>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na gole w minutach 30-45, 75-90

acetate 474

acetate

Użytkownik
Ostatnio natrafilem w necie na pewien system, nie wiem czy byl on opisywany na forum, ale w zwiazku z tym, ze nic takiego nie widzialem, przyblize go wam.

Szukamy jakiegos meczu w ktorym mocno prawdopodobne sa bramki, i czekamy az nam nie wejdzie pod rząd 5 takich meczów. Wiadomo dlaczego, jest to &quot;naturalne&quot; przedluzenie progresji, nie trafiajac 5 razy pod rzad latwiej bedzie trafic mecz w nastepnych 5 probach. Wybieramy minuty od 30-45 albo 75-90 i lecimy progresje w przypadku nie trafienia, kursy to okolice ~2, wiec dobre do progresji.

Zapraszam do dyskusji co o tym myslicie
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ostatnio natrafilem w necie na pewien system, nie wiem czy byl on opisywany na forum, ale w zwiazku z tym, ze nic takiego nie widzialem, przyblize go wam.

Szukamy jakiegos meczu w ktorym mocno prawdopodobne sa bramki, i czekamy az nam nie wejdzie pod rząd 5 takich meczów. Wiadomo dlaczego, jest to &quot;naturalne&quot; przedluzenie progresji, nie trafiajac 5 razy pod rzad latwiej bedzie trafic mecz w nastepnych 5 probach. Wybieramy minuty od 30-45 albo 75-90 i lecimy progresje w przypadku nie trafienia, kursy to okolice ~2, wiec dobre do progresji.

Zapraszam do dyskusji co o tym myslicie
Myślę, że do progresji to są dobre dopiero kursy 3.5 i więc bądź budżet 20 tyś zł.
No i jeszcze jedno.... kolejna progresja na losowych spotkaniach czy będziesz grał ciągle tą samą drużynę?

Poza tym, rynek na czas gola jest całkiem przyzwoitym. Przyjrzę się temu i może wtedy wypowiem się coś więcej
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
oczywiscie ze rozne, czekajac na mecz jednej druzyny ja bym osobiscie zjadl wszystkie paznokcie, ja MUSZE sie szybko odegrac w razie straty bo chodze struty i przygnebiony caly czas jak narkoman na glodzie hahah
btw ja tym sposobem nie gram, przynajmniej narazie, chcialem go przestawic tutaj to moze ktos go rozwinie i opisze swoje wyniki
 
D 77

dalik

Użytkownik
Patrzę na stawkowanie indywidualne z kursem 2.1- - 2.50 i naprawdę te 1000zł trzeba mieć bo z 5-7 progami bym się bał grać (no chyba ,że satysfakcjonuje cię wygrana na 7 progu 3zł )
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
no tak
ale mysle, ze 8 progow by styklo, nie liczylem tego ale o ile bedziemy konsekwentnie przestrzegac zasady, zeby grac DOPIERO po przegranych 5 meczach Z RZĘDU na sucho, to powinno sie latwo zamykac te progresje
 
D 77

dalik

Użytkownik
Teraz mi powiedz jak Ty chcesz odczekać te 5 meczy?
Siadasz o 15:00 śledzisz 5 kolejnych meczy i stawiasz ? Bo nie bardzo rozumiem dobór spotkań
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
no tak, dokladnie tak jak napisales.
sledzimy 5 meczy i stawiamy sobie &quot;na sucho&quot;, i czekamy dopoki nam nie wejdzie 5 pod rząd. czyli np sledzimy, obstawiamy na sucho, 3 nie weszly, czwarty wszedl to zaczynamy od nowa, az nam nie wejdzie w ten sposob 5 pod rząd. Czy gramy koncowke pierwszej polowy czy drugiej, czy w jednym meczu gramy te dwie opcje czy w roznych - to juz kazdy dobiera indywidualnie, na wyczucie/statystyki itp. Ja bym napewno proponowal ligi overowe.
Oczywiscie mozna odczekac np 3 porazki pod rzad i wtedy zaczac progresje, ale zwieksza nam sie szansa na porazke wtedy, takze kazdy tutaj robi jak uwaza ;-)
 
D 77

dalik

Użytkownik
&quot;Trochę&quot; dużo czasu taki dobór by pochłaniał. Do tego ta losowość...
Myślę, że są to za małe kursy by dalej w to brnąć.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Było kiedyś coś podobnego i nawet ktoś z forum grał podobnie. Jak wiemy remisy 0-0 trafiają się rzadko a przynajmniej dużo rzadziej niż każdy inny wynik. Wybieramy mecz i gramy progresją na stały zysk obstawiając każdy przedział czasowy, czyli cały mecz aż do trafienia. W momencie trafienia decyzja należy do nas, czy gramy dalej i liczymy że w spotkaniu padnie druga bramka czy rozpoczynamy grę podczas innego spotkania.
 
D 77

dalik

Użytkownik
A najlepiej na Ladbroksie ale w Polsce nie dzialaja.
Co masz na myśli, że nie działają w Poslce ?
Betclic tragiczny jest ale sposób na grę przedni
Edyta:
&quot;Zakłady sportowe na stronie Ladbrokes są obecnie niedozwolone na terenie Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem: [email protected] (tylko w języku angielskim)&quot;
Już wiem ????
Wszystko pięknie tylko granie każdy przedział czasowy to wyjdziemy na to samo jakbyśmy postawili na over 0.5 chyba, że coś źle liczę
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Nie koniecznie to bedzie over 0.5 bo jesli grasz przedzial po przedziale i juz do przerwy masz np.2:1 to wygrywasz trzykrotnie.Kiedys tak gralem dla zabawy i z 50f w niecale 4dni po graniu non stop zrobilem podan 2tys funtow ALE: gralem bardzo ryzykownie tzn.kazdy gol powodowal ze moj obecny balans zwrastal o 10% wiec dajmy na to ze mialem juz 500f tak dobieralem stawke do kursu ze jeden gol dawal mi 50f.Gdy mialem np.700f to gol dawal mi 70f itd.Wszystko bylo super bo nie trafilem ani jednego meczu 0:0.
Oczywiscie nie wyplacilem z tego nawet polowy ???? bo pozniej podniecony takim szybkim zarobkiem zaczalem grac doslownie kazdy mecz nawet jakies mega egzotyczne ligii i zaczalem trafiac mecze bez gola.
Innym plusem jest to ze, jezeli masz mecz ciagle bez gola to straty mozesz sobie rozpisac na kolejne przedzialy i jak ci sie robi goraco to grac juz tylko na odrobienie strat a nie dla zarobku.Gdy odrobisz straty to gramy dalej swoje itd.
Tak czy inaczej sposob gry jak najbardziej dajacy sporo i regularnie zarobic tylko trzeba odpowiednio dobrac stawki do bankrolla.
Gdybys mial np 1000zl i gral tak aby gol dawal ci 10zl czyli 1% wzrost to nie ma takiej opcji zeby sie splukac bo musialbys kilka meczy z rzedu trafic 0:0.Oczywiscie jest to mozliwe ale bardzo malo prawdopodobne.Pozdr
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Nie ma znaczenia.Gralem tak na Ladbroksie gdzie dany 15min przedzial jest nadal dostepny.
Zalozmy ze gol padl w 8min to zaraz po odblokowaniu stawialem znowu ten sam przedzial(zaczynajac od poczatkowej stawki) a wtedy kurs masz juz kosmiczny bo z 15minutowego przedzialu zostaje ci tylko 7minut.
Zdarzyc ci sie moze mecz ze masz gole w 3,8 i 12minucie wiec wtedy do 15minut zarabiasz 3krotnie.To oczywiscie baaardzo optymistyczny wariant ???? .Na betclicku tez tak mozesz ale tam jest uboga oferta live.Jest chyba jeszcze PaddyPower i pewnie jeszcze cos sie znajdzie ale nie szukalem.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Aha.Moze sie zdarzyc ze kolejny gol padnie zaraz w kolejnej akcji zanim buk odblokuje opcje lub padnie na samej granicy przedzialow.To dosc pechowa wersja ale zdarzaly mi sie taki.Wtedy poprostu nie zwracasz na to uwagi i cala sytuacje traktujesz jakby nie bylo gola i lecisz dalej z progresja.Nie ma na to innej rady.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Pytanie tylko , kiedy mówimy stop?
Padł gol np 2 drugim przedziale czyli 25 min i co dlaej?
Dalej ciągniemy ten sam mecz? Po co? Przecież to może być jedyna bramka w meczu.
A ten over 0.5 to chyba trochę pojechałem. On by miał takie same znaczenie jak byśmy trafiali na gola tylko w ostatnim przedziale czasowym.
Ale w 1, 2 , 3 przedziale za dużo też nie wygramy bo musimy trzymać budżet na 6 poziomów.
tak się klarują kursy (w pesymistycznej wersji)
3,00
2,70
2,30
2,30
2,30
1,80
jak to grać ?
 
Do góry Bottom