byc przyszloscia MMA wiec z Reedem ktory przyjezdza po pensje musi dac sobie rade, moze nie nokaut, moze nie poddanie ale decyzje spokojnie wyciagnie.
Le Banner jesli podejdzie powaznie do pojedynku to zniszczy Rozala i nie sie co oszukiwac. Rozal kontrowersyjny ale nic do niego nie mam jednak zabawa z takim zawodnikiem jak Jerome moze skonczyc sie zle.
Bedorf wrocil po kontuzji, udany pojedynek z Olivia, teraz zestawiony z chyba slabszym przeciwnikiem o ktorym trudno znalezc cokolwiek pozytywnego.
Wisniewski-Walus 3,65 ????
Typ 4fun bo to zdarzyc sie moze wszystko a wiec dajac 50/50 widze value. Walus to puszka a Wisnia amator. Moze to smiesznie zabrzmi ale Wisniewski byly pilkarz kondycje musi miec a wiec wytrzymac w ringu wytrzyma w przeciwienstwie do Walusia a to spora przewaga. Do tego nogi powinien miec mocne po takim czasie grania w pilke. Walka freakow wiec i piknikowa stawka.

Janka odpuszczam bo Houston to nie kelnerzyna a kurs smieszny.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Waluś zna podstawy mma, natomiast za Wiśniewskim przemawia tylko charakter. Nie da się nauczyć w parę miesięcy sportów walki. Pamiętacie pierwsze pojedynki Pudziana ? Ciosy pchane, zero techniki. To samo będzie z byłym piłkarzem, który zacznie chaotycznie atakować tak jak przewiduje jego charakter : walka, walka i walka! To będzie doskonała okazja dla Walusia aby skontrować i szybko zakończyć walkę. Nie wydaje mi się, aby Jacek dotrwał do końca pojedynku. Tak więc każdy kurs na Kamila to mimo wszystko promocja. Jak to bywa na KSW polscy zawodnicy są faworytami bukmacherów, tak więc trzeba szukać niespodzianek, bo na pewno takie będą. Szukałem info o przeciwniku Bedorfa przegrał 5 z 8 pojedynków przez poddanie, czy Karola stać na poddanie przeciwnika ? Może być ciężko, a widać tym bardziej, że Karl Knothe dobrze zna BJJ. Większość pojedynków wygrywa również przez poddanie. Ciekawa walka i dobrze dobrany rywala Karolowi. Szczerze mówiąc można spróbować zagrać na porażkę Bedorfa. Oczywiście sercem jestem za naszymi, ale w bukmacherce nie o to chodzi, więc z gali KSW 20 postawie na wygraną Aleksandera i Knothe.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Soltysiao, co do typów to się zgadzam, ale pisać, że Reed przyjeżdża po wypłate to ostre przegięcie. Powiem więcej, chłopak będzie mocno zmotywowany, umiejętności, jak na europejskie warunki, ma niezłe. Doświadczenie bardzo duże. Myślę, że Anzor wyciąnie decyzje, przede wszystkim dzięki zapasom, ale ja bym odpuścił tu granie po takim kursie ????
Moje główne typy to:
Pudzian- Piliafas 2 (2,89 w EXPEKT)
Pudzian przygotowuje się do tej walki znowu w Polsce i to jest błąd. Wiem, z kim trenuje, dlatego też wiem, jak to wygląda. No i nie wygląda to najlepiej. Piliafas to solidny zawodnik w każdej płaszczyźnie, posiada spore doświadczenie(przede wszystkim amatorskie, chociaż walki toczone na zasadach zawodowych). To wielka szansa dla Piliafasa, dlatego myślę, że będzie dobrze przygotowany. Warunki fizyczne też ma solidne. Myślę, że może nawet skończyć Pudziana, chociaż nie będzie to łatwe. Value po stronie Piliafasa jest bardzo duże, więc warto grać, bo już prawie wszędzie kursy lecą strasznie.
Mańkowski- Moks 1
Tu walka będzie bardzo bliska, jednak ja większy potencjał widzę w Mańkowskim. Zapasy zdecydowanie po Jego stronie. W stójce też jest bardziej wszechstronny. Co do partneru to Moks zawsze groźny z pleców, jednak Borys zna Go na tyle, że nie sądzę, by dał się zaskoczyć jakąś skrętówką. Tu też nie bez znaczenia są przygotowania u Zbyszka Tyszki, eksperta od tego typu poddań. Moks urwie max. jedną rundę.
Poza tym warto dać na Bedorfa, powinen dać radę. Waluś- Wiśnia typowy no bet. Raczej Waluś(myślę, że obali i ubije w parterze), ale nie po takim kursie. JLB też da radę, ale tu znowu kurs nie rozpieszcza. Podobnie u Janka i Anzora, o czym pisałem wyżej.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z KSW
Błachowicz &amp; Waluś - 1.59 - 9/10 ✅✅✅- Unibet .
Krótko bo i nie ma nad czym się rozpisywać . Stawka spora bo i walk jestem pewien .
Houston 41 letni rywal Janka już jest bardzo dawno po swoim najlepszym prime . Dwie ostatnie porażki przez ciężkie KO w tym z byłym hokeistą mówią same za siebie . Janek rozszarpie go w stójce lub użyje swoich zapasów i BJJ przeniesie walkę na ziemie i poskłada bez większych problemów .
Wiśniewskiemu w wieku 40 lat zachciało się kariery w MMA po kilku tygodniach treningu . Nie ma on żadnych argumentów , umiejętności nie ma niczego na Walusia . Sam charakter , kondycja czy to że w przeszłości był zadziorny mu w tej walce nie pomogą . Waluś trenujący pod okiem dobrych fachowców ( Juras czy Nastula team ) wygra bez większych problemów . Przebieg i rezultat będzie podobny do ostatniej jego walki z Bazelakiem .
I jeszcze jedno walka na ulicy a walka w ringu na zasadach MMA lub kopniak piłkarski a kopniak w sportach walki to dwa rożne światy .
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Wiśniewskiemu w wieku 40 lat zachciało się kariery w MMA po kilku tygodniach treningu . Nie ma on żadnych argumentów , umiejętności nie ma niczego na Walusia . Sam charakter , kondycja czy to że w przeszłości był zadziorny mu w tej walce nie pomogą . Waluś trenujący pod okiem dobrych fachowców ( Juras czy Nastula team ) wygra bez większych problemów . Przebieg i rezultat będzie podobny do ostatniej jego walki z Bazelakiem .
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Wiśniewski przez 5 lat trenował boks więc coś tam w stójce potrafi. Akurat kondycja w tym pojedynku może odegrać kluczowa rolę. Jeśli Waluś nie skończy walki w 1 rundzie, to wg mnie wygra Wiśniewski.
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Gorzej dla Wiśni jak Waluś postanowi jednak sprowadzić walkę do parteru. Mimo że Kamil grapplerem nie jest to myślę że wie dużo więcej na ten temat od Jacka, tym bardziej że Jacek za każdym razem pytany o postępy w parterze daje znać o tym że zupełnie nie czuje się w tej płaszczyźnie. Do tego aspekt masowy po stronie Walusia też w parterze może mieć znaczenie. Tutaj nawet Waluś via submission dla mnie nie będzie niespodzianką.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Wiśniewski przez 5 lat trenował boks więc coś tam w stójce potrafi. Akurat kondycja w tym pojedynku może odegrać kluczowa rolę. Jeśli Waluś nie skończy walki w 1 rundzie, to wg mnie wygra Wiśniewski.
Waluś - 1.27 ✅✅✅- Unibet - lokata 27 % .
Doskonale sobie zdaje sprawę z tego inaczej bym głupot nie wypisywał i ludzi okłamywał . Jego stójka jest tragiczna wręcz zerowa , Waluś tylko w tym aspekcie bije go co najmniej o dziesięć głów albo i więcej .
Poniżej jego próbka możliwości i ten jego boks co niby trenował 5 lat ( chyba w domu przed telewizorem ) . A jego trener wypowiadając się że ona już jest dobra sam się ośmiesza i zapewne jest jeszcze gorszym leszczem od niego
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
betlej 184

betlej

Użytkownik
Powtarza się sytuacja z KSW z Płocka, nazwisko Le Bannera przyciągnęła widzów, bilety kupione, ppv przygotowane i nagła kontuzja. Dla mnie to jest jedna wielka ściema i zabieg marketingowy w celu napompowania wydarzenia i sprzedania karnetów/biletów.
Najśmieszniejsze jest to że panowie z KSW mają już zastępcę... jakby się spodziewali że go nie będzie ( niespodzianka! )... prawdopodobny przeciwnik Różala, Rodney Glunder to 37 letni zawodnik. Rekord - 25 zwycięstw, 3 remisy, 19 porażek, 1 - bez werduktu. Ostatnią walkę wg portali mma i wiki odbył w 2009 roku. Ostatnie 9 walk - 7 porażek - 1 zwycięstwo, 1 bez werdyktu... ( walki na przestrzeni 2007-2009 roku ). Wśród tych porażek była m.in. z Krzyśkiem Kułakiem na ROTK 2 - Return of the King 2 w 2007 roku w Grudniu.
Kiedyś walczył z takimi sławami jak bracia Overeem, Cheickem Kongo, Cyrillem Diabate, ale wszystkie te walki odbywały się u szczytu (sic!) jego kariery w latach 2000-2004.
Jednym słowem ogór do bicia żeby Różal mógł w końcu na KSW z kimś wygrać i dalej napędzać tą szopkę swoją osobą. Porażka z Le Bannerem zakończyłaby prawdopodobnie Jego przygodę z KSW, bo po co im zawodnik który przegrywa wszystkie walki... Oj przepraszam, dwie wygrał po kontuzjach przeciwników gdy przegrywał. Marketing, marketing, marketing.
Różal ma wygrać i wygra.
Czekam na oficjalną zmianę przeciwnika i daję kasę na Różala.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Nie wiem, czy ten materiał i Wiśniewskim cokolwiek wyjaśnia. Abstrahując od tego, że został nagrany już jakiś czas temu, to nie wiem, czego więcej można było się spodziewać? Samego typu na Walusia nie neguję, jednak uważam, że gdyby walka miała toczyć się tylko w stójce, to Wiśniewski ma dużą szansę ubić Walusia. Ta szansa jeszcze będzie się zwiększała wraz z upływającym czasem. Reasumując, po kursach, jakie dają buki, nie warto typować Walusia. Najlepiej odpuścić, ew. dać na Wiśnie, dla zabawy.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Waluś spokojnie wygra, chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy, że Wiśniewski to piłkarzyk, któremu zdaje się, że umie sie bić. Nic bardziej mylnego. Waluś jakieś doświadczenie ma, da radę. Pewny jest Janek, Azhiev, Bedorf. Generalnie każdy Polak jest pewny o ile przetrwa. Werdykt będzie oczywisty.
 
R 7

ronoaro

Użytkownik
Czemu nikt nie wspomnial o tym ze Anzor ma Ramadan ? Malo wazne ? Mysle ze bardziej niz polowa rozmyslan w tym temacie ;).
Ramadan to ruchome święto. W roku 2012 skończył się 18 sierpnia, więc bardzo wątpię, że wpłyneło to ujemnie na przygotowania Anzora.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik


No to jedziemy z koksem.



Typ: Anzor Azhiev
Kurs: 1.35
Buk: Tobet
8/10✅✅✅


Anzor zrobił na mnie ogromne wrażenie w pierwszej walce na KSW, bardzo dynamiczny i silny zawodnik. Niedoświadczony tak bardzo jak jego rywal, ale uważam, że tutaj będzie różnica klas. Z tego co widziałem Azhiev dobrze czuje się w każdej płaszczyźnie, w przeciwieństwie do jego przeciwnika. Paul preferuje stójkę. Nie sądzę, żeby tutaj było jakieś KO czy TKO, bardziej liczę na jednogłośną decyzje sędziów, którzy zauważą różnicę między tymi zawodnikami na korzyść Anzora Azhiev&#39;a.



Typ: Jacek Wiśniewski
Kurs: 3.55
Buk: Tobet
1/10⛔⛔⛔


Widzę tutaj value. Debiutujący w ringu Wiśnia kontra &quot;semi-pro&quot; Waluś. Nie nazywam go profesjonalistą, bo nie pokazał się aż tak bardzo. Pierwsza walka na KSW to był pojedynek z Bazelakiem, który potrafił tylko dużo mówić jak się okazało, a w ringu poruszał się jak ślimak. Waluś nie był zmuszony do nadludzkiego wysiłku w tej walce, bo Bazelak to po prostu słabiak. Po Wiśniewskim nie wiadomo czego można oczekiwać, ja jednak twierdzę po jego wypowiedziach i zaangażowaniu, że to ON jest w lepszej dla mnie dyspozycji. On już ten pojedynek wygrał w głowie, teraz jest kwestia czy przeniesie to na ring? Nie wiem, myślę jednak, że tak i stawiam na debiutanta.



Typ: Borys Mańkowski
Kurs: 1.45
Buk: Tobet
8/10 ✅✅✅


Jak już pewnie każdy wie, jest to pojedynek dwóch znających się doskonale przyjaciół. Moim jednak zdaniem Rafał nie zasłużył na ten pojedynek porażką z ostatniego KSW. Ten pojedynek ma wyłonić kandydata, który będzie walczył o mistrza z Aslambekiem (takie są założenia, czy tak będzie się okaże). Myślę, że na ten pojedynek JUŻ zasłużył Borys. Świetna walki z Naruszczką i z Sobottą pokazały, że Borys jest zawodnikiem wszechstronnym. Moks woli parter, nad którym swoją drogą Mańkowski ostatnio pracował ciężko. Widzę tutaj wyrównany pojedynek, ale decyzją sędziów, z tego pojedynku wyjdzie wygrany tylko jeden i mam nadzieje, że to będzie Borys, który jest moim ulubionym zawodnikiem.



Typ: Bedorf
Kurs: 1.33
Buk: Tobet
9/10 ✅✅✅


Bedorf pokonując Olivie udowodnił, że potrafi się sprężyć i pokazać wielką klasę i bardzo wysoki poziom. Cóż mogę powiedzieć, doskonale bronił się przed atakami ze strony amerykanina. Po prostu zdominował go, tak jak miał to zrobić. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony przedstawiciel USA Karl Knothe. bilans 20-8 mówi sam za siebie, nie należy go lekceważyć. Karol jest znacznie wyższy od przeciwnika co powinno dać mu przewagę w postaci większego zasięgu rąk i nóg co może powodować dominacje nad niższym rywalem, który jakby nie było będzie niebezpieczny. Mam nadzieję, że taktycznie Karol będzie przygotowany co najmniej tak jak z Davidem, którego zdominował i w tej walce także pokaże swoją wyższość.



Typ: Różal
Kurs: 4.6
Buk: Tobet
1/10


Nie będę się na razie rozpisywał, bo nie wiadomo czy do tej walki w ogóle dojdzie, na treningu Francuz doznał urazu i wszystko rozstrzygnie się jutro, ja jednak widzę tutaj ogromne value, Różal kiedyś musi, kiedy i dlaczego nie z emerytem? No właśnie, może w czasie walki Le Banner dostanie kontuzji? Nie wiadomo, czekamy na info.



Typ: Pudzian
Kurs: 1.5
Buk: Tobet
7/10 ✅✅✅


Pudzian się stara, zrzuca wagę, robi kondycje, widać po nim, że się bardzo stara. Taktyką na tę walkę może być przetrwanie pierwszych dwóch minut. Myślę, że tutaj zadecyduje kondycja, która (po wypowiedziach) lepsza powinna być u Pudzilli. Grek nie jest postacią rozpoznawalną, to może dać mu przewagę, bo nikt na niego nie liczy. Przynajmniej tak się może wydawać. Ja twierdzę, że w tym pojedynku gwiazda medialna numer 1 KSW - Mariusz Pudzianowski - wyjdzie z tego pojedynku jako wygrany. On wie czym grozi szybki atak, przekonał się o tym jak przegrał z Timem w klatce. Pudzianowski walczył na pewno z groźniejszymi rywalami niż Christos i myślę, że jak nie da się zdominować w pierwszych dwóch minutach walki, to wygra spokojnie. Stawiam na Mariusza.



Brak typu

Nie wiem czego się spodziewać po tej walce. Jeszcze nie widziałem tak pewnego siebie Błachowicza, a to może go zgubić. Te gadki podczas gierek psychologicznych sprawiają wrażenie, że Janek stał się zarozumiały, to pewnie po prostu taka gra w zapowiedziach, jednak uważałbym na weterana z USA, bo on może tutaj sprawić nie lada niespodziankę. Nie będę tutaj stawiał na nikogo, ale coś mi mówi, że Jan Błachowicz może tutaj się baaaardzo pomęczyć.


Czyli tak, kleimy z tego AKO: Anzor Azhiev✅+Karol Bedorf✅+Borys Mańkowski✅+Mariusz Pudzianowski✅ daje nam to kurs 3.91✅✅✅ (4.4 w sts-ie z tego co pamiętam), stawka 3/10-4/10 jest tutaj bardzo dobra i myślę, że wzbogacimy się na tej gali.

Pozdrawiam i wysokich wygranych.​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Typ: Różal Kurs: 4.6 Buk: Tobet 1/10 Nie będę się na razie rozpisywał, bo nie wiadomo czy do tej walki w ogóle dojdzie, na treningu Francuz doznał urazu i wszystko rozstrzygnie się jutro, ja jednak widzę tutaj ogromne value, Różal kiedyś musi, kiedy i dlaczego nie z emerytem? No właśnie, może w czasie walki Le Banner dostanie kontuzji? Nie wiadomo, czekamy na info.
Smierdzi wałem. Jak napisales, JLB to emeryt a KSW moze zaproponowalu mu niezla kaske za porazke z Rozalem i stad to kombinowanie z kontuzja nie po to zeby nie walczyc i ze robione jest to dla reklamy a wlasnie dlatego zeby potem nie bylo plot ze walka ustawiona bo mniej bedzie niedowiarkow jak wczesniej wiadome ze Francuz ma kontke ;).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Smierdzi wałem. Jak napisales, JLB to emeryt a KSW moze zaproponowalu mu niezla kaske za porazke z Rozalem i stad to kombinowanie z kontuzja nie po to zeby nie walczyc i ze robione jest to dla reklamy a wlasnie dlatego zeby potem nie bylo plot ze walka ustawiona bo mniej bedzie niedowiarkow jak wczesniej wiadome ze Francuz ma kontke ;).
Smiech na sali , co gala KSW i zaglądam tutaj w temat odpowiadajacy danej gali KSW to ktoś ciągle węszy teorie spiskowe i zazwyczaj są to &quot;znawcy&quot; z reputacją większą niż ilość postów ????
Co gala to ciagle to samo pitolenie o Szopenie.
Zdaje mi się że niektórzy mają napisaną analizę i zmieniaja w niej jedynie nazwiska zawodników ????
Jak się wejdzie w temat gali UFC to nic tam nie ma o ustawkach a tutaj co gala to nowe głupoty ????
Ogarnijcie się panowie bo wstyd !!!!
Dla reklamy to jest Pudzian był i będzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom