>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Segunda Division i niższe ligi hiszpańskie - Sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek z niższych lig hiszpańskich


Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W piątek pierwsze mecze zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy. Mnie osobiście bardziej podobają się te rozgrywki od tych klasę wyżej. W tym sezonie będzie tutaj wiele ciekawych ekip Hercules, Barcelona B, Castilla czy Almeria ale zapewne Sabadell czy Guadalajara też będą walczyć.
Przeglądając ofertę zauważyłem bardzo ciekawy kurs na Castille w meczu z Villarreal, na zwycięstwo rezerw Realu wystawili kurs 4.00, pobierać go na czysto to ryzyko ale w opcji DNB czy HC+1 wygląda to ciekawie. Kolejnym meczem bardzo ciekawym będzie potyczka Barcelony B z Almerią. Dla obu ekip będzie to nie lada przetarcie przed bezpośrednim starciem w kolejnej rundzie gier. Poczekam jeszcze co i jak w kadrze Castilli i zdecyduje w piątek ale na pewno będę coś tutaj próbował.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Barcelona B - Almeria
Powyżej 2,5 gola 1,82 Betfair ✅ 4:5

Na pierwszy ogień idzie over w meczu Barcelony i Almerii. Rezerwy Barcelony zaczynają u siebie sezon od razu z grubej rury. Wydaje się, że Almeria w tym roku powalczy o awans do elity. W poprzednim sezonie było słabo, zajęli 7 miejsce. Do gry w barażach nie zabrakło tak wiele.
Jeśli chodzi o sam mecz to Eusebio nie skorzysta z usług Kiko Femenii i obrońcy Ayala, który dopiero w tym sezonie przeszedł do zespołu rezerw. Obaj zawodnicy leczą kontuzje. Dodatkowo uraz stopy leczy również nowy, portugalski nabytek Edgar Le. Największa luka Barcelonie zrobiła się właśnie w obronie. Do pierwszego zespołu odszedł między innymi Bartra i Muniesa (on akurat leczy kontuzję). Dodatkowo z klubu odszedł Armando, który był bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który mógł grać zarówno na pozycji defensywnego pomocnika jak i obrońcy. Eusebio lukę będzie musiał jakoś zapchać. Ciekaw jestem jak nowi zawodnicy z młodszych roczników wejdą do składu. Over w tym meczu to dobra opcja.

Mirandes - Huesca
Mirandes 2,00 Betfair
⛔ 0:1

Drugi typ to wygrana beniaminka z Mirandy. Mirandes w zeszłym sezonie ładnie pokazał się w Pucharze Króla. Ich największym atutem jest zdecydowanie gra na własnym boisku. Podejrzewam, że gdy awansowali ligę wyżej, to właśnie u siebie będą głównie liczyć na punkty. Drużyna z Huescii to przeciętniak ligowy. Awansowali w sezonie 2007/2008 i odtąd zajmują przeważnie to samo miejsce czyli środek tabeli. Mirandes w dużym stopniu bazuje na piłkarzach z doświadczeniem w Primera Division, ale także na młodych zawodnikach. Sam awans do Segundy jest dla tego klubu największym sukcesem w historii. Główną siłą nie będą w tym sezonie, ale z przeciętnym rywalem powinni sobie poradzić. Kurs jest bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bardzo dynamiczny mecz Barcelony B z Almerią, Mirandes zrobiło jeden błąd, poszedł karny i gol dla gości, którzy potem umiejętnie bronili wyniku. W Segunda nie należy &quot;bać się wysokich kursów&quot;, niech się dzieje co chce... pogram za drobne na Castille, takie było założenie już wcześniej. Dziś zagrałem mecz do którego nie byłem przekonany do końca a reszta została na papierze i pech chciał,że tamte weszły a bet pograny nie :p życie ????
Castilla 2 4.33 bet365
Castilla musi wygrać aby odskoczyć już Barcelonie B z którą bezpośrednie stracie już za tydzień.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chciałbym się skupić na hicie kolejki jaki bez wątpienia będzie mecz Almerii z Castillą. Gospodarze po dwóch kolejkach mają komplet zwycięstw. Pokonali na inaugurację ligi rezerwy Barcelony 5:4. W spotkaniu sprzed tygodnia pokonali zgodnie z przewidywaniami Xerez, chociaż i ten rywal mógł poszczycić się trafieniem. Almeria ostatecznie wygrała 2:1, a wszystkie gole padały w pierwszej odsłonie meczu. Real w bardzo ważnym meczu uległ drużynie Żółtej Łodzi, która dopiera spadła z Primera Division. Na swoim stadionie w &quot;mini el Clasico&quot; po zaciętym meczu pokonali przyjezdnych z Barcelony 3:2. Jakie nastroje panują przed nadchodzącym pojedynkiem ? W drużynie Almerii zabraknie Rafity i jest to poważnie osłabienie bowiem ten gracz występujący na prawej pomocy jest podstawowym zawodnikiem drużyny. Kolejnym nieobecnym jest Marcelo Silva, który gra na pozycji środkowego obrońcy. Zawodnik narzeka na uraz kręgosłupa. Obie drużyny póki co sporo strzelają, ale też sporo bramek tracą. Bilans Almerii to 7 strzelonych i aż 5 straconych bramek. Bilans Realu wychodzi na 0. Do siatki rywala trafiali 4 razy, ale także przeciwnicy trafili taką samą ilość goli. Obie drużyny mecz zaczynają bardzo mocno i mam nadzieję, że w tym meczu będzie tak samo. W każdym z dotychczasowych meczów obu ekip, w pierwszej odsłonie meczu pokrywany był over 1,5. Patrzę na składy obu ekip i wszystko wygląda na to, że nadchodzący mecz nie będzie gorszy. W Realu zagra Morata, a jest to spore wzmocnienie. Dlaczego jest to tak zadziwiające. Piłkarz z rocznika 92 zaczyna już trenować pod okiem Mourinho i nie zawsze jest do dyspozycji. W ważnym meczu z Almerią jednak wystąpi, a u jego boku powinniśmy zobaczyć Oscara Plano. Obie drużyny popełniają sporo błędów w obronie i trenerzy obu klubów zwracają na to uwagę w pomeczowych wypowiedziach. Warto pobrać kursy na over w całym meczu, ale po wyższym kursie warty rozpatrzenia jest też over 1,5 do przerwy o którym pisałem na początku. Azjan po nieco niższym kursie również będzie dobry i przy 1 golu do połowy spotkania będzie zwrot. Opcji jest kilka i głównie wokół overa radziłbym dobierać swoje typy.
Almería: Esteban; Gunino, Álvaro Mejía, Pellerano, Christian; Verza, Casquero; Aleix Vidal, Soriano, Aarón; y Charles.
Real Madrid Castilla: Jesús; Fabinho, Nacho, Iván, Casado; Mosquera, Álex, Juanfran, Jesé; Denis y Morata.

Almeria - Castilla
Powyżej 2,5 gola 1,70 Unibet ⛔
Powyżej 1,5 gola (HT) 2,55 Unibet ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja natomiast zacznę kilka godzin prędzej a mianowicie od potyczki Elche z UD Las Palmas, UD to typowy średniak i ekipa własnego podwórka, choć czasem potrafi zaskoczyć w grach wyjazdowych... patrząc na to na czym skupił się Ramzesa to Elche ma o co grać, bowiem sytuacja w tabeli przedstawia się następująco. Elche czyli gospodarz zajmuje obecnie pierwsze miejsce po tym jak wygrali z Ponferradina 4-2 i zwycięstwie wyjazdowym nad Herculesem 1-2.
Elche w tamtym sezonie przegrała u siebie z UD Las Palmas czy przekreślili szanse na grę w barażach o najwyższa rangę rozgrywek, moim zdaniem dziś można zaryzykować grę na nich po kursie 2.00 od Bet365.
Ponadto interesujący jest kurs na Girone, która w tamtym sezonie ucierała nosa rezerwą Barcelony ale niestety okupowała dolną strefę tabeli. W sezon weszli dobrze ogrywając ostatnio na wyjeździe Guadalajara aż 1-5, sezon rozpoczęli od meczu zremisowanego bezbramkowo u siebie z Sabadell. Ich rywalem będzie Ponferradina, która ma za sobą dwa mecze, porażkę z Elche i zwycięstwo nad Alcorcon u siebie w stosunku 2-0.
Girona to ekipa własnego podwórka i tutaj upatruje value w kursie. Dodatkowo oba kluby już grały ze sobą i górą w tych spotkaniach jest gospodarz dzisiejszego pojedynku. Goście to beniaminek i moim zdaniem dziś atut własnego boiska będzie kluczowy, zważywszy jeszcze na fakt,że Girona sezon temu u siebie prezentowała się dobrze: Girona sezon temu u siebie przegrała tylko 4 razy i to z mocnymi markami takimi jak Cordoba, Almeria czy Elche.
Kurs zachęca aby zaryzykować i pograć na gospodarzy... dla bardziej przezornych polecam dubla:
Elche DNB+Girona DNB, którego sam pobieram, bo ostatnio nie idzie a pieniążki na koncie się kończą po tym jak wczoraj umoczyła Chelsea :p
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Cordoba - Elche
Dziś zmagania w Segunda Division zaczną się o godzinie 12. Cordoba podejmować będzie niepokonane dotąd Elche, kurs w stronę gości jeszcze wczoraj był bardzo przesadzony bowiem bet365 wystawił kurs na ich zwycięstwo 3.50, dziś już jest to &quot;tylko&quot;. Wczoraj byłoby wszystko bardzo ładnie ale zawaliła mi kupon Almeria, która poległa z Sabadell 3-0 i właśnie dlatego moim zdaniem dziś warto próbować na Elche, które w przypadku wygranej wskoczy na lidera.
Dotąd podejmowali oni Ponferradina którą ograli 4-2 u siebie, następnie wygrali z Herculesem 1-2 na wyjeździe a w ostatniej kolejce wygrali z UD Las Palmas 3-1. Cordoba nie przegrała także żadnego meczu ale aż 2 na 3 zremisowała, jedyne ich zwycięstwo to domowa potyczka z Santanderem, który ograli 3-1. Elche moim zdaniem powinno wykorzystać wpadkę Almerii, która podobnie jak sezon temu zawodzi na wyjazdach. Tylko pytanie czy ekipa gości da radę przełamać niekorzystne statystyki w spotkaniach z Cordoba z którą ostatnio wygrali na ich terenie w 2005 roku.
Mój typ na ten mecz:
Elche DNB 2.30 Tobet - ta opcja bardzo dobra moim zdaniem a kurs też niczego sobie a mamy także zabezpieczenie w postaci remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na najbliższą kolejkę polecam dwa mecze:
Castilla - Sabadell 1 1.60 Tobet
Barca B - Ponferradina 1 1.60 Tobet
Analizę zrobię jednocześnie dla obu ekip. Fakty są takie Castilla zagra ponownie w bardzo mocnym składzie, prawdopodobnie z Morata w składzie, Barca B będzie osłabiona brakiem Gomeza, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Guadalajarą, która została ograna mimo tego,że grała Barcelona w osłabieniu. Castilla natomiast ostatni mecz wygrała 3-2 z Xerez. Tym razem obie ekipy zagrają u siebie z rywalami, którzy są jak najbardziej w ich zasięgu a co najważniejsze ich przeciwnicy będą mieli za sobą dodatkowy mecz w środku tygodnia w ramach Pucharu Króla (Castilla i Barca B nie uczestniczy bo uczestniczą w tych rozgrywkach ich pierwsze drużyny).
Moim zdaniem po tych kursach można grać, zwłaszcza zważywszy na powyższe okoliczności.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Segunda Division
Spotkanie: Almeria - Hercules
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Mecz 7. kolejki hiszpańskiej Ligi Adelante. Gospodarze zajmują 6. pozycję w tabeli, lecz jeżeli dziś zwyciężą zajmą pozycję 3. Goście jak na razie przędą bardzo cienko, w 6 meczach zanotowali tylko jedno zwycięstwo (2:1 w meczu u siebie z Gironą) i aż pięć porażek. Almeria co prawda w poprzedniej kolejce zremisowała na wyjeździe z przeciętną Ponferradiną 2:2. ale wszystkie dotychczasowe spotkania rozegrane przed własną publicznością wygrała tracąc tylko jednego gola. Nic nie wskazuje na to, by Hercules Alicante przerwał tę dobrą passę. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Początek spotkania o 20:30.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Gijon - Villarreal
Villarreal
2.38
Bet365
Bardzo ciekawe spotkanie, Elche wczoraj wygrało i utrzymało pozycję lidera wygrywając 1-2 z Mirandes. Villarreal na wyjazdach prezentuje się dobrze, nie przegrał ani razu. Gijon u siebie na bilans 1-1-1 a h2h prezentuje się na korzyść Żółtej Łodzi Podwodnej która pewnie zmierza ku powrotowi do Primiera Division, kursy jak zwykle w Segunda zachęcające do gry, wczoraj dla przykładu przespałem wygrane Elche i Almerii a oba kursy były w graniach 3.00.
Prawdopodobny jest w tym meczu remis więc dla bardziej przezornych polecam opcję Villarreal DNB.
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Hercules - Real Madryt II
Czy Castilla strzeli do 61minuty ? TAK
@1.83
bet365
Dziś postanowiłem przyjrzeć się zapleczu ligi hiszpańskiej , upatrzyłem fajny typ , a dokładniej to , że Real strzeli do 58minuty. Teraz dlaczego :
Castilla 85,7%bramek zdobyła właśnie do 60minuty , dziś do składu powracają zawodnicy pierwszej druzyny : Jesús, Nacho i Morata , co prawda tylko jeden z nich jest zawodnikiem ofensywnym , ale o Jego walorach nie muszę pisać , ma ogromny potencjał , ostatnio w wygranym 8:0 meczu Realu , Morata strzelił dwie bramki. W ataku zagra też zapewne Jese , który błyszczy w Segunda , jest drugim strzelcem ligi z 5bramkami na koncie.W formie jest także Denis , którym juz dziś interesują sie wielkie zespoły.Castilla gra w kratkę , rozegrali siedem meczów , przeplatają zwycięstwo z porażką : PZPZPZP , dziś na pewno powalczą w takim składzie.
Wyjazdy Castlli w tym sezonie to mecze z :
-Villarreal 2:1 [ bramka Realu w 18 min)
- Almeria 1:0
- Guadalajara 3:4 ( bramka w 12minucie) i jedyne póki co zwyciestwo Realu na wyjezdzie.
Hercules średnio traci bramkę u siebie w 30minucie , więc statystyki jak najbardziej przemawiają za moim typem.
Kadra Castilli na mecz z Hérculesem:
Bramkarze: Tomás Mejías, Jesús
Obrońcy: Fabinho, Nacho, Mateos, Iván, Casado
Pomocnicy: Juanfran, Denis, Quini, José Rodríguez, Mosquera, Jota, Álex, Borja García
Napastnicy: Óscar Plano, Jesé, Morata
Mecz transmitowany na bet365 , Powodzenia !
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Prat - Valencia B
over 2,5 gola
2,30
bet 365 ✅✅✅

analiza:

Przed nami mecz pomiędzy Prat a Valencią B. Jest to spotkanie w 3 lidze hiszpańskiej. Zagrają ze sobą 2 druzyny, ktore w tym sezonie prezentują się przeciętnie. Gospodarze zajmują 10 miejsce a w dorobku maja 10 punktów. Natomiast goście z 7-mioma oczkami plasują się na 17 pozycji. Jednak to początek sezonu i nie można wyciągac jeszcze daleko idących wniosków. Wystarczy że goscie dzis wygrają i zrównają sie punktami z dzisiejszymi rywalami. Niskie ligi w Europie cechują sie tym, że sa nieprzewidywalne, ciężko wskazac faworyta a co dopiero pewniaka. Dlatego ja w tym pojedynku decyduje się na typ związany z golami a konkretnie zakład na over 2,5 gola w meczu. Kurs na ten typ wynosi 2,30..Kuszący kurs, tym bardziej, że prawdopodobieństwo że padną wiecej niz 2 bramki jest wysokie. Druga druzyna Valencii na 8 spotkan w tym sezonie zdobylo 9 goli i straciło 15 co daje sumując 24 gole w ich spotkaniach. Zatem średnia bramek w jednym meczu to równe 3, a więc powyzej 2,5 gola. Ostatnie wyniki Valencii to 2-1 i 4-2..sporo tych bramek. Warto podkreslic fakt, iż w nizszych ligach drugie zespoły takie jak Real Madryt, Barcelona, czy tez wlasnie Valencia cechują się bezkompromisową grą, druzyny te dużo atakują..oczywiscie po to by sie pokazac i ewentualnie&quot;awansowac&quot; do pierwszych ekip swoich zespolów i rywalizowac na najwyzszym szczeblu w Hiszpanii.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Podczas meczów międzynarodowych w meczach La Liga następuje dwutygodniowa przerwa, a jakoś trzeba sobie radzić. Jutro w południe bardzo ciekawie wygląda mecz Elche i Numancii. Pierwsi bardzo udanie rozpoczęli sezon, nie doznając porażki w żadnym z ośmiu rozegranych dotąd spotkań (7 zwycięstw, 1 remis) i chcąc, nie chcąc, choć to początek sezonu trzeba zaliczyć ich do faworytów do awansu. Goście zwykle znani z dobrej gry na własnych stadionie, to tam głównie zdobywali większość swych punktów, to w tym sezonie nie wygląda to najgorzej (3 remisy, 1 porażka), niemniej jednak rywale nie byli z wysokiej półki (jak na tę ligę). Nie mam żadnych rewelacyjnych informacji, które by poparły mój typ, oprócz statystyk i własnych oględzin meczów tych drużyn (przynajmniej większe/mniejsze chwile). Elche ma wyśmienity start, lecz najcięższe mecze dopiero nadejdą. Póki co jedynym dobrym rywalem, którego pokonali to Cordoba na wyjeździe (0:1), jednak Numancie powinni spokojnie rozprawić, bo jak już napisałem oni na wyjeździe grają lipę.
@ Elche ~1.70 Bet365 ✅ 4-0
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie będę powielał typu na Elche ale w pełni go popieram, ja natomiast skupię się na kolejnej ciekawej potyczce w zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy.
Girona - Huelva 1
1.91
Bet365

Girona to ekipa własnego podwórka, w tamtym sezonie to właśnie grą u siebie zapewnili sobie byt w Segunda Division. W obecnych rozgrywkach na 12 możliwych punktów zyskali aż 10, strzelili 9 bramek tracąc zaledwie 1. Wygrali u siebie z Gijon, UD Las Palmas czyli z ekipami pokroju dzisiejszych gości.
Huelva bo to im będzie dziś dane grać z Gironą gra na wyjazdach fatalanie, 3 porażki na 4 mecze i jeden remis bezbramkowy. Huelva dotąd nawet nie zdołała strzelić bramki na wyjazdach.
Obie ekipy punkty głównie gromadzą w meczach domowych.
Dodam jeszcze,że Girona nigdy nie zaznała smaku porażki w meczach u siebie z Huelva ale także nie cieszyli się nigdy ze zdobyczy 3 punktów. 3 razy grali ze sobą i 3 razy był bezbramkowy remis, moim zdaniem dziś nastąpi przełamanie i Girona wygra.
Kolejnym meczem bardzo ciekawym powinien być mecz pomiędzy Sabadell a Hercules. Bukmacherzy słusznie w roli faworyta stawiają gospodarza ale ja jednak mam przeczucie,że Hercules przełamie się dziś i wygra.
Klasyczna dla Segunda Division jest przepaść pomiędzy formą prezentowaną w meczach u siebie a w meczach wyjazdowych. Sabadell dotąd jest niepokonany na własnym obiekcie, Hercules natomiast nie zaznał smaku zwycięstwa w meczach wyjazdowych ale trzeba im oddać,że mieli dość ciężki wyprawy: Alcorcon, Villarreal, Almeria. Zawiedli jednak w meczu wyjazdowym z Lugo skąd powinni wywieźć punkty. Bardzo ciekawe jest to,że na wyjazdach stracili zaledwie 3 bramki ale niestety nie strzelili żadnej.
Biorąc pod uwagę mecze w Segunda Division, to Hercules w Sabadell grał 3 razy, za każdy razem strzelał bramkę i ich bilans to 2 remisy i zwycięstwo.
Kursy wystawione na ten mecz to 1.80-3.40-4.75 Bet365
Ja skłaniam się tu ku wygranej gości dlatego proponuję:
Hercules DNB 3.00 Bet365
Hercules +0.5 1.95 Bet365
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Kolejnym meczem bardzo ciekawym powinien być mecz pomiędzy Sabadell a Hercules. Bukmacherzy słusznie w roli faworyta stawiają gospodarza ale ja jednak mam przeczucie,że Hercules przełamie się dziś i wygra.
Klasyczna dla Segunda Division jest przepaść pomiędzy formą prezentowaną w meczach u siebie a w meczach wyjazdowych. Sabadell dotąd jest niepokonany na własnym obiekcie, Hercules natomiast nie zaznał smaku zwycięstwa w meczach wyjazdowych ale trzeba im oddać,że mieli dość ciężki wyprawy: Alcorcon, Villarreal, Almeria. Zawiedli jednak w meczu wyjazdowym z Lugo skąd powinni wywieźć punkty. Bardzo ciekawe jest to,że na wyjazdach stracili zaledwie 3 bramki ale niestety nie strzelili żadnej.
Biorąc pod uwagę mecze w Segunda Division, to Hercules w Sabadell grał 3 razy, za każdy razem strzelał bramkę i ich bilans to 2 remisy i zwycięstwo.
Kursy wystawione na ten mecz to 1.80-3.40-4.75 Bet365
Ja skłaniam się tu ku wygranej gości dlatego proponuję:
Hercules DNB 3.00 Bet365
Hercules +0.5 1.95 Bet365
Szkoda tylko,że nic nie wspomniałeś o osłabieniach Herculesa...Lista zawodników nie mogących wziąć udziału w dzisiejszym meczu wydłużyła się do 12! Wielu z nich to zawodnicy pierwszej jedenastki...W tym podstawowy bramkarz i obrońcy.Do tego dochodzi dobra forma dzisiejszych gospodarz,atut własnego boiska o którym wspomniałeś i mamy czystą jedynkę.Wiadomo jak to w futbolu bywa może być różnie ale na pewno swoich pieniędzy nie inwestował bym w drużynę z Alicante. pzdr!
http://www.alicanteactualidad.com/deportes/hercules/falcon-y-sarpong-se-unen-a-la-larga-lista-de-bajas-en-el-hercules/
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
To ja powiem o ostatnim meczu:
Almeria - Cordoba 1 1,8✅ pyk, 3:0
Drużyny zajmują odpowiedni 3 i 12 miejsce. To też pokazuję jakie cele będą miały w tym sezonie - Almeria walka o awans a Cordoba walka o środek tabeli i uniknięcie spadku. W ostatniej kolejce obie drużyny zgodnie wygrały po 2:1 z tymże Almeria pokonała na wyjeździe w derbowym pojedynku Las Palmas a Cordoba u siebie pokonała rezerwy Barcelony.
Gospodarze mają dość dobrą passe od początku sezonu przegrywając tylko jedno spotkanie, u siebie 3 zwycięstwa i 1 remis. Osłabień większych brak, jedynie zabraknie obrońcy Pellerano, który nie jest jakimś ważnym ogniwem zespołu.
Goście na wyjeździe radzą sobie średnio na jeża 2 razy przegrywając i 2 razy remisując. Dodatkowo dzisiaj nie zagrają 2 podstawowi i ważni gracze: napastnik Pepe Diaz (5 meczy) i pomocnik Lopez Silva (7 meczy).
Jeszcze przytoczę stosunek bramek, który jednoznacznie wskazują faworyta:
Almeria u siebie: 7/1
Cordoba na wyjeździe: 2/5
Wydaję mi się, że Almeria w dzisiejszym spotkaniu wygra, Cordobie będzie bardzo ciężko zostać niepokonaną biorąc pod uwagę jak radzą sobie poza własnym podwórkiem.
Czyżby dzisiaj seria samych home winów w segunda?;)
EDIT// W Cordobie brak jeszcze dwóch zawodników: Carlos Caballero i Tena.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie jestem jakimś ekspertem, lecz takie błędy nie mogły umknąć mej uwadze:
Cordoba walka o środek tabeli i uniknięcie spadku.
Bzdura! Cordoba to zespół, który z pewnością powalczy o Play Offy. To tak samo jakbyś nie znał Valencii i napisał, że mają słabe wyniki, i walczą o utrzymanie. Mieli ciężkich rywali i tak nie jest tragicznie. Porażki z Elche (nie trzeba przedstawiać, wystarczy spojrzeć na tabelę), Alcorcon (typowa drużyna własnego boiska, rok temu otarli się o awans do PD po przez PO), oraz Villarreal, który się budzi i z pewnością chce po roku wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Gospodarze mają dość dobrą passe od początku sezonu przegrywając tylko jedno spotkanie, u siebie 3 zwycięstwa i 1 remis.
Z tym, że rywale to typowi outsiderzy. Real Castilla, Barca B, słabo spisujący się w tym sezonie Las Palmas, Xerez i Guadalajara.

Czyżby dzisiaj seria samych home winów w segunda?
Dla mnie wątpliwy scenariusz, ale zobaczymy.
W ostatniej kolejce obie drużyny zgodnie wygrały po 2:1 z tymże Almeria pokonała na wyjeździe w derbowym pojedynku Las Palmas a Cordoba u siebie pokonała rezerwy Barcelony.
Naprawdę nie mam pojęcia co za derby Almeria rozgrywa z Las Palmas, możliwe że o nich jeszcze nie słyszałem, a z geografii i historii aż taki cienki nie byłem, to Kanary leżą bardzo daleko od Almerii.
Jeszcze się przyczepię co do samego &#39;argumentu&#39; jakoby łatwiej jest pokonać rezerwy Barcy, aniżeli Las Palmas, który tak słabo nie grał już dawno (patrząc na start na własnych śmieciach, w których zawsze stawiali ciężkie warunki).
Almeria gra u siebie bardzo ofensywnie, więc Cordoba nieraz może ukłuć, bo to nie jest drużyna do bicia jak w/w z którymi się dotąd mierzyli na własnym obiekcie. Co nie zmienia faktu, że Almeria to faworyt spotkania.
Ode mnie BTS (1.95).⛔ Więcej nic nie ruszam z dzisiejszych spotkań SD.
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Real - Las Palmas
Kurs na zwycięstwo Realu trochę niski .. Nie skreślałbym druzyny z Las Palmas , nie są złą drużyną, skazaną na spadek , powinni niedługo zacząć sie pnąć wzwyż tabeli. Strefa spadkowa to tylko chwilowe miejsce , rozgrywki zakończą zapewne w środku tabeli , kurs na over niski , ale zapewne będziemy świadkami kilku bramek..
Sądzę , że spotkanie może zakończyć się wynikiem, 2:1 lub bramkowym remisem , nie będzie to łatwe spotkanie dla Castilli. A teraz o brakach kadrowych w druzynie z Madrytu : zabraknie Nacho , czyli kapitana , ostoi obrony Królewskich , nie zagra również Morata , więc siła ataku również osłabiona , co prawda strzelił tylko dwie bramki , ale to złudna statystyka , gdyż Alvaro jest w kadrze pierwszej drużyny od tego sezonu i rzadko występuje na zapleczu LA LIGA. Nie zagra również Denis , jak dla mnie to od Niego zależy najwięcej , to On dyktuje tempo , asystuje i strzelić tez potrafi [3bramki w tym sezonie] . Cała trójka jest na zgrupowaniach kadr młodzieżowych. Z kolei trójka wypisana poniżej jest kontuzjowana i na pewno nie wystąpią w dzisiejszym meczu.:
-Antonio Martínez[, obrońca ,zero meczów w tym sezonie],
- Ríos [ obrońca , 9meczów, jedna bramka]
Óscar Plano [ napastnik , 7meczów , jedna bramka ]
Jak widać Real jest dziś osłabiony , nie gra dwóch podstawowych obrońców , a także trójka ofensywnych graczy , choć najbardziej boli strata Denisa , bez Moraty czy Plano Real juz grywał w tym sezonie , i konczyl z dobrym rezultatem.Strzelanie bramek dzis na barkach Jese [ 8 meczów , 6bramek ].Choć powołany został z Juvenilu A Raul , który w Juvenilu bramki ładuje jak na zawołanie.. Jeżeli dostanie szansę , to myślę , że będzie starał się za wszelką cenę ją wykorzystać.
Kadra Realu
Bramkarze: Jesús, Tomás Mejías
Obrońcy: Fabinho, Derik, Iván, Mateos, Casado
Pomocnicy: José Rodríguez, Mosquera, Álex, Lucas, Juanfran, Quini, Omar, Borja, Jota
Napastnicy: Jesé, Raúl de Tomá

Castilla póki co nie strzeliła bramki tylko w jednym spotkaniu [ 1:0 z Almerią]. W siedmiu pozostałych zawsze strzelała co najmniej jedną bramkę już do przerwy. Wniosek ? Jak strzela to szybko , średni czas na pierwszą bramkę to już 18minuta !
To tyle nt. Realu , teraz krócej , a nawet dużo krócej o Drużynie Las Palmas. Najważniejszą wiadomością jest fakt , że nie zagra podstawowy bramkarz Barbosa , gdyż obejrzał czerwony kartonik w ostatnim meczu z Almerią.Nie zagra również drugi bramkarz , gdyż jest kontuzjowany do Stycznia.W Linii obrony ubytków brak , stworzą ją zapewne Corrales, Pignol, David García i Jeison Murillo
, w pomocy podobnie , brak jakichkolwiek osłabień,atak również nienaruszony.
Jak widać , jedynym brakiem w kadrze jest Barbosa , za którego wystąpi zapewne 22letni Alejandro , który nie rozegrał jeszcze ani minuty w tym sezonie [kilka meczów na ławce] w poprzednim również,a do 19 meczowej załapał się tylko dwukrotnie.. co świadczy o Nim , że nie jest mistrzem swego fachu.
Kadra Las Palmas
Bramkarze
Alex Martín, Alexander
Obrońcy
Pignol, David García, Jeison Murillo ,Corrales, Dani Castellano
Pomocnicy
Nauzet Alemán, Javi Castellano, Vicente Gómez, Momo, Deivid, Hernán, Sergio Suárez, Tyronne
Napastnicy
Vitolo, Chrisantus, Thievy, Javi Guerrero

Podsumowując. Sądzę , że Real od początku zaatakuje,trzeci bramkarz bez jakiegokolwiek ogrania meczowego będzie miał od pierwszej minuty dużo pracy.. Biorąc pod uwagę braki w obronie Królewskich goście mogą odpowiedzieć golem, Zobaczymy jak to się potoczy o 21. Powodzenia !
Typy:
Castilla gol do 39minuty @1.83 bet365 ✅
Castilla over 0,5 w pierwszej połowie @1.61 willhill ✅
Obie strzelą @1.84 MeridianBet ✅
Over 2,5 @1,57 TitanBet ✅
Castilla over 1,5 @1,67 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tu zaryzykuję pograć coś pod zespół gości. Co prawda jest to mecz wyjazdowy i drużyna z Wysp Kanaryjskich powinna punktować głównie u siebie to w pojedynku z osłabioną Castillą mają jednak szanse na jakiekolwiek punkty. W składzie rezerw Realu zabraknie takich graczy: Antonio Martínez, Ríos, Óscar Plano, Morata, Nacho i Denis. Dodatkowo rezerwy Realu grają w kratkę, dosłownie w kratkę. Przy tym byli bezkompromisowi, wygrywali i przegrywali po 4 razy. Nie wygrali przy tym dwóch meczów z rzędu tylko swoje bardzo dobre mecze przeplatali ze spotkaniami, gdzie spadała na nich fala krytyki. Tyczy się to zarówno samego wyniku jak i postawy prezentowanej na boisku. Co prawda przed zespołem gości nie stoją mocne argumenty, ale zespołów z dolnego pułapu nigdy nie można lekceważyć. Z reguły nie mają nic do stracenia i mocno ryzykują zaskakując przy tym rywali. W bramce gości zadebiutuje Alejandro i z pewności jego postawa okaże się wielką niewiadomą. Może odpalić i zasłużyć się na boisku, ale równie dobrze może się psychicznie spalić. Kursy dość mocno spadły, ale mimo wszystko przy takich osłabieniach Realu postanowiłem zaryzykować.
REAL MADRID CASTILLA:
Jesús; Fabinho, Mateos, Iván, Casado; Mosquera, Álex, Juanfran, Borja; Jesé y De Tomás.
LAS PALMAS:
Alejandro; Pignol, David García, Murillo, Corrales; Nauzet Alemán, Javi Castellano, Vicente Gómez, Momo o Vitolo; Thievy y Javi Guerrero.
Real Madrid Castilla - Las Palmas
Las Palmas 3,75 Tobet
⛔ 3:2
 
ixe 8

ixe

Użytkownik
20/10/2012 - Cordoba - Real Madrid B 2 bet365 3.20
Ładny kursik na Castille, Castilla podejdzie do tego meczu w pełni wypoczęta, bowiem omijają ich rozgrywki Copa del Rey. Cordoba męczyła się wczoraj z Sabadell wygrywając dopiero w dogrywce tego spotkania. Dodatkowo w świetnej formie jest napastnik gości Jese, który w tym sezonie zdobył już 7 bramek. Kurs wart ryzyka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom