>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkoła Gry

L 45

laha

Forum VIP
Wstęp

Rozpoczynając grę u bukmacherów należy przede wszystkim zdać sobie sprawę, że bardzo trudno jest wzbogacić się na bukmacherstwie w krótkim okresie czasu.
Ogromny wpływ na odniesienie sukcesu ma kilka czynników, które decydują o naszym sukcesie. Należy uświadomić sobie fakt, iż bukmacherzy mają nad nami tak naprawdę olbrzymią przewagę. Większość bukmacherów dysponuje sztabem ludzi (oddsmakerów), którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę zarówno sportową, jak i matematyczno - statystyczną potrafią wręcz perfekcyjnie oszacować szanse danego zdarzenia. Starają się tak dobrać kursy, aby rozkład pieniędzy, postawionych przez graczy na poszczególne wyniki (1, x, 2) był jak najbardziej równomierny. Duża rolę gra również marża narzucana na każdy zakład, wahająca się w zależności od bukmachera od 3 do 15%

Czy zatem można wygrywać?


Odpowiedź jest twierdząca. Należy jednak pamiętać, że podstawową zasadą, którą powinien kierować się ktoś chcący czerpać &quot;korzyści&quot; z zakładów sportowych jest zasada: &quot;Lepiej brać małą łyżeczką a często, niż chochlą ale tylko raz&quot;.

Chodzi tu przede wszystkim o kwestię doboru stawek. Większość grających, trwoni swoje pieniądze poprzez niewłaściwe zarządzanie budżetem, stawiając zbyt duży % budżetu na jeden zakład. Profesjonaliści z reguły przeznaczają na zakład nie więcej niż 2-3% budżetu. Istnieje wiele sposobów zarządzania kapitałem, które zostaną opisane w oddzielnym artykule.
Proponujemy przeznaczenie na każdy zakład 2% kapitału, którym dysponujemy. Grając każdy zakład za 2 %, minimalizujemy ryzyko przegrania całego kapitału, praktycznie do minimum, co w długim czasie odgrywa bardzo ważną rolę.
Kolejną ważną rzeczą są kursy, po których zawieramy zakłady. Dla większości grających nie ma znaczenia, czy dany zakład został zawarty po kursie 1.51 czy 1.55. Trzeba uświadomić sobie fakt, iż kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo trafienia danego znaczenia i mają ogromne znaczenie w długim okresie czasu.
Inwestycja swoich pieniędzy u bukmacherów tak naprawdę polega na określaniu prawdopodobieństwa zaistnienia danego zdarzenia i stwierdzenia faktu, czy kurs oferowany przez bukmachera jest warty gry w myśl zasady, mówiącej, że p * k &gt;1 , gdzie (p - prawdopodobieństwo oszacowane przez nas, k - kurs oferowany przez bukmachera).
Jeśli oszacowane przez nas prawdopodobieństwo wynosi 65%, a kurs 1,55 wówczas warto zagrać taki zakład, gdyż magiczna formuła p* k daje nam wynik 1,05. Jednak kiedy bukmacher zaoferuje nam kurs 1,51 wówczas zakład taki staje się już dla nas nieopłacalny, gdyż oczekiwany zwrot wynosi tylko 0,98. Grając zdarzenia, gdzie p*k &gt;1, nazywane przez niektórych value, mamy pewność, że w długim okresie czasu osiągniemy zyski.

Podsumowując, rozpoczynając grę, należy ustalić budżet, który chcemy zainwestować w zakłady bukmacherskie oraz ustalić prawidłowy sposób doboru stawek. Twarde trzymanie się ustalonych zasad oraz przemyślane typy powinny zapewnić sukces, czego Wam i sobie życzy ekipa ImeqBets.com

Ciąg Dalszy Nastąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 45

laha

Forum VIP
Marża Bukmacherów
Jak każdy wie bukmacherzy naziemni oraz internetowi pobieraja marże od zakładów. itak np dla ekspekta wynosi ona ok. 8 gr za kazda postawiona złotowke, a np. dla sts i toto-mix oprocz pobieranego podatku zarabiaja srednio 2gr na zlotowce.
mozna to latwo obliczyc:
mamy mecz:
Falkenberg - Häcken
1 Falkenberg 5.15
x remis 4.15
2 Häcken 1.55
marza=(1/5.15)+(1/4.15)+(1/1.55)= 0.19 + 0.24 + 0.65= 1.08
i jak widac 8% z kazdej postawionej zlotwki bierze w tym przypadku ekspekt (niezaleznie od wyniku).
chcac obliczyc prawdopodobienstwo jakie okreslil na kazde zdarzenie obilczamy
100%*1/1.08=92.57%
nastepnie
prawdopod. (1 Falkenberg) = 0.19 * 92.57% = 17.97%
prawdopod. (remis) = 0.24 * 92.57% = 22.31%
prawdopod. (2 Häcken) = 0.65 * 92.57% = 59.72%
czy istnieje jakas mozliwosc zniwelowania tej marzy, jakis sposob na obejscie jej ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 45

laha

Forum VIP
Jak uniknąc marży u bukmacherów ??
1. Gra u roznych buckow - marza moze zmalec do 1% a czesto zdarza sie marza ujemna czyli surebet.
2. Gra w P2P (np. w Gamebookers - czesto sa wystawione kursy z duzo nizsza marza niz u bucka)
3. Marza wg mnie nie jest jednakowa dla 1 x i 2. Jak masz wyraznego faworyta i kursy np. 1.05 7.50 17.00 to wg mnie x i 2 buck sprzedaje &quot;po kosztach&quot; a marza jest przy 1. Tak wiec nie grac niskich kursow
 
L 45

laha

Forum VIP
Długo Terminowy Plan Gry
Zawsze zadajemy sobie pytanie dlaczego jesteśmy na - ?? Dlaczego bukmacher ciągle wygrywa itp. Jednym z odpowiedzi jest to ze bukmacher stosuje marże.Ale czy to wszystko ?? Marże można obejść grając u kilku booków ale mimo teg wciąz jesteśmy na - :| Jeśli myślimy o zarobku z bukmacherski trzeba znać sport,matematyke i trzeba się wykazać dobrym strategiem.Jak ułożyc długoterminowy plan gry abyśmy byli na + ?? Jednym rozwiązaniem jest Progresja. Widać często takie tytuły &quot;Progresja czyli o sztuce dobierania stawek&quot; itp. to własnie w bukmacherstwie liczy się najbardziej.Umiejętnośćzaplanowania % zysku w jakimś odstępie czasu,dotrzymywanie planu i niekierowanie się emocjami.Niemożemy kierować się emocjami i po porażce 20 zł postawić kupon za 200zł aby się odegrać.Albo grać przez 2 tygodnie a potem miesiąc przerwy.To jest zguba i tylko na takich graczy czychają bukmacherzy.Dlatego często widać szyldy &quot;Znasz się na sporcie ?? wejdz i wygraj&quot; Każdy gracz musi założyć sobie na początku sezonu jakiś plan gry (podam kilka przykładów)
-Gramy za 2% budżetu ako z kursem 2.50 po porażce stawka x2
-Progresja
-Gramy za 2% budżetu gdy wygramy zmiejszamy stawke do 1% budżetu gdy przegramy stawke do 4% budżetu.Mówiąc inaczej gdy wygramy stawka /2 gdy przegramy stawka x2 jest to system Keli&#39;ego i przynośi od duże zyski pod waruniek stosowanai się do jego zasad.
Jeśli myślimy o profesjonalnym podejściu musimy wybrać sobie któryś z długoterminowych planów gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 45

laha

Forum VIP
Jak Grać Na Zakładach LIVE ??
Przedstawię interesującą - moim zdaniem - strategię gry Zakładów LIVE.
Analizę przeprowadzę na rozegranym wczoraj meczu Ligi Angielskiej : Bolton - Tottenham.Przed rozpoczęciem wspomnianego meczu,kursy Zakładów LIVE w Betandwin były następujące :
1 - 2,30
X - 3,10
2 - 2,90
Po analizie tego spotkania wyszło mi,że będzie remis.Za 10,00 zł obstawiłem więc remis po kursie 3,10
W miarę upływu czasu,kursy powoli zaczynają się zmieniać.Utrzymuje się wynik remisowy.Spada więc kurs na remis,a podnosi się na 1 i 2.W 32 minucie Bolton strzela bramkę.Jest 1:0 dla Boltonu.Betandwin po chwili przedstawia następujące kursy dla tego meczu :
1 - 1,65
X - 3,45
2 - 4,10
W tym momencie mój kupon jest przegrany,bo przecież obstawiłem remis po kursie 3,10 Robię więc następujący ruch :
Stawkę 10,00 zł mnożę przez kurs 3,10 i wychodzi mi,że gdyby był remis otrzymałbym 31,00 zł - na czysto + 21,00 zł
Ale na tą chwilę jest to PUDŁO !
Stawiam więc kontrę.Owe 31,00 zł dzielę przez aktualny kurs na zwycięstwo Boltonu tj 31 : 1,65 = 19,00
Za 19,00 zł obstawiam zwycięstwo Boltonu.Jeżeli wygra Bolton otrzymam 31,35 zł.Zainwestowałem 29,00 zł.Wygram niewiele,ale od tej chwili gram z handicapem.Przegram całe 29,00 zł jeżeli wygra Tottenham.
Gdyby jednak mój remis utrzymywał się przez dłuższy okres czasu,to z obserwacji innych meczy przedstawianych na LIVE wynika,że w około 70 minucie przy stanie 0:0 kursy zwykle są następujące :
1 - 3,20
X - 1,90
2 - 3,50
Mam więc możliwość zagrania &quot;w trzy strony&quot; i jakikolwiek wynik by nie padł,wygrywam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 45

laha

Forum VIP
Długo Terminowy Plan Gry - Oscylator
Zarabianie na oscylatorze to dosc bezpieczny i jak pokazuje praktyka
skuteczny sposob zarabiania u buków.
To co przedstawie ponizej to zmodyfikowana kontynuacja progresji która
kiedys opisywalem - czasem ludzie pisali do mnie bym wyjasnil im na czym
polega ten czy tamten aspekt dawnej progresji , z reguly nie odpowiadalem na
te maile - obecnie macie okazje przesledzic jeszcze raz caly sposob od
podstaw w nieco zmodyfikowanej - ulepszonej wersji, mam nadzieje iz to co ponizej napisze nie bedzie zbyt
skomplikowane oraz wyjasnia sie te watpliwosci ktore pojawialy sie w waszych
mailach.
Oscylator ktory stosuje
to dosc zlozony sposób zarzadzania budzetem majacy na celu doprowadzic do
sytuacji gdzie zaklad wygrany jest zwsze za stawke wieksza niz zaklady
wczesniej nietrafione. Nie jest to zwykla progresja choc nie ukrywam iz
inspiracja byla metoda D&#39;Alamberta , która w mojej grze ewaluowala do
obecnego ksztaltu .Od trzech lat wykorzystuje ten oscylator do pogrubiania swojego portwela i
powiem szczerze nigdy nie zblizylem sie do progu bankructwa o ile takie tym
sposobem jest wogóle mozliwe.
Wielu powie iz najlepszy sposób to granie budzetem powiekszajacym sie gdy
trafiasz i kurczacym sie gdy masz zla passe lub po prostu zwykly Kelly albo
stala stawka.
Tak zapewne jest, to bardzo dobre sposoby ale jak tu zwiekszac stawki gdy
podchodzisz do okienka profa a tu babka ci mówi iz przyjmie tylko za 300zl
bo jak bedziesz chcial za wiecej to juz musi dzwonic i tak samo jest w sts ,
milenium , mix itd ciezko jest reinwestowac zyski i w praktyce nie ma
mozliwosci zwiekszania stawek proporcjonalnie do rosnacego budzetu.
Ponadto jesli osiagasz minimalny zysk od obrotu to przy ruchomym budzecie
przyrostu portwela mozesz przez bardzo dlugi czas wogóle nie doswiadczac
gdyz besse bedziesz gral zawsze za wieksze stawki niz grales poprzednia
hosse co wynika z natury plynnego budzetu.
Sposób ktory stosuje nie wymaga grania za stawki zbyt trudne do
przepchniecia u naszych naziemnych a przynosi calkiem niezle profity.
Jakie? Chm podobno dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach wiec i ja
ogranicze sie tylko do informacji iz na przestrzeni tych 3 lat gry móglbym
bez wiekszych problemów utrzymywac sie tylko z dochodów jakie przynosilo mi
stosowanie owego oscylatora.
Zalozenia teoretczne oscylatora:
Jak sama nazwa wskazuje oscylator bo nasza gra oscyluje troche do przodu
troche do tylu a przy kazdym takim ruchu przy stosowaniu stalej stawki i
graniu zakladów o p*k=100 lub minimalnie wiekszych niż 100
wyszlibysmy na 0 lub minimalnie zarobili , a tu zarabiamy duzo bardziej konkretnie.[p- prawdop. wejscia naszego kuponu , k- kurs
ako kuponu]
Poniżej opisalem to dla koncowej kwoty 150zł choć sam gram dany ciąg do 200zł.
Stawki które stosuje:
5-10-15-20-25-30-35-40-45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-95-100-105-110-115-120-125-130-135-140-145-150
Oczywiscie jak ktos posiada skromny budzet to róznice miedzy stawkami moze
zmniejszyc np. 2-4-6-8-10-12 itd
Gram kupony z ako ok 5.0 - 7.0 - jesli widze ze wychodzi mi dobry
kupon[dobre p*k] z
ako ponizej 5.0 lub powyzej 7.0 to gram mimo iz nie miesci sie on w
standartowym przedziale 5.0-7.0.
Zasada jest taka iz jak nie trafiasz na 1 poziomie za 5zl to drugi poziom
grasz za 10zl , jak nie trafiasz znowu , to na trzecim za 15zl itd.
Jesli wreszcie trafisz kupon to cofasz sie o tyle poziomow do tylu jakie
masz ako.
Np. nie trafilem 12 razy pod rzad wiec nastepny kupon musze zagrac za 65zl
jesli mam tu ako np.6.3 i udalo mi sie go trafic to cofam sie o 6 pozycji do
tylu i zarabiam na tym 94zl a nastepny kupon zagram juz za 40zl i znow jak
nie trafie to przesuwam sie ze stawkami o jeden w prawo a gdy za jakis czas
trafie to cofam sie o tyle o ile mam ako zarabiajac po drodze na róznicy
stawek.Zauwazcie iz wcale nie musze cofnac sie do pierwszej stawki by
osiagnac zysk gdyz oscylujac troche w prawo i po trafieniu w lewo - kilka
takich procesów prawo/lewo prawo/lewo i z róznicy stawek uzbiera sie sumka
wyraznie przekraczajaca to co narazie nie udalo mi sie jeszcze odrobic czyli
poczatkowe kilka poziomow.
Na poczatku naszej gry wszystko idzie dobrze i pieknie zarabiamy na róznicy
stawek ale predzej czy pozniej nadejdzie moment gdy zblizac sie bedziemy do
stawki ostatniej za 150zl i te tez nie trafimy co dalej?
Dalsze stawkowanie wyglada nastepujaco:
130-135-140-145-{150 spudlowalismy}dalej gramy
=&gt;[150-5=145]-[150-10=140]-[150-15=135]-[150-20=130] itd.
Po prostu gramy caly czas za 150 zl[do momentu az ze stawkami zgodnie z przyjetym rozpisem zejdziemy na nizsze poziomy] ale zapisujemy sobie jako
145-140-135-130 itd
z kwot które odejmujemy w nawiasie tworzymy nowy poczatkowy ciag.
Czyli nasze stawki po przekroczeniu 150zl podziela sie na dwa ciagi i beda
wygladaly nastepujaco:
130-135-140-145-150-145-140-135-130itd.
i nowy ciag
5-10-15-20 itd
Dlaczego tak?
Dzieki takiemu zapisowi unikamy najgrozniejszego mechanizmu progresji
mianowicie wchodzenia w coraz to wieksze stawki by odrobic to co do tej pory
stracilismy a z biegiem czasu w klasycznej progresji kwoty dochodza do
astronomicznych sum gdy notujemy dluga czarna serie.
W prezentowanym oscylatorze nie dochodzi do absurdalnego zadluzania gdyz
najwieksza kwota ktora stawiamy jest zaledwie 150zl.
Zauwazcie iz wyniki gry kazdego gracza maja charakter sinusoidalny ,
cykliczny[choc te sinusoidy czy cykle sa bardzo nierowne] i po okresie gdzie
trafiamy czesciej niz to wynika z prawdop.
zdarzenia przychodzi okres gdzie bedziemy trafiac mniej niz wynikalo by to z
matematyki ale predzej czy pózniej znow zaczniemy trafiac tak ze suma
naszych trafionych i nietrafionych zakladow bedzie oscylowala wokol
faktycznego % prawdopodobienstwa z jakim gralismy nasze ako 5.0-7.0.
I teraz pytanie zasadnicze czy jest konieczne granie meczy o p*K&gt;100?
Hmmmm
Powiem tak , niewatpliwie istnieje mozliwosc zarobienia na zakladach grajac
mecze o p*K&lt;100 gdy gramy na krotka mete np.
5-10-15-20-25-30-35-40- trafiony
jesli trafiamy w powyzszym przykladzie 1 na 8 meczy z ako 7.0 to to znaczy
iz trafilismy kurs 7.0 przy skutecznosci 12.5% czyli nasze p*K=87.5 a jak
latwo policzyc zarobilismy na czysto równo 100zl
Jesli wiec istnieje mechanizm stawkowania który pozwala nam zarobic w
krótkim ciagu mimo iz trafilismy mecz o p*K&lt;100 to czy jest mozliwe by
rozpisać taki sposób stawkowania by stale zarabiac , grajac zaklady
matematycznie
nieoplacalne?
Dla mnie to pytanie pozostaje bez odpowiedzi ,choc ciekawostka jest to iz w
oscylatorze ktory prezentuje suma kwoty postawionej przegranej w stosunku do
postawionej wygranej jest na tyle mala iz ja osobiście nie przyjmuje tego &quot;matematycznego
dogmatu&quot; ze nie ma absolutnie zadnej mozliwosci i ze nie istnieje taki
rozpis stawek ktory pozwalalby zarabiac przy p*K&lt;100.
Oponenci oczywiscie mi odpowiedza iz wszystko wyglada pieknie na
poczatkowych poziomach natomiast im posuwamy sie bardziej w prawo tym te
proporcje [suma przegranych do sumy wygranych stawek] sie zmienia mocno na
moja niekorzysc - to prawda ale wtedy mozna stawkowac nie o sztywne 5zl ale
o ok 12% wiecej niz stawka poprzenia - ale to
juz zostawmy bo nie chce odbiegac od glównego tematu.
W mojej realnej grze staram sie osiagac jaknabardziej korzystny stosunek p*K
i oczywiscie obowiazuje tu zasada iz im bardziej posuwamy sie w prawo czyli
za coraz to wieksze stawki gramy tym ten wspólczynnik pk powinien byc
lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baczek 0

baczek

Użytkownik
Ciekawe rzeczy widzę, natomiast mam kilka pytań mozna nazwac je banalnymi ale dopiero od paru dni siedze w tym &quot;obstawianiu&quot; jakoś wcześniej nie zawracałem sobie głowy takimi sprawami ale przeczytalem gdzies, ze niektorzy utrzymują sie z grania u bukmacherow ???? wiem ze to juz sa doswiadczeni profesjonalisci ale.... tez chcialbym choc troche skubnac skoro sie da ;)

Moim konikiem jest żużel ale jak wiadomo sezon trwa krótko ( w tym roku wyjatkowo krotko ) poza tym to specyficzny sport i pewnie inaczej sie tam typuje , wiec weźmy piłkę nożną. Otóż chciałbym przygotować jakiś dobry plan gry, najpierw mógłbym poćwiczyć na &quot;sucho&quot; nie spieszy mi sie, tylko nie wiem który system gry wybrac. Mój budżet to powiedzmy 200 PLN i nie interesują mnie wygrane rzędu 2.000. Chce tylko zeby cos pomnożyć,zeby pieniadze pracowaly lepiej niż jakby leżały na słabo oprocentowanych lokatach ;) A więc.... który z tych planów byłby odpowiedni dla mnie i dlaczego ? Z góry dzięki z odpowiedź.

p.s. sorry jesli wpisałem sie w złym dziale :oops:
 
L 45

laha

Forum VIP
Wszystko w dobrym dziale.

Myśle ze najelpszą strategią drługoterminowa bedzie w tej chwili &quot;Plan Kelle&#39;ego&quot;

Zakładasz se np. początkową stawke 20zł

i teraz tak.

Barca - Real X 2,20 :oops: (nieweszo) (za 20zł)

grasz dalej

Barca - Saragossa 1 1,95 :oops: (nieweszło) (za 40zł)

Barca - Villareal 1 :mrgreen: weszoło (za 80zł)

w tej chwili mozesz być na minusie ale przecierz to tylko bukmacherka...ale gramy dalej

Barca - Sevilla 1 :mrgreen: weszło (za 40zł)

Barca - Osasuna 1 :mrgreen: (weszło) za 20zł

Barca - Arsenal 1 :mrgreen: weszło (za 10)

To tak w skrócie...a teraz podam Ci regółke

System Kelly zakłada to ze po seri wygranych następuje przegrana a po serii przegranych następuje wygrana.Więc gdy przegrasz podwajasz stawke (x2) a gdy wygrasz zmiejszasz stawke (/2) to tak w skrócie...

P.S Tak z bukmacherki można zyć ???? masz zywe przykłady na forum ????
 
baczek 0

baczek

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie ;)
W sumie plan nie trudny i w miare logiczny chociaż zdarzaja sie druzyny które przez cały sezon dołują no ale to tylko kwestia wyboru zespołu. Co do przedstawionego przez Ciebie przykładu to wszystko fajnie tylko, że w takim przypadku zawieram raz na tydzien zakład pojedynczy najczesciej o niezbyt wysokim kursie np w przypadku Barcy. Mógłbym też obstawiac np w 2 ligach jednoczesnie ale wtedy moze nie starczyc budżetu.
Słyszałem też o podobnym sposobie do tego tylko, ze wybierasz drużyne i stawiasz cały czas na jej remis.
Czytałem klika razy juz o oscylatorze który opisałeś tutaj ale to jeszcze za wcześnie dla mnie, ale czy ten pierwszy plan gry &quot;Gramy za 2% budżetu ako z kursem 2.50 po porażce stawka x2 &quot; też mógłbym zastosować ? Jesli tak to mógłbyś go troszke opisać ?

Jako, że pewnie masz doświadczenie nie małe to sie jeszcze zapytam co myslisz o sure bets &#39;ach ? I czy czesto sie zdarzaja u polskich bukmacherow ? bo raczej ciezko byc zarejestrowanym w kazdym buku internetowym i trzymac wszędzie po 100 PLN na koncie ;)
Z góry dzięki za odp i pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Słyszałem też o podobnym sposobie do tego tylko, ze wybierasz drużyne i stawiasz cały czas na jej remis.

Ja ci odpowiem poszukaj w dziale systemy gry cos na temat progresji


Jako, że pewnie masz doświadczenie nie małe to sie jeszcze zapytam co myslisz o sure bets &#39;ach ? I czy czesto sie zdarzaja u polskich bukmacherow ? bo raczej ciezko byc zarejestrowanym w kazdym buku internetowym i trzymac wszędzie po 100 PLN na koncie
Z takimi pieniedzmi na koncie to lepiej sobie odpuscic surki ???? za duzo zachodu by cos zarobic. JEsli chodzi o surki to w polskich bukach cudem znajdziesz . W zagranicznych zdarzaja sie ale muszisz miec sporo kasy wszedzie a stawiajac na surka za 100zł to lepiej sobie odpuscic:]
 
L 45

laha

Forum VIP
Odpowiem najpierw na pytanie o SB.Masz złe pojęcie..znam ziomka co ma 13 bukach łącznie 20tyś i gra SB ???? u nas (stacjonarne) zadko się zdarzają gdyz trzeba jeszcze -10% :| więc SB 11% to wielka żadkosć....Jeśli chcesz grać cos w stylu 2% ako 2.5 przegrana stawka x2 to Ci ją tu opisze.

załóżmy grasz.ze stanem 200zł

Poniedziałek:

Barca - Real 1 2,20 :oops:

Stawka-20
EWK-44 :oops:

Wtorek:

Arsenal - ManU 1 2,20 :oops:

Stawka-40
EWK-88 :oops:

Środa:

Juve-Milan 1 2,20 :mrgreen:

Stawka-80
EWK-172 :mrgreen:

Czwartek:

PSV - Ajax 1 2,20 :mrgreen:

Stawka- 2% aktualnego kapitału
EWK (2% *2,2)

Łapiesz ??? grasz codziennie singiel z kursem 2.20 i gdy wygrasz graż znów za 2% całego kapitału.
 
baczek 0

baczek

Użytkownik
SOLO
Właśnie tak myslałem, że lepiej sobie tym głowy nie zawracać, tym bardziej, że przeciez przelewanie pieniedzy do tylu bukow i to jeszcze w wiekszosci zagranicznych ciagnie za soba prowizje. No a do tego trzeba miec co wplacac. Duzej kieszeni nie mam wiec sobie odpuszczam odrazu ten temat ;) A co do progresji to zaraz ide czytac - zrobie sobie lekture do poduchy ;) Dzieki

Laha
Noooo ten system to już mi sie widzi konkretniej. Nie mówie o tym, że akurat tyle będzie do przodu bo to przeciez tylko przykłady ale cały system gry jest ciekawy bo jest w miare dynamiczny. Możesz grać codziennie i przy dobrej orientacji, wiedzy i analizie coś skubnąć.
Tylko jeszcze taka drobnostka, bo chyba to 20 zl to tak o dla przykładu ? Bo 2% z 200 to 4 zł - ale to tylko tak dla uściślenia ;)

No dobra to teraz powiedzmy, ze mamy juz 2 plany gry chcialbym je troche potestowac, zobaczyc jak to wszystko sie ma w praktyce ale tak jak juz pisalem dobrze to znam sie tylko na zuzlu wiec jakie ligi polecacie ? te najlepsze/najwieksze ? Primera division, premiership ? Bundesliga ? na Orange tez sie oplaca ? ;)
A ze niedlugo zima to jeszcze co obstawiac jak juz nigdzie nie graja ? Mam konto w betandwin i expekcie.

Pozdro
 
M 0

mdr

Użytkownik
Ok, jak dotad raczej przegrywam wiec sprobuje wedlug Plan Kelle&#39;ego ;p. Mam otwarte konta u 3 bukow, wiec moge obstawiac 3 zdarzenia dziennie, jak rozumiem rowniez ako. Mam pytanie, czy ma znaczenie (w tym systemie) kurs, tzn. czy nalezy w kazdym etapie obstawiac tak by wygrac ???? (np.kursy typu 1.01, ekstremalnie rzecz jasna), czy tez nalezy obstawiac np: &gt;2kurs i liczyc na szczescie (ewentualnie na efekt pewnej orientacji w temacie ;) )
 
L 45

laha

Forum VIP
Rade grać kursy ok. 1.90. takie kursy są często w Under/Over a takie zdarzenie wchodzi srednio ok. 50% więc taki kurs bedzie najlepszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pabel1

Użytkownik
Wszystko w dobrym dziale.

Myśle ze najelpszą strategią drługoterminowa bedzie w tej chwili &quot;Plan Kelle&#39;ego&quot;

Zakładasz se np. początkową stawke 20zł

i teraz tak.

Barca - Real X 2,20 :oops: (nieweszo) (za 20zł)

grasz dalej

Barca - Saragossa 1 1,95 :oops: (nieweszło) (za 40zł)

Barca - Villareal 1 :mrgreen: weszoło (za 80zł)

w tej chwili mozesz być na minusie ale przecierz to tylko bukmacherka...ale gramy dalej

Barca - Sevilla 1 :mrgreen: weszło (za 40zł)

Barca - Osasuna 1 :mrgreen: (weszło) za 20zł

Barca - Arsenal 1 :mrgreen: weszło (za 10)

To tak w skrócie...a teraz podam Ci regółke

System Kelly zakłada to ze po seri wygranych następuje przegrana a po serii przegranych następuje wygrana.Więc gdy przegrasz podwajasz stawke (x2) a gdy wygrasz zmiejszasz stawke (/2) to tak w skrócie...

P.S Tak z bukmacherki można zyć ???? masz zywe przykłady na forum ????

to załuszmy ze dalej to by wyglądało tak

Barca - Arsenal 1 :mrgreen: weszło (za 5)
Barca - Arsenal 1 :mrgreen: weszło (za 2,50)

i co dalej jeżeli nie da się niższej stawki postawić ?
 
L 45

laha

Forum VIP
czemu nie :0 w expercie można stawiać po 0,50 zł. Ale jeśli jesteś dobrym typerem (potrafisz trafić 7-10 razy pod rząd) to napoczątku wzbogać sie a potem zacznij grać zaczynająć od 100zł.
 
G 0

geoxx

Użytkownik
witam Laha. bardzo mi się podoba ten oscylatro tylko nie rozumiem końcówki, mianowicie tego gdy nie wejdzie mi ostatnia wartość ciągu (150zł). wtedy mam grać ciagle za 150 zł az mi wejdzie i potem zejsc o ako czy grac za 145zł, nie wejdzie to 140 zł itp. sorki ale czytalem to serio 6 razy i mam watpliwosc.
 
L 45

laha

Forum VIP
jak niewejdzie ostatnia wartość (150zł) to zchodzisz niżej czyli na 145zł i potem jak niewejdzie to znów na 140 zl itd.
 
G 0

geoxx

Użytkownik
ale to wtedy juz trace kase schodząc nizej. bo nawet jak wygram na poziomie 145 zł to juz nie odrabiam tego.

i jeszcze jedno. rozumiem czemu kurs musi byc miedzy 5-7, ale mam pytanie, nie wiem czy dobrze rozumeim ten system ale pomyslalem sobie ze trudno na nim cos zarobic bo tak:

-trudno ulozyc dobry kupon z kursem ok 6 bo to musi byc kilka meczy i wszystkie musza wejsc, to moze sie dlugo niezdarzyc przeciez to nie takie oczywiste ze wejdzie mi np. 7 meczy z kursem 1,3. (wtedy wychodzi kurs całkowity 6 i troche)

-jak juz bede mial szczescie i kiedys tam mi cos wejdzie to wyhcodzi mi cos dziwnego

gram np systemem 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30-32-34-36-38-40 itd

weszlo mi dopiero przy 20 zł po kursie 6,0 czyli wygralem = 6x20 = 120 zl
a do tej pory postawilem= 2+4+6+8+10+12+14+16+18+20 = 110 zł
to zysk mam tylko 10 zł, a zakladajac ze kurs bedzie 5,0 (to tez siemiesci w tym przedziale co podales) to wychodzi na to ze jestem stratny

sorki ze pytam, moze cos zle rozumiem, ale prosze o wyrozumialosc i odpowiedz. dziek iz gory
 
L 45

laha

Forum VIP
ale jesli trafisz np. za 145 i potem za 150 jesteś n + Oscylator zakłada ze bedziesz trafiać częsciej nish 17 kuponów na 100 (przy kursie 6.00) jeśli to osiągniesz wyjdziesz na +.Jeśli dobrze typujesz każdy system bedzie dobry jesli zle typujesz -każdy bedzie zły
 
Do góry Bottom